Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Laseczki :) Rzucam tylko hasło : na CITO pilnie poszukiwana CZARNA KANWA ( 14 ) 54 oczka na 10 cm !!!!!! Oczywiscie najlepiej jak by to byla polska tkanina, no ale z braku laku moze byc i DMC :D . Potrzebuje jej długosci 30 cm ( te kanwy sa z reguly szerokie na 160 cm ) . Moze ktoras z Was wie gdzie mozna taka nabyc to ja chętnie wyslę kasiorke byleby ja miec :D . Niestety przejrzalam sporo w necie i jest taka, ale (12 ) , tj 46 oczek na 10 cm :( Do miłego .......na porannej kawie 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna kawa :) albo herbatka niestetty kanwe posiadam tylko szarą z zapasów przepotopowych :( innej raczej nie, a nie możesz po prosty czarnego tła wyszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się że Wam się foto podobało :) Mrówka ma talent bez dwóch zdań ;) następnym razem jak coś mi się spodoba to pewnie będzie znowu czerwone :P zapraszam na kawe i pączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie skorzystam z zaproszenia na pączki. O 10.00 urywam sie na troszkę i pędzę do dentysty. Potem pogłoduję i może gdzieś kolo południa sie na coś załapię jeżeli nie zjecie wszystkiego. ;) Mrówka źle mnie zrozumiałaś. Moje dziecko zarabiało na stażu z urzędu pracy. A wiesz jakie to były pieniądze... 🌼 Teraz siedzi w domu i to ja ją utrzymuję. Niestety pracy nie znalazła. Pocieszenie w tym, że przynajmniej się uczy jeszcze. Ale ten tysiak to przydałby sie jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! ;) Mrówka ja wiem, ze tak mozna i jezeli nie dostane nigdzie takowej to bede zmuszona robic i tło. Ale chyba nie musze Ci pisac, ze takie wyszywanie tła to jest bardzo czasochłonne i wydłuza czas oczekiwania dwukrotnie, a ja chce zrobic jajako wilekanocne razy dwa i nie wiem czy zdąże :O To teraz ja o tuniczce ;) Sylvik wygladasz rownie dobrze jak i ja. Ale tak sobie myślę, ze ta tuniczka moglaby byc z 15 cm dłuzsza ;) I Twoja i moja :D. Dla Wszystkich milego dnia🌻 I Dziewczyny ostrożnie z tą iloscia pączków .Zeby spalić połowę pączka trzeba intensywnie cwiczyc przez okolo 30 minut :D Wiec zastanowcie się czy warto ?:P Ja zmykam do kuchni , bo mam w planie faworki ;) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kania-co to sa smalcowki? Sylvik... ladnemu we wszystkim ladnie :-) Tunika ladna :-) Mrowka, reklame Ci robia dziewczyny :-) Olajda....jak tam u Ciebie? Landrii....chrusciki usmazone? Ja yrobilam ciasto na paczki, na razie odpoczywa i rosnie :-) Bling, Mala, Tak tak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a co to są te smalcówki ? :) Jula zrobione sa , własnie czekam , az mi olej się rozgrzeje i zostalo mi tylko smazenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to takie kruche ciasteczka dwuwarstwowe z marmoladą w środku. Smalcówki, ponieważ zamiast margaryny daje sie smalec. Ja poradziłam córci, żeby dała margarynę ze smalcem pół na pół. Ciasto się gniecie na stolnicy, potem wałkuje i przekłada marmoladą. Przepis mogę wysłać z domu, albo wrzucić na topik. Też z domu oczywiście jak będziecie zainteresowane. ;) Ale smaczne są. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie coś mogę zjeść. Po tylu godzinach głodowania... Od wczoraj nic nie jadłam. Dziś o 11.00 wróciłam od dentystki, dwie godziny nie kazała mi jeść (wcześniej nie jadłam śniadania). Ale ten pączuszek był pyszny. :D Zagryzę kanapką i do wpół do czwartej przeżyję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, cieple paczusie na stole! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania nie zastanawiaj sie tylko pisz przepis ;) Jula na paczki, a ja zapraszam na chruściki :) Mialam wyslac do Was zdjecie mojego dzieła , ale gdzies mi wcięło kabel od zgrywania zdjeć :( Jak wróci moj M , to dopiero wysle ;) Kanwę juz znalazłam i złozylam zamowienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laandrynka, no wiem że to czasochłonne, moze uda Ci się znaleźć tą kanwę, powodzenia Kania> wiem że to wkurzające, uważam że bez wzgledu na wszystko powinny te pieniądze oddawać, w końcu i tak dają marne ochłapy na te dzieci, pies w schronisku albo bandyta w więzieniu więcej od rządu dostaje na utrzymanie niż człowiek na dziecko, ale co robić ;( dzięki za pochwały ;) od razu mi się chce coś robić dalej ja dziś piekłam biszkopty na torta i miesiwa :) teraz idę się byczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) pączek zjedzony dziś jeden, za to troche chrustów pochrupałam, niestety wszystko kupne bo nygus ze mnie straszny :P Landrii