Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Witajcie !!!! Dziewczyny dzięki za słowa otuchy 🌻...wujek jest już po operacji, do środy ma wyjść ze szpitala...na szczęście nie ma endoprotezy,tylko ma 4 śruby, za 6 tygodni okaże się, czy zrosło się tak jak należy, czy jednak konieczna jest endoproteza...byliśmy dziś u niego i czuje się dobrze ;) Muszę się Wam pochwalić,że wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy i jeszcze wczoraj wieczorem miałam telefon,że jestem przyjęta ;)...byłam dziś po raz pierwszy tylko na dwie godziny, a od poniedziałku już zaczynam normalnie chodzić na cały dzień...;)..trochę mi nie pasuje, bo zostawiam Jarka samego z malowaniem mieszkania, ale cieszę się, bo będę robiła to, co chciałam robić w pracy ;)...będę miała internet w pracy, więc postaram się być z Wami w stałym kontakcie ;) Shenen trzymaj się moja droga 🌻..cały czas myślę o Tobie i trzymam kciuki ;) Karolina wygląda na to,że może Maks zaakceptuje przedszkole? ..trzymam kciuki 🌻 Ana jak Ty się czujesz?...czy chociaż zeszły Ci trochę te blizny? Witaj An po urlopie ...szkoda,że zaraz wyjeżdżacie znowu :(...zajrzyj na dłużej i napisz coś więcej ;) Dotka Ty tu o wiośnie piszesz i o 27 stopniach, a u nas jesień za pasem i tylko 16 stopni..:) Kreska ja po prostu się nie orientuję w sprawach MOPS-u..:(...moja mama też robi wiele nalewek ze wszystkich owoców jakie tylko ma i potem my przez cały rok spijamy je ;)..najbardziej mi smakuje z aronii iwiśni...pychotka .;) Macham do pozostałych dziewczyn Do poklikania jutro..jestem przez weekend słomianą wdową,więc będę do Was często zaglądała ;) dobranoc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jak zwykle na chwilkę wpadłam i tak tylko w skrócie sie wytłumaczę dlaczego mało zaglądam:) Z moją głową chyba wszystko dobrze czasami mam lekkie bóle i zawroty ale jest oki dziś strupek odpadł zostało tylko otarcie obok rany i jeszcze takie lekkie spuchnięcie:) Dziś zapisałam Julkę do przedszkola i zaczyna już w poniedziałek teraz mam 2 ni żeby jej wszystko pokupować ale spoko zdążę:) Julka prze szczęśliwa że będzie przedszkolakiem:D ja też a mąż nie za bardzo bo nie chciał jej dawać w tym roku ale jak podjęłam ostateczna decyzje i teraz jest obrażony ale co tam przejdzie mu ...kiedyś:P To tyle w wielkim skrócie.Przepraszam Was że mało zaglądam 🌻 I wszystkim dziewczyną które ostatnio obchodziły rocznice ślubów życzę wszystkiego naj najlepszego🌻 Mona🌻 Aga🌻 An21🌻 Monika a dla Ciebie na zaległe imieninki wielki całus👄 A teraz już uciekam do wyrka:) DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! My właśnie się szykujemy z dziewczynami...jedziemy zaraz do Tomaszowa na rynek, tam jest dużo ciekawych rzeczy dla dzieci i mam nadzieję,że uda mi się coś kupić..;) Miłego dnia, zajrzę jak wrócę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wreszcie dziewczyny jestem:) tym razem moja nieobecność była spowodowana przerwą w dostawie internetu:( Ale nie ma nic straconego bo nadrobiłam w tym czasie szycie....uszyłam sobie 4 poduchy na duze łóżko:)i koleżanki córeczce spódniczke:) Anka dzieciaki bez przerwy bawia się z psiakiem.Nazwały go Smyk:) i chyba tak zostanie:)Zreszta piesek sam domaga sie zabawy i kiedy go zamkniemy to zaraz piszczy żeby go wypuścić. Co do spiralki to ja tez bym chyba jej nie chciała......a tabletki pewno jeszcze będe brac.....tylko najbardziej mnie wkurza to testowanie na sobie,które mi podpasują......dlaczego czegos dla facetów nie wymyślą:D Ja z cukini robie bigos.Jest bardzo prosty i nam akurat smakuje.Jak ostatnio bylismy u znajomych to nam zaserwowali faszerowana cukinię....wszyscy wyjedli to co