Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Acha kupiłam tylko dla Julki takie śliczne niebiesko-białe lakierki za 8.90zł szkoda tylko że są pełne ale musiałam je kupić bo są prześliczne i jeszcze za ta cene? ale są troche większe to do jesieni będzie miała dobre:) Dobra spadam ja kapać bo się nie wyrobie na 20 na MjM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć babeczki.żyję,ale ledwo,ledwo...latam,załatwiam.nie mam dalej nic na to wesele!:o najgorzej,jak sobie czlowiek coś wymyśli-a potem szuka konkretnie tylko tego po sklepach! Julce wyszła dolna lewa ,,czwórka,,-jestem w szoku.no bo nic więcej zrobic nie mogę! ukrop sie leje z nieba od kilku dni. do tych,które grillują-jakie robicie marynaty do mięska,może jakis przepis na surówkę.jeśli macie coś sprawdzonego i pysznego-to pięknie proszę.robimy ze znajomymi obiadek grillowy w niedzielę.:) kreska napisz jak usg! przesyłam wam wszystkim całuski.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i stronkę rozpoczęłam;) piszecie,że takie urlopy niespodziewane najlepiej sie udają.3 dni po weselu jedziemy jeszcze z rodzicami i młodymi na kilka dni do Lgnia,kolo Sławy,nad jezioro.Rafał niestety musi potem wracać do Wiednia.ja z dziewczynkami zostane w Polsce. to tyle.zresztą i tak pusto.to pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki nic nie czytałam bo chce isc sie wykapac i włosy umyc,ale obiecałam ze napisze co wyszło z badan a wiec,rozpoznanie:kamienica pęcherzyka żółciowego.Na szczescie bez stanu zapalnego i wodniaka.Najwiekszy kamien jaki nosze w sobie:Pma 1,5cm.Lekarka była nieco zdziwiona ze na poprzednim usg lekarz tego nie wykrył ale co sie dziwic wkoncu robiłam je w przychodni:Oteraz musze wybrac sie do rodzinnego(chyba jutro)i on prawdopodobnie pokieruje mnie do chirurga dobra lece do tej wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Chyba zaraz padne jest tak gorąco, chce burzy i powietrza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Ja właśnie zasiadłam z kawką..;)...i zaraz sobie pójdę ukroić kawałek sernika na zimno..;)...po wczorajszych urodzinach Ali zostało mi sporo ciasta, mimo,że każdy dostał na \"dowidzenia\" wałówkę, Jarek zabrał dziś cisto do pracy, to i tak jeszcze mi zostało...jak ktoś ma ochotę to zapraszam...;)...oprócz tego zostały mi jeszcze lody..;) Wczorajsze urodziny były bardzo udane...Ala z dziećmi z przedszkola występowała na \"bajkowej paradzie\"-brała udział w przedstawieniu (znowu pokazywali ją w lokalnej telewizji) i każde dziecko dostało od biblioteki publicznej prezent - \"Baśnie\" Braci Grimm,kolorowanki,czekoladę, wafelki, zabawkę - telefon Barbi;)...fajna niespodzianka, zwłaszcza w dniu urodzin..;)..dziś mają być wyniki, dzieci z którego przedszkola zwyciężą..;)...ale niestety Ala nie poszła do przedszkola dziś,. bo Jarek zabrał moje klucze od mieszkania ..;) Wczoraj jak Ala była w przedszkolu, to ja razem z Zuzią dekorowałam mieszkanie....Ala jak wróciła z przedszkola,to zaparło jej dech w piersiach...nie wiedziała w którym pokoju przebywać ;)....po urodzinach stwierdziła,że był to najlepszy dzień w jej życiu ;)...a podczas imprezy, Ala stanęła na krześle, poprosiła o ciszę i wygłosiła mowę: \"Moi kochani, bardzo Wam dziękuję za to,że przyszliście na moje przyjęcie urodzinowe i że daliście mi tak wspaniałe prezenty..