Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Hej:) Aga- z bizuterią to raczej nie wypali bo teściowa nie lubi nic nosić.ma jeden ulubiony pierścionek i kolczyki .A łańcuszki i inne takie to ma dużo ale nic nie nosi bo mówi ze czuje sie dziwnie:( jeszcze trochę czasu zostało to moze coś wymyślimy:) Ale dzięki za pomysły i chęci👄 Uciekam myć Julkę:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam j dopiero dzis bo w piątek wieczorem pojechaliśmy na zakupy a wczoraj od rana do porządnej szarówki pracowaliśmy na dworze.Obcinalismy gałezie,krzewy ,palilismy to i tak w kółko a wieczorem byłam tak padnieta ze marzyłam tylko o łóżku:)ale bardzo fajnie sie pracowało na świerzym powietrzu,pogoda była bardzo łdna i wykorzystalismy ze Marcin miał wolną sobote:) a dzis rano sypał snieg,po którym nie ma już śladu i wogóle jest brzydko i pochmurnie:( my po Oskara popołudniowej drzemce wybieramy sie do znajomych Dotka a co z waszymi wczasami?pisałas kiedys ze na rzecz porzadnych wczasów rezygnujecie z prezentów świątecznych Aga pizzy w piatek nie było,bo na tych zakupach dosć sporo nam zaeszło i kupilismy na kolacje skrzydełka wędzone:) a u nas kominiarz zawsze czyści komin,w sumie po to przychodzi chyba z tymi reklamami to masz racje,takich \"dzieciecych\"jest teraz pełno ,praktycznie co druga Aniu u mnie tego zwyczaju ze świeczkami się nie obchodzi ale obiło mi sie to kiedyś o uszy. czyli zakupy całkiem udane a buty zapewne jeszcze kupisz jesli to ciasto jest z orzechami włoskimi i wychodzi takie ciemne dośc to pewnie takie jak piecze moja mama,jest faktycznie smaczne Ana wiesz my mamie na 50 lecie poza tortem daliśmy ciuchy,tzn kupiłam jej spodnie i bluzke,moze taki mało orginalny prezent,ale tez melismy problem bo moja mama bizuteri poza obrączka nie nosi,nie maluje sie.A z tymi ciuchami to tak mi na mysl wtedy przyszło bo ona to typ człowieka który o sobie mysli na koncu i jakas porzadna szmatke to zadko sobie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kurcze niby niedziela a ja dopiero teraz zasiadam:O ale to chyba dlatego że za dużo chetnych jest wtedy.Ja odpuszczam sobie bo i tak w tygodniu dość często siedzę....niech inni kozystają;) dzień mi dzisiaj zleciał strasznie szybko....w sumie nigdzie nie bylismy ale jakos tak szybko ciemno się zrobiło. Grzesiek się z Oliwia wyspał:) ciekawe o której teraz ta moja królewna pójdzie spać....chyba ich wygonie do innego pokoju bo mi nie dadzą Tańca z Gwiazdami obejżeć:D no właśnie dzisiaj finał...na kogo stawiacie???ja myślę że teraz kiedy została tylko Steczkowska i Guzikto oczywiste że wygra Justyna.....ale z drugiej strony Guzik ma duże poparcie wśród publiczności. Ana 24 może poprostu podpytasz tesciowej co by jej się przydało....albo teścia o to poprosisz. Kreska to pewnie fajnie Wam się spało po takim całym dniu na dworze:)noi dotleniliście sie na całego;) Ja w tym tygodniu musze isc i rozejżeć sie za prezentami bo w sobote robie moim dziecio przyjęcie urodzinowe.Oliwia akurat kończy w sobotę 4 latka a Kamil 6 grudnia.Mogłabym zrobić za tydzień ale szwagierka znów robi urodziny swojego synka który kończy 2 latka 4 grudnia.......i tak nam sie zebrały urodziny naszych dzieci w ciągu jednego tygodnia:D Na dodatek chyba Kamil będzie chciał zrobic imprezke dla swoich kolegów....więc w niedziele będę miała powtórke z rozrywki....tyle że w tym roku zapowiedziałam