było w srodku a sama cukinię zostawili:D Shenen ja tez podziwiam te kobiety które decyduja sie na dziecko pomimo tego że wiedzą że będa musiały przez większa część ciąży leżeć.Ja mam koleżanke która praktycznie od samego początku musiała leżeć....w pierwszych miesiącach krwawiła a później łożysko sie jej odklejało.Jej siostra i mama chodziły do niej na zmiane bo w domu było jeszcze małe dziecko które wymagało opieki. Więc mysle że dla maleństwa wszystko da sie wytrzymać;) Daj znać jak Maja w przedszkolu.....noi jak tam oczka??? nie pisałaś nic dawno....byliście u okulisty???My pare dni temu zmienilismy Oliwii okularki bo stare były już za małe:) Kreska moje dzieciaki tez wreszcie przestawiły sie na wcześniejsze zasypianie.....wreszcie chodza narmalnie spać o 21 i wreszcie wieczór mam wolny i moge sobie naprzykład cos pooglądać ;) An Witajwreszcie jesteś po wakacyjnych wojażach;) szkoda że na krótko:(mam nadzieje że chociaż wakacje sie udały i wypoczeliscie.....a przygody w pociągu nie zazdroszczę:O Dotka oddaj nam pogodę!!!!!:D u mnie ostatnio rano było tylko 6 stopni a w dzień niecałe 20:O Ale mimo wszystko życzę Wam na jutro pięknej pogody;) Kasia cieszę się że z wujkiem jest w porzadku:)noi gratuluje wymarzonej pracy:) Ana24 dziękuję za pamięć🌼 faktycznie niedawno obchodziliśmy rocznice slubu i to okrągłą bo 10:) Troche inaczej ja zaplanowalismy(malowanie pokoju dzieci) ale nie będę narzekac bo wypilismy sobie pyszny likierek.....niewiem czy piliscie cos takiego jak Scheridan(czy jakos tak) jest w takiej podwójnej butelce i smakuje super...a kolacyjke jeszcze sobie odbijemy;) Widze że dajesz Julke do przedszkola:) mimo sprzeciwów męża:D masz racje męzowi szybko przejdzie i zobaczy same plusy tej decyzji:) A może powinnas jeszcze raz iść do lekarza i powiedzieć o tych zawrotach głowy......mysle że z takimi rzeczami nie ma żartów i lepiej sie dwa razy upewnic niż później dwa razy żałować. Kasia no to zycze udanych zakupów....ja tez własnie patrze na allegro za dekoracjami do pokoju dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie ;)...dobrze,że chociaż Aga zajrzała...;) Mnie udało się kupić dwie pary spodni dla Zuzi i dla siebie sweter z kopertowym wiązaniem...;)..z zakupów jestem zadowolona, a jutro idę na rynek w moim mieście i mam nadzieję,że uda mi się coś kupić dla siebie, bo okazało się,że muszę uzupełnić garderobę..;)...no i rozglądałam się za sukienką na wesele, widziałam kilka interesujących, ale zobaczę jeszcze jutro u siebie i wspólnie z Jarkiem podejmiemy decyzję, którą wybrać...:D Prawdopodobnie wieczorem będziemy u moich rodziców, bo jadą na 18 urodziny mojej mamy chrześnicy i pies by został sam i by szczekał, dlatego chyba zostaniemy tam na noc,żeby nie ujadał..;) W razie czegoś to dam znać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja odpowiem tym samym.....dobrze że chociaz Kasia zajżała:D ja juz posprzatałam w domku,jeszcze tylko muszę powiesić Grześka ciuchy robocze i mam wolne. Mąz pojechał do sklepu cos jutro na obiad kupic i zażyczyłam sobie redsa:)A co należy mi sie po całym dniu sprzatania;) Kasia my tez będziemy na nastepny tydzień pilnowac domu:) teściowa jedzie na sląsk na wesele i w związku z tym szwagierka musiałaby zostac sama w domu.....a że ma dwójke małych dzieci,więc jedziemy ją troche wspomóc:D No to ide powiesić pranie,podleje jeszcze kwiatki(przypomniało mi się:D) i zaraz do Was wracam.....mam nadzieje że ktos zajży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziewczyny pomóżcie mi.Julka ma mieć do przedszkola mała podusie ,kocy i na to poszewki ale nie wiem jaki to ma być rozmiar? nie wiem jakie są te