Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

dottka,ode mnie wielki buziak z okazji urodzin *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss ana24 proszę bardzo 9985900:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka-dziekuję bardzo:) Ja czekam aż się ziemniaki dogotują i ide po Julke do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ostatnio mało zaglądam ale kończę szkołę i mam egzaminy a 15 i 16 stycznia państwowe więc trochę muszę się pouczyć do tego Dominik jak tylko skończyło się zapaleie jamy ustnej dostał zapalenia oskrzeli i kolejny antybiotyk. Nie wychodzimy na dwór więc staram mu się uprzyjemniać czas w domu dlatego mnie nie ma ostatnio Dotka chciałam ci złożyć życzenia wszystkiego co w życiu najlepsze spełnienia marzeń i samych radości w życiu 🌼 Widzę że Iza_u zrezygnowała z pisania ale w sumie się nie dziwię skoro wszystkie wpisy pod kontrolą. Iza mam nadzieję że zajrzysz do nas chociaż czasem i opowiesz jak tam ty i chłopcy. A jesli znalazłas sobie kogoś to gratuluję oby teraz ułożyło ci się pomyślniej ;) lecę rozpuścić sobie wit C bo mnie coś gardło zaczyna drapać a staram się nie zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-dużo zdrówka życze Dominikowi życzę🌻👄 Dziewczyny gdzie jesteście? ja zaraz schodzę do piekarni i wróce koło północy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dottka kochana zdazylam przed północą 🌼 :) Dużo zdróweczka, szczęscia, spełnienia marzeń, pociechy z rodzinki i mnóstwo miłości 🌼 Wszystkiego najlepszego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka to i ja sie załapałam:) najwazniejsze to zdrowko i szczescie rozkwitajace z dnia na dzien i tego kochana ci życze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry witajcie dziewczyny wpadam tylko dać znać, że o Was nie zapomniałam w tym Nowym Roczku, ale długo nie popiszę, bo zaraz spadam do wyrka Nowy Rok niestety zaczął się u nas od chorób, mam szpital w domu, tylko Melka zdrowa, mój Michu podłapał jakiegoś wirusa, ja chyba też i nieźle gorączkuję i znów problemy z oskrzelami, jestem obstawiona inhalatorami jak moja babcia :o a najgorsze, że u Łusi lekarz stwierdził anemię :( no i tak. nie uraczyłam Was dobrymi wieściami. mam nadzieję, że jakoś się wreszcie z tych różnych paskudztw wygrzebiemy. wtedy sie odezwę w mniej ponurym nastroju. ściskam Was wszystkie gorąco. ana24 dla Twojej Julki zaległe serdeczne życzenia urodzinowe.❤️ Anka ❤️ 🌻 Dottka wszystkiego naj naj naj spełnienia marzeń, zdrowia i radości w życiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Ana76 jakies fatum z tym chorobami wisi nad Wami czy co:Obuziaki dla całej rodzinki😘i zdrówka wkoncu🌻 Iza bedziemy trzymac kciuki za powodzenie egzaminów Ana24 oby faktycznie nowi sasiedzi okazali sie luddcy:) wielkie❤️za pomoc zwierzaczkom:) Aga no właśnie ja tez czasem załuje ze Oskar z zimowego miesiaca,latem to urodzinki mozna z powodzeniem wyprawic na dworze jakis grilek i po sprawie a my sie musimy głowic wczoraj był Ksiądz jednak przyjelismy go wszyscy u rodziców,Oskar mnie zadziwił bo wogóle sie nie wstydził i nawet bez problemu pocałował krzyzyk:) babcia wróciła w domu jej sie podobało tylko czekam co powie na powyrywane kwiatki na podwórku,bo wczoraj było juz ciemno i nie widziała czuje sie kiepsko bo przyjechała zaziebiona i to porzadnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie kochane:) U mnie ciapie dalej.W nocy dopada sniegu w dzień stopnieje i przed schodami mam już spora kałużę,na wieczór zamarznie że trzeba uważać żeby sie nie wywrócić:O i tak w kółko Wiecie ja też chyba wolę żeby juz mroziło. IzaF biedny Dominik z jdnego pakudztwa wyszedł to drugie się przyplątało.Moje dzieci tez sie nudza w domu,choc sa zdrowe to nie ma mowy o wyjściu na dwór bo po 5 minutach przyszłyby przemoczone.A jak po sylwestrze....udała się Wasza imprezka??? Ana 76 