\"...ja oniemiałam, ciekawe skąd ona wpadła na taki pomysł, ale byłam miło zaskoczona ;)...tort był przepyszny w kształcie pszczoły..;)..niestety nie mam zdjęć,bo baterie z aparatu były rozładowane...:(...dziś mnie wszystko boli i cały dzień zamierzam spędzić na lenistwie ;) Kreska ja podejrzewałam,że to mogą być kamienie,bo moja mama miała dokładnie takie same ataki bolu, ale w tej chwili jest już po operacji...a ile masz kamieni?..napisz co powiedział Ci lekarz rodzinny... Ana a słyszałaś jakie są prognozy na sobotę?...32, 33 i 34 stopnie...termometry chyba będą pękać z upału :) Karolina bardzo mi przykro z powodu włamania do Twojego domku:( A jak często chodzisz z Maksem do przedszkola?...podoba mu się, bawi się z dziećmi? Izaf basen jest cudowny...chyba siedziała bym w nim przez cały dzień..;)..wcale się nie dziwię Twojej mamie ;) Dymku gratulacje dla Kubusia 🌻...ale jesteś dumna z synka..;)...ja cierpliwie zakładam Zuzi majteczki i zmieniam jej kilka razy dziennie, bo ona zajęta zabawą zapomina,żeby biec do łazienki ;)...ale zaparłam się,że w te wakacje uda mi się ją nauczyć korzystania z toalety ;)..tym bardziej,że od września ma chodzić do przedszkola....;) Shenen jak wrócicie, to napisz czy udało Ci się wypocząć..;)..czytałam,że szykują się Wam zmiany....mam nadzieję,że uda Wam się wszystko pogodzić..🌻...czytałam o Twoim mieście i jestem zaskoczona, bo myślałam,że Rzeszów ma mniej mieszkańców,a tu niespodzianka...moje miasto ma trochę więcej mieszkańców niż Twoje..:)...no i te zdjęcia..bardzo ładne i interesujące jest Twoje miasto..;) Aga i jak sprawa z Kamila zębem?...a Oliwka dała sobie wczoraj u dentysty posmarować ząbka? Asiu, Kinga,Ana76,An21, Anka,Alexia - do Was macham 🌻 Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiu!, przekaż Ali najszczersze - mimo że spóźnione...- życzenia ode mnie, Mai i Tomka! 🌻🌻🌻🌻🌻 Dobrze że głowy nigdzie jeszcze nie zgubiłam. Jeszcze :) Szkoda że nie masz zdjęć :( Kasiu, Rzeszów to jest dużo większy a ja mieszkam w Chełmie :D A wtedy miałam zamiar podrzucić Wam inną linkę tylko skopiowałam nie to co trzeba. W sumie to chyba nawet niezłe sie składa ze nie pracuję teraz bo chyba i tak kazaliby mi iść na zwolnienie :P U mnie też upalnie, cały czas ducha można wyzionąć. Na działce nie byliśmy non stop, wracaliśmy wieczorem. Tam ciągle stoi tylko taka chatynka bez wody i wc, \"wygody\" :) maja być w przyszłym roku. Bardzo żałuję ze nie mogliśmy pojechać do babci Tomka na ten jubileusz (80 urodziny). Ponoć było bardzo uroczyście i wesoło, babcia wzruszona...Nie było tylko nas i siostry ciotecznej Tomka, która na stałe mieszka w Hiszpanii a familia spora. My posłaliśmy babci pocztą kwiatową bukiet no i to wszystko :( Za dwa tygodnie omijamy kolejne weselicho (ostatnio było u mojej kuzynki 09.06, w minioną sobotę). Jakoś mi nie żal :) Tzn. szkoda mi że sie z nimi wszystkimi nie zobaczę. Właśnie, macie może jakiś pomysł na prezent? Będę wdzięczna za sugestie. Myślałam o personalizowanej Kamasutrze ale nie znam tej dziewczyny więc sama nie wiem? pomożecie? Idę sie trochę położyć, najadałam sie i małe bryka, koniaczki są już wyczuwalne przez brzuch i Maja ma radochę obcując z rodzeństwem. Idziemy wiec po obcować :) A dzis o 16:30 mam wizytę, mam nadzijee ze wszystko dobrze. Dzisiaj już pewnie nie zajrzę bo komputer odpalam teraz dość sporadycznie ale jutro dam znać co i jak. Buziaki dla wszystkich! Ps.Kreska, dobrze ze w końcu pojechałaś do lekarza! 