leżaki do leżakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ana niestety, ale Ci nie pomogę...u moich dziewczyn w przedszkolu nie jest wymagana ani poduszeczka, ani kocyk, ale u moich znajomych z dwóch różnych przedszkoli to są dwa różne wymiary koca podane, tak więc chyba w poniedziałek dopiero dowiesz się jakie są odpowiednie rozmiary i najwyżej dopiero we wtorek Julka będzie miała poduszeczkę i kocyk? Aga to w takim razie czekam na Ciebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jestem;) Ana moim zdanie najlepiej tak ja pisze Kasia iśc i sprawdzić rozmiar leżaczka,dopiero później możesz kupić poszewkę.Przeciez nic sie nie stanie jak Julka raz czy nawet dwa będzie miała kocyk bez poszewki.....zreszta wątpię czy tak odrazu będzie chciała spac na leżaczkach. Gdzie to moje kochanie z moim piwkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny🌻 Chyba tak zrobię zabiorę tylko poduszeczkę i kocyk ,jak obejrze te leżaki to pojade do miasta coś kupić :) Dtrektorka wspominała cos o małym rozmiarze pościeli ,więc to chyba jest 40x200? nie wiem przekonam sie w poniedziałek:) Acha oni jak kładą dzieci spać o na połowie tego kocyka leżą a drugą połową są nakrywane? coś takiego słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądacie Eurowizję tańca na tvp2???? Jak wam sie Cichopkowa podobała???? Według mnie nawet nieźle zatańczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeszcze dziś nikt tutaj nie zajrzał??????????? Ja jestem u moich rodziców. właśnie piję kawkę, dziewczynki się grzecznie bawią, a rodzice odsypiają nocną imprezkę :D Byłam dziś u mnie na rynku, ale kupiłam tylko sobie spódniczkę do pracy, natomiast jeśli chodzi o sukienki na wesele, to totalna klapa, nic ciekawego nie ma, tak więc na pewno po sukienkę pojadę do Tomaszowa...;) Zmykam na allegro, ,może coś ciekawego wpadnie mi w oko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. jak wam mija ostatni dzien wakacji?ja szykuję wszystko,podpisujemy z Gabi,pakujemy.zrobiłysmy porządek w szafie-i jak zwykle wielki wór za małych ciuchów sie zrobil.:oa tym samym niewiele zostalo.:o wczoraj bylismy ze znajomymi na takim halowym placu zabaw.mielismy sie wybrać na plenerowy fest kończący wakacje,ale deszcz padał co chwila..świetnie sie dzieciaki wybawiły,jeszcze powygrywały nagrody w konkursach,tj czapeczki,koszulki,piłki.a julka tez w strefie dla maluchów sobie powariowała-kulki,klocki gumowe,autka. udanego życzę startu wszystkim dzieciaczkom,tym szkolnym,a zwłaszcza przedszkolaczkom.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze że prawie każda maksymalnie wykorzystuje ostatni dzien wakacji.My tez dzisiaj troche poimprezowaliśmy:) w naszym miescie organizowano dzisiaj dozynki.Poszlismy do kościoła na godz.11 i po mszy poszliśmy na rynek....i wykorzaystalismy że jeszcze było mało ludzi ....dzieciaki spokojnie mogły poszaleć na zjeżdżalni,w basenie z kulkami na trampolinie...pojedlismy różnego rodzaju chlebków....mi najbardziej smakował z takim swojskim smalcem,później poszlimy na lody noi do domku na spóźniony obiadek:) Kreska ja tez mysle że 4 miejsce Kasi Cichopek do duży dla niej sukces...tym bardziej że w sumie jest amatorką....a tam musieli w większości zmagać się z zawodowowymi tancerzami. Kasia nie wiem że jak sobie coś chcesz kupic to nigdy nie mozna znalesc nic odpowiedniego....a jak nie masz kasy albo nie masz w planach zakupów to wtedy jest mnóstwo rzeczy które się podobają....przynajmniej ja tak mam.Dobrze że chociać spódniczke sobie kupiłas i jestes z niej zadowolona:) Anka ja już Kamilowi kupiłam pare potrzebnych ciuchów...narazie mu wystarczy a w miare