długość tuniki mogłby być odrobine dłuższa, ale tak też jest dobrze ;) Kania współczuje tego zęba :( Juleczko narobiłaś mi smaka swoimi pączkami :) na dworze sypie śnieg i jest strasznie ślisko :( aż boje się co będzie rano, a do pracy jechać musze :( a podobno do połowy marca taka pogoda ma się utrzymywać. a gdzie Mała się dziś podziewa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki u mnie, tzn. u Antosia skonczyla sie era bezzebnego zolwika - mamy zabek :-) dzisiaj Antos ma 5 miesiecy i z tej okazji poslalam Wam zdjecia pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola własnie je obejrzalam :) Masz pieknego, radosnego synka i na tyle ile Cie zapamiętalam to myśle, ze jest podobny do Ciebie ;) Sylvik Mała jest pozbawiona prądu :P Kto wie na jak długo ?! :O Bylam dziś u Ciebie na NK , masz fajna galerię pazurów ;) Mrówka poki pamietam, czy nadal jestes zainteresowana kamykami ? Bo wiesz , ze zbliza się wystawa kamieni i nie wiem czy mam planowac sobie niedziele ? ;) Tylko upewnij się jeszcze ,czy to aby w tą niedzielę, bo dziś czytalam na portalu wrocławskim, ze jest jakas wystawa ,lae poswiecona ezoteryce :D.Czy to ma cos wspolnego ze sobą ? ;) Ide spac , bo jutro niestety do pracy :( U mnie tez pada snieg , jest pieknie,bialo i tez się boje dojazdu do pracy , bo znowu bede jechac 2 godziny :( Ehhhhhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy porannej kawusi :) Landrynka, no jestem tylko niewiem jak to w praktyce zda egzamin bo ja ich przecież nie będę widziała :( co prawda chwilowo nie mam czasu bo osiemnastka na karku i impreza więc jakby tak nieco zapomniałam, tak właśnie się zastanawiam. Może później coś skrobnę chyba że masz jakiś pomysł to chętnie posłucham, no kurcze nie mam czasu siedziec na allegro i szukać, Może podeślę Ci co mi się podoba mniej więcej i jakie ceny na allegro za to chodza a Ty ropatrzysz sprawę na żywo :) czekam na podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie , śniegu nasypało równo i sypie dalej . Piękna zima . Po awarii prądu nie miałam neta do teraz . Zaraz poczytam co tam naskrobałyście . Mam nadzieje że zauważyłyście ,że mnie nie było. Ogólnie bez prądu koszmar gdy wszystko jest na prąd. Tak myśle ,że jakby nie było ze 3 dni to człowiek by zwariował.Ani zakupów, ani obiadu, tv, kąpieli, w blokach zero ogrzewania. U mnie chociaż ciepło było. No ale dzisiaj chumor dopisuje , jak tylko mały wróci ze szkoły ide z nim poszaleć na śniegu , tyle śniegu on widzi pierwszy raz w swoim życiu . Dzisiaj nie mógł się doczekać wyjścia do szkoły. Już naszykowałam stary garnek i szalik . Zrobimy wielkiego bałwana .Szkoda ,że mi aparat siadł zrobiłabym fotki, ale musimy oddać do naprawy. Na razie i miłego dnia bałwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczytałam , obżartuchy , ja nie zjadłam ani jednego pączka , piec mi się nie chciało więc zakupiłam. Dzięki za pamięć na @ Olajda Antoś piękny , och jakbym wycałowała ten słodki mięciutki brzusio i szyjke. Będzie łamał damskie serca. Te jego oczy są piękne , cały jest boski. Daj go do jakiejś reklamy, piękne dzieciątko. Mój mały wyglądał jak księżyc w pełni , w zastraszającym tempie przybierał na wadze . Jak poszłam na któreś tam szczepienie , lekarka kazała mi ograniczyć kasze , a on jechał tylko na piersi 16 msc. Ale doił mnie co 2 godziny zień i noc. Jak dorwe skaner to wrzuce na kompa bo zdjęcia z tamtego okresu mam zwykłe nie cyfrowe. I do wszystkich Ewa to ja. Co do różnicy niku z imieniem napisze wam na maila , nie dziś , jak będe miała na to siłe. Ale postaram się szybko. Tak ogólnie to będe miała ciężkie dni , bo zbliża się pewna rocznica , ale o tym na @ Pisać mi tu i to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 1972
lenie pisać mi tu! Zasypało was mczy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni wpis to nie ja , ale zgadzam się z podszywaczką.Pisać mi tu , no chyba was nie zasypało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :-) Mnie nie ma co zasypac, slonce swieci na calego :-) Wlasnie sie zwazylam, po wczorajszym \"paczkowaniu\" troche sie obawialam, ale jest ok, tzn.nie jest wiecej niz bylo. Ale do wiosny chcialabym zrzucic 2-3 kg. Byc kobieta.......... Olajda..Antos sliczny! zdjecie na ktorym maluszek sie smieje jest po prostu super... ....rozbrajajacy. Ja wlasnie zabralam sie za pranie i porzadki, troche posiedze w domu, a potem moze wyskocze na male zakupy- Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zasypało :P Tak jak się obawialam do pracy jechałam dziś ponad 2,5 