🌻 Karolina, bardzo mi przykro z [powodu włamania. Ja od zawsze tego sie boję, miewam często sny że ktoś sie włamuje brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie jestem:) jakos wczoraj nie miałam czasu żeby do Was zaglądnąć.Musiałam zrobić wszystkie poprawki bo nazbierało się tego trochę. Noi tak zeszło...jeszcze wieczorem uporałam sie z działka i juz mam wszystko poplewione:) Kamil z Oliwia byli wczoraj u dentysty razem z Grześkiem.U Kamila narazie nie będziemy nic robić bo ząbek jest nastepny w kolejce do wypadania,więc będziemy czekać bo nowy powinien go wypchnąć.Dostaliśmy też namiary na ortodonte i kiedy wyleci ten ząbek to będziemy robic aparat na dolne zęby bo ma strasznie krzywe. Macie może dziewczyny pojęcie ile taki aparat na zęby kosztuje??? Oliwia dała sobie ząbka posmarować bez problemu....za tydzień idziemy ostatni raz na smarowanie:) Kreska widzę że i u Ciebie nie obyło sie bez kradzieży...ale mamy czasy. Oskarek jak oswoi się z motorkiem to nie nadążysz za nim biegać:D Kamila ząbek nie boli i mam nadzieję że tak zostanie. A basenu odkrytego niestety nie mamy:( Ale w niedziele na basenie było bardzo fajnie....bylismy ze znajomymi.Kamil szalał cały czas na zjeżdżalni....a pod koniec Grzesiek próbował go nauczyć plywać.Na razie cienko mu to idzie ale mam nadzieje że wkońcu załapie. Ja też sie odwazyłam iśc na głeboki basen i troszke sobie popływałam....narazie na krótkie dystans....ale mam nadzieje że dojde do wprawy:D Kinga Ty też jestes bardzo zadowolona z Pilatesiku...jeszcze potem piwko;) fajnie masz:) Ana też leniuchujesz;) tak jak pisza dziewczyny będzie z Ciebie niezła mulatka;)Ciesze sie że znaleźliście kogos do piekarni...mam nadzieję że zostanie na dłużej i okaże sie dobrym fachowcem:) No no i do tego fanka Gołoty:D A cena lakierek powalająca....naprawdę:) gdzie Ty kupujesz takie tanie rzeczy??? An21 Asia to fajnie że jesteście tak zadowoleni z wesela.Babci pomimo zmęczenia napewno była zadowolona że mogła troche czasu spędzić z wnuczkami:) Moja teściowa była dzisiaj i powiedziała że w wakacje chce wziąść moje dzieciaki na kilka dni do siebie.Mam nadzieję że dotrzyma słowa....bo jakoś mi sie to nie widzi...lada chwila urodzi sie dziecko szwagierki,więc niewiem czy dadza sobie radę z czwórka dzieci. Ja mam pod koniec wesela tak samo z butami....tez mnie zawsze cisna że nóg nie czuję:) Ana76 a dlaczego Cie to kolano boli....czy miałas jakąs kontuzje??? Duzy👄 dla Meli za takie poważne osiągnięcie:) Anka u nas są gotowe marynaty do mięs....trzeba je rozpuscić w wodzie i włozyc do tego mięsko.Ja znam dobry przepis na sałatke z pomidorów,czosnku i sera żółtego...jesli lubisz czosnek i zapach po nim:P to mogę Ci podać przepis:) Kreska widze że Ty juz po wizycie lekarza.Poweim Ci że ja też myślałam o tych kamieniach....moja mama ma kamienie w pęcherzyku żółciowym.Narazie nie ma ataków i mam nadzieję że obędzie sie bez operacji.A Tobie co lekarz powiedział????jak to będziesz leczyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu twoja Ala ostatnio ma same imprezki:) i strasznie jej sie podoba.Ciesze sie że urodziny sie udały....noi Ali zrobiliście niezłą niespodzianke z tym ubranym mieszkaniem.A ta przemowa też piekna.....skad w tak małej główce taki pomysł:) A to dla małej solenizantki🌼 http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/dzieci/dd4.htm Shenen rozumiem Was że chcielibyście być na urodzinach i na weselu.....ale przecież każdy to zrozumie że dziecko jest najważniejsze:)A babci napewno było bardzo miło że dostała od Was kwiaty i że o niej pomietaliście. Fajnie opisujesz obcowanie Maji z maleństwem.....ciekawa jestem jaka będzie jej reakcja jaj sie wkońcu dzieciatko urodzi.Pewnie będziesz