upływu czasu cos tam jeszcze dokupimy....gorzej z Oliwia....dzisiaj naprzykład jak szliśmy do kościoła to okazało się że nie ma takiego ładniejszego sweterka...i do tego parę innych rzeczy. Acham i musze pochwalić moją córcie że była dzisiaj bardzo grzeczna w kościółku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hejjj! Maja w przedszkolu... Oj, minę miała nietęgą! Aż ledwo ją poznawałam. Zawsze taka \"do przodu\", pierwsza jeśli chodzi o nawiązywanie nowych znajomości itp. a tu...buźka prawie w podkówkę, niby uśmiech ale jak po cytrynie. Miałam zamiar odebrać ją dopiero po leżakowaniu i podwieczorku ale pani odradziła, pierwszego dnia lepiej zabrać dziecko po obiedzie. Jadę więc po 12. Bardzo jestem ciekawa jak będzie. Rano wyskoczyła z łóżka jak z procy \" ubieramy się bo się spóźnimy!\" ale już jakiś czas potem było \"mamo chyba coś mnie bardzo boli, chyba musimy iść do lekarza\"....Hm, kurcze, myślałam że będę spokojna ale nic z tego :) Mam nadzieję, że Magdalenka (panna w brzuchu) mi to wybaczy, rano zawiózł nas do przedszkola sąsiad, w południe ma zjawić się mój ojciec. Pan doktor nie pozwolił mi na spacery to jakoś trzeba było to zorganizować. Dzisiaj zaczynam dopiero 31 tydzień, muszę! donosić malutką przynajmniej jeszcze 4 tygodnie, do końca 34 tygodnia. Za parę dni Maja będzie jeździła już do przedszkola z tatą, będzie musiała być już o 6:30 ale trudno. Po 15 tata będzie ją odbierał. Trzymajcie kciuki za szybką aklimatyzację! A jak tam Maks i Julka? Dziewczyny, odezwijcie się KONIECZNIE. A Zuzia? Kasiu, moje gratulacje tak w ogóle 🌻 Zdradzisz gdzie pracujesz? POWODZENIA! Uciekam zrobić sobie jakieś śniadanie, maluchy w przedszkolu też za 5 minut zasiadają do stołu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Shenen:) A mi jakoś smutno bo w domu cisza i spokój i nie wiem co mam robić mam taki mętlik w głowie:( Julka chętnie poszła do przedszkola i od razu z inną dziewczynką zaczęła się bawić za to niektóre dzieci nie mogły się rozstać z rodzicami i było płaczu co nie miara:( potem wszyscy poszli do łazienki umyć rączki przed śniadaniem i tam chyba z połowa dzieci zaczęła płakać i Julka też:( podeszłam do niej i pytam co się stało a ona \" że dzieci są głupie i płaczą\" chyba poprostu się przestraszyła tego wrzasku i tego wszystkiego.Poprzytulałam ją a reszta dzieci poszła na salę pokazałam jej na spokojnie łazienkę sama się wysikała , umyła ,wytarła i poszłyśmy na sale a tak już dzeci zbierały się przy stolikach.Zawołałam Julkę i powiedziałam jej że już muszę iść do domu na śniadanie i obiad robić a potem tu po nią wróce to powiedziała \" możesz możesz iść mamo\" wycałowała mnie i pobiegła do stolika wcinać kanapkę a ja się ulotniłam:) No tak tu u mnie wyglądał pierwszy dzień Julki w przedszkolu:) Teraz uciekam coś zjeść i posprzatać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widzę,że mamusie przedszkolaczek naszych się odezwały.shenen i ana24!gratulacje dla dziewczynek!zobaczycie,tak się zajmą programem w przedszkolu,że nie odczują czasu ile sa z dala od was.a wam to pewno nagle STRASZNIE sie pusto i cicho w domu zrobiło,prawda? shenen u nas tez kombinacje były ciągle z odbieraniem i zawsze zazdrościłam ,,tubylcom,, którzy w rezerwie mieli całe grono ciotek,wójków i dziadków do pomocy.my mielismy panią,która ja w piatki odbierała i przychodziła do domu,czekajac na Rafała.ja pracowałam dłużej. u nas dziś wszystko poszło ok.dzieciaki się za soba i za nauczycielkami bardzo stęsknili.wszystkie tak wyrosły znów przez lato!w szoku jestem,bo po swoich to sie tego nigdy tak nie dostrzega! świetlica jest od jutra do 16-tej i Gabi od jutra już