Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

no ja tez wykorzystałam ze Oskar po szalenstwach na podworku smacznie spi i posprzatałam w domu,jeszcze pralka tylko pierze i tez zamierzam powiesic pranie na balkonie.Pogoda strasznie zmienna,raz swieci słoneczko,za chwile niebo przysłaniaja ciemne chmury,ale jest cieplej niz wczoraj Dotka Tobie to chyba dobranoc juz mozna powiedziec:) Iza u ja rowniez ciesze sie ze u Was w miare dobrze i dziekuje takze za zyczenia Julka to tradycje mamy podobne.U nas tez jest bitwa na jaja.Zyczenia przy Dzieleniu pokrojonym ,posypanym chrzanem i sola jajem(wszystko koniecznie ze swieconki) a kiełbase i chleb ze swieconki spozywamy z zurem.Ale zgadałam sie ze znajoma w tym roku na swieceniu i oni swieca zapalki zeby ognia nigdy nie zabrakło,u nas takiego zwyczaju w domu nie ma choc podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mam chwilkę, Melka na pewno zaraz będzie mnie wzywać, jej radar jest niezawodny :D Łusia właśnie zasnęła, przyszła się przytulić i zasnęła, co u niej raczej nie wróży nic dobrego, bo mój tygrys od dawna już nie sypia w dzień, chyba że idzie na chorobę :( A teraz obserwuję ją od kilku dni i nie wiem czy nie wykluwa się jakieś choróbsko. Jest jakby lekko osłabiona, przedwczoraj miała podwyższoną temp., a wczoraj i dziś obniżoną. Asekuracyjnie podałam oprócz witamin jeszcze krople homeopatyczne na przeziębienie i zobaczymy. Karolina nie mogę otworzyć zdjęć od Ciebie :( Leia miłych pogaduszek z koleżanką :) gratuluję postępów w odstawianiu Karolinki od piersi, a w dzień jeszcze karmisz? Przepraszam, ale nie doczytałam jeśli już o tym pisałaś. Aga dzięki za zdjęcia :) Oliwia jest super, śliczne włoski i uśmiech, a poza do spania po prostu rewelacja fajnie jest sobie wyobrazić tego aniołka \"naprawiającego\" motor :D Kamil to przystojniak :) a harry faktycznie mocno wciąga, ja czytałam tylko 5 tom w formie książki, pierwsze 4 miałam ebooki, oczy mi łzawiły ze zmęczenia, a czytałam dalej zawzięcie :D Na weselu wyglądałaś bardzo ładnie, w ogóle przystojna kobitka z Ciebie, wiadomo po kim urodziwe dzieci :) :) :) Mam nadzieję, że Oliwia szybko się otrząśnie z tego przeziębienia, a Kamila ono w ogóle nie rozłoży. Kreska dzięki za zdjęcia. :) Piękne kwiatki :) A Oskar, widać było, miał niezłą frajdę szukając jajek. A z piaskownicy też tak go trudno wyciągnąć jak moją Łucję? Ona siedziałaby tam całymi dniami, no z małymi przerwami na zjeżdżalnię ;) :) :) Alexia nadal nie dostałam zdjęć ze shrekowego mostu :( Tak sobie myślę, że z tym oglądaniem domów to dobrze postanowiłaś, a jak już zaczniesz oglądać, to na pewno trafisz na ten właściwy i od razu będziesz wiedziała, że to ten :) A wyprzedaże macie super, fajnie się udało z tym rowerkiem :) Kaasia, trzymajcie się dziewczyny,nie dajcie się choróbskom, naprawdę marzę już o lecie, może wtedy choroby zaczną nas bardziej omijać Shenen co u Ciebie? Jak się czujesz, czy raczej czujecie? :) Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy, spóźnione, ale serdeczne :) Asia jak minęły święta? Co słychać u Twego zoo? :D :D Ana24 jak Julka? Czy już lepiej? I w jakiej formie dostaje leki? Zdecydowaliście się na zastrzyki? Dottka pogody w Swięta nie zazdroszczę, ale u nas nie było dużo lepiej :O A co do piasku wszędzie, to czasem podejrzewam, że Łucja postanowiła przenieść piaskownicę do domu i konsekwentnie znosi piasek w butach i zakamarkach odzieży :D :D ;) Anka dzięki za fotki. Gabi jest bardzo do Ciebie podobna, oj nie wyparłabyś się córci :D Pogody szczerze zazdroszczę, może prześlij nam trochę ;) :) Dymek cieszę się, że może wreszcie uda nam się wspólny spacer :P :D dzięki za pamięć, rączka Meli bez zmian nadal jest siniak i to zgrubienie :( dobrze, że nie towarzyszy temu gorączka. W przyszłym tyg. kontrola i zobaczymy co znów powie pani doktor. IzaU pozdrawiam, choć się nie znamy :) Monika jak na nowym mieszkaniu? Czy Natalka chodzi już do przedszkola? IzaF Kinga 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a