Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a ja własnie miałam okazje go zobaczyc przed przysiega bo dostawali jakies paczki z zywnoscia i jak go zobaczyłam to tak mi serce walilo jak nigdy, chociaz byl dosc daleko a pozniej to tylko Łzy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak powspominac.. Pamietam, ze jak wracal do wojska bylo mi strasznie cieko, i na kolejnych PJ tez.. Ale teraz tez mi jest ciezko, ale juz tak nie przezywam.. nie wracam do domu, nie klade sie do lozka i nie placze.. Wszystko z czasem sie uspokaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jak mial wracac teraz do jednostki w poniedzialek to chyba jeszcze gorzej to przezyłam niz jak szedl do wojska, najgorsze to jest to jak tam musi wracac, serce mi peka. Dobra ja ide troche posprzatac bo ojciec zaraz wraca z pracy i bedzie mnie opierdalał ze bałagan, bede pozniej PAPA Cze Pati....i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milego i szybkiego sprzatania.. moj tato tez zawsze sie balaganu czepia, choc mama tez.. A ja mykam do lozka. Do uslyszenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sorki ze nigdy nic nie pisze ale codziennie czytam forum wiec jestem z wami duchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu:) Twoich fotek jeszcze nie mam... Przyslesz mi??? bebe87@op.pl czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nic nie chce... Chcialam isc na browarka ale juz mi sie odechcialo;) jutro pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez nic nie chce jak niema mojego skarba ... odechciewa mi sie wszystkiego, a jak on jest to powraca mi chec do zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak, jak u mnie... Ale trzeba zyc:) \"mowi sie trudno i plynie sie dalej\" i ani sie obejrzymy to sluzba sie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko jest nam ale naszym zolnierzom jeszcze ciezej, bo nie maja przy sobie rodziny, znajomych... Dlatego to my musimy byc dzielne i musimy ich wspierac! Nie mozemy sie zalamywac bo to nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEbe ja dopiero teraz skumalam ze Ty mi fotki wysłalas ze slubu Twojej siostry ale zadne zdjecie mi nie doszlo tylko załaczniki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe spowazniałas jak nie Ty.... na Tamtych fotkach taka mała byłas:P:P a na tych taka powazna :) Ładnie Twoja Siora wygladała i Fajna miała Suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×