Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jeszcze jeden łańcuszek ;) My tak w podstawówce bawiliśmy się w wysyłanie pocztówek do ludzi. Efekt podobny. bogaciliśmy się w widokówki. Teraz wymyślili zabawę za kasę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania o Jakim Ty łańcuszku piszesz ?:O Zrobiłam dziś na obiad kotlety i do tego młodą kapustę z koperkiem , mniam mniam ;) Nie mogłam się najeść :P TakTak cos tam dziś na ogrodzie zrobila ? A reszta kobietek ? Co robi ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurt kawowy jem :D :D :D Bylam na rolkach i wrocilam wykonczona ;) Chyba znowu zaatakuje mnie bol glowy....to bedzie 3-ci dzien. Landrii.....ilez bym dala za taki mniamusny i mamusny obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka smacznego ;) Tak a propo rolek....wieczorem jzu którys dzin z kolei jak stoje na balkonie ( tak kolo 23 obserwuje dziewczyne , która jezdzi na rolkach po ulicy przy której mieszkam ;) Swietnie sobie radzi, wywija piruety na tych rolakch ze hej . I zawsze jak ją widzę to wspominam Ciebie......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dzis nie robilam w ogrodzie, nawet trawy nie skosilam cholera. Latania mialam, prania dwie pralki. Biale wyslo a ciemne musialam zbierac bo nadciagnela burza. Tak grzmocilo, ze glowa mala a padac wielkie null. Troszecze cos tam pokropilo i koniec. Moglam spokojnie zostawic te ciuchy na sznurze a tak musza sie kisic w domu na suszarce. Procz tego znow dostalam mala fuszke, nic wielkiego ale zawsze. Musze powiedziec ze taka robota sprawia mi frajde. Robie to co lubie i na prawde umiem i jeszcze jakas kaska wpada. No byle by tego wiecej bylo. I uuuuuu, ja mam tez ochote na mloda kapustke. Moja babcia zawsze ja nazywala "Mloda kapusta na krotko" i ziemniaczki do tego jeszcze mlode i fuuuura koperku. Mniam az slinka leci. Ja dzis mialam salatke z tunczykiem, kukurydza i ogorkiem. Wkroilam jeszcze papryke czerwona bo juz sie prosila zeby ja zuzyc. I tylko buleczke do tego. Jutro to juz kurde calkiem nie wiem co mam robic. Do tego wlasnie przypomnailo mi sie ze znow nie kupilam tych pierdzielonych bananow. Ide, wrrrrr!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku, ze Ci te banany uszami jeszcze nie wychodza .... ;) :P Landrii...to milo, ze o mnie sobie myslisz kochana, ale ja tylko do przodu i nic wiecej nie zdzialam :D Ale dzis po mojej jezdzie usiadlam sobie na laweczce z gazetka..tak w ramach relaksu i sloneczka, przyszedl facet i zaczal na rolkach jezdzic, na moich oczach zaliczyl dwie "gleby", dalej nie patrzalam, bo mi go zal bylo :D po niecalym kwadransie sie zmyl :) Zamiast tabletki zaserwowalam sobie kawe, nawet pomogla, ale spac mi sie chce nieziemsko. Na kolacje przygotowalam taki niby gulasz-potrawke z piersi kurczaka, z marchewka i groszkiem i curry..a do tego bedzie ryz, albo kuskus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko do Julii i Tak Taka - jakiej farby do włosów używacie dziewczyny, chodzi mi o kolor jaki macie na zdjęciach na fb - o blond oczywiście. Już wiem, że Landrii używa Garniera nr. 10 - a Wy? Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa...te moje blondy byly robione u fryzjera, a teraz sama eksperymentuje, ale nie jestem zadowolona. ostatnio uzylam pianki z l'oreala sublime mousse- nr 83, na opakowaniu jest ladny jasny a mi wyszedl jak na zdjeciu na fb w czarnym golfie, takie ciemne :( a nr 90 jest jasniejszy, ale nie bardzo mi chwyta ... katastrofy nie ma, ale tez nie jest fajnie. Jedyny plus to fajne nakladanie pianki. W niedziele ide na komunie i tez sie zastanawiam co kurcze z wlosami by zrobic. Takze chcetnie poczytam... No a tak w ogole, to co u Ciebie Jasa? Wszystko ok? Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie, tez jakoś nie mogę się zdecydować jaki kolor wybrać by wyszły takie jakie bym chciała... no i kupie to co mi polecicie, choć wiadomo, ze na każdych włosach inaczej łapie, jednak mam nadzieję, że jak z polecenia kupię farbę to nie będzie żółtka :P U mnie tak średnio... wciąż mam złą passę, ciągle mnie jakieś dziwne niespotykane rzeczy spotykają, tak , że mi się nawet nie chce pisać...przeprowadzić się znów musiałam, oszukała nas włąścicielka mieszkania i okradła :/ ta sama co mnie jej pies pogryzł.... mieszkamy tymczasowo w wynajętym pokoju poki nei znajdziemy nowego lokum... ale dobre to, że znalazłam pracę w hotelu i zaczynam od poniedziałku, mam nadzieję, ze tam się nic nie wydarzy i mnie nie zwolnią po jednym dniu, bo spodziewam się już wszystkiego co najgorsze, po tym jak mi się dzieje od końca tamtego roku, nosz szok.... nie będzie sie więcej rozpisywała bo tylko zaczynam się wku...ć... czytam Was i czekam jeszcze może Tak Tak się podzieli informacją na temat farby.... Buziaki dla Wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie, tez jakoś nie mogę się zdecydować jaki kolor wybrać by wyszły takie jakie bym chciała... no i kupie to co mi polecicie, choć wiadomo, ze na każdych włosach inaczej łapie, jednak mam nadzieję, że jak z polecenia kupię farbę to nie będzie żółtka :P U mnie tak średnio... wciąż mam złą passę, ciągle mnie jakieś dziwne niespotykane rzeczy spotykają, tak , że mi się nawet nie chce pisać...przeprowadzić się znów musiałam, oszukała nas włąścicielka mieszkania i okradła :/ ta sama co mnie jej pies pogryzł.... mieszkamy tymczasowo w wynajętym pokoju poki nei znajdziemy nowego lokum... ale dobre to, że znalazłam pracę w hotelu i zaczynam od poniedziałku, mam nadzieję, ze tam się nic nie wydarzy i mnie nie zwolnią po jednym dniu, bo spodziewam się już wszystkiego co najgorsze, po tym jak mi się dzieje od końca tamtego roku, nosz szok.... nie będzie sie więcej rozpisywała bo tylko zaczynam się wku...ć... czytam Was i czekam jeszcze może Tak Tak się podzieli informacją na temat farby.... Buziaki dla Wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) cały dzień poza domem pogoda piękna i pracy w bród :) teraz sobie dopiero usiadłam i chyba tradycyjnie podziergam ;) :) blond to zawsxze robiłam u fryzjera, a inne kolory to i owszem eksperymenta prowadziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa ja przewaznie kupuje od Schwarzkopf Diadem Perlowy Blond to ta w takim pomaranczowatym opakowaniu albo tez od Schwarzkopf taka w ciemnoczerwonym opakowanie na ktorej nazwe teraz nie moge wpasc :O Kolor jest Blond Skandynawski. Musze jednak powiedziec ze ja pod tymi wszystkimi domowymi farbami mam tez fryzjerki blond z pasemkami. I te biale pasemka i tak zawsze wychodza i dodaja zycia kolorkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to chyba taki czas na rolki Justi maz etz jezdzi,no i biega i jeszcze rowerem jezdzi,ten to ma zdrowie. TakTak upieklo ci sie z tymi odwiedzinami.Nie odpazylas sobie tych nog,jejciu Kania no wlasnie te lancuszki hihi to byly czasy i do tej pory wysylaja jakies smsy,nawet o papiezu bylo niedawno,naciaganie. Landri juz wiesz o co chodzi? Tez jadlam mloda kapustke wczoraj u Justi z rybka i ziemniakami. No i w zeszltym tygodniu tez ja robila,szkoda tylko ze w gotowaniu tak malo jej zostaje w garnku. Cos ostatnio kazdy narzeka na bol glowy, ciekawe dlaczego tak. Tak tak fajnie ,ze masz wpadly ci te fuszki, robisz to co lubisz no i kasa jakas wpadnie. Czlowiek az taki zywszy jak ma zajecie Ja dzis dziadka domek obrobilam w 45 minut,ekspresikiem. U corki poukladama w garderobie, nie moglam patrzec jak sukienki powciskane po kilka na jeden wieszak i to jeszcze byle jak Mi smarkata robila wlosy 2 kwietnia i juz taki odrost mam,ze szok. Zreszta scinala cos tez kolo 16 i dlugasne na nowo. Wlasnei wczoraj pomyslalam ze rzuce sobei jakis blond,tak tylko zeby te refleksy odswiezyc,ale znowu moze nie chwycic,chociaz moze