chce zostać do końca.także chyba jej tam jest dobrze.:) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Pewnie sie teraz zdziwilyscie jak zobaczylyscie moj post,,tyle czasu nie zagladalam,,a tu prosze,,:) Agus,szczerze Ci powiem,ze bardzo sie ucieszylam jak zobaczylam Twoj wpis na tamtym topiku :) Nie myslalam,ze jeszcze mnie pamietacie,a co dopiero zalujecie,ze sie nie odzywam ,,,🌻 Troszke mnie to podbudowalo,,naprawde :) Myslalam,ze juz nikt tu o mnie nie pamieta,, Nie bede sie tlumaczyc bezsensownymi gadkami,ze nie mialam czasu tutaj zagladac,bo to nieprawda.Czasu mam duzo,tymbardziej,ze Alex chodzi do przedszkola :)Zagladalam do Was czesto,ale nie pisalam,,bo szczerze powiem bylo mi glupio,, Najpierw przez 6 tygodni nie mielismy neta,bo sie przeprowadzilismy i mielismy spore problemy z BT,czekalismy bardzo dlugo,juz mielismy z nimi praktycznie wojne,,dlugo by opowiadac ;) Potem jak weszlam tutaj to mialam tyle zaleglosci,nie dalam rady poczytac co u Was,a nie chcialam pisac tylko o sobie,,,I tak zwlekalam z dnia na dzien,,myslalam sobie,,a napisze cos jutro,a jutro, a jutro,,i tak mijal dzien za dniem,,i bylo mi coraz ciezej cos napisac,,A poza tym myslalam,ze pewnie i tak mnie juz nie pamietacie,bo tyle czasu minelo,,:) Az sie Agus odezwala 🌻 Bylo mi naprawde bardzo milo,,:) A co u mnie?? Alex chodzi slicznie do przedszkola,bardzo mu sie tam podoba,nie chce z tamtad nigdy wyjsc,,Zawsze zabieram go z placzem,,:) szkoda tylko,ze to jest 2 razy w tygodniu po 3 godziny,,:( Ale w przyszlym roku bedzie chodzil juz codziennie,jak tylko skonczy 3 lata :) Taki tutaj system ;) Poza tym musze sie Wam pochwalic ,ze slicznie robi na nocniczek :) Jak gdzies idziemy to jeszcze mu zakladam pampersa,,ale w domu biega z gola pupcia i slicznie robi siusiu na nocniczek :) Dzis probowalam zalozyc mu same majteczki,ale zrobil siusiu do majteczek,,widocznie mysli,ze to jak pampers,moze siusiac,,Narazie jak ma gola pupcie to siada ladnie,,Poki co to tak robi kilka dni,jakies 3-4 dni wiec jescze mu dam czas,,;) Jak dla mnie to i tak duzy sukces :) Mialam plan zeby sie nauczyl zanim skonczy 2 latka,,spoznilam sie o miesiac ;) Ale najlepsze jest jak juz zrobi siusiu,bo sam bierze nocniczek,sam otwiera klape od sedesu,sam wylewa i idzie myc raczki :) Jestem w szoku,nie da mi tego zrobic,bo piszczy,chce sam po sobie posprzatac :) Pani w przedszkolu tez go chwalila,ze jest bardzo uporzadkowany,,;)Jestem dumna mamusia :D:D Co do nastepnej dzidzi,,niestety jeszcze nic z tego :( Ok,,uciakam,,dziekuje jeszcze raz za pamiec,,:) Lece do mojego brzdaca ,bo cos tam w ogrodku broi,,mam nadzieje,ze glisd nie wyciaga ;)Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki:) U mnie też jakos minął ten pierwszy dzień szkoły:)Kamil zadowolony ze spotkania z kolegami....dzisiaj poszedł do jednego z nich.Jutro już musza iść z książkami i w mundurkach.Od razu zapowiedział mi że mam po niego do szkoły nie przychodzic:Dale i tak wyjde kawałek:P Poszłam później na targ i kupiłam Oliwii kamizelke....oczywiście różową:) Shenen i Ana24 gratulacje dla waszych dziewczyn za pierwsze samodzielne kroki w przedszkolu.Dzielne dziewczyny macie;) Alexia jak mogłaś mysleć że zapomniałyśmy o Tobie:) nawet jak nie będzie Cie przez jakiś czas to zawsze możesz się odezwać:) Przyznam sie że juz od jakiegos czasu zauwazyłam Cie na innym topiku ale dopiero teraz odezwałam się.I przedewszystkim nikt nie ma Ci za złe że udzielasz się gdzie indziej. Odzywaj sie od czasu do czasu:) Acha i jaeszcze gratulacje dla Alexia że tak dzielnie sam się załatwia:) Idę pranie powiesić i może jeszcze tutaj zajżę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! nie