to, żeby było bardziej wiosennie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tylko na chwilkę:) Nie byłam z Julką jeszcze u lekarza i nie wiem kiedy pójde :( dzwoniłam tam ale mogą mnie dopiero na poniedziałek zapisać:( na razie podaje jej to co ma bo juz nie wymiotuje. Shenen-kochana wszystkiego najlepszego👄zdrowia, szczęścia, pomyślności i oby wszystko ułożyło Ci sie jak pragniesz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dzis okruchy zycia na jedynce i ma byc ładny film wiec ide do łozeczka ogladac;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wpadlam powiedzieć dobranoc i podziękować Anie i IzieF za życzenia 🌻 Kochane jesteście, że pamiętałyście. Iza, ja kompletnie nie znam sie na wystrojach sal weselnych ale wydaje mi sie że kolory są ok, przecież będą tam jeszcze firanki, lustra na ścianch i inne różności więc wszystko będzie zupełnie inaczej sie komponować. A tak jak już przy salach jesteśmy - moj chrzestny ( raczej nie mamy ze sobą kontaktu od wielu lat) wybudowal dom weselny naprzeciwko cmentarza... doslownie 50 metrów............Brak mi słów na komentarz :( Jutro pooglądam resztę zdjec bo dzisiaj trochę nieobecna byłam :) a teraz ledwo siedzę. Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam życzyć Wam dobrej nocy i kolorowych snów...🌼 Dobranoc P.S. Shenen - a ja myślałm, ze moje zyczenia też do Ciebie doszły...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Wstawać ! słońce daje po oczach a Wy spicie ???...:D Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już nie śpię :P dzień dobry wszystkim :) Alexia dzięki za fotki shrekowego mostu :) robi wrażenie , a widoki cudne Karolina dzięki za fotki :) ależ Maks jest do Ciebie podobny :D a ztym morzem \" pod nosem\" masz naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jua sie z Wami witam!! u mnie tez slonko,ma byc 20 stopni i mysle ze bedzie bo w tej chwili w cieniu jest juz 15:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana76 dziewczynki urocze,a starsza miała widac nizła frajde podczas spaceru Karolina Maksiu jak zwykle rozesmiany i w pelni pochłoniety zabawa Alexia a ja krzycze bardzo glosno!!!!!!bo zdjec nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U nas piękna pogoda i już jest jest 20 stopni w słońcu:P Julka bawi sie kuchnią a ja idę zaraz obiad robić a potem idę do lekarza sama popytać czy Julce odstawić już antybiotyk i czy podawać coś innego np. Flegamine? Julka już lepiej sie czuje już tak strasznie nie kaszle teraz ma już mokry kaszel taki odrywający,je już ładnie więc chyba już jest dużo lepiej:) Zaniedbuje Was ostatnio al;e tak jakoś wychodzi:( W niedziele teściowa znowu jak roku temu jedzie nad morze do jakiegoś sanatorium i cała prowadzenie piekarni przez 2 tygodnie będzie na mojej głowie,trochę sie tego boje ale muszę sobie dać jakoś rade:) tyle tego wszystkiego jest... Ale i tak będe do was zaglądać:) A teraz spadam i życzę Wam miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, witam z rana :) U nas tez dzis za oknem sloneczko, juz wiem, ze bedzie dzis baaardzo przyjemnie na dworze, bez deszczu ;) !!! Oj zaniedbuje Was, przepraszam: Najpierw powinnam przeprosic, nie powysylalam zyczen swiatecznych......przepraszam, 🌻 No i podziekowac, za zyczenia od Was....glupio mi ..... Karolinka mi choruje, cos kaszle i smarka,ten kaszel trwa juz ponad 2 tyg :(:( w Polsce juz dawno bylabym u lekarza,..... Dobrze, ze juz zaczyna sie odrywac, ni ebede smucic..... kompletnie nie wiem co u Was, nie mam kiedy sisc na dupie ;) ....i poczytac zaleglosci.....sie smieje, ze jak wroce do Pol. i kompa bede miala tylko dla siebie, no i te samotne wieczory;) to wtedy pewnie dopiero nadrobie ;) ( Marcin wraca do Polski 26 lipca, wiec 3 miesiace bede slomiana wdowa ;) ) Dziewczyny, czy MoniW juz sie przeprowadzila do Siechnicy, nie wiecie cos? Co u naszej Izy U i IzyM? no i uciekam, bo Karolinka chce juz zejsc na dol, a same nie lubie jak tam jest, bo zawsze \'zwiewa\' na