miała w niej niezła pomocnice. Co do prezentu to Ci nie doradzę...my ostatnio dawalismy pieniazki:) Ja uciekam lepic kluski sląskie bo zaraz mąz przyjedzie z pracy na obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam troche wolnego:) w domku posprzatane obiadek zrobiony....jeszcze tylko musze koleżance firanke podszyć:) dzieciaki biegaja gdzieś po dworze...dwie godziny miałam dzieciarnię u siebie....więc teraz poszły do innej koleżanki;) Dziewczyny wysłałam smsy do izyU,Spinki,Moniki i Betii....mam nadzieje że sie odezwia. Monika mi odpisała że nowe mieszkanko jeszcze dosycha....a ona nie ma za bardzo czasu pisać bo pracuje. Notomiast Betii troche życie sie pokomplikowało i nie mieszka już z Radkiem i niestety nie ma dostępu do internetu....napisała że jak tylko będzie u koleżanki to sie odezwie i nam na maila wszystko napisze. Poszperam troche na Allegro i mam nadzieje że któras się odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padnięta. Wróciliśmy właśnie od lekarza,upał nieziemski (znowu!) Wszystko jest ok Małe jak zwykle nie chciało sie chwalić tym co ma między nogami, zresztą lekarz nie chciał go męczyć. Za m-c mam mieć to usg połówkowe i może wtedy?.. Maluch już nieźle dokazuje, kopniaki są nawet widoczne, fajnie Tata już poczuł i starsza siostra też. Znowu zaserwowała brzuchowi wierszyk \"w podzięce\" . Mam fajne zdjęcie twarzyczki :) No i w ogóle - serducho biło jak dzwon aż miło było posłuchać. Aga ja z Mają też muszę wybrać sie do pani stomatolog, ostatnio byłyśmy rok temu...(tj. w kwietniu 2006) a gabinet mam po drugiej stronie ulicy. Głodnam ale poczekam na grilla, Tomek właśnie rozpala. A marynaty? zależy co kto lubi, moja mama np. tylko karkówkę w przyprawie grillowej i kiełbaski (ew. kiełbasę białą z sosem chrzanowym) uznaje. Ja znam też fajny przepis na sos z portera do białej kiełbasy. no i polecam żeberka po teksańsku, z miodem, mniam, moja specjalność :) Aga, ja lubię czosnek i chętnie poznam przepis. A co do imprez to nie o ciążę chodzi tylko o nasz rozlatujący sie samochód, baliśmy sie jechać nim przez całą Polskę (i z powrotem). To wesele też w Dębnie i obawiam sie że przekazu wysyłać nie będę :) Może wpadnie Ci coś w oko na Allegro? Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kochaniutkie! sypcie tymi przepisami,na sosy i sałatki i żeberka.wszystko,co praktykujecie!czekam!!! kreska widzisz,masz teraz diagnozę,zamiast się paść tabletkami od ataku do ataku!teraz trzymam mocno kciuki za szybki zabieg!:)dobrze,że poszłas wreszcie na to usg!:) Gabi wychodzi z łazienki,więc się biorę za Julkę i sama marzę o chłodnym prysznicu!Rafał niestety jeszcze w pracy. uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-ja tez dołączę do spóznionych życzonek dla Ali:) Wszystkiego co naj lepsze naj piękniejsze naj cudniejsze🌻🌻 A teraz juz spadam prosto do wyrka bo to opalanie jest takie męczące;) a tak przy okazji to jestem juz prawie jak mulatka tylko plecy mam czarne jak murzyn:) Julke tez ładnie słonko opala ale ona ma tylko plecy opalone bo reszte ma pod wodą :) DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!! Dzięki za pamięć , naprawdę jest mi bardzo miło i dzięki że o mnie myślicie Jak Aga napisała ( bo dziś wysłała mi eska) trochę się moja sytuacje skomplikowała i to bardzo ale nie narzekam jest mi bardzo dobrze. Wszystko opiszę w meilu nie na forum za bardzo prywatne sprawy. Pozdrawiam was Wszystkie kochane 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Aga - buziaki! Wszystko