że godzę sie na maksimum 5 osób.W tamtym roku miałam 9 rozrabiaków i myslałam że mi dom rozwala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie rozmawiałam z IzaU na gg i kazała Was pozdrowić:) więc to czynię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Medluje sie z samego ranca z kawa w reku i na dodatek z niezlym bulem plecow. Wczoraj popralam wykladzine a dzis wstac nie moglam!! Jednak starosc nie radosc i coraz bardziej to odczowam!! U nas pogoda tez nijaka ale chociaz dosc cieplo i oczywiscie pogon swiateczna w sklepach. Pozdrawiam was serdecznie i lece w wir obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakies ciastka:) Szukam pomysłów na Kamila urodziny.Muszę dzieciakom zorganizować jakieś gry i zabawy bo w tamtym roku chciały mi dom rozwalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to impreza prze Wami:)co do zabaw to ja nie mam pomysłu dzieki za pozdrowienia od Izy:) ja tanca z gwiazdami nie oglądam bo przez ten las za nami tvnu nie mam,oglądałam wczoraj jak panowie poszli spac BB choc ta edycja jest beznadziejna ale jak nic innego nie ma to oglądam a my bylismy wczoraj u tych znajomych,posiedzielismy troszke,poplotkowali i do domciu,niedziela zawsze tak szybko mija:O u nas dzis od rana pruszy ,snieg ale taki mokry a zimno jest okropnie bo dosc mocno wieje,wróciłam ze sklepu zmarznieta strasznie Ania no mam nadzieje ze plany weekendowe wypaliły i zaraz powysyłasz jakies urocze zdjecia ja mam na aparacie troche z soboty i kilka z wczoraj jak przezuce to tez wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.kochane moje. robie kawkę,ale czytam,ze wy już po. wrócilysmy z zakupów.uwielbiam tutaj te wszystkie akcje,promocje,przeceny.tak ni z gruszki ni z pietruszki.wchodzisz do obuwniczego a tu kozaczki dla Julki z 20 na 4.95 przecenione.tak po prostu,bo ostania para z serii.:)popołudniu pójdę z Gabi bo na nia jest duzo fajnych.miałyście racje,ze jeszcze fajniejsze znajdę.i to pod domem. kupiłam cztery świeczki do stroika,bo pierwszą odpalamy w niedzielę. nie bylismy wczoraj nawet na spacerze,bo chcialo glowę urwać!:o a w sobotę zasiedzielismy sie do 00.30.nie wiem,kiedy ten czas tak uciekł. dziś nad ranem była u mnie burza z piorunami!doslownie nad moim blokiem!zerwalismy się na równe nogi,bo huk był niesamowity! i na naszej klasie znalazła mnie moja stara miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny .. trzymajcie jutro za mnie kciuki :) W tygodniu postaram sie wiecej napisać .. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ... szczególnie wszystkie dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak miło ze wpadłas:)kciuki bede trzymac na pewno:) ania kurcze dziwne ze o tej porze roku burza no nie? no widzisz i córcia bez butów nie zostanie;-) u nas tez bardzo wieje i pewnie dzis na dwór nie wyjdziemy Oskar własnie zasna i ja zamiast tu siedziec to powinnam stac przy zlewie ale tak mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale Ci sie zakupy udały....buty za takie pieniądze ....to poprostu az grzech nie kupic:) Kreska nie dziwię sie że nie możesz się oprzeć żeby nie poklikać:P jak jak mam cos zrobic to wyłączam kompa bo inaczej co chwilę zaglądam....i nic mi praca nie idzie:D Iza jutro będziemy mocno trzymac kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja mam tak samo!jak tylko chodzi komputer,to co chwile zagladam.:) z butków sie