Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc ! Mroweczko > z tym lasem to u mnie nie tak łatwo :O Zeby się po nim przespacerowac musze wyjechac za miasto i po około 45 minutach dopiero mogłabym się cieszyc naturą :) Zdecydowanie łatwiej jest to zrobic letnią porą ;) Sylvik > wszystkiego najlepszego dla syna :) Ja dziś czesc dnia spedzam w pracy, ale jako ze w niedziele nie jest zbyt duzo ludzi ,wiec łapie za igłe i dziergam :) MIlego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam ci szło to dzierganie Landri ;) ja cały dzień sie nudziałm byczyłam a teraz siadam do róbótki, skusiłam sie na fajna włóczke chyba bedzie z tego golf, miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze zakończyłam to i zaczynam :) kawusia a potem co kto tam ma do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri albo pomocy, wyslijcie mi na emaila moj nr gg, znowu mi cholera wywaliło gg wrrrrrrrrrrrrrrrgrrrrrrrrrrrrr i samam niewiem co dalej, swoje przy okazji tez możecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowcia poslalam Ci numer gg smsem :) A mnie się nie chce dziś nic robic , kompletnie nic :/ Zrobie tylko obiad i koncze prace hafciarskie. Wczoraj niestety nic nie zrobilam w robocie bo mi pęklo uszko od igły :( Sylvik jak tam wczorajsze lezonko ? BYla kawa ze sniadankiem do łozka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri dlatego chciałam emailem bo mam teraz nowy numer, wiec sms nie doszedł :( a reszta gdzie czy tylko ja tu bezrobotna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes sama Mrowka! :-D Ja Tobie nie pomoge, bo nawet nie posiadam gadu-gadu :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście Juli :) bo jakos kazdy tak zaganiany :( rozumiem ze pierwszy niedługo wec niektórzy maja jeszcze dodatkowe zajęcia i wyjazdy dlatego rano trzeba wypic kawe zeby miec siłe na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ ja jestem Mroweczko i własnie pisze Ci maila z numerami gg ;) Ciekawa jestem do kogo trafił sms z naszymi numerami ? :O U mnie dziś pięknie, cieplo i s lonecznie. W ogóle mam super humor :D i to od wczoraj...............:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola U mnie dzis sloneczka nie ma :-( Jak tam Sylvik?ruszylas? Landrii..a co bylo wczoraj? :-) Mroweczko..mam nadzieje, ze juz Ci wszystko dziala? ;-) Golfik wydziergany? Mnie dzis czeka wypad na male zakupy, na poczte, a potem zmykam na kurs... Trzymajcie sie babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¨Kobietki wyjezdzam , wyzej w gory , dostalam propozycje pracy i juz jutro wyjazd. Ciesze sie ze odpoczne od atmosfery tutaj bo chyba z nerwow ciagle wymiotuje. Niby nie czuje sie zle ale natury sie nei oszuka i duszy. Ale jestem na nowo szczesliwa i to sie liczy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś > a bedziesz w kontakcie z nami ? ;) Zycze powodzenia . Najważniejsze jest to, ze czujesz sie szczesliwa :) reszta sama sie ułozy :) Bedziesz zaglądac do nas ? Julii > jakie to sa te małe zakupy ?:) Wczorajsza rozmowa z osobą mi bardzo bliską spowodowała, ze mam taki humor. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak ....:P Sylvik ....... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao a tutti! Landrii jedyna strzeze topiku :-) Ale czyzby Mrowka na kawke dzis nie wpadla? Sylvik..zmien nick na bizneswoman i sie melduj! :-P Male zakupki to male zakupki Landrynus...Czasami czegos w domu brakuje i trzeba gdzieniegdzie po to wyskoczyc, nie? Poza zywnoscia nic ciekawego nie kupilam..w ogole nie pamietam kiedy ostatnio cos dla siebie kupilam...Z kosmetykami raczej nie mam problemow, ale z ubraniami to tak...I odkad nie mieszcze sie wiekszosc moich spodni, stracilam ochote na zakup odziezy... Ale za butami i torebka musze sie niedlugo rozejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ktoś musi to robic Ja dzis mam dzien totalnej zlewki, opie****m się cały dzien :O Czy we Włoszech, Niemczech i Norwegii tez się obchodzi dzien Wszystkich Swiętych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wloszech- tak. A ja sobie musze cos mocniejszego wypic, bo sie lekko zdenerwowalam. i kropka. Landrii, chcesz lampke wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma obawy, ze nam zabraknie. Jakby dołaczyc jeszcze moje zapasy z barku to mamy na cały tydzien picia :D:D Tylko czy wytrzymałaby to moja wątroba ? :O A co tam...raz się zyje :);) Julii nalewaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , ale ja juz sobie dolewam...Cos Tobie slabo idzie... A ja na 19 ide do szkoly, ale co tam. Musze rozladowac napiecie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no jutro to chyba wszyscy mają wolne, z małymi wyjątkami , ale ......w piątek tez mam wolne :) Miałam przerwe w piciu, bo moje młode laski szykowały się na dyskotekę i zamieszania było tyle ,jakby na bal krolewski wychodziły :O A co dzis w szkole bedzie swqerwowane ? francuski czy hiszpański ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam angielski, ale po tym winie chyba im dzis zaspiewam! A! dzisiaj halloween! ja z kolei bede do 21 w szkole, wiec juz chyba nigdzie nie wyjde.. Ale gdyby nie to, to zrobilabym sobie jakis odlotowy makijaz i pewnie namowilabym swojego na pokazanie sie ze mna w jakims lokaliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli dobry pomysł z tym odlotowym makijazem. Moze ja i swojemu coś fajnego zaprezentuje , z tym ze nie w knajpce a w domu. Chata do połnocy wolna wiec mozna poszalec. Tylko zeby sie biedaczek za bardzo nie wystraszył :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×