Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

to widac ze sie chlopak stara a to najwazniejsze!!!!! ja jak widze ze on sie tyle uczy to niemoge uwierzyc, ze az tak zakuwa zeby przyjechac do Rz-wa zebysmy sie zobaczyli........NERWUSY GÓRA!!!!! HaHaHa :D:D Zartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze gora :D To jest fajne, jak chlopak sie stara.. Dlatego musimy im to wynagradzac na PJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) dziekuje za komplementy ale ja sie nie czuje ladna... wychodze dzis na piwko ze znajomymi to wieczorkiem mnie nie bedzie na forum:( moje kochanie wczoraj do mnie dzwonil i mowil ze ma warte nad jakims jeziorem na odludziu, pilnuja kajakow i lodek;) jest ich dwoch i nie maja przy sobie zadnej broni! A jakby byl jakis napad to maja dzwonic do jednostki. To jest smiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem nerwusem:) Z natury jestem spokojna osoba.. Chociaz to jest zalezne od sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze najlepsze ze rozmawialam z nim 5 minut i korki im wysiadly (na wartowni). Ale pol godz pozniej znowu zadzwonil i rozmawialismy pol godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beata ;) To rzeczywiscie nienormalne te wosjko.. postawic chlopakow bez zadnego zabezpieczenia.. To zycze udanej zabawy ;) Mnie dzisiaj czeka wieczor z TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w sumie godzinke go słyszałas, ja zaledwie mojego słysze w dniu tylko okolo 5 minut bo nie mamy tylko pieniedzy na karty a on ma w erze, a ja w orange :] takze jest lipa z gadaniem , ale dobre te 5 minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co 4 godz maja zmiane, dzisiaj tez ma... Bezbronni na odludziu, nad jeziorem. Smieszne! Jak bedzie napad to maja dzwonic... Nie moge tego zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sory cos mi sie zwyczajnie pojebalo. 35min. widac ze niemysle o tym co pisze tylko o moim wojaku zawsze i wciaz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma w plusie a ja w orange:) ale ma wykupione 7,5 godz na stacjonarne wiec dzwoni do mnie i do domu co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moze jestem jakas stuknieta, ale nie lubie jak moj dzwoni, wiec pozostajemy przy sms-ach. Jak slysze jego glos to pozniej dochodze do siebie.. a po drugie to on nie ma nawet warunkow, zeby zadzwonic, bo wciaz ich pilnuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zadzwoni do mnie we wtorek:) Obiecal:) w czwartek bedzie w domu ok 20:30 ale bedzie pil w pociagu wiec nie bedzie mogl do mnie przyjechac... Ale dzisiaj zaczelam ladowac akumulator w samochodzie i pojade do niego sama:) On mieszka jakies 12 km ode mnie a ja mam prawko od miesiaca i to bedzie moj pierwszy raz jak do niego sama pojade:) Juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie jak moj dzwoni tylko ze mnie wtedy brzuch boli przed gadaniem z nim hehehehhe tak sie stresuje jakbym go dopiero poznala moze to głupie Hheh.:);):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez taka panikara.. Przed wszystkim sie stresuje.. choc by przed glupim sprawdzianem.. To bedzie mila jazda.. tylko, zebys uwazala tam na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, te motylki :D Musze mykac do inchalatorka, bo juz mnie tu mama meczy.. Juz mam dosc tej choroby :/ Pozniej wpadne ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Kurcze Paulunia ależ ja Ci zazdroszczę no i wszystkim Dziewczynom które się będą dzisiaj widziały ze swoimi Wojakami:o kurcze ja też bym chciała:( Mój Wojak też ma dzisiaj wartę i w środę na szczęście jedzie do domku cieszę się bo sobie przynajmniej chwilkę odpocznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 300 km:) Wlasnie skonczylam rozmawiac z moim zolnierzem:) Zaskoczyl mnie bo nie spodziewalam sie telefonu;) Siedzi na tej plazy z kumplem i pilnuja kajakow... Glupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka a Tobie wysylalam fotki ze slubu siostry:) Czyzby nie doszly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na szczescie w czwartek przyjedzie:) Kurcze na cale 10 dni!!!!!!! Ale sie ciesze, jak glupia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×