Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze cały dzień sama siedziałam na tym forum z nadzieją ze odnajdziecie go i napiszecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes swietna i nic sie nie martw :D nie wiecie, jak to jest ze ten tematw koncu został usunięty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale teraz juz wiesz ze na zapas nie warto sie przejmowac, nigdy nie wiadomo jak bedzie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem rano cos czytalam ze jak juz jest za dlugi to usuwaja go ale to jest troche chore.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam myśleć o bardziej pozytywnych rzeczach.....i jest mi z tym lepiej...po co mam cały czas myśleć że go nie ma, że nie mogę go przytulić...choć to też dla mnie jest ważne.....itd....ale zaczęłam myśleć o tym że on dla mnie żyje....że mnie kocha...że jak wyjdzie z wojska to weźmiemy ślub...pomyślimy o dziecku....te myśli mnie motywują do tego żeby się nie poddawać..nie załamywać...być twardą...i nie dać się losowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda zamartwiać się na zapas....przecież on nie jest na wojnie....i wróci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno byc jescze jedno postanowienie tam...\"a JAK JUZ jest mi mimo wszytsko zle, to jem słodycze\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to powinnam m6ykac, ale jakos mi sie nie chce nic innego robic :D tyj tyj kochanego ciałka nigdy nie za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to wczoraj był program rozmowy w toku o tym jak przytyc i jak sie czują kobiety które chcą przytyc... wiekszosc z nich brała antykoncepyjne zeby przytyc i czesc z nich zaczeła trenowac, duzo jesc i tez przytyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpredzej to pełnowartosciowe jadło, czyli mieszanikna wsyztskich substanicji pokarmowych. najprędzej obiadki -ziemniaczek z tłuszczykiem, do tego surówka i kotlecik, no i duzo jesc na wieczór zwłaszcza pieczywa i mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem jem jem i jakoś nie moge przytyc.....mam chyba za szybką przemianą materii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×