Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No to chlup :-D Zdrowko :-D No i dasz rade!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dla mnie ;) Pokonało mnie ;) Julka moze potem sprawdzimy swoje mzoliwosci przy tym ? Tylko druga opcja chyba nie dla nas :P ;) Słowa BARDZO TRUDNE do wymówienia po spożyciu alkoholu: 1. Wyindywidualizowany entuzjasta 2. W czasie suszy szosa sucha 3. Nielojalna Jola Słowa ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE do wymówienia po spożyciu alkoholu: 1. Nie, dzięki chłopaki, mi już nie polewajcie... 2. Nie, nie namawiajcie mnie, nie będę śpiewać... 3. Przykro mi Piękna Nieznajoma, ale nie mam ochoty na seks ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze zero kontroli i co tu się dzieje :P dziś był super dzień cieplusio słonecznie cały dzień przesiedziałam w swoim zakątku na ławeczce, w przerwach dla rozprostowania kosiłam podwórko ;) oby ta pogoda już została, ja dołaczam ale z herbatką cytrynową Landrynka- a co Ty na facetboku tak śmigasz nowe i znajomości zawierasz ;) jeszcze o nas tu zapomnisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze zero kontroli i co tu się dzieje :P dziś był super dzień cieplusio słonecznie cały dzień przesiedziałam w swoim zakątku na ławeczce, w przerwach dla rozprostowania kosiłam podwórko ;) oby ta pogoda już została, ja dołaczam ale z herbatką cytrynową Landrynka- a co Ty na facetboku tak śmigasz nowe i znajomości zawierasz ;) jeszcze o nas tu zapomnisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze zero kontroli i co tu się dzieje :P dziś był super dzień cieplusio słonecznie cały dzień przesiedziałam w swoim zakątku na ławeczce, w przerwach dla rozprostowania kosiłam podwórko ;) oby ta pogoda już została, ja dołaczam ale z herbatką cytrynową Landrynka- a co Ty na facetboku tak śmigasz nowe i znajomości zawierasz ;) jeszcze o nas tu zapomnisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Mrówka , wszystko jest pod kontrolą ;) Ja na facebook wchodze tylko , jak dostaję nowe zproszenie, albo z nudów :P Julka jak tam winko ? ja popijalam sobie i weszlam pograc na kurnik, a ze mi dobrze szło, wiec troche sie zasiedziałam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze ...... :-) Czerwone wino dobrze robi na krew :-D jakos tak gdzies slyszalam :-P Ogladam sobie tv, obrabiam farme i jakos leci :-) A Ty Landrii zamiast siedziec na/w kurniku :-D moglabys pograc w cos na facebooku.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone wino jest bardzo dobre na serce ;) Zresztą sama wiesz jakie ma dzialanie dobroczynne , bo chyba nawet kiedys napisalas o jego walorach. Moglabym pograc , jasne, ale jak skoro ja nic nie rozumiem ? Zaczelam z tą farmą ,ale nic nie wiem o co tam chodzi , wszystko w j.angielskim i jak ja mam się poruszać ? Nawet nie wiem czy są tez inne gry , czy tylko ta farma / ? Kurnik to kurnik, proste zasady i wsjo jasne :P Jak mnie oświecisz co i jak na fb to pewnie i tam sobie zajecie znajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...jest wiele gier....farma, wszelakie wyspy, pet..... coraz wiecej tego wymyslaja. Trudno tak na odleglosc wytlumaczyc co z czym...Jedyny sposob to zaczac grac i powoli odkrywac co z czym , po co i dlaczego :-) Ale mam znajoma, ktora kupila sobie slowniczek i sama do wszystkiego doszla :-) A angielskiego nie znala ni w zab :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na Kurniku nie byłam 100 lat , ciekawe czy jeszcze hasło pamiętam :( Landrii a w co grasz? bo ja najczęściej grałam w kalambury i chyba nawet Mrówka tam była? :) dziś pogoda znowu do bani, wczoraj tak pięknie było buuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino jak wino ale napewno miód pitny lepszy ;) u mnie też dziś bez słoneczko to już zimniej, brrrrrr, zobaczymy co będzie dalej :) teraz kawusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Dłuuuugo spałam dziś po tym winie :P Pogoda taka sobie , wazne ze nie pada i jest w miarę ciepło .Ale chyba będzie padac . Sylvik ja gram w literaki i tysiaca :) W kalambury pamietam, ze graliśmy większą iloscią osób , nawet nasz rodzynek Robal z nami grywał ;) A jak przez rok Twoje konto nie bylo aktywne, to z tego cow iem jest automatycznie usuwane. Julka na takie tłumaczenie ze słownikiem w ręku jestem za leniwa :P Teraz poobiednia kawa i chyba wezme sie za szydełko ;) W miedzyczasie maz mi nalozy farbe na włosy ;) Az się proszą o kolorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z gości i teraz będę robiła syropek z mleczu bo o nim zupełnie zapomniałam przez to goszczenie się ;) a potem może podłubie robię kolejną chustę tym razem dla siebie - pokaże ją u innej dziewczyny na blogu - http://renewelt.blogspot.com/ jakoś mi strasznie się spodobała i zrobię taką do sukienki na wesele sobie a i dostałam zamówienie na sweterek dla ciężarnej - idę szukać jakiegoś wzoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Panie :-) > pachnąca i gorąca . Czytam i widzę że przeszedł mi koło nosa milutki wieczór , szkoda :-( bo i ja chętnie z Wami bym drina wywaliła. Landi ,pamiętasz naszą imprezę na tlenie ?Był Buber ,Biała Dama I inni,hahahahahaha było super! :-) Na facebooku łatwy jest Pet ,zapraszam jak cos nie zakumasz to Ci powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam ze będę pierwsza ;) i zrobię tu raban :P a tu prosze jakieś ranne ptaszki zaświergoliły :) będzie dobrze bo słoneczko świeci popijam kawusie pobuszuję i biorę się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !! ;) Mrówka gdzie Ty masz słońce ? U mnie ciemno , szaro i leje :( Belka a gdzie tego Peta szukac na FB ?To moze sama sprobuje dojsc do tego ? A na tlenie ja nie imprezowałam z Wami , bo ja tlenu nie mialam :P Pewnie mnie z kimś pomyliłas. ;) Czekam na kierowce i lecę ;) Jak dobrze pojdzie dziewczyny , to będzie to juz moj ostatni tydzien w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, kto mas sloneczko to prosze o podeslanie kilku promykow.... U mnie pogoda jak w Londynie :-D i to juz chyba od dwoch tygodni, gdzie ten maj?????? Landrii....... czyli w weekend bedzie znowu okazja do drinkowania , moze sie Belka zalapiesz :-D Ogarne poweekendowy nieporzadek a potem sie zobaczy :-D Ogolnie zimno i szaro . A miodku pitnego nie mialam okazji sprobowac,moze nastepnym razem jak bede w Polsce :-) Pamietam, ze Jasa pisala, ze bardzo lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia . Julka od Ciebie mam zwrotny -yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!! Ale dlaczego?! raz przejdzie a innym razem wraca ? Dziewczyny podeślijcie Julce. Mrowka ,ja skoro świt w pranko ruszyłam ,cała waliza wilgoci ! .Dobrze że u mnie dzisiaj w miarę słonko i wietrzyk wieje.Deskę do prasowania ustawilam przy balkonie i od razu prasowanko :-) A czasu mi za dużo nie zostało bo mlody już w piątek rano jedzie na 10 dni do Gliwic. Julka, ten weekend by mi pasował :-) bo następny jestem w Gliwicach i znowu o suchym .... co najleprze to koło nosa :-) Landi ,no to mi sie porąbało :-P ale impreza była extra :-) Na Facebooku się zarejestruj -strona glówna- po lewej ,gry .Jest ich sporo ale ja Cię zapraszam do PetVilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było ale chyba się przestraszyło bo gdzieś się schowało i powiewa hmm, cały maj ma być taki wiec wykorzystuje go w sobie wiadomy sposób, bo w innym