Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii mozecie wszystkie do mnie przyjechac :P Mrowka wiesz co jak ja z Landrii rozmawialam przez telefon to tez bylam totalnie zaskoczona. Bo spodziewalam sie takie sczebioczacego glosiczku slodziutkiego a uslyszalam taki dostojny, dumny glos. Tak przynajmniej wspominam ta rozmowe ;) po ktorej niestety nie doszlo do spotkania mimo ze bylam we Wroclawiu :( Spadam na dalsze zakupy i prosze o info co to za buty zostaly kupione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ogórki posiane :) a Ty Tak taku nie kuś :P a jak jeszcze powiesz że pójdziesz ze mną do sklepu z włóczkami to ja już dziś zakładam buty i choćby na piechtę to ide ;) :P co robić zboczenie to zboczenie ;) a co do głosu Landrynki to mamy podobne odczucia :) a butami niech się właścicielka sama chwali ;) :) dopijam kawę i ide kosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ja moge jechac do Ciebie nawet juz :-) Hehe na temat mojego głosu się nie wypowiadam, bo zawsze jak siebie słyszałam to stwierdzilam, ze mam kluchy w gebie , przepity głos i ogólnie nie pasuje kopmpletnie do mnie :P ( tak na marginesie , polowa central w róznych instytucjach we Wrocławiu ma zapowiedzi nagrane moim głosem :P ) A wtedy faktycznie nie doszlo do spotkania , z tego co pamietam mialam zapalenie zatok i chyba nawet goraczkę , antybiotyki brałam :O A buty jakie ? Mrówka przesylala zdjecia takich na koturnie , ale znajac ja pewnie pominela cala mase dziewczyn tłumaczac się ze nie ma ich adrsu :P Nie dostałas nic takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pojde z Wami do sklepu z włoczkami i nie tylko z włoczkami :P A buty ? No cóz musze wyslac ciekawskim :P....co zaraz uczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Landrii ten twoj glos brzmi tak troche przepity :P I faktycznie bylas wtedy chora. Mrowka wiesz co ja znalazlam taki sweterek narzutke wyglada jak robiona cieniutka wloczka na szydelku i ma ta forme co ty wlasciwie kiedys pokazywalas. Wyglada jakby zrobic szeroki prostokat, wyciac dziory po bokach na rekawy tak ze z przodu to zwisa ukladajac sie w fale. Kurde tak mi sie to cholernie podoba ale ja nie umiem robic na szydelku. Poza tym jest tylko w bialym kolorze a ja bym chciala taki jasno szary melanz jak spodnie dresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i buty od mrowki widzialam juz. myslalam ze dla ciebie Landrii jakies inne byly przewidziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a nie mozesz napisac, ze kupilas sobie taką a taką włoczkę , taki a taki fason sie Tobie podoba i zapytac Mrówki co masz z tym fantem zrobic , skoro TY na szydełku nie potrafisz robic ? :P ;) Ja prawde mówiac tez mam cos na oku i zajęcie dla Mróweczki, ale najpierw musze kupic material na takową robótke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie kupilam zadnej wloczki jeszcze i zastanawiam sie czy dam rade to z tym szydelkiem robic. Widzilalam tylko gotowy sweterek-narzutke ktora mi sie bardzo podoba. Ale oczywiscie jesli Mrowka ma dla mnie jakies rady to bede za nie wdzieczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wiem, ze mam problemy z poczta :( Moze dzis wieczorem moj informatyk cos wskora, bo ja juz cierpliwosc trace. Dzis niecale 20 stopni :( Zachorowalam na sukienke typu tulipan a do tego fajny szeroki pas, pas nawet juz sobie w sklepie wypatrzylam, ale sukienki fajnej nie moge dostac. 22 maja ide na komunie, a nie mam sie w co ubrac :( Na ebayu naszym tez nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja widzialam w H&M ladne tulipanki. zaraz wyszukam w internecie to wkleje ci link. W kazdym razie co pamietam to byly gora dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosc fajne, szczegolnie ta dwukolorowa. Bylam jakies 2 tygodnie temu w hm, ale nic nie wpadlo mi w oko.... Jak sie uda to w sobote podjade. Dzieki :) A spodniczek nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba ta czarno-biala :) W ogóle fajne są niektóre sukieneczki, ale niestety nie na moją figure :( Poza tym ja mini nie nosze wcale i nigdy nie nosilam..no moze w podstawówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jednak dopisała :D Dzis też A ja znęcam sie nad Subiektem. Pewnie do 19tej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz to spokojnie machnąć na drutach to jest coś w tym stylu co niedawno pokazywałam jak się zastanawialam co robić, dziewczyny to robią na rózne metody ale mozna to zrobić w poprzek czyli zaczynasz od lewej strony robisz potem dziurę na rękaw plecy i prawa strona tu gdzies było coś w tym stylu nawet chyba z opisem, musisz poszukać http://www.garnstudio.com/lang/en/kategori_oversikt.