sie uda bo w koncu mialam rozjasniacz teraz polozony. Jasa rzeczywiscie szczescia ostatnio nie masz. Kupilam dzisiaj sobie biale adidaski i klapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to chyba taki czas na rolki Justi maz etz jezdzi,no i biega i jeszcze rowerem jezdzi,ten to ma zdrowie. TakTak upieklo ci sie z tymi odwiedzinami.Nie odpazylas sobie tych nog,jejciu Kania no wlasnie te lancuszki hihi to byly czasy i do tej pory wysylaja jakies smsy,nawet o papiezu bylo niedawno,naciaganie. Landri juz wiesz o co chodzi? Tez jadlam mloda kapustke wczoraj u Justi z rybka i ziemniakami. No i w zeszltym tygodniu tez ja robila,szkoda tylko ze w gotowaniu tak malo jej zostaje w garnku. Cos ostatnio kazdy narzeka na bol glowy, ciekawe dlaczego tak. Tak tak fajnie ,ze masz wpadly ci te fuszki, robisz to co lubisz no i kasa jakas wpadnie. Czlowiek az taki zywszy jak ma zajecie Ja dzis dziadka domek obrobilam w 45 minut,ekspresikiem. U corki poukladama w garderobie, nie moglam patrzec jak sukienki powciskane po kilka na jeden wieszak i to jeszcze byle jak Mi smarkata robila wlosy 2 kwietnia i juz taki odrost mam,ze szok. Zreszta scinala cos tez kolo 16 i dlugasne na nowo. Wlasnei wczoraj pomyslalam ze rzuce sobei jakis blond,tak tylko zeby te refleksy odswiezyc,ale znowu moze nie chwycic,chociaz moze sie uda bo w koncu mialam rozjasniacz teraz polozony. Jasa rzeczywiscie szczescia ostatnio nie masz. Kupilam dzisiaj sobie biale adidaski i klapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś ja wiedzialam , o jakie łancuszki chodzi , ale jakos nie umialam tego polaczyc z naszymi postami :O Kania wyskoczyla z tym łancuszkiem tak bez ładu i składu :P ;) Z tą kapusta to wałsnie tak jest , ze niknie wraz z zcasem gotowania . Ale własnie dzis sama sie zdziwilam coz to ja za kapustę mam, bo mysłalam, ze bede musiala pokroic dwie głowki, a zrobiłam tylko jedną i jeszcze mi zostalo na jutro ;) Na pewno byla to kapusta :P - gdyby ktos mail jakies watpliwosci ;) Jasa no faktycznie jakos Ci się to wszystko nie składa do kupy :O Moze własnie tak ma byc, zebys w koncu zaczela wychodzic na prostą ? Jak to mowia, po burzy zawsze swieci słonce :P Julka dziś tez dziewczyna jezdzilam na rolkach i prawde mowiac weszlam zeby własnie o tym napisac :P ;) No i w ogóle nie chce mi się spac :O Cos czuje , ze bede miec trudnosci dzis z zasnieciem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wstalam dzis o 7ej i juz koncze moja kawusie. Wstalam bo bylam wyspana i dobrze bo Kaska zaspala do szkoly. Kurde ta bachornia jest wstretna. Sniadania nie zje ale galy musza byc wysmarowane nawet jak 10 min do wyjscia zostalo :O Bling, spuchniete tylko mialam te nogi nic wiecej. No moze nie liczac tego nerwa zwiazanego z faktem spuchnietych nog ;) Tak jak przewidzialam wczoraj juz teraz lamie sobie glowe co mam dzis na obiad zrobic. Mam dzis dwa wyjazdy zaplanowane. Jeden po te meble ktore upolowalam na likwidacji gospodarstwa domowego o ktorym pisalam jakies dwa tygodnie albo i 3 temu i potem kolo 18tej jade szybko do PLcos do jedzenia kupic i po herbate przede wszystkim. I mam nadzieje ze jestem dzis pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja druga :) Tak póżno i druga ? Pospałam sobie dziś dłużej . Wczoraj sobie zaplanowałam, ze nie bede do poludnia nigdzie wychodzic tylko poleze sobie na balkonie i troche poopalam. Niestety słonca brak i co teraz mam robic ? Obiad mam , zakupy, wszystko zrobione ....hm... moze zacznę znowu cos dziergac ? Poki co kawa i poczytam co słychac w swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak , tymi bananami uzupełniasz magnez czy po prostu tak masz , ze musi byc banan ? Czy moze jeszcze jakis inny powód jest ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Chodziło mi o to co napisała ta Andzia na poprzedniej stronie Cytat: Wystarczy, że wejdziesz