Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nie wiem dziewczyny co z tego bedzie.....forum o tej nazwie założono już 3 ....ciekawa jestem które przetrwa....a może być tak...ze zadne....proszę ratujcie nasz wspólny temat.....czekam na was pamiętajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że piszę sama do siebie ...he he he tego jeszcze nie było he he he........ale mój Skarbeczek wczoraj był na strzelnicy i dzięki strzelaniu.....zdobył dodatkowy dzień przepustki po przysiędze.....Jezu jak się cieszę....będę go miała o jeden dzień dłużej.....Mój Kochany Strzelec Wyborowy.....he he he musiałam się pochwalić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka nawet nie pokusiłaś się pewnie żeby tam zajrzeć.. ja poprostu nie chce zeby znowu wszystko zniknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie wypowie wiecej dziewczyn.. gdzie w koncu bedziemy siedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam tu tylko na chwilke :) dzis w nocy wrocilam z przysiegi razem z moim marynarzem :) musze przyznac ze podroz byla bardzo bardszo dluga i bylo strasznie nudno! pod jednostka bylam juz przed 7 a po 8 poszlam tam wraz z rodzicami Bartka a bylo strasznie zimno! wypilismy wiec herbatke i poszlismy na taki taras zeby zajac miejsca i mielismy chyba najlepszse ale musialam czekac tam 40 min = przysiega 30 min. Tak zmarzlam ze stracilam czucie w nogach na pare godzin. przysiega rozpoczela sie o 10 i bardzo mi sie podobala! bylam naprawde wzruszona i chcialo mi sie plakac ale staralam sie tego nie robic przy jego rodzicach a potem na defiladzie w koncu go zobaczylam! jej jaki on byl powazny :P bylam z niego taka dumna!!! a admiral jak mowil podziekowania to podziekowal tez wszystkim zonom narzeczonym i dziewczynom za wspieranie zolnierzy :) no i potm musialam na Niego czekac mnostwo czasu bo sprawdzali im jeszcze pokoje i w koncu wyszedl z wielkim workiem :P to ja do niego pobieglam rzucilam mu sie na szyje ale nie moglam nawet go dlugo przytulac przez ten mroz wiec przywital sie z rodzicami i poszlismy do samochodu. i od tej pory juz jechalismy razem i bylo bardzo milo bo mi mowil same mile rzeczy :) no i bylam ubrana w spodnice i to mu sie jeszcze bardziej podobalo :) musze przyznac ze przysiega to naprawde wyjatkowa sprawa i zycze kazdej diewczynie aby to przezyla w sumie nie da sie tego opisac bo opis \"z zewnatrz\" jest zwykle taki sam to po prostu trzeba przezyc. ja w kazdym razie bylam dumna i szczesliwa :) a po przysiedze pojechalismy nad morze i bylo pieknie... morze zimą naprawde ladnie wyglada oj alez sie rozpisalam no ale to nic musze nadrabiac zaleglosci! a dzis jade do niego na obiad i impreze powitalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie! zgłoscie by odzyskac nasz stary topik bo szkoda zeby przepadł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to okropne, że zniknoł cały topik i tyle postów!!! Jak zdecydujecie gdzie bedziemy pisać to dajcie mi szybciutko znać na gg:2774117. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Już zem sie wystraszyla, ze nie ma naszego forum ;) Jak dobrze, ze jestescie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja jestem za odzyskaniem forum!! Ewcia, no to gratuluje dorze spedzonej przysiegi!! To niezapomniane chwile, to fakt :D Ach.. ja do dzisiaj slysze jak moj marynarz sklada przysiege.. I te morze ;D To co robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to przywróćmy to nasze stare forum!!!!Tylko jak to zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie nie wiem gdzie sie to pisze, zeby forum zostalo przywrocone.. Z tego co wiem, to dosc sporo tematow zostalo usunietych.. :/ i moze to potrwac kilka dni, zanim wszystkie zostana przywrocone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem do tego czasu powinnyśmy podjąć jakąś konkretną decyzję......gdzie będziemy pisać ...czy tu...czy może gdzieś indziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje, ze przywroca.. Pewnie w poniedzialek bedzie wiecej dziewczyn to cos postanowimy, bo na ten weekend duzo PJ-ek bylo, wiec pewnie az do poniedzialku malo kto tu bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zawiedziona że tak potraktowali nasz ( w sumie wasz bo ja jestem tu od niedawna) kawał ciężkiej pracy....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moim zdaniem na razie mozemy pisac tutaj, jezeli forum nie przywroca, to zostaniemy tutaj.. Tylko trzeba poinformowac inne dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez.. Tyle tu pokolen wojskowych sie przewinelo.. Ja akurat na forum jestem prawie 4-miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chciałby bezpłatny żelik antycellulitusowy z nivei :)???? Jeśli ktos jest chetny to prosze o podanie maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorem albo w poniedzialek pojawia sie tutaj dziewczyny ;) A jak nie, to powysylam im wiadomosci na poczte :) A gdzie Twoj jest w wojsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałam pokazać swojemu Kochanemu Michałkowi jaki kawał dobrej roboty odwaliłyśmy....jak go nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby był bliżej to chociaż w odwiedziny bym do niego częściej jeździła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×