w takim razie życze duzo,duzo zdrówka dla waszej gromadki:) Kreska chyba babci spodobało się w ,,nowym,, mieszkanku.Może tak zasmakuje w tych porządkach że będziecie musieli co jakis czas robic jej przemeblownie:DNo własnie tak to jest z tymi zimowymi dzieciaczkami.Jeszcze jak sa małe to pół biedy....ale jak sa juz większe i chca żeby im wyprawiac imprezke urodzinowa dla kolegów....to dopiero jest wyzwanie:DAle nad tym to powinnysmy pomysleć zanim zaszłyśmy w ciążę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,dziewczyny.zarezerwowalam własnie termin na to urodzinowe party Gabi,muszę podrukować zaproszenia z prośba o potwierdzenie przyjścia.wszystko i wszędzie pozajmowane!z wyprzedzeniem na 3 miesiace!udało mi się złapac sobotę 9.lutego,ale to jest jeszcze znak zapytania,bo sie ferie wtedy zaczynają no i nie wiadomo,czy dzieciaki nie wyjezdżają:o zła jestem że tą sprawę tak przeciągałam! Julka była dzielna na szczepieniach,teraz spi.u nas lato.jakies 8-9 stopni i pełne słońce. wybaczcie,ze tak o sobie-ale duzo mam na glowie,chcę zrobic rozliczenie podatkowe,a w obcym języku nie jest to takie proste...do tego pękła nam szklana sciana za kuchenką i nie moge sie dodzwonić do naszej babki od ubezpieczen,czy sie to kwalifikuje.do księdza trzeba dzwonic żeby po kolędzie wpadł-tez cos go nie mogę złapać!ech! no i trzeba rekę na pulsie trzymac odnosnie wakacji,bo teraz ciekawe są obnizki cen za wczesną rezerwację!sprawdzam na internecie! ana 24 czytam,ze nowe sasiedztwo sie szykuje,no i sklep bedziesz miala pod nosem.a jaki to bedzie?spozywczy? ana76 oj,dawno cie nie było i witasz sie znow schorowana!trzymaj sie i melduj poprawę zdrowia! izaf kciuków nie puszczam w twoje egzaminy!i zdrówka dla was!nic nie piszesz,jak znosisz ciaze! aga10 pisałas o tym ruszaniu pod górkę z recznego...to jest moja własnie bolączka!ale trzeba i mnie sie przełamać! kreska juz po koledzie.czy u was trzeba tez miec święcona wodę w domu i kropidlo? kinga wyslij jakas fotke swojej królewny!dawno jej nie widziałam!że tez zawsze cie muszę o to prosić!:p:D zaraz biorę sie za obiad,tzn chcę kluski ziemniaczane robic do sosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ale sie wkurzyłam bo napisałam sie a tu mi wszystko znikło😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zaczynam od nowa:) Widzę ze po południu Was wywiało? mnie tez wywiało aż do miasta:) Rano po 8 mąż poszedł zaprowadzić Julkę do przedszkola a ja się jeszcze położyłam i spałam do...12 potem jak wstałam do pojechałam z teściową do miasta.Teściowa chciała kupić coś dla Julki na zaległe urodziny a sama nie chciała kupować bo nie zna się na rozmiarach to pojechałyśmy razem:) Fajnie nam się trafiło bo wszędzie przeceny i to duże.W jednym sklepie kupiłyśmy różowe kozaczki za 44zł.A w Wójciku kupiłyśmy brązowe kozaczki z cekinami za 34 zł i białą odświętną bluzeczkę za 52 zł.normalnie byłyśmy w szoku jak zobaczyłyśmy te ceny zwłaszcza w Wójciku:) Jak wróciłyśmy do domu to Julka pierwsze co przymierzała to różowe kozaczki ale te drugie i bluzka też się jej podobały:) Po 18 poszłam do piekarni i wróciłam po 21 teraz już się wykapałam i zaraz idę spać bo rano przed 7 idę sprzątać piekarnie.potem muszę się wykąpać umyć włosy( a tego jak wiecie nie lubię robić) wysuszyć, wyprostować i na 12 jestem umówiona i będę sobie robiła tipsy:D Jak już poruszyłam temat włosów to Wam coś napiszę:)nie wiem czy wam pisałam ale przed Wszystkimi Świętymi zrobiłam sobie pasemka blond:) a teraz przed świętami poszłam zrobić sobie odrosty i ścięłam włosy o połowe teraz mam takie za ramiona a jak sobie wyprostuję prostownicą to tak fajnie mi sie układają i jestem zadowolona z tego ze je ścięłam bo już miałam jak dla mnie baaardzo długie sięgały mi do połowy pleców a teraz są takie fajne:) tylko jestem trochę wkurzona bo teraz przy odrostach zrobiła mi chyba