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to taaaaaaa godzina i nikogo nie ma :P ja popijam kawusie a potem musowo do miasta wrrrrrrrrrr od wczoraj zaczął się problem z oczami, pokosiłam tylko kawałek podwórka i już są zaczerwienione zapuchnięte i swędzące buuuuuuuuuuuuuuu i tak będzie do jesieni, dopijam kawusie i lece do apteki po jakiś alertec może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, dostalam kawalek roboty do odwalenia i teraz nad tym slecze. zawsze pare groszy wpadnie. Mrowka no ja wlasnie sie tak zastanawialam czy na szydelku to nie byloby jednak szybciej gotowe i nie mialo takiej luznijeszej, zwiewniejszej formy? Chociaz jakby to tak z cienkiej jedwabnej wloczki luznym sciegiem na drutach robic?? Tak czy tak musze najpierw moje grafiki pokonac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolę drutowce bo są delikatniejsze grubsze drutu i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, potraktowalam wlosy na calej dlugosci oliwa z oliwe, pierwszy raz, ciekawe czy zauwaze jakas roznice :) Powinnam tak robic przed kazdym myciem, to pewnie byloby calkiem fajnie :) Nie mam dzis auta, wiec raczej posiedze w domu, do porobienia jest sporo, choc wcale mi sie nie chce, norma :P Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuziak wiecie ile powinnam odczekac przed robieniem cytologii i czy wogole trzeba czekac? wczoraj przestalam brac antybiotyki na zapalenie jajników ale doustne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🖐️ Katarzynek myślę, ze kilka dni to na bank muiszs odczekac i z tego co wiem, to cytologie najlepiej się robi tuz po okresie . TakTak Mrówka ma rację, na szydełku to trwa dłuzej , a na drutach to leci, jescze jak jest grube szydlo i wzór duzy to nawet w ciagu dnia da sie zrobic ;) Julka tzn, ze powinno sie włosy natłuscic oliwa z oliwek ? Cale ? i jaki ma się efekt osiagnąc po tym zabiegu ? Tak apropo włosów , to moja córa zakupila na Gruponie usługe modelowania, strzyzenia i regenerację włosów za 49 zł. Normalnie takie cos kosztuje 110 zl . Idziemy 18 maja , obie :) Moje właosy to az sie prosza o takie pieszczenie. Nie bylam u fryzjera juz chyab ponad dwa lata. Koncówki mam okropne. Corcia moja się zlitowal nade mna i powiedzial ze nie bedzie patrzec na takie moje strzepy :P Mrówka butki doszly, ale babulcu czemu mi nie napisalas ze wysokosc ich to ponad 10 cm ? :PMusze pocwiczyc troche w domu chodzenie w nich ;) Jeszcze musze na szybkiego pedikir i moge wystawiac gołe stopy na swiatlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka przeciez mówiłam że jestem mała wiec się jakoś musze ratowac nie? :P a kobieta powinna mieć wysokie obcasy ;) zresztą jakie tam one wysokie :) ja dziś toczyłam walkę z trawa w sadzie udało mi się pokosić dopiero 1/3 bo tam góry i doliny a najgorsze że trawa juz za wysoka i ciężko się kosi, jutro wiec powinien być ciąg dalszy ale się zobaczy teraz ide kończyć bluzeczkę zostały mi tylko rękawy, musowo się zmobilizowac bo materiał na spódniczkę do niej już leży i czeka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - Ty mi tu wyliczanki nie zaczynaj :P tylko zalewaj kawe, herbatę lub co tam wolisz innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kawke zaliczylam, ale Wam moge postawic, co kto woli.... :) Bylam zawiezc m. na pociag, niestety jego auto trzeba dac do mechanika :( Dziwnie mi o tej porze byc juz na nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii.... oliwa z oliwek ma wlasciwosci regenerujace i odzywcze. Ja po prostu natluscilam wlosy na calej ich dlugosci, spielam klamra i tak je zostawilam prawie godzine, potem dokladnie umylam i wsio. Wlosy sie pieknie rozczesywaly bez odzywki czy balsamu :) Moja kolezanka czesto serwuje sobie taka "maske" a wlosy ma super , pomimo ciaglego farbowania. Mozna tez pobawic sie w maski z podgrzanej oliwy, soku z cytryny i zoltka, ale na moje dluzsze wlosy nie bardzo chce sie w takie maski bawic. Ale oliwe bede stosowala :) Milego dnia babeczki :) Jakie macie na dzis plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×