Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

pojsc to poszła...ale trzeba powiedziec ze była ewidentnie do dupy! cała o panstwie pruskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam ze nie wiedzialam bo jakos na arkusze z historii nie chcialo mi sie czasu tracic ale napewno poszlo Ci dobrze w koncu tyle czasu sie przygotowywealas! a jak ustne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie po polskim 100% xzy tak dobrze to nie wiem...w gruncie rzeczy to w ogole nie wiem, bo tam jest czesc otwarta a potem wypracowanie i to wszytsko zalezy od klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literatura jako wyraz przezyc pokolenia.Rozważ wybierając jedno pokolenie. Ja wybrałam pokolenie kolumbów z II wojny swiatowej... :D Jeszcze tylko angielski...;/ ale ksiązki juz pochowane, bo mam na nie schize:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam motyw drzewa w literaturze :P ale angielski dla Ciebie to tylko formalnosc :) to teraz 4 miesiace wakacji chyba najlepsze co moze byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh spadam bo jakos dzisiaj smutnas jetsem...ide z moim pudlem na spacer ;) miłoego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym drzewem to ciekawe:P no tak tak formalnosc:) lece wpadne pozniej trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jesli moge cos doradzic to nie wysylaj chlopakowi pieniedzy bo ich nie dostanie... u mojego grzesia tez tak bylo.. jego kolega mial dostac pieniadze i przyszedl tylko list..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tam któraś z moich współtowarzyszek niedoli ? ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem:)własnie weszłam:)no i tak doczytałam,ze naprawde masz wyjatkowego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzyneczka a twoja kolezanka jak wysylala te pieniadze w normalnej kopercie czy jak? bo wiesz ja juz wysylalam pieniadze Bartkowi przekazem i doszly bez problemu wiadomo ze to drozej wychodzi ale musi dojsc bo inaczej sie reklamacje sklada... a ja znow gadalam z Bartusiem okolo 40 min :P powiedzial ze jego kolega wyjezdza i jak dobrze pojdzie to zostawi mu tel na kilka dni i mam narazie mu nie kupowac innego, on wlasnie przetestuje ta nokie. a jutro i tak zadzwonie na jednostke to sobie spokojnie pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko zapytac lepiej poinformowane o której ci nasi żołnierze muszą byc już w łóżeczkach,tzn. kiedy jest cisza nocna czy cos w tym rodzaju i czy to prawda ze niedziele mają \"wolne\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weszlam tylko na chwile i musze kompa oddac mamie :P a sama ide pocwiczyc bo z tego smutku od rana zjadlam 3 male pączki :) moze wpadne pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczynki porabiacie w ten sobotni weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przejezyczyłam sie miało byc sobotni wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh w ten sobotni weekend:)własnie powrocilam ze spacerku z kumpela:Di siedze tak bezczynnie przed kompem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręt ze mnie palnęłam z tym weekendem:)a ja się nudze czasem popisze troche z miskiem bo ma służbe do jutra do 17 MADZIU A tWOJ KIEDY PRZYJEZDZA WIESZ JUZ MOZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia:(kiedy przyjedzie;/moze za tydzien moze za dwa...nie wiem,wiem tyle,ze jak dobrze pojdzie to na 5 dni:)bo nasze wiezi sie rozwiazuja;D a i kazdy czasem cos palnie ni w piec ni w dziesiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byc moze przyjedzie w piątek do poniedziałku ma juz wpisane w grafik i jutro zobaczymy czy mu podpisza czy nie...Obym sie nie rozczarowała! A jak tam przygotowania do ślubu,sukienka juz załatwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie...mam 4 upatrzone i niemoge sie zdecydowac:D!!a tak po za tym zaprszenia wypisane;)tylko jeszcze do ksiedza isc na zapowiedzi dac:Di luz:) no fajnie by było jakby Twoj znów mogł przyjechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ta cała atmosfera przedślubna..ho ho ja pewnie bardzo bede sie denerwowac przed własnym slubem a samego tego dnia sobie nie wyobrazam.......Ale Wy juz pewien etap cywilny przeszliscie to juz tez pewnie troche stesu było?ale bedzie ok!a i w kazdej sukience napewno bedziesz sliczna panna młoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh stresuje sie....juz tylko 3 miesiace,jak sobie pomysle to normalnie nie moge:)na cywilnym to tez sie stresowałam,ale dalam rade:)juz jak moj Misiek powiedział ta przysiege to mi jakos odeszło i nie myslalam,ze mam sama powiedziec:)ale koscielny to co innego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez na poczatku ja planowalam,ze w dzien ślubu sama sie pomaluje...ale teraz doszłam do wniosku,ze nie bede w stanie i kumple poprosiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczem no,ze tez brat chce teraz kompa;/no ale musze mu zejsc bo zaraz zarobie w czape:D!!no wiec dobranoc:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z pewnoscia to jest duzy stres..Ale co się nie robi dle miłości....... 3 miesiące szybko zlecą,szkoda ze taka sytuacja z tym ze po slubie jeszcze wroci do woja no ale jakos dacie rade musicie!I tak Cie podziwiam ze teraz jakos sobie radzisz z tymi przygotowaniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest ktos????chlopak a wlasciwie nazeczony ze mna wczoraj zerwal,powiedzial ze kocha ale byc ze mna nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×