więcej tych pasemek i jestem za bardzo blondynką oczywiście nie mam nic do blondynek ale jak mam ciemnie włosy i potem brzydko wyglądają odrosty.Zastanawiam się czy następnym razem nie przefarbować całej głowy na ciemnie brąz i zrobić tylko kilka jasnych brązowych pasemek? ale na razie mam jeszcze fajnie i nie myślę o tym co będę robiła:) Ana76-dużo zdrówka życzę dla twojej rodzinki🌻nie ciekawie ten rok sie u Was zaczął:( Anka-u nas jak przyjmuje się księdza trzeba mieć wodę święcona i kropidło.A wodę święconą przynoszą ministrancie przed wejściem księdza:) Gdzie planujesz imprezę dla Gabi? A jeśli chodzi o sąsiadów to nie wiem jaki to ma być sklep na razie;) Kreska-ciekawe czy babcia zauważy brak kwiatów? dobrze ze zmiany jej się podobają:) Aga- u nas tez błoto wszędzie a po mieście ogromniaste kałuże,chodzi sie okropnie :( Dobra kończę to i spadam spać:)jutro dopiero będę wieczorem więc się spisujcie żebym miała co poczytać:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilę przywitac sie i skrobnąć parę słów.Zaraz ma przyjechac szwagierka z dziećmi,więc musze troche posprzatać.Później ide do urzędu podpisac sie i wziąśc kaske......i może jakies zakupki;) Anka najwazniejsze że salę masz juz zarezerwowana i nie musisz mysleć.I niezapomnij porobic trochę fotek tej imprezki:) Ja też nie mam jeszcze wprawy w jeździe samochodem i jak mam jechac na miasto to najpierw obmyslam droge,żeby nie była za bardzo ruchliwa:D Ana24 ja też wczoraj kupiłam Kamilowi buty zimowe za 45 zł....były 50% przecenione.Bardzo fajne takie zgrabniutkie.Jesli chodzi o włosy to mogę Ci coś poradzic.Ja tez zawsze sobie robiłam blond pasemka i przedostatnio jak sobie zrobiłam to byłam prawie blonynka.A przed świetami zrobiłam sobie tylko w kolorze ciemnego brązu(taki mam naturalny kolor włosów) i w ten sposób troche sobie włoski przyciemniłam i jest ok.....może i Ty tak zrób nastepnym razem:) Dobra zmykam bo szwagierka ma przyjechać po 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. polozyłam Juleczke,bo mi niestety gorączkowała w nocy:o a rano taka marudna i z ciepłym czołem dalej. dotąd nic jej po szczepieniach nie było,ale pewno to przez ten katarek. szkoda mi bardzo,bo własnie teraz spotykają się dziewczyny,tu z Wiednia i niestety odpadłam. ana24 faktycznie udane zakupy,tutaj też trwa szaleństwo wyprzedazy,ale wolę siedzieć w domu,bo w sumie wszystko mam,a jak się juz wpadnie do sklepu to zawsze na cos się skuszę! co do pasemek,to jesli lepiej się czujesz w ciemniejszych,to bez problemu potem możesz je zafarbować.ja mam duzo siwych niestety i tych jasnych pasemek muszę miec duzo,by sie zgubiły.no i niestety odrosty trzeba czesto robic. urodziny Gabi będą w muzeum techniki.będa tam zwiedzać,robic doświadczenia,eksperymenty i wybuduja jakas ,,urodzinową machinę,, :)juz wczoraj obdzwoniłam dzieciaki,tylko trójka wyjeżdża,więc juz pewne jest,ze robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U nas pięknie słonko świeci:D a ja szykuję sie do wyjścia jeszcze tylko muszę przejechać włosy prostownicą i mogę iść:) Chyb atak zrobię następnym razem u fryzjera powiem babce że nie chce mieć tak dużo pasemek blond i żeby coś wymyśliła:) Dobra uciekam się szykować:) Miłego dnia Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki:( no nic zajrzę później moze juz będzie co poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę nas chociaż i uciekam zaraz spać jestem padnięta ale bardzo zadowolona z paznokci które dzis zrobiłam:D Dobranoc laseczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Wróciłam gdyz gehenna się skończyła i powyjaśnialismy sobie sprawy...:D niestety trzeba było przez to przejsć, bo każdy z nas miał cieżko. Dziękuję za wsparcie, jesteście kochane...jak zwykle zreszta 😘 Ja nadal w niezbyt dobrym nastroju. Mam same pogzeby teraz w rodzinie. Zaczynając od ciotki, która chorowała