Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja niestety do mojego tez nie moge jezdzic w odwiedziny, no ale moj jest prawie zawsze co 2-tygodnie na PJ.. choc niedlugo ma poligon, wiec pewnie go tak szybko nie zobacze.. To juz niedlugo ma przysiege? To niezapomniane chwile.. piekne :D A moze przeniosa go pozniej do innej jednostki, blizej domu.. Mojego przeniesli troszke blizej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają go przenieść do Sandomierza to niedaleko ode mnie bo jakieś 50 km.....a co do poligonu to mój Skarb już po przysiędze jedzie na 3 tygodnie do Dąbek.....nad samiuśkie morze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie rade ;) Ta tesknota jest najgorsza.. I jak sobie pomysle, ze on tak sam.. Ale dadza rade.. najwazniejsze aby mieli to juz za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Go zobaczysz to pewnie zaniemowisz.. ze szczescia oczywiscie!! :D Ja nie moglam wymowic slowa ze wzruszenia, a on tylko ,,Kochanie..\" i nie skonczyl bo zesmy sie zaczeli tulic.. 9marca, dzien po moich urodzinach :P A no to juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, że tu straczna cisza, ale mam nadzieje, że to tylko z powodu weekendu a nie tego, że dziewczyny nie znają adresu stronki! Paulinia odezwij się do nas! Napewno wszystko bedzie dobrze! Nie zamykaj się w sobie tylko porozmawiaj! Zamartwianie się w samotności jeszcze nikomu nie pomogło! Wierze, że sie pogodzicie! Odezwij się chociaż do którejś z nas na gg! Mój nr. to 2774117. Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe tu cisza... Paula, napisz cos.. Moze wszystko bedzie ok ;* Moze jeszcze nic nie jest stracone.. Odezwij sie jak bedziesz mogla!! Ten weekend to jakis... eh. niewypal... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×