Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julka wow , ale bedziesz miec długi dzien ;) To ja kawa !!!! ;) Mialam dzis tak durny sen, ze gdy się przebudzilam kolo 2.30 to czulam tak okropny strach w sobie , ze M obudzilam :O I napisze tylko jedna rzecz, ktora pamietam. Piwnica, jakies pomieszczenia zakratowane, swiatlo wlączające sie tam o roznych porach i szczur, wysokosci pingwina , na łapach stpojacy, we fraku i robiacy ze mna wywiad po angielsku :O No szok, poprostu istny horror :O :P Zaraz lece poz akupy i mam zamiar wylegnac na balkonie. Lezak juz rozlozony czeka. Jutro juz ponoc ma się pogoda zespsuc :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jej!! Ale sobie dzisiaj dobrze pospalam, moze nie dlugo ale normalnie tak cudownie ;) Wczoraj po calym dniu intensywnej pracy komputerowej czulam sie tak wyczerpana te padlam jakbym przewalila dwie wywrotki wegla ;) Stawiam kawusie i zabieram sie za ostatnie poprawki bo potem chce poszukac tej welny ktora by sie na moj sweterek nadawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Juleczko, masz szczescie, bo juz chciałam krzyczeć, ze nic mi nie odpisalas :P Musze zakupic oliwe z oliwek i tez wypróbuje takiego sposobu. I czy po splukaniu tej oliwy mam normalnie umyc wlosy w szamponie ? I nie trzeba zadnej odzywki ? Bo ja bez odzywki to ani rusz :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana, w szamponie :D Ja normalnie bez balsamu wlosow nie rozczesze! a po oliwie normalnie bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo , to koniecznie musze spróbować ;) dzieki Juleczko :) Taktak wrzuc fotkę sweterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosże jak sie zagęściło ;) ja chyba też na chwilkę wyjdę na dwór z robótką ale opalanie to raczej nie, póki co nadal biorę antybiotyki na gardło i licha jestem ;) no i nie krakać mi tu o psuciu się pogody :P bo ja się nie zgadzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam Tak taku - niech to bedzie jakas wełenka z jedwabiem to wtedy będzie lejąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jeszcze się opalacie? ożesz Ty ;) Julia zakupiłam sobie coś z wykrojami po włosku w empiku jakby co to będę pytać, haaaaaaaaa ;) :) a tak ogólnie to skończyłam bolerko można popatrzec na blogu jak ktoś chce, no i kończe bluzeczkę moze wyrobię do soboty bo mam imprezkę no i chciałam jeszcze ta spódniczkę no kurczę chyba nie wyrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, herbata, kakao, mleko ...co kto woli....zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kawa!! Sylvik kazal pozdrawiac i przekazac ze musi jeszcze chwile w w odosobnieniu posiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj :) Dla mnie tez poproszę kawę ;) Nad czym ta Sylvik tak duma ? :P Laski jade do UP , trzymajcie kciuki , zeby cos się wykluło. Mam juz dosc siedzenia w chacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jogurt, najlepiej naturalny i doustnie :O Julia a ta oliwa to jaka ma być? Sama czy z dodatkami? Bo mnie też to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - no to trzymam kciuki :) Kania - a ten jogurt to chyba dobrze - nie? ja dziś od rana mam dzień sportu ;) Pablo wstal ubral się zjadł śniadanie umyl zęby - jakie grzeczne dziecko zdobyło w ten sposób 4 słoneczka :D - moja nowa metoda wychowawcza ;) a potem poszliśmy grac w piłke i kozła i takie inne i niech wam się nie zdaje ze to aż akie miodzio :P na dworzu 23 stopnie, mam anginę i biegam za piłką :P na szczęście nawet Pawłowi było za gorąco właśnie przyszliśmy, on teraz w nagrode dostał lody a ja mam chwilkę na pogaduszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mam naoliwione wlosy :D Kania, normalna oliwa z oliwek, dodatkami moze byc zoltko i cytryna, jesli masz ochote na maseczke :) Ja wcieram sama oliwe :) Mrowka ..w razie czego jestem do dyspozycji :) Landrii..trzymam kciuki,daj znac co zalatwilas :) W planach mam dzis rolki, potem odebrac meza i wizyta u lekarza. A potem kolacja- dzis a la carbonara z cukinia :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Taktak jak zwykle w szczytowej formie. 