Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

a ja wróciłam z wielkiego miasta ;) jejjjjjjjjjjjjjj jak ja dawno nie łazęgowałam tak po sklepach nie mam sił obkupiłam rodzinkę sobie kupiłam tylko kremik z filtrem do twarzy wedle zaleceń pani kosmetyczki bo podobno zaczynają mi się robić przebarwienia na czole padam na pysk, nogi mi odpadają ale było fajnie, Paweł był tak padniety że usnął w samochodzie w drodze powrotnej jak wszedł do empiku to wszystkie książki były jego, przynosił po kolei z półek a córka siedziała i mu czytała po kolei je :) potem poszedł z M do praktikera żeby dziewczyny mogły spokojnie poczynić babskie zakupy ;) i tam wszystkie lampy i śrobokręty podobno były jego a na koniec urządził sobie ślizganie na kolanach między regałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeee ,tam urlop ! lenia :-) Dwa dni gości -gościłam :-) Młody w sobotę miał Bierzmowanie którego udzielił mu biskup Adam Lepa.Bartek osobiście wręczył Mu kwiaty i porozmawiali sobie.Było bardzo uroczyście i pięknie :-)Podeślę zdjęcia . Za to dzisiaj nie kcę ale muszę,sprzątać i prać :-O Miłego dnia kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle pada? :-P U mnie sloneczko :-) Wczoraj bylismy na imprezce u znajomych, dla odmiany byly pizze, pizze i jeszcze raz pizze :-) Fajna sprawa miec prawdziwy piec do takich spraw. I jeszcze dostalam ciasto do domu, wiec dzisiaj powtorka z rozrywki :-) Slodkosci do kawy tez mi zapakowali, a kto to u nas zje? Zawsze ten sam problem. Mrowka...szczegolnie przypadla mi do gustu ta sukieneczka cala czarna :-) A co do tych plam...to czy to sa przebarwienia od slonca? bo ja mam wlasnie taki problem....jakos od niedawna zauwazylam ze pojawiaja mi sie plamki :-( Ciekawe, czy krem rozjasniajacy je zlikwiduje. Landrii...witaj w domowych pieleszach :-) Jakie plany oprocz sprzatania? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam z filtrem wedle zaleceń, ale podobno kwas migdałowy (zabieg u kosmetyczki) rewelacyjnie działa na takie sprawy, póki co się o tym nie przekonam bo zabieg bagatela 150zł ;) a ja mam mase wydatków bardziej potrzebnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Julka 🖐️ ;) ;) Witam w domu..... ;) nIedawno wstałam :D. Dałam sobie do wiwatu tym spaniem, no ale nalezalo mi się . W dodatku leje i jak k tu nie spac ? :) Wczora byłam u tesciow na malej rodzinnej uroczystosci. Przy okazji dostaliśmy zaproszenie na wesele od mojego M kuzyna ;) Teraz kawa i robie plan dzialania . Chciaz nie wiem czy jest sens , bo pogoda beznadziejna , ciśnienie niskie i nic się nie chce :P No ale.....chociaz od tego zacznę :) Belka zdjecia dostalam , chyba ta młoda dama to Twoja sliczna córka ? Bardzo do Ciebie podobna .... Mroweczko od Ciebie tez dostalam fotki, i tez te Twoje panny jak z obrazka ;) Widac ze zakupoy się udaly, buty fajne. Mnie siętakie podobają, ale do nich trzeba miec szczupłe nogi. I to mnie dyskwalfikuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi :-) witaj w domku ! Tak to moja córcia :-) Mrowka ! protestuję ! Ja zdjęc nie dostalam :-( Julka pytałaś o przepis na młodą kapustkę .Ja robię ją tak : 1 główka młodej kapusty. 1/2dag surowego boczku (musi być przerastany). 2 młode cebulki. 2 pęczki koperku. sok z cytryny lub łyżka octu. sól, pieprz, cukier. ..PRZYGOTOWANIE: Boczek i cebulkę pokroić w kostkę. Przesmażyć na złoto. Kapustę cienko poszatkować ,do garnka, troszkę wody , posolić, dodać cukier i sok z cytryny. koperek umyć, drobno posiekać i włożyć do kapusty. doprawić do smaku. Jeżeli zostanie dużo płynu trzeba zagęścić mąką ( ja nie przepadam za takim zagęszczaniem, więc staram się dać tyle wody aby prawie cała odparowała). SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale to brzmi smakowicie! Przepis zapisze....i o ile dostane swiezy koperek to na pewno wyprobuje :-) Dzieki. I za zdjecia rowniez, bardzo elegancko sie prezentujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam młodą kapustę, robie podobnie jak Belka ;) Julka tylko pamietaj, ze taką młoda kapustkę gotuje sie nie dłuej niz ze 20-30 minut maks !