Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

pojedziesz do niego kiedys w odwiedziny? Moze wtedy bysmy sie spotkaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakąs tam, moze by go tak sprawdzic...co robii na stałkach w weekendy...co prawda jesczze na nie nie chodzi bo woli spac, ale juz cos wspominał z ejakis ponoc fajny klub jest na S.. , ze niby tak sobie o nim zartował, ufam mu, ale uf uf nigdy nie za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym bebe, nie wiem czy do bydgoszczy mi sie uda, bo przeceiz mam mature, a akurat po maturze to on sie do kutna przenosi...ale pomysle, bo chetnie bym sie spotkała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie slucham jak kolega miska z pokoju spiewa piosenki disco polo np pieja kury pieja :) hehe a teraz spiewa koledy :P ale mam ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam tam, nawet czesto bo to blisko mieszkania mojej siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u pawła to głupoty gadają, ale wiedza ze do mnie mają siedziec cicho, nie znosze słyszec od jakichs głupkow \"czesc justynaaaaaa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi mowi ze jestem roza tulipanem albo gwiazda betlemejska hehe alez Ci koledzy sa smieszni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bebe, w przyszłą to ja bede z moim u mnie w Kleopatrze:P ale jakbyscie tam kiedy nie byli, to dajcie znac:P wysle tam mojego na stałke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamia mnie to tylko podrawiaja caly czas gadaja do mnie i w ogole jest smiesznie a jak ja ich nie pozdrowie to sie obrazaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie jeden tez mowil ze mnie kocha to napisalam mojemu chlopakowi takiego smsa zeby mu pokazal troche go zbluzgalam i sie zblaznil, a ostatnio go nawet poznalam na zywo i nie jest wcale taki ryzykant ,tylko przez telefon cfaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez mam niby pozdrowienia, no przyjmuje to owszem z uprzejmoscią, ale nie lubie ich, takie troche młotki...wiec wole szacuken i dystans zeby mieli :) co najgoorsze wiecie co? jest tak pozno a ja bym zupy pomidorowej zjadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia, jakby on wiedzial:) ale przynajmniej wiedzialabys wszystko!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam grochowke wojskowa na obiad, sama ja zrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie stoi na kuchence, no ale mam takie wyrzuty ze o tej porze...to nie wypadA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×