🌼 Nie mam nastroju do żartów jeżeli to był żart. Chciałam się was coś poradzić ale chyba dam spokój. Tymczasem Julia dzięki, skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - http://www.marfy.it/ita/activenews.asp?idcat=&idart=59990&azione=collezioni&layout=&CID=A151L155L120110512121641TNXTOVBRRLF07268618 tą gazetkę sobie zakupiłam i w środku było tylko 5 darmowych wykrojów a resztę pewnie musze sobie ewentualnie dokupować, tyle zrozumiałam np gdyby mi się spodobał ten model to prosze :) http://www.marfy.it/ita/activenews.asp?idcat=59991&idart=60347&azione=detail&layout=standard&cid=A151L155L120110512121641TNXTOVBRRLF07268618 kupuję no właśnie i tu kurna problem bo tam po włosku no i cena zawrotna w przeliczeniu na polską kasę za jeden wykrój ciekawa jestem Juia czy na u was tak jak np w polsce sa te fora robótkowe gdzie mozna często dostać darmowy wzór bo ktoś już go ma i chętnie się podzieli :) to czy na włoskich stronach nie ma czegoś takiego? Kanie - problemy żołądkowe? czy coś poważniejszego że nie masz nastroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo sorry Kania ale nie moglam sie oprzec pokusie. Wybacz 👄 Obiecuje ze juz zamykam buzie i gryze sie w jezora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Mrowka... Mysle, ze sa, tyle, ze w temacie nie siedze i musialabym przysiasc i gdzies czegos poszukac :) Nie bardzo wiem gdzie, ale postaram sie czegos poszukac. I uwaga, bo nie wiem czy wiesz ale jest roznica w rozmiarach...np. polskie 36 to 40 , 38 to 42, 40 to 44, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka to mi właśnie coś nie pasowała wyciełam 42 a tu dupa małe jakieś ;) :P no i kurde co ja zrobię z takim małym rozmiarem wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj chlapnęłam sobie wieczorem dwa Żuberki z kolegami M. Dzisiaj mi jakoś tak nie za bardzo. Nie nadaję się na kompana do takich imprez. Mrówka uszyj i wystaw na Allegro. :) Taktaku telefon z domu wyprowadził mnie z równowagi i trochę jestem podenerwowana, bo nie wiem co zrobić. Problemy rodzinne ... M ma dziś bierzmowanie u swojej siostry syna. Jest chrzestnym. A jak nasza córka szła do bierzmowania to tatuś nie miał dla niej czasu. Ja mam szkolenie od 16tej ;) I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie poradziłam i jest rozmiar jak trzeba ;) hmmmm mam taką nadzieję bo wymyśliłam spodnicę z fałdką czyltaj - wyzsza szkoła jazdy i niestety nie ma tu żadnych podpowiedzi jak w nadzej burdzie czy innych polskich gazetkach więc musze kombinowac z czym to się je hmmmmmm ale to juz jutro dziś idę dziergac dalej sweterek bo sobota tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello spiochy, ja juz swoja kawe koncze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez swoja koncze ;) Byla u mnie wczoraj porzadna burza z porzadna iloscia deszczu. Taka iloscia ze mimo parasola i 5 metrow do samochodu bylam kompletnie mokra. Sluchajcie wiecie jak to jest z wypozyczaniem filmow w online videotece? Tzn, jak to funkcjonuje. Niby jestem informatyk ale za chiny nie kumam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też popadało i się popsuło troche w związku z tym zmiana planów, najpierw zakupy małe a potem biorę sie za szycie spódniczki , moje dziecię maluje uśmiechnięte buźki bo powiedziało że jak zbierze 32 to kupimy kosza, żeby mógł wrzucać do niego piłkę ;) :) miałam tego kosza mu kupić wczesniej ale chyba poczekam bo tak fajnie mi rano odkurza :D to lecę się szykować ;) :) gromy będa pozniej w trakcie szycia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o videoteke to przecież masz dokładną instrukcję krok po kroku co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz skonczylam kawe :) Mam za sobą dwa ciezkie dni :O Wczoraj bylo apogeum calej sytuacji :O Napisze tylko, ze sprawa dotyczy mojego szwagra( brata mojego M) Jakos nie bardzo mam nastroj aby w tej chwili cokolwiek pisac . Ogarne się , pozbieram mysli i się odezwe:) Co do wideoteki on-line nic nie wiem. Nawet nie wiedzialam, ze cos takiego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie rozsiadłam z szyciem a dzieci wygoniłam na zakupy ale Pablo mnie woła od gry planszowej wiec chyba zrobię przerwę ;) Landrynka - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przy okazji wczorajszej wizyty u lekarza zapytalam o te moje przebarwienia na twarzy (ciemne plamy) , no i mam do niego wrocic w poniedzialek to mnie obejrzy pod jakas specjalna lampa. I kurde, raczej bez podkladu powinnam pojsc, co? A taka mam nieciekawa cere :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×