Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

no widzisz :) u mnie mała jeszcze rozrabia a mały jest usilnie usypiany przez tatusia ;) fajnie, że Mati chodzi do przedszkola. Suzinko a jak tam u Ciebie? syjka Ty też napisz jak się czujesz? nikolet też napisz co i jak z synkiem ? gosbej zajrzyj i pisz... lidus pisz, pisz co tam u Oliwki zaraz chyba pozostałe mamy zacznę wołać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj byłam u gina, dzidzia ma już 50 mm, machała do nas rączkami i nóżkami i miałam tyle radości. A tak to wszystko ok. Mati nadal chory, to już 4 tydzień, miał 2 antybiotyki i nadal kaszle jak stara szafa a wyniki ma ok. nawet nie ma stanu zapalnego. Lekarka już sama nie wie co dalej robić, dodam,że to bardzo fajna i mądra lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak ja lubię jak piszecie :) Suzinko super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, że z dzidzią wszystko ok, ja pamiętam przy Maćku po raz pierwszy widziałam takie usg, widziałam jak macha nogami, rękoma, cudny widok :). Zdrówka dla Matiego, taki urok przedszkoli, u nas ciut lepiej, mała kończy antybiotyk, ale teraz zaczęła brzydko kaszleć, ale myślę, że tak chyba musi być. W poniedziałek pójdziemy do kontroli. Lidus a to ci agentka z Oliwci ha ha ha ha, nasza ostatnio ma manię, że leci po batony marsy lub snickersy i bierze zawsze 3, dla siebie, dla mnie i dla taty :), a my potem po cichu odkładamy hi hi hi. no właśnie zapomniałam o Perełce już tak dawno nie pisała, a opisy też mnie martwią jej :( Perełko ❤️ odezwij się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lidus życzymy Wam By się spełniły Wasze życzenia By się ziściły Wasze marzenia By uśmiech często gościł na Waszych twarzach Byście zdobyły w życiu, szczyty swoich marzeń Wszystko co chcecie By się zdarzyło Wszystko czego pragniecie By Waszym było... Asia z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie mamuski , ja jestem w trakcie przeprowadzki ale jak ogarne wszystko to poczytam i cos skrobne , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski- nie przesadzajcie z tymi gratulacjami, przeciez zabranie smoka dziecku to nic takiego hihi ;) Zdjecia oczywiscie cudowne. Nasze maluszki to wielkoludy przy kolejnych pociechach:) Lidus - z okazji rocznicy slubu - wszystkiego, o czym tylko marzycie! Nasza rocznica -14.X Jutro calutki dzien spedzam w pracy, wiec wspolczujcie mi choc odrobinke:( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar to aż smoczek, moja koleżanka nie wie jak podejść by córce go zabrać, mała w lipcu skończyła 2 latka. ja tam jej powiedziałam, że mój Maciej ma czas na smoczek do 1 lipca 2009, później mu zabieram i koniec ery smoczkowej:) i co by nie było tak, że Maciek pozbędzie się smoczka a jej córeczka nadal będzie go miała ;) no no no 14 X fajna data na rocznicę hi hi hi już Ci współczuję jutro całego dnia w pracy.... i to bardzo.... zapka super zdjęcia!!!!!!!! jejku ta Twoja Zuzka to już pannica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synek ma znów zapalenie oskrzeli. to początek zapalenia, więc mam nadzieję, że obędzie się bez szpitala. karola mam pytanko, chcę kupić dzieciom nebulizator, jak myślisz warto ? brakuje mi już sił, córka wczoraj skończyła antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my znów w szpitalu 😭, mały ma zapalenie oskrzeli :) oj coś czuję, że skończy się na jakiś wziewach stałych :( najgorsze, że mała chodzi do żłobka a ja nie chcę jej stamtąd zabrać bo ona uwielbia tam chodzić. będę chyba miała dylemat co zrobić, wszyscy mi mówią by ją zabrać ALE JA NIE CHCĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie Liduś śliczne to łózeczko macie, musze przekopac teraz troche oferty i cos dla chlopaka znalezc. apropo zdrówka- czuje sie ok, nawet do pracy chodze. na usg widac wszystko co najważniejsze, serduszko, aczki nózki, maleństwo figluje. \\narazie nie znamy płci- zreszta to nie tak istotne, tylko zdrowie suzinko a jak u Ciebie samopoczucie? pozddrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No z tym samopoczuciem to różnie. Wczoraj byłam w pracy na Dniu Nauczyciela no i chodziłam i ruszałam sie bardziej niż zwykle, potem z małym do lekarza no i popołudniu i wieczorem bolał mnie dół brzucha i nogi bolały, jakby ktoś mi je wykręcał, i coś mnie tak jakby w szyjce co jakiś czas kuło. No i się wystraszyłam, dziś rano ok. a popołudniu znowu leżałam, bo znów mnie coś tam bolało :( Mdłości mam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam dziś na usg genetycznym i p. dr która robiła to badanie powiedziała, że na ten okres ciąży jest wszystko ok. Tylko nie bardzo rozumiem to co dostałam wydrukowane na kartce po usg i mnie to martwi, może Wy sie znacie na tym??? Trisomia 21 ryzyko podstawowe: 1:1188, nowe ryzyko: 1:6402 Trisomy 18+13 ryzyko podstawowe: 1:9735, nowe ryzyko 1:89680 co oznacza to nowe ryzyko? dodam, że przezorność karkowa wyniosła 1,5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko myślę, że ryzyko podstawowe to na przykład biorąc wiek Twój, czy jakiś inną rzecz, a nowe ryzyko to wynik badania poprostu, czyli ryzyko bardziej dokładne. ja bym tak to odczytała. nie wiem czy mnie jasno w miarę napisałam :) pozdrawiam i zmykam do szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko mój mały w niedzielę miał dziwny oddech, okazało się na pogotowiu, że ma zapalenie oskrzeli :(, później poszliśmy jeszcze prywatnie do lekarza i niestety znów szpital :( a dopiero co wyszłam z ze szpitala. teraz nie wiem ile poleżymy bo cały czas mu rzęzi i rzęzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz. mamo! Szybkiego powrotu do domku życzę, a co za tym idzie - wyzdrowienia Maciusia:) Dzięki za życzenia rocznicowe:) Pozdrawiam was mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar, spóźnione ale szczere zyczenia wiele dobrego na dalszej drodze życia a Tobie szczęśliwa dużo zdrówka dla Twoich dzieciaczków niech sie kurują i chowają zdrowo Bozinko, a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przez przypadek znalazlam topik przeczytalam kilkanascie stron moja corka 09.01.2006 zapka nasze dzieci urodzily sie tak samo. moja o 6.00 a twoj synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aska, na dodatek mamy tak samo na imie :), mój Mati urodził sie w samo poludnie o 12:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Suzinko od dzisiaj jesteśmy już w domku na szczęście. mały dostał ful leków, zobaczymy co będzie, mam nadzieję, że chorobę pożegnaliśmy. mamy 2 wziewy i prawdopodobnie długo na nich zostaniemy, w piątek idę do kontroli do swojej pediatry popytam się co i jak, ewentualnie pojadę do jakiegoś jeszcze lekarza od astmy. mała ma się dobrze od wczoraj jest już w żłobku. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×