u mnie w porządku oprócz braku czasu na internet. Dzieciaki tak mi dają do wiwatu od rana do wieczora - prawie nas nie ma w domu: działki , piaskownice, u mamy na ogródku - to raj dla dzieci. Maja zagaduje mnie na śmierć, jest na etapie upierdliwego \"dlacego\" jak z reklamy łowicza. Tymek łobuz jak na chłopaka przystało - wszędzie wlezie, ciągle go trzeba z czegoś ściągać, nadal dużo je ale też nie usiedzi w miejscu. No cóż - mam nadzieję,że do Was kiedyś wrócę na stałe, ale teraz to po prostu nie możliwe - doba musiałaby mieć dwa razy więcej godzin :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Zasiadłam z poranna kawka....a tutaj tak mało wpisów:( no cóż słoneczko swieci i szkoda siedzieć w domku.Ja też jeszcze rano zdołam cos skrobnąc bo później jak sie rozkręcę to nie mam juz czasu. Dziewczyny może Was skuszę pierogami z truskawakami;) będę dzisiaj robić.Tak za mna ostatnio chodziły....a wczoraj od teściowej dostałam troche truskawek:) Widzę że dwie dziewczyny ściągnęłam na forum:P mam nadzije że Monika i IzaU tez sie odezwią:) Monika obiecała że jak będzie miała troche czasu to zajży. IzaU Ty tez nas napewno od czasu do czasu nas czytasz więc skrobnij coś......pamietamy cały czas o Tobie;) Ana 24 skąd Ty jeszcze czas na opalanie bierzesz.....ja bym sie chętnie poopalała ale kompletnie nie mam czasu.Chyba Ty należysz do tych osób co uwielbiają słoneczko;)....i widać że Jula też lubi się opalać;) Shenen chyba maluch chce Wam zrobić niespodzianke i nie chce sie ujawnić:DMoże to i lepiej:)Ja też do tej pory nie byłam z Oliwia u dentysty...ale niestety dziurka w ząbku nas do tego zmusiła. Przepis na sałatke z pomidorów jest bardzo prosty. Pomidory trzeba pokroic na ćwiartki,czosnek wg uznania przecisnąć przez praskę( ja jej nie mam więc drobno siekam),Majonez wymieszać ze smietana,posolic,popieprzyć i na koniec zetrzeć ser żółty na tarce o grubych oczkach.Smacznego:) Idę narazie Oliwie ubrać bo dopiero sie wykluła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć. aga10 narobiłas smaka tymi pierożkami,a tu jeszcze na smaczne truskawki nie trafiłam.wizualnie sa jak namalowane-ale smaku żadnego!:o dziekuję ci za chęc pomocy przy kupnie prezentów dla dzieci kuzynek-ale poprosiłam dziewczyny o jakieś wskazówki-i już wiem konkretnie.:) zapytałam Gabi,czy jest coś co bardzo chciałaby dostać,bo mnie sie też już pomysły wyczerpały.a ona mówi jednym tchem,nintendo ds.ja oczywiście zielona,więc sprawdzilam co to jest.ponoć tu wielki szał i ,,mus,, dla dzieciaka w jej wieku.wiecie,jak to jest w szkole-choc moze nie wiecie,bo w większości małe dzieciaczki macie. ja muszę jeszcze czas wygospodarować na torcika Julki z chrzestnymi,jeszcze przed końcem czerwca. co do tego włamania-no niestety,ale takich profi w tym fachu jest tu masa.wszystko jest bezszelestne prawie i trwa minuty.najbardziej przykre,że ukradli bezcenne,pamiatkowe rzeczy.bizuterie po babciach,pamiatki komunijne jej syna,sprzed dwóch miesięcy.:( mnie jakiś rok temu na zakupach okradła cyganka mała.do dzis nie wiem jak to zrobiła,bo w sklepie byłysmy tylko my dwie!zapytała o cenę jakiejs spódniczki i w tej chwili,gdy ją czytałam z metki wyciagnęla mi z głebokiej naprawde torby portfel!ułamek sekundy doslownie. no nic.uważajcie zwłaszcza teraz przed wakacjami pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!! Bardzo dziękuję w imieniu Ali za życzenia urodzinowe 👄🌻!!! Ja sobie właśnie uświadomiłam,że za miesiąc o tej porze będę się pakowała na wyjazd nad morze,a wieczorem już będę w podróży...;) Shenen okazało się,że jest jedno zdjęcie z urodzin, na którym jest tylko tort z zapalonymi świeczkami ;)...może wieczorkiem wyślę..;).. a ja chyba przez ten upał dostałam całkowitego zaćmienia umysłu..;)...przecież przysłałaś mi kartkę z Chełma..;)...bardzo Cię przepraszam...