mogłam się nie pojawić tu w pierwszym dniu roku szkolnego. moja Łusia poszła dziś do przedszkola. Michał ją odprowadzał i opowiedział mi, że ostatnie metry Łusia pokonała biegiem, tak jej się spieszyło :D w ciągu ostatniego tygodnia ciągle słyszałam od Łusi, że chce już iść do przedszkola. no i wreszcie nadszedł ten dzień. muszę Wam się przyznać, że przeżywałam to o wiele bardziej niż ona. już ją odebrałam, ucieszyła się na mój widok, przybiegła do mnie, przytuliła się, a potem pobiegła do dzieci i wołała je żeby przyszły i zobaczyły Melę, bo oczywiście z Melką poszłam po Łusię. pani powiedziała, że Łusia radzi sobie świetnie, jest śmiała i bystra. jestem zadowolona, zobaczymy co będzie dalej. najbardziej się boję, żeby mi nie zaczęła chorować, ale muszę być dobrej myśli. i tyle o moim małym przedszkolaku. ana24, shenen i Alexia gratulacje dla Waszych małych przedszkolaków. ciekawe jak tam Max Karoliny i jego pierwszy dzień w przedszkolu? Shenen jak się czujesz? trochę się dzisiaj ruszałaś, no i pewnie tez przeżywałaś przedszkole Majeczki. moja Mela jest już mega mobilnym bobasem :D nie usiedzi w zbyt długo w jednym miejscu :D jest wesolutka, non stop się śmieje, grandę robi tylko w wypadku naszej \"opieszałości\" gdy jest głodna i chce jeść natychmiast!!! :D :D :D na razie kończę, teraz już mam nadzieję, będę pojawiać się częściej. pozdrawiam wszystkie mamy i dziatwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka podobno raz płakała w przedszkolu ale potem jej przeszło a pani powiedziała ze później ładnie się już bawiła:)Poza ty Julka bardzo zadowolona i chętnie jutro tam chce iść:) Dobra uciekam już spać bo zaśpie do przedszkola;) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kobitki gdzie jesteście????wakacje już sie skońcvzyły a tutaj dalej pustki:( Mój Kamil poszedł już dzisiaj z ksiażkami i w mundurku do szkoły....mają tylko trzy godziny,więc zaraz będzie w domu.Ciekawe jakie będa wrażenia z pierwszego dnia nauki....noi czy będa mieli cos zadane. Ana76 i Ana24 gratulacje dla Waszych dziewczynek za to że sa takie dzielne w przedszkolu🌼 Ciekawa jestem jak tam Maks Karoliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem wpadłam na chwilę, zrobiłam sobie przerwę w porządkach. zabrałam się dziś za przegląd szaf dziewczynek, pora coś poprzekładać, podokładać, poodkładać :) korzystam z tego, że mój najgorliwszy pomocnik rozrabia teraz w przedszkolu :) Aga no to czekam na relację Kamila z pierwszego dnia nauki, choć pewnie więcej będzie omawiania wakacji niż czegokolwiek innego :) no właśnie też jestem ciekawa co u Karoliny i Maksa, czy mały dał się namówić na przedszkole czy jednak bunt? :) Karolina daj znać. na razie uciekam, wracam przekopywać się przez szafę Łusi :D ale wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!! Widze,ze Wasze pociechy zadowolone z przedszkola i szkoly,,To dobrze :) Moj Alex tez uwielbia tam chodzic,ale niestety narazie maja tydzien przerwy,dopiero 10 sierpnia idzie,,Tutaj przedszkole tez jest w czasie wakacji ;) Fajnie ;) Agus,,a jak tam Harry Potter u Kamila??Czyta dalsze czesci?? Pamietam,ze bardzo go wciagala ta lektura ;):) Ana76,to dobrze,ze Lusia zadowolona,,Najgorzej jak dziecko nie chce isc do przedszkola,placze,marudzi,,wtedy to naprawde jest problem,,Nie wiadomo co robic,,:( Wlasnie,,ciekawe jak Maks Karoliny,podpatrywalam czasem topik i czytalam,ze bardzo nie chcial,budzil sie w nocy i plakal :( Karolina,,koniecznie napisz jak minal pierwszy dzien Maksa w przedszkolu?? Ok,narazie tyle,,U nas ladna pogoda ,chce malego wziasc na plac zabaw,,nie ma przedszkola wiec musze mu inaczej to zrekompensowac ;) Do potem babeczki!