Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julia - też jestem za :) moje bydle - czyt pies - zwiał dziś w pola i właśnie wrócił wypaćkany w krowim gównie , córcia go właśnie myje a ja siedze i się śmieje z odgłosów które się stamtąd wydobywają, błeeeeeeeeeeeeeee ;) warzywa już wypieliłam teraz biorę się za małą poprawe spódnicy może się uda, a potem się zobaczy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wstalam z lekkim bolem gardla i prawego nadgarstka Tak tak U nas tez jest taka segregacja,tyle ze butelki to sami musimy do kontenerow wywozic,a ze ja mam jedna na jakis czas to tez do normalnych smieci wyrzucam. Mroweczko maly rozrabiaka z tego waszego psiaka Julii pewnie ze jedz, jak nei masz daleko i zadnych planow to czemu nie ,ja jestem pewna ze gdzies cie obsadza i jeszcze bedzie okazja w jakis stylowych ciuszkach pochodzic. Landri i tak trzymaj , glowa do gory zmartwienia niech ida w cien. Kania,Maja,Katarzynek,Sylvi, U nas dzisiaj swieto narodowe. Adek pojechal wypucowac bryke i na pewno pojedziemy na jakas przejazdzke, na pewno starych aut bedzie masa,trzeba jechac sie przywitac i popozdrawiac. Na lodke tez mnie ciagnie,ale dla mnie to nie frajda. Ide sie wykapac i w cos ubrac, wszystkie spodnie sa mi ciasne , zatrzymuja si ena udach, sie porobilo.Nie dosc ze brzuszysko to jeszcze nogi grubasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)) u mnie sesyjny wir sie zaczyna :) wczoraj bylam na rozmowie o prace, całkiem fajnie i przyjemnie bylo. dzis wybieramy sie na ognisko z kolezankami. Landtynka kiedys pisałas o czyms na opryszczke, możesz podac jeszcze raz nazwe? buuziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku pisałam o preparacie SONOL - w kulce. Zadne zoviraxy ani jakies hascocos tam, mi tak nie pomagaja jak Sonol. Chociaz prawde mowiac opryszczki nie mailam juz z kilka lat ? Bling a jakie to śwęto jest w Norge teraz ? ;) Co robicie Laseczki, moze sie któras napije ze mna kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wrocilam :D Pojechalam :) i zaliczylam dwa castingi :D Jeden to ten o ktorym czytalam, a na drugi to wcisnelam sie i nawet nie wiem kogo szukaja i na co :D W sumie to zostawia sie kopie dokumentow, robia Ci fotke i tyle. Ludzi bylo sporo, od mam z dziecmi po starszych panow :) Strasznie mnie glowa rozbolala, myslalam, ze do domu nie dojade. Moze to pogoda....rzadko mi tak glowa boli. Wzielam tabletke i czekam, az przejdzie :) Buziaczi i dzieki, ze mnie z domu wypedzilyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to tylko czekac, az złoża propzycję do głownej roli :P Jestes piekna, bardzo fotogeniczna wiec masz ogromne szanse :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii..Ty slodziaku! :P Wiesz kochana, statystow to czesto wcale nie widac... No ale zawsze to jakas tam przygoda. Nic nie zrobilam, a jestem zmeczona jak dziki osiol. No ale to upal chyba tak zle na mnie dzis wplynal. Po drodze kupilam truskawki i zrobie bardzo kaloryczny deser z bita smietana i bezami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi ochoty narobiłas na truskawki, nie wspomnę już o bezach ;) Prawdę mowiac już nie moge się doczekać truskawek , w ogóle letnich, sezonowych owoców. Np teraz zjadłabym sobie truskawki, maliny, jagody , oooo np gofry z jagodami i bita smietaną mniam mniam >... Niby już truskawki się u nas pojawiły, ale były po 14 zł i jakieś takie nienaturalnej wielkości :O Pani bardzo zachwalała , ale ja wole poczekac na te z krzaczka i brudne od ziemi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze słowko a propo aktorstwa, moge się mylic, ale chyba Arnold