na raka i choć jej stan się poprawił, to jednak okazało się ze ma przezuty na kości. Wytrwałaa do dnia, w którym okazało się, ze jej córka(moja kuzynka) wkońcu po 5 próbach urodziła zdrowe bliźnięta. Zmarła z uśmiechem na twarzy w chwili narodzin swoich wnuków. Pogzeb był piękny, jedna z jej wnuczek przygotowała piękne przemówienie pozegnalne, aż łzy same płyneły z oczu. Kuzynka pod opieką psychologów była przygotowywana na ten pogzeb, bo wiadomo nic bardziej chyba nie moze córki załamać i zamazać radosć z urodzin dzieci jak śmierć własnej mamy. Przypomnę, ze chodzi mi o tę kuzynkę, która poprzez toksoplazmozę traciła dzieci aż 4-5 razy podczas trwającej cwysoko ciąży. Dziewczyna też wiele przeszła. Następnie w sobote kolejny pogzeb mojej kuzynki, która była o rok starsza odemnie. Miała za panny dziecko i faceta do luftu i kiedy znalazła tego jedynego świat i los zaczał jej dawać nagrodę za wczesniejsze cierpienia. Urodziła 3 dzieci, wybudowała się i wylądowała w szpitalu, bo okazało się, ze ma wode na płucach. Po jej ściągnięciu, niebyło dla niej juz ratunku....guz przy czy na kręgach kręgosłupa...rakowe sprawy i zmarła, zostawiając męża i trujkę małych dzieci, najmłodsza córeczka ma 2 latka. Jej siostra ok.4-5 lat temu też przechodziła sprawy rakowe w tarczycy, ale zdrowie jej dopisuje. Cała rodzina od strony mojego dziadka umiera na raka, bez względu na wiek i płeć. A wczoraj moja mama ....musi isć na operację na wycięcie macicy, w zasadzie wszystkiego, bo leczyła się na mięśniaki, a teraz sprawa wygląda okropnie, bo zaczyna się stan rakowy. I jak tu być optymistą jak od samego początku Nowego Roku takie wieści. Zasmęciłam Wam, a teraz troszkę poczytam i postaram się popisać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o dentyście, więc przytoczę smieszną historyjkę sprzed Świąt. Otóz była na święta cała rodzina-wiadomo...Sylwia nagle spostrzegła, ze Borys ma czarne ząbki od wewnątrz podniebienia. Przerazona, ze to moze być próchnica zaczęła panikowac i wizje tworzyć jak go w gabinecie usadzić. Ja nie czekając dłuzej wzięłam maluszka do łazienki, otwarłam nową szczoteczkę Kuby i ciach mu po tych ząbkach i okazało się, ze to jednak kawałki czekolady...:D:D:D:D:D ana24- Ty masz nocne przeboje z pieskiem, a ja z Kubą...:D ale sposoby ma nieziemskie, naśmiałam się jak Cie podchodzi ten mały skubaniec..:D kaasia27- kurcze skąd ja to znam...złamana noga a tyłek mi się rwie do wszystkiego od czego powinnam teraz odpoczywać..:D co do imperzki to było nas ok.40 osób było naprawdę super. I czytam, że na prawko poszłaś...gratuluję, ja też chciałam od nowego roku iść ale teraz musze odczekać troszkę. Dotka-zazdroszczę tego ciepła...i oczywiscie dołanczam do Życzeń i rybko STO LAT spełnienia marzeń i wszystkiego naj, naj, naj..🌼 Anka to ja- co do dietki to mogę Cie dopingować...:D zawsze wymiękałam:D zwłaszcza jak piszesz o tym locie do wc...ja bym pewnie niezdąrzyła..:D:D:D co do fotki...zniewalająco dobrze dobrany gust ubioru i dodatków sylwestrowych bez 2 zdań..:D MonaM- u Kuby w przedszkolu też mielismy Jasełki, ślicznie przygotowane, a z racji ze to małe dzieciaczki, to polegało to na przygotowanym rytmicznie programie, choć niezabrakło stajenki :D ale fakt widok wspaniały i takie wspaniałe uczucie radosci i dumy widząc swojego szkrabka, napewno było to wielkim dla was przeżyciem:D IzaF- trzymam kciuki za te egzaminy i życzę duzo zdrówka dla Dominika oby te chorubska szybko mu minęły i był zdrowiutki juz..😘 ana76- rybuś ale macie feler z tymi chorobami, chciałabym aby się i u Was juz pokończyły. wiadomość o Łusi nieza dobra ale napewno masz już wytyczne co dalej z tym robić oby szybko nadrobiła te stracone wartości i oczywiscie życzę abyście szybko doszli wszyscy do zdrowia. Buziaczki Aniu ślę gorące 😘 Do reszty mocno macham i ślę buziaczki😘 Wybaczcie, ze tak skromnie ale cieżko mysli mi do siebie złozyć..:D Miłego dnia laski życzę i do poklikania...