Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a co, wysadzisz jednostke?;) szkoda ze my wszystkie nie mozemy sie spotkac na ploty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wygladasz mi znajomo, jakbym CIe juz widziala gdzies ale to raczej chyba niemozliwe bo Ty z Łodzi jestes a ja z Rzeszowa to raczej Odpada!!Ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe chciałabym to zrobic ale chyba mi sie nie uda:D:Dtrzeba czekac cierpliwie,a na swieta to wszystkich wypuszczaja????? Bardzo szkoda ze niemozemy sie spotkac bo przez neta to tak sobie niepogadamy do konca:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewuszki ja juz skonczylam gadac, Myszoł poszedł na capstrzyk i mnie jakos tak zmuliło do spania...chyba niedługo bede zawijac... A co do policji to nie mam słuzby :D tylko egzaminy matura i jestem, no a potem kursy :) potem WOjakowi sie dostanie...on bedzie czekac, moze jakies forum znajdzie... Głuptas kazał mi napisac ze zima rządzi, ale powiedzialam mu zeby sie wypchał i jedyne co tu rządzi to kobiety :D a dla niego ja ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Lamia:D Madzia nie wszystkich wypuszczaja na swieta...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wypuszcza..trzeba myslec ogolnie, jesli ma zostac np po 3 z kazdego plutony, to masz małą mozliwsoc ze to bedzie akurat on :D a co do munduru...to u mnie taki odchyl rodzinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam Ci:) Ty Ty:) ze Świecia (tj. ok 50 km od Bydgoszczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Swiecia ja wogole niewiedziałam o co chodzi bo nieznam takiej miejscowosci heheh pierwsze słysze.... to jestes juz calkiem niedaleko mojego zuotqa :) odwiedz go tam moze w Czarnym :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo Twojego zolnierza jestem co drugi weekend;) tzn w Bydgoszczy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygral ja Janusz Dzieciol, komendant strazy miejskiej, ze Świecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×