🌻...a babcia na pewno zrozumie dlaczego nie mogliście przyjechać, dobrze,że posłaliście babci kwiaty, to znak,że pamiętaliście o jej uroczystości.....jeśli chodzi o prezent, to Ci nie pomogę niestety..kiepska jestem w tych sprawach ;)...dobrze,że z Maleństwem wszystko jest w porządku.;)...a co to jest usg połówkowe?...a Maja chodzi z Wami na usg?...cieszę się,że Maja nawiązuje kontakt z Maleństwem..mam nadzieję,że nie będziecie mieli takich problemów z akceptacją rodzeństwa jakie miałam ja....🌻...pogłaskaj brzuszek ode mnie i ucałuj Majeczkę 👄 Aga a co ma dać Oliwii smarowanie ząbka?...a może uda Wam się wakacje wyjechać na dłużej z Grześkiem motorami jak mama chce wziąć dzieci na kilka dni? :D Betii fajnie,że do nas zajrzałaś..;)..szkoda,że pokomplikowało Ci się życie...:(...mam nadzieję,że będziesz zaglądała do nas częściej....;) Spinka Ty piszesz,że Tymek wszędzie wlezie, a mi się przypomniało jak rok temu jeździłaś z nim na spacery wózkiem..;)..ale ten czas leci..;)...dobrze,że u Was wszystko w porządku i że do nas zajrzałaś..;) 🌻...ucałuj swoje pociechy.👄...i w miarę możliwości napisz,co u Was słychać..;) Anka ja doskonale wiem jak to jest,że dzieci coś mają i inne też muszą to mieć,bo taka jest moda...u Ali w przedszkolu wśród dziewczynek jest moda na segregatory z Witch i Barbi i kolorowe karteczki o tej samej tematyce..;) Zmykam zrobić sobie kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czy u Was tez taka zmienna pogoda,tzn parno cały czas ale raz słonce świeci,za chwile sie chmurzy a nawet juz padało 2 razy tylko ze krotko u rodzinnego byłam wczoraj i wnerwiła mnie tak ze nawet mi sie pisac nie chce,jaka oni wielka łaske robia ze wszystkim to szok.W kazdym razie dostałam skierowanie do szpitala(musze jechac i zaklepac termin) i zaszczepiłam sie od razu pierwsza dawka przeciw zółtaczce typu B bo nie byłam szczepiona a do operacji jest to niezbedne.Szczepienie oczywiscie płatne i nastepna dawka za 4 tygodnie,no i po tej mozna dopierpo operowac ale pani ktora mnie szczepiła powiedziała zebym sie nie martwiła bo i tak wczesniej miejsca w szpitalu nie znajde mam jeszcze taka prosbe do Was,Oskar jak był mały miał alergie i był na nutramigenie.Ogolnie nie miał zadnych specjalnych problemow skornych(jak miał miesiac to wysypka na twarzy ale własnie przez nia dostał nutramigen)no i gdy dopadła go ciemieniucha to miał az takie płaty skory i nie obyło sie bez wizyty u lekarza ktory przepisał emulsje na sterydach,nazwy nie pamietam ale była w zołto-białej butelecce.czasem miał drobne krosty na nozkach i raczkach ale od jakiegos juz czasu ma na nozce 2 plamki jasnorozowe dosc szorstkie i takie same po jednej na kazdym półdupku z tym ze te sa wieksze i raz sa blade a raz mocno sie zaczerwieniaja.Kupiłam w aptece lipobase i jeszcze jedna masc tylko ze nazwe zapomniałam a nie chce teraz wchodzic do sypialni bo mały spi i tak smaruje na przemian.Moze macie cos sprawdzonego,jak mi te masci nie pomoga to bede musiała pojsc do lekarza a wolałabym nie.Dodam tylko ze z tego co zauwazyłam nie boli to raczej Oskara cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betii ,Spinka fajnie ze postukałyscie do nas troszke chociaz:D