godziny:O Masakra na miescie, mase wypadow, siectramwajowa pozrywana, piaskarki poprzewracane blokujace na mkasa droge , to tylko pikus w tym wszystkim ;) Ale ogolnie jest pięknie , sypie non stop od wczorajszego popołudnia ;) Mroweczko tp podeslij mi jakies foteczki , zorientuje się co Ci się podoba i pojade na wystawe, Najwyzej podeslę Ci mmsem kilka zdjec kamyczkow wraz z cenami i zecydujesz czy kupic czy nie. Myśle ze moge tez Ci powysylac na miala zdjecia, ale wtedy beda one z nr mojeg M , lae będą lepszej jkaosci bo rozdzielczosc bedzie wieksza ;) Jednak licz się z tym, ze musisz byc wowczas non stop pod telkefonem lub z dostepem do maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam bluzkę na imprezę niedzielną więc można obejrzeć moją kreację wyjściową ;) no i teraz moge pomyśleć o kamykach, zaraz coś podpatrzę, z dostepem do neta to jest u mnie różnie Landrynko, bo bawi się z nami w chownego, raz jest raz go niema, dlatego proponuje, mam teraz robić zamówienie więc jeszcze poczekam, wyślę Ci co chcę zamówić z cenami a Ty jak tam spotkasz coś podobnego w niższej cenie to mi kupisz :), mam do przehulania 150 zł narazie, moze jeszcze coś uzbieram chyba że niechce Ci się naprawdę tam jechać bo jest daleko lub zimno to nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka nie dawalao mi to spokoju i dokladnie sparawdzialm kalendaruim imprez n aluty w Hali Stulecia. I narazie mozesz o kamykach z tej giełdy nie myślec :P Pomyliły Ci się daty ;) Ta giełda owszem, bedzie miec miejsce ale dopiero w marcu w d. 28-29 i dal potwierdzenia wklaejam Ci link ;) http://www.halaludowa.wroc.pl/index.php?id=61 W tych dniach tez jest tam impreza , ale pod nazwą :Wrocławskie Spotkania Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej - Niezwykłości Wiosna 2009 20 - 22 lutego 2009, godz. 10:00 - 18:00 Tak wiec myślę, ze mozesz smialo myślec tylko o imprezce , a na marzec mozemy się lepeij przygotowac i do tego czasu mozesz mi podsylac fotki kamieni wraz z cenami :) Ide na lunch :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was chyba na prawde nieżle zasypało :P Gdzie sie podziewacie? Kania Ciebie cos tez dziś wcięło ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim przeczytam co tam naklikałyście, dam wam coś do poczytania: Dlaczego nie należy denerwować kobiet przed okresem. Facet chciał rozweselić żonę przechodzącą właśnie TE DNI, zadając jej pytanie: - Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym, jest potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę? Odpowiedz żony brzmiała: - Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę! Wy, mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI, zanim byście zrozumieli, ze coś KURWA jest nie tak! A jeśli już zrozumiecie, to nie jesteście w stanie znaleźć w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, ze od 17 lat SĄ ZAWSZE w tej samej pierdolonej szafce! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pierdolone żarówki, to przez dwa dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE tej CHOLERNEJ ZARÓWKI. Kolejne DWA pieprzone dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego jebanego KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało, i tak na podłodze zostanie, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej żarówce ! Bo wy nigdy, ale to NIGDY (!), nie potraficie po sobie posprzątać! Gdyby nie my, to byście do usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach i dopiero gdyby zginął wam PIERDOLONY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyście pod hasłem: "AKCJA RATUNKOWA" całą pierdoloną armię do tego jebanego sprzątania! I tak, kurwa, całe życie z KRETYNAMI... I tu nastąpiła chwila ciszy .... po której mąż usłyszał: - Przepraszam kochanie .... A o co pytałeś.? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. Dziś nie mogłam klikać z pracy, bo miałam robotę papierkową i musiałam się przesiąść na większe biurko. Siedziałam teraz i czyściłam pocztę. Było tego trochę. Niektóre rzeczy zwaliłam na pulpit i będę zaraz przeglądać. 🌼 Moje kochanie wybyło na imprezę pożegnalną. Kolega z pracy odchodzi na emeryturę i robi bibę. ;) Kurde ściąga z emotikonków mi zginęła Przepis na smalcówki: Prosty jak drut :D 1 kg mąki 2 kostki smalcu (albo 1 smalcu, 1 margaryny) 10 dag drożdży 2 łyżki cukru 2 jajka 1 niepełna szklanka mleka Marmolada Ugnieść ciasto, rozwałkować na cienko, kroić w kwadraty, układać marmoladę i zakleić. Piec około 15 minut w temp. 200 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×