Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Juleczko chyba bedziesz musiala przemknac cikachem bez podkladu inaczej lekarz nie bedzie w stanie dokladnie ogladnac tych przebarwien. No i tak mi sie teraz przypomnialo jak bylam operowana to na karcie informacyjnej wyraznie bylo napisane ze trzeba sie zglosic bez makijazu i malowanych paznokci, picingu. razem ze mna byly wtedy przyjmowane 3 inne dziewczyny. Przylazly w pelnym make-up i gadaly tylko o tym jakie to nienormalne zeby zmuszac kobiete do przyjscia w publiczne miejsce jakim jest szpital bez makijazu. Takze Juleczko wierze w ciebie. Ciemne, duze okulary na nos i dasz rade ;) A u mnie slonecznie ale dmucha mocno po wczorajszej burzy. Nie moge tez znalesc zadnej welny ktora by mi sie podobala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada, wiec kończe spodnicę teraz tylko sie zastanawiam czy dac podszewkę czy nie? hm hm, nie pamietam czy to len czy bawełna ten materiał? jak myślicie moze by tak bez podszewki? sweterek ok a wełna jak chcesz coś z wyższej półki - to podobno z tego dziewczyny robiły podobne i sa zadowolone http://www.zagroda.co/pl/c/Bluefaced-Leicester/85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTaczko..co ja bym bez Ciebie zrobila? ;) :D Tutaj wlasnie burza przeleciala, troszke popadalo i koniec... A duchota jak byla tak jest. Ogladalam dzis kapelusze letnie, ale jakos siebie nie widze w kapeluszu poza calkowicie urlopowym klimatem, jak plaza, morze i cale te morskie pejzaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle sie naskrobalam i mi neta wcielo. No to tak po krotce. Tak tak ma racje na wszelkie badania tego typu trzeba byc bez makijazu. A wy latem tez podkladu uzywacie? Ja sobie nie wyobrazam,zeby cos miec na twarzy w upal. No ale ja tych wszelkich mazidel prawie nie uzywam w ogole to moze i dlatego . Wczoraj zawiesil mi sie telefon i juz myslalam ze po nim,no ale na szczescie dziala. Bylysmy ze smarkata na disco, ale przed 1 juz wracalam do domu,jakos w piatki nie ma ludzi. A dj 60 letni juz powinien isc na emeryturke. Juz tam nie pojde. Zrobilam dzis pranie i dokonczylam porzadki w komodzie z bielizna,naliczylam ze mam prawie 40 kompletow bielizny , oprocz takich bez pary. Poopalalam sie 2 godzinki,zaraz ide zmyc oliwke i jade do miasta. Chcialam biala sukienke do ziemi,a ponoc w Zara maja takie spodnice. Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy !!!!! i na kawe zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu a wy gdzie ;) :) miłego wypoczynku w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? ;) W pracy 🌼 przynajmniej ja siedzę w robocie :) Pochmurno jakoś to i nie żal mi dnia. Taktaku fajny ten sweterek czy wdzianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, będzie tego dobrego, zalewam kawę wiec ruszać dupska i się meldować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz sie przeciez melduje. Na nogach od 8ej. Kawe wlasnie dopilam i musze chyba zaraz sie zrywac na zakupy. Chce ugotowac sobie na dwa dni Minestrone. Zrobilo sie zimno to mozna zupke zjesc. Tylko wychodzic mi sie nie chce ;) Aaa Mroweczko ta welna co pokazalas nie do jkonca mi sie podobala i cena tez powalajaca :O W niemczech mozna jednak znacznie taniej welne kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz ruszyłam i jestem ;)Ciezko mi dupskiem ruszac, ale chyba w koncu nalezy :P Slonce na calym niebie , az grzechem byloby spedzic reszte dnia w łozku :) Wczoraj