Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nie, nigdzie sie nie zglaszala. Dostala wezwanie do wku i musiala sie stawic:) ale ciaza ja zwolnila ze sluzby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto ładnie !! hehehe a u mojego wojaka tez niema kobiet ale jak byłam na przysiedze to widziałam w ŻW była dziewczyna calkiem mloda az sie zdziwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcialabym zobaczyc mine mojego wojaka jakbym dostala wezwanie do wku;) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tego nie wyobrazam... Kobieta i wojsko? Zaraz po skonczeniu studiow zaszlabym w ciaze zeby tylko nie isc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a gdzie sa dziewczyny? Tylko my dwie jestesmy? O tej porze? no fakt, piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale sie rozpisalyscie jestem pod wrazeniem! :) a co do kobiet w wojsku to normalnie do zandarmerii biora kobiety i jest ich tam calkiem sporo wiem bo czytalam kiedys o zandarmerii w ustce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy normalnie biora??? Jakie warunki trzeba spelniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja czekam z niecierpliwoscia na tel od mojego... Jeszcze poltorej godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w telweizji było, po prostu najchetnoiej jak kobieta ma skonczoną psychologie lub jest lekarzem zgłasza sie do woja przechodzi badania i jest, u mojego pawła jest laska woojskowa i jest narzeczoną ich jakiegos pzrełozonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze:) Jak nie przyjedzie za tydzien to przyjedzie za dwa:) trzeba myslec pozytywnie! Jutro sobota, idz ze znajomymi na browarka, wyluzuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakos mija dzien za dniem i az milo sie patrzy na malejaca cyfre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dobra ja jak sobie cos ubzduram to koniec musi tak byc bo jak nie to jest ze mna bardzo zle ,jeszcze 6 dni trzeba wytrzymac a jak nie przyjedzie to ta jednostka pojdzie sie jebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×