Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam:) dzieki dziewczyny, postaram sie Wam wyslac aktualne... Mariolka jak dzisiaj samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haja laseczki, ja na chwile teraz wpadłam poczutałam tu macie moje foty http://www.fotka.pl/profil/lamia007/ a ja popsoze wasze na lamia_007@interia.pl Neci i nataleczki juz mam...ewci tez :D ale mozecie jeszcze dac jak chcecie :P trzymajcie sie cieplutklo, ja wracam do konstytucji 3 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka dostalam Twoje fotki:) bardzo ladne! Ja mialam jasny blond przez 2 tyg;) i zmienilam na ciemny braz, bo blond mi sie nie widzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja teraz tylko na moment. ja tez poprosze fotki bebe i blondyneczki na ewusia_07@wp.pl a ja mam dola :( wczoraj mielismy miec seans nocnych rozmow a gadalismy pol godziny z czego polowe milczelismy... po prostu u nich byl taki chlopak ktorego nikt nie lubil i oni sie strasznie klocili no i Bartek w koncu sie z nim pobil :( i tamten poszedl na skarge no i nie wiadomo co ztego bedzie ale nasza Pj juz nie jest taka realna... a na dodatek ten chlopak porwal mojemu niesmiertelnik no i obaj porwali sobie pizamy i dzis zszywali... jejku mam dola przez to i nie moglam wczoraj spac. wkurza mnie to wszystko ale na szczescie ten chlopak juz nie bedzie u nich w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluniu tez zycze obfitego\" weekendziku:D:D heheh blondyneczka jeszcze ja nie dostalam... no a Michal dzisiaj stwierdzil ze byl spiacy wczoraj i nie wiedzial co gada...bla bla bla...gadanie no ale juz nie chcialam rozkrecac tego tematu, jak narazie jest ok, stwierdzilismy ze juz nam sie nie podoba w wojsku,heh bo na poczatku ja mowilam ze mi sie podoba ja k tak jest ze taki kochany i wogole i jemu tez sie podobalo, ale juz nie.......no ale juz wszystko w porzadku wiec sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Wymeczona po chorobie wpadlam sie przywitac :) Zbieram w sobie resztki optymizmu, ale ciezko mi to idzie... Ogolnie to strasznie przeszlam ta ospe, jakies komplikaccje, 40st. gorączki, zapelenie oskrzeli.. ogolnie pierwszy raz dzisiaj wstalam z lozka i pierwszy raz zjadlam normalny obiad.. W rodzinie tez sie skomplikowalo. Zmarl moj wujek, mojej cioci tez zostalo niewiele czasu, a moja ukochana babcie wywoza na silna chemioterapie.. tak poprostu z dnia na dzien zle sie poczula, a przeciez jest to kobieta na ktora wszyscy mowimy wulkan energii. Pechowy ten marzec... A moj wojak przyjedzie moze dopiero 6kwietnia.. w takich chwilach bardzo mi go brakuje, ale wiem, ze dam rade ;) Widze, ze mam duzo do nadrobienia.. niczym w szkole :P ale postaram sie zaraz te 40 stron przeczytac ;) Blondynka ja tez bym chciala fotki :D no i kto tam jeszcze fotki wysyla to ja tez poprosze.. A kto nie ma moich to zglaszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia tez wim cos o tym jak zolnierz jest wkurzony:(:(:(niestety....jakos to bedzie skoro to nie byla wina Bartka i tamten zaczal to bedzie szystko ok,napewno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byla jego wina ale to tamten poszedl na skarge... potem wszyscy o tym gadali i stwierdzili ze kazdy moze naskarzyc na tamtego... ale tez nie wiadomo jeszcze co on nagadal dla przelozonych. I to tamten zaczal... ale teraz jest bardzo mozliwe ze dla calego ich pokoju nie dadza PJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola ciesze sie ze u was juz wszystko dobrze :) Paula pojebaniec to malo powiedziane Bartek stwierdzil o nim ze bialej goraczki dostal! w ogole jak wczesniej gadalismy to wszyscy sobie zartowali a ten sie do nich cos rzucal i chcial sie bic no a moj Bartek nie popusci jak sie go wkurzy tylko najgorsze ze ten lancuszek od niesmiertelnika porwany... ale kupie mu nowy niech strace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze u mojego tez nic nie bedzie. w sumie nikt nie wie co on powiedzial chorążemu a to nie jest pierwszy przypadek ze ktos sie wyprowadza od nich z pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam, ze tu jakas bijatyka byla. Ewcia, moj to nie raz mi pisal, ze z jakims sie wyzywal, ze malo nie pobil.. albo, ze u niego kolega sie pobij.. w wojsku to chyba normlanie.. choc dla nas to oczywiscie nienormalne. Ale fakt, szkoda tych niesmiertelnikow. Paula, Mariolka witam :D ;) Moj to tez taki agresywny sie zrobil, jak ktos go wkurzy to nie popusci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam!! jestem znowusz! zachwilke wysle moje fotki ale wy mi tez przeslijcie madziuni@vp.pl. PaULa MIlego Weekendu tylko mozna Ci pozazdroscic :( :):)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka a Ty masz na imie Magda? I tak mi wlasnie przypomnialas, ze mialam zyczyc udanego weekendu Pauli ;) Wykorzystaj go do woli :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo ja widze! Pati!!! Witaj sloneczko:) jak sie czujesz? Juz wysylam Ci moje fotki ale sa stare wiec sie nie przestrasz... Ewcia, nieciekawie... Ale jak to nie bylo z jego winy to to uwzglednia:) bedzie dobrze:) musi byc dobrze, nie ma innej opcji- jak to mowi moj zolnierz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko ;) A no chyba tak tesknilyscie, ze mnie przyciagnelyscie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×