tak właśnie u mnie było ;) Na dobranoc wysluchalam sobie koncertu BEE GEES . W piatek załozyli nam dekoder HD z UPS i mamy teraz mozliwosc ogladac rozne , ciekawe, programy , ktorych do tej pory nie moglismy , I własnie na lokalnym serwerze ( ja nie wiem czy ja to wszystko dobrze opisuje ) , mozemy ogladac sobie tzw gratisy doktorych naleza jakies koncerty rockowe, bajki dla dzieci itp. I własnie byl dostepny koncret BEE Geees ;) SWietny klimat, piekna muzyka ...Dzis zamierzam obejrzec Scorpions . KOncert chyba z Berlina wraz z tatmtejsza wielka orkiestra symfoniczną ;) Poza tym chce podjechac do Oświaty. Wyczytałam, ze organizują oni kursy róznej maśći ;) . Jest tez kurs ksiegowosci I stopnia. To jest to, czym bylabym zainteresowana .700 zł to nie az taki olbrzymi pieniadz, ty bardziej, ze byc moze polowe zasponsorowała by mi moj potenclany, przyszy pracodwaca ;) Ale poki co nic nie pisze, bo nie wiem dokladnie i nie chcialabym nic zapeszyc ;) TakTak jak tam wełna , zdecydowałas się na cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ostatnio ranny ptaszek ze mnie, dzis wstalam przed 8 i razem z moim m wypilismy kawke. Ja juz przestalam nakrecac sie praca, bo widze jak jest. Cv wciaz wysylam, ale zadnego telefonu chocby na rozmowe kwalifikacyjna. Kolega z pracy mojego m otworzyl ze szwagrem maly fajny lokalik, powiedzial, ze jak cos to z checia by mnie przyjal i dupa. Pojechalismy, pogadalismy i zero odpowiedzi. Praca bylaby starasznie uciazliwa, bo raz ze daleko, a drugi, ze godziny pracy tez nieciekawe (11-23 z przerwa od 14 do 17, dojazd ok.1 h ), ale w tej chwili nie zastanawialabym sie i sprobowala. zawsze to kasa. Jakos tacy Ci ludzie dziwni, nieslowni okropnie. No ale wisi mi to juz. Wczoraj byl taki okropny wiatr, ze okno sie otworzylo i zlecialy mi dwie doniczki z orchideami. Siedzielismy w domu, bo co w takiej pogodzie robic.. A w sobote jak zawsze zakupy :) Kupilam sobie jedwabna bluzeczke z jednym rekawem :) do tego pas i jeszcze musze jakies spodnie dokupic. I tak pojde na ta komunie. Dzis chyba posiedze w domu, lecze ta moja twarz :D bo wieczorem wizyta ;) Milego dnia Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja dzisiaj i jutro mam wolny dzien od moich porannych zajec i pieska. Jutru tu jest swieto konstytucji. Przeszlam sie do naszego centrum, taki spacerek prawie 4 km na rozpoczecie dnia. O 12 mialam wizyte u lekarza,ciagle przysylaja jakies pismo no i poszlam sie zbadac, cytologie mi lekarz zrobil. Hm warunki w gabinecie przedpotopowe,no ale w sumie to podobnie chyba jak u nas w panstwowych przychodniach. Od 9 lat chodze prywatnie no ale podejrzewam ,ze nic si nie zmienilo. Teraz przyszlam sobie skorzystac z netu na kursie. Niech widza ze jestem aktywna hihi Przy okazji wydrukowalam sobie wykaz z konta, musze meic potwierdzenei do skarbowki ze place tu za mieszkanko. Musze jechac do Oslo i poszukac ladowarki do laptopa,spadl mi ostatnio w srode no i przestalo sie ladowac. U was pieknie a u mnie w kratke, wzielam parasol bo chwilke padal deszcz a nim doszlam do lekarza to plecy mialam mokre,bo tak parno. Zawsze tak mam jak jest duchota na dworze. Milego tygodnia laseczki. Landri oby ci kurs jakis podpasowal i zebys si edostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś jakbys chciala sobie poczytac to tu jest wykaz ( po lewej stronie ) tych kursów . Jestem zainteresowana dwoma , w sumie ich koszt to 730 plus 400 to powiedzmy 1200 zł. Wiec nie sa