An widze ze Karolinka była u fryzjera,brawa dla niej bo chyba była grzeczna co nie? Aga moze niech Kamil spróbuje pływania z deska,ja tez nie potrafiłam a po krótkim czasie takiej nauki zrobiłam karte pływacka robie takie pomidory jak Ty tylko ze ja kroje je w grube plastry(ok 1 cm)układam na płytkich talerzach na to sos taki jak napisałas i ser zółty tez starty z tym ze na drobnych oczkach.Juz pare lat temu podpatrzyłam te pomidory na weselu u znajomej i podpytałam kucharki o przepis i od tamtej pory to dosc czeste danie na naszym stole tym bardziej ze Marcin je uwielbia Shenen z prezentem raczej nie pomoge bo zazwyczaj idziemy na łatwizne:P i dajemy gotówke,ale sami dostalismy fajna pamiatke,jest to figurka 3 małp(nie widze,nie słysze,nie mówie)a pod nimi jest tabliczka a na niej wygrawerowane nasze imiona data slubu i od kogo super ze z malenstwem jest wszystko ok,a czy masz sama jakies przeczucia co do tego czy o chłopczyk,czy dziewczynka? Kasia moc całusków i uscisków dla Ali😘😘😘 fajnie ten tort musiał wygladac,a za brak zdjec masz od Kreski kreske:P co do ilosci Kamieni to nie mowiła mi,powiedziała tylko ze sa (mam zdjecia)i ze najwiekszy ma 1.5cm i ze czesto zdarzaja sie własnie po ciazy i ze skoro moja mama tez miała to moge byc obciazona nimi genetycznie Ania wyjasnij mi co to jest to cos o czym Gabi Ci powiedziala? posprzatałam,zdazyłam troszke do Was napisac a moje dziecko nadal spi,to juz ponad 2 godz ale ostatnio tak mu sie zdarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały wstał to podaje nazwe tej drugiej masci ktora pani w aptece mi poleciła:linoeparol Ania jeszcze kilka słow do Ciebie bo doczytałam,ja na grila nie robie nic wymyslnego:skrzydełka,karczek,szaszłyki,ziemniak w folii,chleb z masłem czosnkowym i serem,no i oczywiscie kiełbaska,kaszanka-to to co pieczemy na ogniu czasem jeszcze dochodza piersi z kurczaka,a do sałatek to jest tego sporo i musiałabym zasiasc tu na dłuzej:Pale podam Ci narazie składniki na taka ktora my z Marcinem lubimy najbardziej: ogorki pomidory kukurydza w puszce rzodkiewka szczypior papryka oliwki ser feta wszystko pokroic w dosc drobna kostke,doprawic według smaku pieprzem,octem(soli zazwyczaj nie trzeba bo feta jest dosc słony)zadnej smietany ani majonezu sie nie daje i do tego wszystkiego sporo sprasowanego czosnku-dla nas pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Przepraszam że tak zniknęłam ale dzisiaj mieliśmy pierwszą imprezkę na sali. Wczoraj do 23-ej dekorowałyśmy jeszcze salę później pomagałam Admowi gotować położyliśmy się spać po 2 nad ranem i po 6 pobudka bo na 8 już goście i z posprzątaniem zeszło się do 16-ej Padnięta jestem jak nie wiem co porobiłam trochę fotek z przygotowanym stołem tylko bez potraw bo wnosiliśmy je dopiero w trakcie spotkania i nie wypadało gościom z aparatem biegać ;) Później powysyłam Dla Ali najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. Duzo słonka radości i miłoście w życiu. Kasiu musisz być z niej naprawde dumna za takie zachowanie na urodzinach 🌼 a teraz zmykam odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jejku,mam już dość tego braku powietrza!spod prysznica to bym nie wychodziła wcale!u was tez tak samo? Dzis przy zabawie zobaczyłam u Julki nie jedną,a trzy przebite juz ,,czwórki,,!!!a Gabi znów mleczaka wyciągnęła!cyrk na kołach. ach-co do zębów to miałam jeszcze zapytać,czy wiecie,że ,,szóstki,, to są zęby stałe?tzn,że jak wyjdą,to sa już na całe zycie.ja nie wiedziałam,na szczęscie Gabrysi