Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

poczekajcie ide podgrzac:P Ewcia o tej porze to juz nie na zdrowie:P ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ost pj powiedzialam Łukaszowi ze zrobie mu na obiad grochowke:) az biedny mial lzy w oczach i powiedzial: kochanie tylko nie grochowke... Prosze... az mi sie smiac chcialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamia wiem ja nawet ostatnio sama sie odchudzam dzis cwiczylam juz drugi dzien i to 40 min i zrobilam 200 brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewuszki ja ide w kimonko bo mi sie cos spac juz chce :D:D DO JutrA !!! PAPAPA MiŁej NocKi i KoloRowYch Snów niech sie Wam Przysnia Wasze ZoŁnierzyki Bebe, Ewcia i LAmia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Madzia:) Tobie rowniez zycze slodkich senkow.. o zolnierzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Ewka (patrz wyzej, bo nie chce mi sie znowu pisac..;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Ja sie nie odchudzam a schudlam 2 kg! Bo wiosna idzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zawsze pasztecik :P ale to nic, kochanego ciałka nigdy za wiele :D No to jak idziecie spac to i ja pojde ajciu, tylko zjem :P :* To juz Dobrej nocy :* :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to kolorowych Lamia:) dobranoc. Ja czekam na tel od skarba..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tu juz o tej porze nikogo nie ma :( kurcze szkoda... jestem wsciekla na ten brak czasu bo nawet z Wami posiedzieć nie mogę :( bu... a wogole u mnie kiepsko :( Telefon mi sie zepsuł !! i nie da się go naprawić.. wtedy kiedy Mój wojaczek nie miał tel, ja miałam.. teraz on ma a ja nie :( dzwoni na domowy... ale wiecie jak to jest.. tu Gumowe ucho tam gumowe ucho :-P hehe.. i gadka kontrolowana :-P a ja bym se z checia poesemesowala :-P wole to niż rozmowe :-P nie zbaardzo lubie rozmawiac przez fona :-D ale.. ogolnie to jestem wsciekla na ta całą chorą sytuacje.. Musze coś jutro wymyślić.. żeby mieć telefonik jakiś.. a Teraz kładę się spać bo padam z nóg... Pozdrowionka dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kobietki:D wczoraj mnie nie bylo bo troszke zabalowalam:pale chyba mnie usprawiedliwicie??:Dmoj mis byl wczoraj w kinie mial nie isc ale jednak go poscili-myslelam ze pozniej pojdzie na jakies piwko ale od razu poszel na jednostke:Dno a dzisiaj w koncu ma warte to sobie porozmawiamy dlugo dlugo dlugo Blondyneczka wzslalam Ci zdjecia wczoraj...nie doszly? Bebe ja tez poprosze o zdjecia ze slubu Twojej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Żołnierzowe:) Miłej soboty życzę:) ja się właśnie nastrajam do sprzątania ale mi się strasznie nie chce:o Beatko dziękuję za zdjęcia mam i jedne i drugie bardzo ładdnie wyglądałaś na ślubie:) i wogóle bardzo ładna z Ciebie dziewczyna:) Madziu Twoje zdjęcia też dostałam:) i dziękuję:) szkoda że nie macie zdjęcia z wojakami ale myślę że to nadrobicie:) To lecę do sprzątania!! Aha wczoraj rozmawiałyście o zdjęciach ja też nie znoszę jak mi robią zdjęcia a moj Tomek ma manię i jak gdzieś idziemy zawsze bierze aparat i mi robi mnóstwo zdjęć:P a ja je później kasuję:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja sie dzisiaj tak ciesze ze szok:D:D:D heheh glupia jestem!!ciesze sie ze Michal ma warte:D:D on tez sie cieszy bo tylko na warcie tak naprawde mozemy spokjnie porozmawiac, bo tak to zawsze albo musi konczyc bo zbiorka, albo koledzy bez przerwy cos wtracaja...a tak mamy tylko siebie:D:D no i jeszce Michal powiedzial ze w kwietniu bedzie mial 3 pjki:D:D:DD:D:D:D:D pewnie bedziemy sie widziec na 2 ale i tak jestem taka szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ale co tu za pustki.. no normalnie tak byc nie moze A u mnie dzisiaj na dworze pochmurnie, zimno.. i zbieraja sie wielkie granatowe chmury, moze bedzie burza.. w sumie to nawet lubie burze, ale jak jestem w domu, choc troszke sie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArioLa To Fajnie jak bedziesz mogli sobie pogdac sam na sam... Moj Wojak idzie dzis na miasto bo ich wypuszcza na chwile , mysle tylko ze nie bedzie pił bo sie z nim pokloce:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal jak narazie 2 razy byl na stalce ale tak tylko na chwile, na 3 piwka...troche sie wkurzalam i troche pokrzyczalam ale juz zorzumialam ze przeciez jemu tez cos sie nalezy....raz za czas jak wyjdzie z kolegami i bedzie wszystko w porzadku to ok, juz nie bede sie denerwowala na niego nastepnym razem:p hehe teraz tak mowie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dostalam fotki.. Nie mylilam sie, sliczna z Ciebie dziewczyna :D Widze, ze te stalki to wszystkie przerazaja.. Mnie tez wkurza.. Ostatnim razem sobie troszke wypil.. Ja jestem uczulona na alkohol jak cholera, i mam swoje powody.. Ale na razie moj mowi, ze nie ma ochoty na stalki. Zobaczymy jak sie zrobi cieplo, pewnie bedzie co sobote z kumplami.. a ja bede gryzla poduszke ze zlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHeHe , ja tez nielubie jak moj chlopak pije , mam takie nerwy ze płakac mi sie chce dlatego mu nieradze , jak sie zorientuje ze dzis cos wypił to nie wiem co to bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mu tam porzadnie przylozysz.. a my Ci pomozemy, zebys siegla do niego :P A bo jak facet wypije to sie robi glupszy niz jest.. Poznej rozrabiaja i dziwia sie, czemu maja wstrzymane PJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noto własnie , nie przyłoze mu bo daleko odemnie jest:( a zreszta to ja go jeszcze ani raz nie uderzyłam i on mnie tez nie, ale napewno strzele takiego focha ze zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego tez nie uderzylam ani on mnie.. Ale ja jemu pewnie nie raz przyloze :P zartuje.. ale tak na serio to ja straszny nerwus jestem, i tak juz od dziecka. Cos mi sie nie podobalo, to wszystkie zabawki lecialy na ziemie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze Ty calkiem do mnie podobna jestes bo ja tez nerwus hehehehe:D:D:D:D:D no ALe mój wojak własnie napisał mi teraz smsa ze wszyscy poszli na miasto a on sie uczy zeby dostac Pjke za tydzien, to ma szczescie:) HEHeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie uczy, to Pj dostanie ;) Moj tez dostawal PJ za dobrze zdany egazmin. A kiedys przepracowal cala niedziele, zeby na nastepny weekend miec wolne, i to jeszcze pracowal po wczesniejszej warcie.. Jak mi opowiedzial, to mnie totalnie zatkalo.. Dwa nerwusy sie dobraly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×