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nikt mi nie kazal, sama usunęłam . Trochę się nia juz "opatrzyłam " ;) Byc moze , że wrócę do niej :D Duchu 🖐️ Julka dostalas koperek ? :D Moze ususzę trochę i wyslę go do Ciebie. W ogole tam nie macie kopru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii.....tutaj jest ten koper wloski, aromat jest calkiem inny. Taki prawdziwy to widzialam ze dwa razy na targu/ryneczku, wiec to przy najblizszej okazji jak sie na takowy wybiore. Suszony mam, zawsze zaopatruje sie w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam ,dziewczynki ?! Jeszcze śpicie ? :-) hahahahahahahahaha! śpijcie smacznie 😘 Jak wstaniecie czeka na Was > :-) Młodego wyprawiłam i idę z piesem .Tak to jest jak M ma dyzur :-O Miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,dzięki :-) Ladne masz te dziewczynki a w tych sukienkach ..........super :-) Czy to po mamusi maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WASZYCH DZIECI SERDECZNE ZYCZENIA :-)🌻 Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalał z nadmiaru i tyle smutku, aby równowaga zachowała się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka czy Ty spac nie mozesz ? o tej porze wstawac !!!! ? ;P Dzien dobry, czestuję sie kawą i wybywam na rower :D Co prawda nie chce mi się jak diabli, ale obiecalam mojej córce. Będe robic za jej bodygarda :O Wczoraj byla na joggingu i jakis facet w parku sie na nią lampił podejrzanie :P Bede dziś odstraszac potencjalnych zboczencow hihiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widac mojego wpisu :D wpis z 8.03 jest mój i tym samym rozpoczełam nową stronke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaki ranny ptaszek ;) miłej przejażdżki, u mnie na rowerek za chłodno cały czas przeloty deszczu , ale szwagierka chce zrobić mały babski wypad więc moze się dam namówić ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) a ja bylam troche u rodziców, a pózniej weekend u Ka... siedzę i męczę tą prce.. Szukam po znjaomych kogos kto umie ją tak ładnie obrobic, wiecie akapity marginesy i takie pierdoły bo już mnie trafia.. a my z siostrą kupiłyśmy mamie srebrny komplet kolczyki, zawieszka i bransoletka chyba sie pomaluje na rudy... gadałam z fryzjerką i mówi ze będzie pasował, ale żyby szamponetka najpierw wzieła bo ja mogę się źle czuc w takim kolorku. a tak to pokreciłam włosy znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pzrepraszam, że nie pisałam ale po tej wyprawie mam taki sajgon, że głowa mała i w domu i w pracy Nie wiem czy uda mi się nadrobić zaległości chociaż bardzo bym chciała Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dzionka A i zaraz sprawdze pocztę czy mam wasze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita a ja nie wysłalam, bo zupełnie zapomnialam :D Ale Ty tez musisz nam pokazac na zdjeciach co zwiedzilas i takie tam ...:P Katarzynku a Ty kręcisz wlosy ? Ja myślałam,ze Ty masz takie naturalne ?!!!! ;) Mrowka u mnie tez chłodno i dżdżysto, ale w parku na glowe nie padało. I bylo bardzo ciepło :D Wrocilam lekko spocona :P Corka biegala, ja jedzilam na rowerze, potem wspolna silownia. Trochę jestem obolala, ale i zapal do roboty jest ;) A to u mnie najważniejsze ;) Teraz poludniowa kawa i zabieram sie za ..............obiad ? porzadki ? Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Landrii.....tak trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A obolala to bedziesz jutro, zreszta sama poczujesz :-) Ja uwielbiam to uczucie :-) Ja z kolei mam obolale pol glowy, po dobrych dwoch czy trzech latach daje o sobie znac staw zuchwowy, na razie nie jest strasznie, ale bol ciagnie do skroni, a to nie jest przyjemne. Ile sie przez to wycierpialam w przeszlosci. Niestety zgrzytam zebami, zaciskam je, szczegolnie w nocy...a to potem wychodzi. Ja rowniez myslalam, ze Katarzynek ma naturalna burze lokow :-) Stawiam herbatke i ciasteczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo ! brawo ! Landi !:-) Jejku jak ja bym tak chciała.Ale mi wolno tylko na stacjonarnym:-O co-bym się nie rozleciała ,rech,rech,rech;-) Kasiu ,rudy? Ciekawe jak Ci będzie .Fotki proszę.Ja też myślałam że natura dała Ci takie loczki :-) Ita ,witaj :-) Julka ,cierpisz na szczękościsk?i jeszcze zgrzytasz :-) a gadasz czasami ? Wesoło ma ten Twój facet:-) Moja młodsza jeszcze czasami mlaska hahahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziewczyny, ja mam trwałą robie sobie tak średnio raz w roku i się trzyma. ale jak ide do innego fryzjera to też myslą że to naturalne :) myśle nad tym rudym ale nie wiem czy ryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i nadrabiam zaległości Mala czytam o Twojej sytuacji jestem dopiero 304 str ale wiesz jestem teraz w podobnej sytuacji tzn moja siostra, w sumie jestem na bieżąco bo mieszka u mnie, ma remont, nie wiem co robic, jak jej pomóc...oprócz tego jest masa innych złych spraw, które źle wpływają na jej samopoczucie a ja jestem bezradna. Nie chcę pisać o tym na forum może naskrobie maila, a Ty może podpowiesz mi jakieś cenne rady jak jej pomóc.... Landri moja siostra też szuka pracy i to z marnym skutkiem nie wiem czy tak jest w całej Polsce, ale u nas w regionie na pewno jest cieńko.Wczoraj wysłałam w jej imieniu 30 maili w sprawie pracy odezwała się jedna babka w piątek idzie na rozmowe w sprawie pracy a nóż wyjdzie trzymajcie kciuki, jest to jej potrzebne teraz jak nic innego..... AAAA i czekam na fotki dostałam tylko od Kani-a propo z córką wyglądacie jak siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak to wygląda wróciłam w sobote 15.05 w ogóle to był koszmar ale opiwem wam jutro miałam awarię samolotu i dobę dłużej musiałam zostać w tajlandi i zamachy były zresztą na pewno w wiadomościch podawali... No i jak wróciłam to siora już u mnie mieszkała, od dłuższego czasu średnio sie u nich działo, ale to ja w niedziele na gg odkryłam to wszystko.... Szkoda gadać, stres i jeszcze raz stres po samym powrocie i ponad 2-tyg wczasach i wypoczynku takie zderzenie z rzeczywistością jestem tym wszystkim potwornie zmęczona.....siostra będzie mieszkała u mnie do połowy czerwca, nie wiem jak ona się odnajdzie w tym wszystkim jak wróci do siebie i bedzie sama ...... Kasia a ode mnie nie dostałaś fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zabieram jej synka 7-letniego i 16-latka od drugiej siory do kina na disco robaczki a potem skoczymy na jakąś pizze Wieczorem schodzę na piwko do sąsiadki bo zaprosiła muszę się odstresować A na długi weekend jadę nad morze ze znajomymi i ich znajomymi, których w większości nie znam, podobno są bardzo rozrywkowi także imprezowy weekend się zapowiada. Cieszę się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ja Ci zdjęcia wysyłałam ,Tak? Ita ,Twojego @ nie mam ,a i fotek od Ciebie niet? Wypad nad morze mmmmmmmmmmm super:-) kocham szum fal ! Ale ja dopiero w lipcu pojadę .6 rano sama brzegiem morza na bosaczka będe szła i szła .............lewa,prawa w siną dal :-) Nawet piesa nie zabiorę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was codziennie, sory ,ale nie jestem w stanie pisać. To co przeżywam jest koszmarem. Jutro ide do psychiatry , może po wizycie będe w stanie coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×