wypadku słonecznym siedziałabym na dworze i grzebała w ziemi :) człowiek to ma hobby no nie ;) idę popatrzeć jak się ma pogoda bo jadę do miasta i sama niewiem co by tu zarzucić na grzbiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam fotki z Ukrainy. Sprawdźcie, czy doszły. Która nie dostała, krzyczeć, to zrobię poprawkę. Powinno być w 3 częściach. Sobota i niedziela zeszła nam na pijaństwie, oczywiście w przerwie chodziłam do pracy. ;) Wszystko przez kotkę Gandzię. Miała ruję i chciała do kota. No to jej załatwiliśmy rudego persa. Dopiero wyjdzie mieszanka. Syjamska kotka z rudym persem. :D Dziś mam wolne i z tytułu, że w domu zrobił się syf, w końcu posprzątałam. W weekend nie dało rady. ;) Dziewczyny czy tym facetom na wiosnę odbija? Najpierw Mala, teraz Ferdka.... Bez komentarza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joooojjjjj, ale bede miała co ogladac jak wrocę do domu ;) I Belka i Kania.......... O fujjjj , jak ja nie nawidze kotów rasy PERS :O W ogóle nie lubie kotow , ani psów :O Ponoc tac ludzie są żli . Widocznie jestem złą kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ,zdjęcia doszly ,dobre :-) acha ! śpiewać to ja już nie będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka nie dostałam fotek, składam zażalenie :( Anetta dostałam fotki , dzięki. Widoki troche jak za komuny u nas hehe u mnie też, raz słońce, raz chmury. Ale ja i tak wole siedzieć na dworze nawet jak chłodno :P Landrii masz minus u mnie za te psy i koty :P w sumie koty to ja toleruje tylko, ale psy kochammmmm ;) Mrówka co kupiłaś w mieście? :) aha i co to impra była na tlenie? nie używałam tlenu chyba od 2 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri tacy ludzie na pewno nie są źli. To sprawa czy lubisz czy nie. Kiedyś kochałam psy a nie znosiłam kotów. Teraz lubię psy ale koty lubię bardziej. 🌼 Po prostu jakoś się z nimi dogaduję. Koty to banda indywidualistów, a pies to wiernopoddańczy lizus. Każdy ma prawo do własnych sympatii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik , no co ? :P nie trawię i juz :D Myślę, ze z psami to bylo tak, ze od małego odkąd pamietam , mama zawsze mi powtarzala, ze mam nie dytkac psa bo mnie ugryzie ;) A z kotem mialam przygode w szkole sredniej. Chodzilam do kolezanki , u ktorej byla bardzo sympatyczna juz wiekowa kotka. W sumei bylam do niej przyzwyczajona i nie przeszkadzala mi jej obecnosc. Kiedys wybieralismy się ze znajomymi gdzies w sobote na miasto , poszlismy do niej . Bylam ja i jeszcze kolega. Ona poszla zrobic sobie prysznic przed wyjsciem a ja razem z kolegą zaczelismy sie wyglupiac . Troche ten kolega dostal ode mnie kuksańców ,i ogolnie przekomarzalismy się szturchajac i smiejąc . I nagle ta kotka się na mnie rzuciła - chyba w obronie tego chlopaka :O A ze bylo to lato i mialam na sobie sukienkę , gole nogi, to mailam je cale z góry na dól podrapane do krwi :( Drapala mnie tak z dobre 5 minut , zanim kolezanka wrocila z łazienki słyszac moje wrzaski :O Wiec same widzicie , ze mogę czuc awersję do kotów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik jak zauważyłaś, Ukraina to dziki kraj. Jak się jedzie to trzeba uważać. Mam na myśli tę furmankę prującą pod prąd. Ale ogólnie Kowel to czyste miasteczko. :) I ludzie życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po burzy Belka zdjęć nie dostałam, dotarły tylko od Kani kota mam ale na podwórku i raczej go nie tykam, dziś właśnie mój szwagier chciał go pogłaskać i ma podrapaną rękę, kotu się nigdy nie ufa na zakupach tylko Sylvik jedzonko no i jeden malutki kłębuszek w przepięknym kolorze fuksji na jedną chustę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×