podworko.....no a jest jescze w pizamce ....jazreszta tez ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej! U mnie też słonecznie ale wieje mocny wiatr. Plus taki, ze pranie będzie schło :P Uciekam sprzątać bo porządkow przedświątecznych to już dawno nie widać, jest tak samo jak było przed :P Dymku, dostałam, dostałam - świateczne 🌻 A w kwietniu u mnie zawsze dostatek okazji :) Uciekam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogaduchy się udały, miło tak się spotkać i powspominać \"stare czasy\". Dzisiaj i u mnie piekny dzien bedzie. O widze ze karola mi wylaczyla poskie znaki a nie chce mi sie kompa wylaczac wiec tak zostanie, wybaczyciemam nadzieje? Iza w jakim lab pracujesz? ana 76 mam nadzieje ze to tylko jakieś przemęczenie a nie atak choroby. W dzien juz dawno nie jadla wiec meczylam sie tylko w nocy, a teraz to i w nocy jest spokoj, tylko trzeba do niej wstawac i niestety zabierac ja do naszego lozka nad raneM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wkońcu pogoda się poprawiła i jest fajnie cieplutko....i podobno ma tak byc jakiś czas:) Wczoraj po południu było juz całkiem fajnie i kozystając z tego wygrabiłam sobie całą dziełke pod warzywa.Dzieciaki mi dzielnie pomagały:) Dymek chyba dlatego to zauważyłam bo moja kuzynka ma takiego samego bzika na punkcie puzli....i w sumie podsuneliście mi pomysł z tymi puzlami bo moje dzieciaki maja ich sporo i chyba nakleje pare na tekturkę i tez im oprawię a jak pomalujemy pokój to obrazki będa jak zanlazł:) Bardzo fajne te Wasze zwyczaje wielkanocne:) U nas niestet nie ma czegoś takiego....a szkoda:( Dotka u nas tez w święta była paskudna pogoda.....i przez nia moje dzieciaki sa przeziebione>Oliwia nadal sie smarka a Kamil dzisiaj rano mówił że boli go gardło więc tylko patrzec jak go rozbierze:O Gabrysiowi chyba bardzo podoba sie w przedszkolu....i chyba troszke spowazniał bo nic ostatnio nie piszesz o jego wybrykach:) Pewnie teraz masz grzeczne dziecko w domu;) A Oliwia i Paweł mogą troszke odetchnać od tego małego ogonka:D IzaU cieszę się że się doezwałaś...chyba mój i Julii apel pomógł i udało nam sie Ciebie ściągnąć;) Dorian widzę że tak jak Kamil ma wazniejsze rzeczy do roboty niz nauka.....szczególnie teraz jak zrobiło się ciepło na dworze i dziecki po niego przychodzą i kuszą. Szkoda mi Bartusia że nadal musi tak cierpieć...będę trzymać kciuki żeby jednak ten zabieg był w najbliższym czasie. Wyslj nam pare fotek....tak dawno nie widzieliśmy Twoich chłopaków i Ciebie:) Ana76 az sie czerwienie od Twoich komplementów:D Ja też dziekuje Bogu że mam takie kochne dzieci i przedewszystkim zdrowe....a to że czasami troche nabroja to chyba normalne:D Mam nadzieje że Twoja córcia nia złapie żadnego choróbska.Moja Oliwia niestety nadal sie smarka a wczoraj jak jej chciałam zakropic nosek to tak plakała że az zwymiotowała.Kamil też od rana skarży się na gardło wie tylko czekać aż i u niego rozwinie sie choróbsko:( Ana24 Dobrze że z Julka juz lepiej.....jeszcze troszke i uporacie sie z pogodą.A z piekarnia napewno dasz sobie radę...przeciez teściowa nie pierwszy raz wyjeżdża i było wszystko w porządku:) Shenen dom weselny naprzeciwko cmentarza....rzeczywiscie urokliwe miejsce:O Alexia ja też nie widziała shrekowego mostu:( poprosze o fotki:) An jeszcze troszke i będziesz z nami na bierząco...i pamietaj o fotkach bo ciekawa jestem jaka z Karolinki juz pannica;) Leia Uciekam narazie bo muszę pochodzic po urzędach z papierkami....strasznie tego nie lubie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen - bardzo, bradzo, ale to bardzo przepraszam za mój wpis..:o oczywiście, ze pomyslałam o życzeniach świątecznych, a o waszych i Twoich swiętach zapomniałam..:O 🌼 w gescie przeprosin i następny 🌼 z wyrazami najszczerszych życzeń z okazji, które pominęłam...❤️ Wszystkiego dobrego...