to jakies astronomiczne kwoty. Gorzej, ze zaczynja się dopiero we wrzesniu :O Wybralam dwa i chcialabym je robic jednoczesnie. Tak się fajnie dni zazębiaja, ze jedne z drugim nie koliduje. Tylko czy ja bym podolała ?:P Mialam jechac własnie do tej oswiaty , zeby zapytac o wczesniejsze terminy. No ale moj maz , z którym mialam jechac wałsnie miz adzwonil, ze jest u lekarza bo padły mu korzonki :P :O Ponoc ledow się rusza i teraz musze czekac na niego jak wróci , zeby obadac sytuacje jak i co ;) Tak wiec plany zmienione, musze wiec skoczyc do sklepu na dól , kupie salate , kasze gryczana . Mam od wczoraj gulasz z indyka. A popoludniu ? nie wiem co, ale cos musze robic, bo czuje ze mnie chandra bierze i moze nie bys wesolo :O ;) Skad się cholera biorą w nas takie skoki emocji, ze raz mozna byloby góry przeskoczyc ,widzi sie wszystko w pieknych barwach , a przyjedzie moment ze wszystko Cie irytuje, chce Ci się plakac i ma sie wszystko gdzies ? Czy to nadmiar czasu ? czy wrazliwa dusza ? ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Przed chwileczka upolowalam w moim Family Ernstings taki sweterek jak chcialam robic sobie tylko z dzianinki i w paseczki ... za 2.50 euro!!! Byla wyprzedaz pojedynczych sztuk. To sie nazywa miec szczescie ;) Landrii ty jestes poprostu wrazliwa na to co dzieje sie w twoim otoczeniu. No chyba ze choroba psychiczna :P Julii ja tez chce zobaczyc ciuszki. Najlepiej na tobie :D Hej Bling 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a wiesz, ze tez się nad tym zastanawiam , czy nie mam trochę aby w główce nasrane ? :P ;) Co Ciebie tak wzielo na sentymenty ? :D Pisze o FB, i o fotach Twoich z lat dzieciństwa ? Potem się odniose do nich , teraz tylko był szybki rzut okiem na nie :) Moze ja tez sobie taki album zafunduję ? Hmmm , calkiem ciekawy pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ostatnio jak mialam ta fuche do zrobienia to musialam podlaczyc scaner no i przy okazji poscanowalam tez moje zdjecia, dzis obrobilam i wsadzilam. Niech inni tez maja radoche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Siema Landrynka a może być poszukała coś w programach unijnych? Może to nie za wielka kasa ale jak można za darmo... Ja chodzę na taki z programu unijnego. :) specjalista kadrowo płacowy z obsługą programów. Coś w tym stylu : http://www.prolexryki.pl/ Zanim się zdecydujesz zapłacić poszukaj w twojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze zapomnialam wam powiedziec co mi sie dzis przytrafilo :P U nas trzeba sortowac smieci i co dwa tygodnie jest wywozka tzw zoltych workow do ktorych wrzuca sie tylko opakowania: kubki po jogurtach, puszki itd Nie naleza do tego szklane opakowania. No ale ja jestem leniwa zeby extra latac do kontenera na szklo wiec czasami 1 albo 2 butelki od wina przemyce w tym zotym worku. Tym razem jednak bylam juz za beszczelna i wsadzilam tak na oko z 10. No i smieciaze wyjeli mi te butelki z tych workow i polozyli pod brama. Kurde, jaka wiocha, normalnie jak na melinie. Jak to zobaczylam to tylko przeczekalam zeby smieciarka odjechala i wylecialam zabrac te butle mimo ze jeszcze w pidzamie bylam. Dobrze ze nikogo nie bylo na ulicy bo kurde baba w pidzamie z 10 flachami wina w garsci to juz serio opinia zrypana na miescie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku - ale się uśmiałam, o żesz Ty ze nikt tego nie nakręcił to był niezły widok :P :) a piżamka była chociaz seksi? :D u mnie nic ciekawego