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana76 ja narazie popijam kawke i przeglądam allegro. Acha pokażę Wam jakie kurtki na motor które zamówilismy sobie z Grzeskiem:) http://www.retbike.pl/odziez/kurtki_skorzane/2-5-36/retcanon.html kurtki te z niebieskim http://www.retbike.pl/odziez/spodnie_skorzane/2-35-61/retsteel.html spodnie cos takiego:)a buty też będą podobne jak te z tymi spodniami:) Trochę zaszalejemy:) ale co tam nasi znajomi już dawno się ubrali a my nie mielismy nic.....a że był przypływ gotówki więc czemu sobie nie pozwolic na odrobinę szaleństwa:P Chyba pozmniejszam trochę fotek i wam podeślę bo zbieram juz sie do tego od dawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ciesze się że zajżałaś;) Kamil przeczytał wszystkie dostępne części a nawet bylismy w wakacje w kinie na Harrym.Ostatnia część udało mi się ściągnąć z inetrnetu,więc czyta sobie w komputerze. Widzę że i Twój Alex zadowolony z przedszkola...to dobrze.Ale przerwę mają chyba do 10 wrzesnia a nie sierpnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ana76, nawet nie wiesz jak miło Cię znowu czytać! 🌻 Gratulacje dla Łucji, nie mogło być inaczej :) Ciekawa jestem jak Melka wyrosła, pewnie się zmieniła? Podesłałabyś jakieś zdjęcia dziewczynek? Ana, Julka też dzielna :) Czy była w przedszkolu przez cały dzień? Leżakowała? Maja nie płakała, \"było trochę krzyku\" jak powiedziała pani, jak dzieci zabrały jej maskotkę, którą miała z domu. Dzisiaj już przez całą drogę powtarzała, że nie będzie krzyczeć na dzieci i pozwoli się pobawić Po. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :) Przyszłam po nią wczoraj po obiedzie, trwało już leżakowanie i o dziwo moje dziecko leżało grzecznie pod kocykiem, nawet mnie nie zauważyła jak weszłam do sali. W końcu jednak wstała i się ubrała. Dzisiaj już weszła na salę uśmiechnięta. Chciałam dziś przyjść później ale pani twierdzi ze lepiej wcześniej jak jest możliwość. Trochę mnie to dziwi ale niech jej będzie. Zebranie rodziców za 2 dni :) Z innego topiku wiem ze Maks Karoliny nie bardzo, musiała z nim siedzieć, ciekawe jak dzisiaj? Karolina, zajrzyj! I trzymam kciuki🌻 Alexia 🖐️, no w końcu :) Uciekam, przepraszam ze tylko tyle ale do białej gorączki doprowadza mnie ten laptop, strasznie się ślimaczy i zawiesza co chwilę. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Siedzę sama w domu i zastanawiam się co mam z sobą zrobic na niczym nie mogę się skupic bo ciągle zastanawiam się czy Maks aby nie płacze :O Zostawiłam go w sumie dzis pierwszy raz w przedszkolu bo wczoraj cały dzień z nim siedziałam. Z jednej strony zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo ładnie odnalazł się w grupie dzieci, super jadł i nawet zapamiętał gdzie leżą jego rzeczy, ale z drugiej nie chciał się rozstac ze mną na minutę. Dziś MAks bardzo chętnie poszedł do przedszkola ale jak tylko usłyszał, że mam wyjśc, to uwiesił się mi na szyji :O Po jakimś czasie tak jakby dał się przekonac, ale jednak gdy wychodziłam słyszalam jego płacz. Na szczęście był jedynym płaczącym dzieckiem i pani mogła się nim zając więc szybko się uspokoił. Pani dyrektor weszła do sali po 10 minutach i MAks już ładnie bawił się z dziecmi. Poradziła mi żebym nie wchodziła od razu do sali tylko przyszła później. No to poszłam do domu, ale najchętniej ubrałabym się i wróciła po mojego aniołka 😭 Ciekawa jestem jak będzie jutro, bo właściwie Maks dopiero dziś przechodzi chrzest :O Przepraszam, ze tak tylko o sobie ale nie mogę się anwet skupic na czytaniu :O Pozdrawiam PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×