cieszę,jeszcze zeby gabi jakies podpasowały!a na damski nie chodzę,bo tam tez pełno takich ,,rodzynków,,a mnie sie nie mieszczą juz w szafkach! Rafał wrócil,juz nie jedzie na węgry,więc wszystko jakos wroci do normy.:)dzis nawet krócej pracuje i odbierze gabi ze szkoly.:) na obiadek mam jeszcze pieczeń z mielonego z pieczarkami i serem żoltym,lecę ugotować pare ziemniakow mezowi i Gabi,bo ja od dzis nie jem chleba i ziemniakow własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czyżby dietka;) ja też od jakiegos czasu nie jadam kolacji....to znaczy późnych kolacji. Wczoraj Grzesiek z dzieciakami mnie torturowali bo mąz smazył sobie boczek a dzieciakom robił tosty....myslałam że mnie skręci od tych zapachów:Oale byłam twrada i na nic nie dałam sie skusić....zapychałam żołądek jabłkami i wodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie mysle nad menu na urodziny Kamila...te dla kolegów. Wymysliłam że oprócz torta moge zrobic :tosty(dzieci je chyba zazwyczaj lubia) kanapki,zrobie tez wafle może koreczki....podpowiedzcie mi co jeszcze mogłabym zrobic. Myslałam nad lodami....ale niewiem czy o tej porze roku mozna je podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin kąpie Oskara a ja zaraz ide jakaś kolacje naszykowac,no ale nie mogłam się oprzec zeby tu nie zajrzec:)choc pusto tu bardzo:( i dzis poki co tylko we trzy podtrzymałysmy topik Aga ja tam lody zima jadam ale właśnie nie wiadomo co rodzice tych dzieci na to.Moze lepiej w formie deseru podaj galaretke kilku kolorowa pokrojona w kostke z bita śmietana i owocami.A myśle ze na ciepło to faktycznie tosty beda ok lub frytki to chyba wiekszosc dzieci tez lubi,no i musowo kanapki kolorowe,jakies orzeszki,paluszki,tort i według mnie jak dla dzieci wystarczy bo pewnie wiecej nie zjedza-ale to tylko moje niedoświadczone:Dzdanie bi jeszcze kakiego kinderbalu typowego nie urządzałam,wszystko przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze przed snem tu troszke podrzucę do naszego piecyka.moze do rana nie wygasnie.:) aga-ano dietka.trzebaby jeszcze steppera przeprosic,bo ostatnio tylko kurz zbiera.:o a na imprezę,to tez uważam kanapki,bo koreczki to takie malutkie kanapeczki ,,na gryz,,?tosty jak najbardziej,kreski pomysł z pucharkiem-deserkiem tez fajny.popcorn,taki do mikrofalowki,cos do przegryzania-paluszki krakersy.to zawsze idzie.tutaj na takich imprezkach podaje sie gorace z wody frankfurterki z ketchupem.albo ja pisałam kiedys o parówkach cienkich w ciescie takim gotowym francuskim.kroje na takie małe kawałki,zawijam w ciasto,posmaruje jajkiem i zapiekam.u mnie jak dzieci sie zbiora,zawsze cały talerz idzie.:)no ale to masz tosty,juz w sumie. kupilam Gabi sliczne kozaczki...i bedę chyba pozyczać,bo pasowały idealnie w rozmiarze 37!!! kreska-jak ta marysia rąbnieta się w końcu nie zdecyduje,to ja przestaje ten serial oglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać!u mnie dzis slońce już w okno zagląda,tylko wiatrzysko jakies dzikie takie! kto pije kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u mnie za oknem parodia śniegu. tak wczoraj sypał zawzięcie, a niewiele jakoś z niego zostało. a ja mam anginę :( to chyba tak, żeby mi rozrywek nie zabrakło :o mam tylko nadzieję, że dziewczynki ode mnie nie podłapią, wystarczy, że Melka już ma katarek czuję Aniu, że dziś jak nic Twój patent z czosnkiem w skarpetce wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wkoncu pojawił sie snieg,wiec zniosłam sanki ze strychu i moje dziecko ogląda na nich bajke:Dpojde z nim pozniej na dwor choc na chwile,ale jak rano szłam do sklepu to wiało mocno Ana76 no nie zazdroszcze,odkad sie lato skonczyło to w domu u was zawsze jakis chorowitek:(duzo zdrowka zycze🌻 Ania alez ci zazdroszcze tak małej stopy,ja mam kopyto 41 i nieraz i ten rozmiar jest mały:O nie masz ochoty na nastepny tatuaz?;-)wypasne te cacka moj steper tez zakurzony,dieta w lesie a ja juz zawsze bede Big chyba i to na własne zyczenie bo silnej woli brak:O Shenen ja cie błagam jesli jestes juz w domu to zajrzyj tu chociaz pomachac bo sie okropnie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie rozpaliłam w piecu,tam myślałam ze poczekam az sie porzadnie rozpali,pozamykam wszystko i pojdziemy na dwr a tu tak zaczeło teraz sypać ze nie wiem czy Oskarowi spodobałby sie taki spacer,no coz poczekam jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kreska już widze Oskara na tych saniach przed tv!:D u nas nie ma sniegu.Gabi to na świeta w polsce liczy,ze sie wyszaleje. oczywiscie marzy mi się juz dzis powiekszenie tego mojego na ramie.no ale czasowo nie wiem kiedy to bedzie mozliwe.fajnie,ze Ci sie podobaja.nie wiem,czy wchodzilas głębiej w galerie.tam jest Papiez,jak żywy doslownie. a co do dietki-to sie tu nie poddawaj!nie wypalilo ci na tamtym topiku,co nie znaczy,ze tu nie możemy sie wspierać.ja sobie kartke na chlebaku przykleilam,ze nie jem!:)a na lodowce musze poszukac tylko-przykleje foto,jak bylam piekna i mloda!psychicznie sie trzeba nastawic.ciężko na zime schudnąć,ale boje sie wyjazdu na świeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana76 nie daj sie grypie!a czosnek w skarpete od razu ładuj.to najlepsza broń.wszyscy powdychacie przy okazji.cóż,troche smierdzi,ale trzymam kciuki,by pomoglo,zwłaszcza Meluni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie tez słoneczko niesmiało wygląda zza chmór,śnieg też sypie....ale co z tego jak na termometrze plusowa temperatura i wszystko odrazu topnieje....do tego jeszcze dość mocno wieje. Dziewczyny dziekuję za rady w związku z przyjęciem urodzinowym.Nie będzie tak źle bo duzo zostanie mi z sobotniego przyjęcia,więc to wykorzystam. Dzisiaj zakupiłam na allegro obrus,talerzyki,kubki i serwetki z ulubionej bajki Kamila,myslę że będzie się cieszył:) Anka oj rosną te nogi naszym dzieciakom...zresztą one same tez.Mój Kamil co prawda nie ma jeszcze numeru buta 37 ale już niedaleko mu do niego....teraz mu kupowałam buty roz.35 Podskoczył mi też dośc sporo teraz....długo mu kupowałam ubrania na 128 a teraz w ciągu roku momentalnie przeskoczył na roz 140 Sięga mi juz pod brode....jeszcze troche i będzie na mame z góry patrzył:D Kreska no to jest nas trzy jesli chodzi o dietke.I jesli będziemy sie wspierac nawzajem to napewno damy radę zrzucic pare kilo.Ja co prawda nie jem tylko kolacji....ale mysle że dobre i to.Tym bardziej że chce tylko zrzucic pare kilo:) Mam nadzieje że u Ciebie snieg sie utrzyma i Oskarek będzie miał okazje pojeździc na sankach co mu je zdiełaś:) Ana76 nie daj sie chorbie;) Anka nie kus mnie znowu tymi tatuażami:D wiesz dobrze że miałam na nie straszna ochotę.....i nadal mam:O Zmykam trochę domek ogarnąć;)i kompa musze wylączyć żeby nie kusił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×