były dopiero leciutko zajęte pruchnicą,wyleczyłyśmy je i od razu zalakowałam!zwróccie uwagę,by za pózno nie bylo! kreska kochana,z ❤️ ci dziękuję za podpowiedzi na grillka.własnie szukalam takiej lekkiej surówki:)zrobię na pewno.nie pomogę ci niestety z maściami,bo nie potrzebowałam. a co do słuzby zdrowia-to powtórzę tylko,że powinno To się inaczej nazywać.nie zrobisz nic.musisz cierpliwie czekać i niech cie w tym czasie do zabiegu nie męczą boleści! a to nintendo ds-nie myśl sobie,sama szukałam co to za cudo! masz linka http://www.lukas-toys.pl/oferta/ds.html iza f to trzeba jakiś toast wznieśc,za tą pierwszą imprezę!ja mam zimne piwko,więc w górę z nim! napisz jak bylo,jak się udalo wszystko! kaasia no to plamę zrobiłas z tym rozładowanym aku do aparatu!czekam też choć na to jedno,o którym piszesz. gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
an21 Karolcia jaka dzielna u fryzjera!a ty,kochana,to laseczka jestes,że ho ho!!!;) ana76 rewelacyjne te wpadki z czatów,oj bo pękam:D :D :D i reklama komórek,no i opis slowa!w ogóle,jak zwykle fajne rzeczy od ciebie!:) betii tak to w zyciu bywa.człowiekowi sie wydaje,jak słucha takich opowieści,że to mnie nie dotyczy.a los przynosi co i kiedy chce.najwazniejsze,byś była szczęsliwa .i Kacper oczywiście też.tego wam zyczę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja jestem:D tzn za chwile bede bo musze jeszcze kolacje Marcinowi skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza f gratuluje i czekam na fotki Ania dzieki za wtajemniczenie;-)rozumiem ze to jakas gra tak?No to Jula ma juz wiekszosc uzebienia:Dsłuze pomoca z salatkami ale moze naprowadz mnie z czym by cie interesowała to moze pomoge jak bede potrafic bo tak to nie wiem ktory \"przepis\"podac,ale ta powyzej wyprobuj jest naprawde ok i te pomiodory rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze jeszcze ktos tu wpadnie:( no dobra to powiem Wam dobranoc🌻bo zaraz wroci Marcin i pewnie obejmie kompa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ostatnio malo zagladam, albo prawie wcale mnie nie ma ... Wczoraj bylysmy z Karolinka u fryzjera, pierwsza tak powazna wizyta ;) no a jutro stomatolog. Moze macie jakies linki badz sprawdzone oferty na wczasy nad morzem? Ja jak zwykle budze sie za 5 dwunasta, gdzie juz wolne terminy to duuuze szczescie ;) ale moze sie uda..... Na Mazurach bylismy juz 2 lata pod rzad, teraz chyba kolej na morze, tym bardziej, ze Karolinka tez by ju miala duuuza frajde :) Zmykam spac, oczy mi sie juz kleja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z samego poranka. Usprawiedliwiam swoja nieobecnosc......bylismy na pare dni na sniegu bo mielismy dlugi weekend. Byly krolowej urodziny i wypadalo je opic w dostojnym lokum. Narazie nie mam czasu odpisac pozadnie ale obiecuje poprawe dzis wieczorem Widzialam tylko ze An21 poszukuje ofert nad morzem.....jezeli moze byc nad oceanem to wpadaj do mnie, ale tak za pare miesiecy bo teraz zimno jak cholera. Normalnie dziewczyny Syberia....dzis bylam z Gabrysiem na basenie i po lekcjach ubieralam go w kabinezon zimowy ktory zabieramy na snieg!! Bylo moze z 10 stopni dzisiaj i do tego leje i leje. Niedlugo to do auta w kaloszach bede musiala wsiadac bo jest dosc niski a kalurze na drogach straszne!! No nic lece troche z Gabrysiem lekcje poodrabiac a potem po Oli na teatr i po Pawla na basen, obiad, reszta lekcji, kapiel i jak nie padne na pysk to zajze A wiec do milego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×