Schwarzeneger i Harrison Ford rozpoczeli swoją karierę z filmem tuż przed 40stka ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się już kurna nie załapię na tą karierę :P Julia- jaki upał?! no ja się pytam, bo chodzę w grubym swetrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, chyba sie pomyslilas. Na pewno co do Schwarzenegera. U mnie dzis qrewsko zimno. Zapowiadaja ze od jutra ma byc znow cieplo. Mam nadzieje. Moje truskawki potrzebuja jeszcze na oko kolo 2 dobrych tygodni. Tez sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak czy się pomyliłam ? Schwarzeneger majac 23 lata zagral w filmie , owszem.Ale tak na powaznie zasłynął po 13 latach w wieku 35 lat rola w "Conan Barbarzyńca" :) Tak wiec za duzo sie nie pomylilam :P ;) Julka jak tam truskawki z bezami ? Głowa juz nie boli :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri , to swieto konstytucji. Tyle ze tu ludzie chodza w strojach narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam Landrii pies mu morde lizal temu Arniemu :P Ja juz moja kawusie skonczylam i tak sie zastanawiam czemu ja w ogole tak wczesnie wstalam, chyba zle na zegarek popatrzylam. Przydala by mi sie dzis kolejna fuszka bo pogoda dalej do kitu wiec mozna by bylo popracowac milutko. Bling kolezanka mojej corki wyjechala z rodzicami do Norwegii i jej mama zajmuje sie zawodowo szyciem tych strojow. Nie pamietam jak te sukienki sie nazywaja. Kurde nie mialam pojecia ze to jest takie drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bez słońca ale ciepło piję kawę i jak tylko Pablo wstanie to musze podjechac zakupić mu parę ciuchów, spodnie wszystkie przetarte na kolanach no ja nie mam pojęcia co on w tych portkach robi , a bluzki wszystkie z plamami, chyba kupie vanisch i popróbuje je wywabić, chociaz to taka kicha że szok i znowu wraca temat proszków do prania ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morde lizał ok, ale musiałam wyjaśnic sprawę ;) A ja pogodę mam ładna :) Trawe mi koszą pod oknem........zapach trawy, słonce ..rześkie powietrze .....lubie takie klimaty :) Dopijam kawę , robie oko i wybywam do koleżanki. Dziś mam dzien dla kolezanek.Jak wróce od jednej to juz widze się z druga , potem jeszcze jadę z kolejną do Yves Rocher .Bedziemy wybierac prazent dla pary :D Wczoraj pisałam Wam, ze nie mailam dawno opryszczki.Własnie wstalam z takowa :O Skąd to gówno się wzięło ? :/ To tak w skrócie co u mnie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, pogoda jakas taka nijaka, poki co...mam nadzieje, ze sie polepszy :) Musze podjechac do jakiegos supermerkatu, bo wody juz nie mam :( Zastanawiam sie nad kupnem karafki filtrujacej wode, przynajmniej na wode do herbaty....Zobacze dzis czy sie oplaca :) Po tym deserze przydalaby sie solidna rundka na rolkach, ale to po zakupach, o ile bede miala jeszcze sile ;) A wczorajszy bol glowy wyslal mnie do wyrka tuz po 22, cos strasznego... Tutaj jak podaja prognoze pogody to nigdy nie wspominaja o cisnieniu atmosferycznym, wiec pogrzebalam w necie i wyszukalam polska stronke, ktora wszystko ma ladnie podane i niby u mnie takie strasznie niskie cisnienie, wiec mysle, ze to przez to mnie tak ten leb bolal. caly tydzien taki ma byc :( Poki co wypilam solidna kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julii. Podaje ci reke. Ja dzis tez zaserwowalam sobie taka solidna kawusie ze rece mi sie trzesly. Tym razem chyba przesadzilam. Bede dzis konczyc budowe mojego stolu ze starych desek. Juz sie nie moge doczekac. Landrii narobila mi smaka na kasze gryczana wiec u mnie dzis tez na obiad i tez z drobiem. U mnie mozna gryczana tylko