całą młodziez miałam w domu wiec pełna chata :D dziś już opustoszało wiec spokojnie w końcu skończyłam bluzeczkę została mi tylko mała poprawka spódniczki :) kursy ksiegowości mam i to dwa i kicha bo tu kazdy albo do biura rachunkowego albo sam załatwia, takze dałam sobie spokój z poszukiwaniami pracy :( i ogólnie jestem rozdrażniona chyba to zblizający się @ wiec spadam póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) kafucha :P a potem mam mase roboty że nie wiem od czego zacząć :) także Kania Twój sposób na nude to nie dla mnie ale moi chłopcy się przy tym uśmiali ;) :) wypogadza się wiec dziś trochę pracy w ogrodzie, już mam swoją rzodkiewkę i szczypiorek i rzeżuchę właśnie zrobiłam z białym twarogiem, mmmmmmm mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje ;) Tak jak sobie zaplanowałam , wczoraj praktycznie cale popołudnie mailam co robic :P Chandra minęla , aczkolwiek jeszcze się waha mój nastrój. Ale myśle, ze jzu bedzie tylko lepiej. Slycze bardzo optymistyczna pogoda dla mnie na weekend i koniec maja , wiec myśle ze bede funkcjonowac normalnie ;) Kania a moze masz tez jakas stronę , na ktorej sa takie informacje o kursach tego typu na cla Polskę ? Wczoraj poczytałam troche, szukalam tez i prawde mowiac nic takiego nie udalo mi się nzlaeźć :O Moze zle szukalam ? Pewnie tak....wiec pomóż kolezance :P Macie moze jakis pomysl co kupic dla 16letniego chlopaka na bierzmowanie ? Mąz idzie dziś do chrzesniaka i zastnawiam się co mu dac ? Kase ? W sumie to najprostsze wyjscie, ale myslałam tez o jakiejs drobnej pamiatce ....nie mam kompletnie zadnego pomysły :O To narazie tyle ode mnie , spijam kawę i lece do biedronki po zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Mrowka zrobilas mi apetyt na twarog. Musze jechac do PL po herbate to twarozek tez sobie kupie. Jest u mnie w miescie taki polski sklepik ale sie ostatnio wkurzylam. Kupilam maslo a okazalo sie ze to zadne maslo tylko jakis mix tluszczowy. Nawet nie zwrocilam uwagi ze "maslo" tam nigdzie nie stalo. Zapakowane jak maslo w zlota folie wiec wzielam a to normalnie robienie czlowieka w konia. Ja dzis musialam odpuscic sobie bieganie bo wczoraj do zupy wsypalam troche za duzo zielonego groszku i brzuch mam jak balonik :O Procz tego znow dostalam fuche (grafiki do obrobienia i troche textu) wiec mam dzis co robic przy tej wstretnej pogodzie. Kurde 3 takie fuchy w tygodniu i mialabym niezla pensje. Kto wypije ze mna kawusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawie :) i bananie :D :D :D Dzis na szczescie slonce, wczoraj bylo pochmurno i przez to nie moglam sobie znalezc miejsca. Bylam u lekarza z plamami, ale kurcze nic mi na nie nie dal, bo niby te wszystkie specyfiki wybielajace to bardziej pic na wode niz jakas tam pomoc. Niby taka moja uroda, jasna skora ze sklonnoscia do przebarwien. Filtry i jeszcze raz filtry. Ten moj lekarz skonsultuje sie z dermatologiem i jak jakis cud specyfik znajda to da mi znac :) W Turynie dzis jest casting do jakiejs nowego filmu, szukaja statystow w stylu lat 50-tych :) Zastanawiam sie czy nie pojechac :) Tutaj twarogu takiego jak polski tez nie ma, od czasu do czasu kupuje sobie cos stylu serka wiejskiego, wkrajam szczypiorku i zajadam :) Ricotty nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tez myślę, ze powinnas pojechac ;) Zawsze to jakies zajecie i przygoda ;) Moze czeka Cie przyszłosc aktorska ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×