na stronę poniżej, a tam wszystkiego się dowiesz. http://dobryzarobek.pl/index.php?id=68a6464ca 796ebe9ecc3fdeefd84c24b Skojarzenie z dzieciństwa ;) 🌼🌼🌼 Ja używam farby Garnira beżowy blond albo jasny beżowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to juz wszystko wiem teraz ;) Jade do Ikei. Nazbierałysmy z córka bony o wartosci po 20 zl kazdy. Mamy ich 5 :) Co prawda nie mozna ich lączyc , ale jzu mamy plan w jaki sposób je wykorzystamy :P . Tak wiec za 100 zł zakupy mamy gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Landrynko jak zakupy w Ikea jest coś fajnego? ja uwielbiam banany. jakos nie mam weny czuje sie beznadziejnie, brzydko, grubo i nie jest mi fajnie. Szukam pracy z tej co bylam mieli sie odezwac pod koniec tygodnia lub na początku tczy tak czy nie... jest mi strasznie, źle, wszystko mi przeszkadza i mnie denerwuje popatrze na serial i moze pojde na rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Katarzynek jakbym czytała starą babę :O Co znowu się z Tobą dzieje ? Jak tam u Ciebie sprawy damsko- męskie ? W Ikei nic nowego jak dla mnie .Weszłam z córą od razu na szkło. Kupiłam sobie komplety kieliszków do wina białego, czerwonego , szklanki do piwa i kubki. Córa wzięła sobie kartony, ramki, kupiła 2 lampki nocne , żarówki do nich. Miałyśmy w bonach 100 zł , dopłaciłyśmy tylko 37 zł. Zakupy udane. Zachmurzyło się u mnie i może zagrzmieć. Polecę do sklepu teraz , i może upiekę dziś jakiś placek . Wszystko inne mam zrobione. Zapowiada się spokojna sobota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri no to troszke kupilyscie. Ja sie wzielam za porzadki w butach no i tak nasmiecilam ze teraz musze to ogarnac. U nas niebo zachmurzone, ale chyba gdzies sie wybiore ,nie mozna zmarnowac weekendu Kasia no to rolki na nogi i dalej.... Lasia tak mowi jak cos mamy robic,ciocia no to dalej,dalej..... No nic ide to ogarnac bo mnie poludnie zastanie , poczekam az pralka wypierze biale narzuty i spadam na miasto. Milego pieczenia ciast,robienia salatek, pysznych obiadow,dziergania,odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) nie mam ogólnie siły wiec tylko pomacham :) no i musze po prostu musze bo sie uduszę :P Kasia - chcesz kopa w dupe czy jak?! bo mnie strasznie zdenerwowalaś, co z wami jest dziewczynami ze sie tak czujecie niedowartościowane, musi chłop co chwila obskakiwac zeby wam się zdawało ze coś warte jesteście, no ja nie wiem, dziewczyna, młoda,zdrowa ładna inteligenna by sie zdawało :P a pisze takie pierdoły!!!! no musiałam po prostu i juz idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z dyskoteki. Dziwnym sposobem plecy koszuli i tyl spodni mialam cale we krwi,byla bojka no ale ja w niej udzialu nie bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Bling na jakie Ty dyskoteki chodzisz ? :O Miłego dnia Babeczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja wiem, ale jakos dopadl mnie taki dziwny nastrój.ale to chyba przez okres bo dawno tak zle sie nie czulam. z facetami bez zmian, jestem niezdecydowana, a raczej moze zdecydowana ale nieskora do działań, a może wygodna? nie wiem. dostałam od P klucz do mieszkania, u niego ok. byłam wczoraj w parku fontann, fajne takie na fioletowo się swięca i tak równo woda wylatuje, jak będziecie w Warszawie musicie zobaczyc. mam mase nauki, ale chyba zabieram książki, kocyk i lece do parku do wielorybów :) nazywam tak kobiety takie po 60 chyba, ktore całe dnie tam leża i się opalają, są wielkie i opalają się w obleśnej bieliznie :) mówiłam juz że szukam pracy :)) najbardziej to jakiejś w szkole, ale byłam na rozmowie na recepcjonistkę w agencji reklamowej Bling to może masz luki w pamięci ? :) a zabawa udana? Tak, tak poważnie masz problemy takie jak banana nie zjesz? buuziaki dla wszystkich, dziekuje za kopa obiecuję poprawę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×