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dymek przykre,co piszesz.jakies ciemne chmury nad wami sie zatrzymały,faktycznie!oby je jak najszybciej przegonił wiatr! moja mama tez jest po takiej operacji,juz ponad 10 lat.bedzie dobrze.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, i musiałaś mnie w sylwestrowej kreacji z kimś pomylić,ale nie wiem z kim,bo ja fotki nie dostałam!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Dziekuje z calego serce za zyczenia urodzinowe. Dopiero dzis odebralam bo komputer byl u specjalisty. Tak Gabrysiek popodlanczam choinke w tym roku ze caly komputer i modem musial byc fragmentowany. Ale choinka za to swiecila pelna para. Jutro jedziemy do mojej mamy wie znowu mnie nie bedzie. Ale musze gdzies wywiesc moje dzieci, bo siedzenie z nimi w domu grozi mi wczesnym wylesieniem. Tak pozatym u mnie wszystko po staremu. Narescie mamy cieplutko i mozemy korzystac z pogody. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziś mam straszliwego lenia i nic mi się nie chce:( pogoda jakaś szaro-bura nie ma dziś słonka:( Dymek-faktycznie ten nowy rok się u Was bardzo źle zaczął:( przykro mi że bliscy z Twojej rodziny tak szybko odchodza jeden za drugim:( a teraz jeszcze operacja Twojej mamy:( kurcze dlaczego tak się dzieje na tym świecie? Trzymaj się Jula wszystko będzie dobrze 🌻 Dotka-ach jak ja Ci zazdroszczę tego ciepełka:) życzę miłego odpoczynku u mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nadal takie pustki? Ja już poprasowałam poukładam w półkach,poszyłam w rękach takie drobne pierdołki i przed chwila wróciłam z przedszkola z Julką:) Mężuś pojechał na masaż kręgosłupa a jak wróci to jedziemy na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko skrobnąć kilka słów.... Nie mam na nic czasu,...może po 15 uda mi się zajrzeć tutaj na dłużej... U mnie na razie wszystko dobrze, tzn. dziewczyny chodzą do przedszkola dziś miały jasełka, Ala była aniołkiem, a Zuzia krasnoludkiem.... Poza tym nie byłam jeszcze na prześwietleniu, bo muszę jechać rano i być na czczo...postaram się w przyszłą środę to załatwić...poza tym moja znajoma mówi,że mogę mieć kamienie na nerkach i stąd te bóle....chyba pójdę dodatkowo na badanie usg....dla pewności Poza tym wszystko dobrze.. Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie postaram się zajrzeć jak najszybciej.... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie witam,ale widzę,ze ana24 tylko na dyzurze ostatnio.kreska tez straciła cos wenę,przez to pisanie ,,samej z sobą,, wiekszość babek juz dawno jest po wychowawczym,z czasem cięzko-nam tu mlodej krwi potrzeba! takich młodych mam,które dopiero zaczynaja urlopy,wtedy to czekanie na posta od ,,starych znajomych,, nie byłoby takie długie jak teraz! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________$$$$_______$$$$___ ________ ___________$$$$$$___ __$$$$$$__________ ___$$$$___ _$$$$$$_____$$$$$$__________ __$$$$$$____$$$$_______$$$$___ __$$$$__ __$$$$$$____________ ___________$$$$$$_ ___$$$$___ __$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$_ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$__ _________$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$________ ________$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______ ________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $_______ _________$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ _______ __________$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$_________ ___________ $$$$$$$$$$$$$$$$__________ __ _____________B_Y_Ł_A_M________ ______ __________Z_W_I_E_D_Z_ I_Ł_A_M_________ ____________ ____Ś_L_A_D_______________ __ ________Z_O_S_T_A_W_I_Ł_A_M___ ______ ___________P_O _Z_D_R_A_W_I_A_M________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×