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej. wiecie,coś chyba nie nadgonię tego czytania i pisania.mam za malo czasu. a żeby nie narobic sobie większych zaleglości,bedę wpadać choć na chwilke,ale częściej. dopiero wróciłyśmy ze spaceru. dymek no,myślę,że pogoda się u ciebie poprawiła!u nas upał.krótkie rekawki,bo w długim nie wyrobisz! nie wiem,czy się wyrobie z wszystkim do komunii.z salonem stoimy,bo ten mój pomysł z korkiem na ścianie nie wypalił w realu.po prostu za bardzo już naciapane,no i ciemno to po nałożeniu jednego paska wyglądało.zerwalismy.nie wiem co teraz wymyśleć.no i myc okien na razie nie mogę,póki nie skończone!a takie piękne firany kupiłam i juz nie moge się doczekać jak będą wyglądać! zamówiłam w polsce u florystki wianek z zywych kwiatków na Gabi komunię.a do zdjęc,pozyczę dla niej sukienkę,od córki znajomych,która idzie w innym kościele i w innym czasie. nie gniewajcie się ze tylko o sobie,ale lecę kończyć obiad,bo Gabi ma dziś religie.a potem jeszcze chyba podjedziemy do sportowego,bo są bardzo duże obniżki cen rowerów. nie przestanie mnie to chyba nigdy dziwić-przeceny,przed samym sezonem.to jest zupełnie nielogiczne...ale jak najbardziej dla mnie ok;) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymku kochany, no coś Ty! Przecież ja sie nie gniewam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet mi to przez myśł nie przeszło :) Ja też ostatnio rzadko zaglądam do naszej listy, buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,,ja na sekundke tylko :) NIe nadgonie tego czytania,,😠 Co mam chwilke zaczne czytac,to ktos mi przeszkodzi,,a jak juz jestem na biezaco,nie mam czasu nic naklikac,,przychodze,,a tu znow tyle nowych postow do czytania ,,,i tak w kolko,, Aga 10,,nie wiem czemu nie doszedl moj mail do Ciebie,,:( Tak tam chwalilam Kubusia i Oliwke,,rozpoisalam sie jak glupia,,i nie dostalas tego,, Most oczywiscie wysle,,;) Kreska,,Tobie tez wysle,,zaraz to zrobie,,:) Ok,,koncze,,nie mam naprawde czasu na klikanie 😭 Trzymajcie sie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy wpadaja na chwilke,to chyba z powodu tej pieknej pogody.Ja własnie piore kurtki ziomowe i mam nadzieje ze juz nie bede miała okazji ich ubrudzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sobie wyslalam z aol na onet,,,,i tez jeszcze nie mam :( Chcialam sprawdzic jak dlugo beda szly ;) A u nas faktycznie sliczna pogoda :) Maly biegal dzis na krotki rekawek i na krotkie spodenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alexia ja melduję,że dostałam fotki! jak Gabi potem pokażę,to się szykuj na jej wizytę-shreka kocha prawie jak tarzana! a ten most-wow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski... U nas przepiękna pogoda i z racji tego An76 w końcu mnie wyciągnęła na spacer..:D co prawda miałam być chwilkę, bo to pierwsze wyjście Kuby po tak długim kiblowaniu w domu, ale na widok tak wspaniałej zabawy i Kuby z Łusią i Łusi z Kubą, nie miałam sumienia go tachać od razu do domu..:D no i oczywiście MY stare kumpele i nasze spotkanie po prawie roku nie widzenia się i do tego jakieś 5 miesięcy jak obok siebie mieszkamy, było wyższe od ustalonych wcześniej załozeń rychłego powrotu do domu, bo trzeba było się nagadać ...:D Czas nam bardzo szybko zleciał, a dzieciaczki psociły w niebowzięte...:D było nam przesuperaśnie mogąc w końcu się zobaczyć i napatrzeć na swoje pociechy...:D Popstrykałysmy parę zdjęć i zaraz zacznę je Wam przesyłać..:D Nie czytałam Was jeszcze i zostawie to na wieczór jak wrócimy z Filem z pokazu, na który dostałam kolejne zaproszenie i tym razem chcę iść, bo mam dostać drugi kolczyk gdyż jeden został przesłany wraz z tym zaproszeniem, a drugi dany podczas pokazu, więc muszę iść...:D Uciekam Wam te zdjęcia wysłać i szybki obiad uklepać..chyba wyczaruję dziś naleśniki...:D:D:D Miłego dnia w ten przepiękny i słoneczny dzień...korzystajcie ile mozecie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez mam fotki:D super widoki ale chyle czoła bo ja na ten most bym nie weszła,jestem z tych co jak myja okna to im sie nogi trzesa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×