u Ruskich kupic. Ponadto zameldowala sie u mnie moja ulubiona kolezanka z PL ze znow wybiera sie do DE i czym mam dla niej czas. No i znow czuje sie jak w pulapce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja niektorych postow nie widze, czy jak? bo gdzie Landrii o kaszy pisala? no chyba, ze na priv :P Ja tez nie mam pomyslu na kolacje, moze dostane jakiegos natchnienia w auchanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii, to bylo przed dwoma dniami jak Landrii pisala ze skacze na dol do sklepu po gryczana bo ma gulasz z indyka od wczoraj :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez możesz napisac że tym razem masz ważne zlecenia i czas nagli - takze sorry :P ja serwuje surówkę - ogórek, pomidor, szczypior, rzodkiewka, jogurt, sałata do tego ziemniaki ugotowane i kaczka - tylko nie bardzo wiem co z tą kaczka zrobić bo dopiero się rozmraża no i moze upiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie napisalam zeby mi powiedziala kiedy dokladnie chce sie zjawic bo na najblizsze dni mam sporo zaplanowane. moze powinnam napisac: "tygodnie"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chcę pokazać Wam jak zarobić sporą kase, w ciągu pięciu tygodni. Jest to sprawdzony sposób nie żadne ruletki czy jakieś kasyna tylko normalny zarobek, gdzie aby coś otrzymać musisz poświęcić trochę czasu i energii. Na początku nie wierzyłam i byłam sceptycznie nastawiona,ale teraz po 2 miesiącach widzę rezultaty. Wystarczy, że wejdziesz na stronę poniżej, a tam wszystkiego się dowiesz. http://dobryzarobek.pl/index.php?id=68a6464ca796ebe9ecc3fdeefd84c24b Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry u nas ulewa Wybralam sie w nowych butach , tzn mam je kilka lat nienoszone. Pryskalam spryjem na rozciaganie i lipa ledwo doszlam do domu ,do Justi. TakTak no wlasnie BUNAD jest bardzo drogi,szczegolnie taki z danego regionu np 50 tys koron Ja jem kurczaka z rozna Zaszyje sie pod kocem i poczytam cos Julii a ja ricotte lubie,wlasnie wczoraj jadlam. Mrowka pyszna ta salatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis piekny dzien , słoneczny i cipeły :) Ogólnie uwazam ten dzien za bardzo udany :) Jak wyszłam z domu po 10 tak z mala przerwa w domu kolo 14 , wrócilam dopiero po 20 :) TakTak jak kasza z kolezanką ? ;) Julka na priwie nie pisze się o kaszy :P ;) mrówka a co można zrobic z kaczką jak tylka ją upiec ? Jak ja przyrzadzilas ? ;) Ostatnio na obiad zrobilam przez3 dni pod rzad sałate zwyklą , lodowa , porwaną na kawakli, do tego rzodkiewka, ogórek w cienkie talarki, ser feta, i sosy sałatkowe wymieszane ze smietana . Nie mogli sie najesc ;) Blinguś co tam pod kocem słychac ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam Kroliczka na Polsacie, zabawny filmik. Niedawno dodali mi kilka kanalow. Szkoda tylko ze yvn style nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! U mnie nic nowego. Kolezanka musi isc do roboty a chciala juz byc dzis u mnie. Uffff ;) Wczoraj popoludniu zrobilo sie u mnie tak duszno jak w tropikach, nie bylo czym oddychac. I takk prz dobre 2 godziny zapierniczalam w ogrodzie w grubych bojowkach i cieplych butah bo sobie myslalam ze juz nie ma sensu sie przebierac. Tak sie zgrzalam i nogi mnie tak bolaly ze nie mialam potem humoru za grosz. Normalnie czulam sie jak slonica :P Dzis musze isc prad kupic wiec pije szybko moja kawe, wskakuje pod prysznic i lece. Potem powinnam trawe kosic. A i nie mowilam wam ze dostalam w tym roku juz fure potomstwa. W 4 budkach legowych mam maluchy. Miedzy innymi u tej parki ktorej zdjecia mam na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×