Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

TakTak baaaaaaaaaaaardzo się cieszę , ze tak dobrze się bawiłas :P ;) Julka a co będzie jak nie znajdziecie nic lepszego ?:O Co wtedy ? Gdzie bedziecie mieszkac ? Nie jest to ryzykowne rozwiązanie ? Wygrałam w ubiegłym tygodniu na FB bilety do multikina ( właśnie przed chwilką odebrałam przesyłkę ) , i oprócz tych biletów dostałam jeszcze ekstra kubek !! Niby nic wielkego a ciesze się jak glupi do sera :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...zamiast mnie na duchu wesprzec, to kraczesz okropnie :( wstreciucha, no. Zwale sie do Ciebie na miesiac, maz pojedzie do rodzicow. Moze byc? A..ja tez chce cos wygrac, najlepiej gruba kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no tylko nie wstreciucha :( :( Ja to tak te pytania w ramach troski o Ciebie !!! Wiadomo, ze zycze Tobie jak najlepiej , no ale...:O ok, dobra już nic nie pisze :O A jakby co to, to na mnie mozesz liczyc, moge Cie wziac do siebie nawet z Twoim mężem :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, od razu mi lepiej ! ;) Kurde, u nas pelno warzyw jest sprowadzanych z Hiszpani. W zeszlym tygodniu kupilam 2 kg ogorkow, a skad pochodza to nie mam pojecia, bo nie patrzalam. No ale kilka juz zjadlam i zyje, wiec chyba moge je dalej jesc ;) W sobote kupilam 2 kg pomidorkow koktajlowych, a tych skorki raczej sciagac nie bede. Z gotowych mieszanek salat tez zrezygnuje. A.... kupilam tez hiszpanskie truskawki, ale bylo tak goraco, ze jak po kilku godzinach przyjechalismy do domu to byly czesciowo do wyrzucenia...zjedlismy tylko kilka sztuk, moze to i lepiej. No i jak dla mnie to nie jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze dobrze robisz Julii ze chcesz najpierw zrezygnowac z mieszkania. Bedziesz wiedziala ze nie ma odwrotu i znalesc cos fajnego musisz. Jestem pewna ze trafisz mieszkanko ze snow. I jeszcze odpowiadajac na twoje pytanie gdzie sie tak dobrze bawilam to powiem ze tu i tam ;) i ze male rzeczy ciesza najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila jestes Tak taczko i dzieki, ze mi tak zyczysz. Zadowole sie czyms lepszym od tego co mamy :) Jak juz pisalam, mieszkania tutaj sa beznadziejne...ale trzymac kciuki prosze! Poza tym innego wyjscia nie ma niz danie wypowiedzenia (3 miesiace), a w tym czasie szukac innego...bo opcja placenia 2 czynszow n ie wchodz w gre. No i nie moge sie juz doczekac pakowania, przeprowadzki, urzadzania sie :D W niektorych sprawach jestem jak dziecko ;) No i zgadzam sie, ze "male, a cieszy" , i to jest piekne. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis na rozmowie o prace w PZU niby gdzies na telefonie przy zgłaszaniu szkód czy jakos tak, ale sama mogłabym sobie grafik układac.. przez wakacje chciałabym pracowac juz nawet nie tak ważne gdzie, ale zebym jaja z nudów nie zniosła. tyle ze zrobili duktando, test na znajomosc pzu i smieszne zadania matematyczne la logike i liczenie itp. w stulu ktora cyferka bedzie nastepna, albo co wstawic tam gdzie jest znak zapytania? ja w szafie mam tak jak mórowka ciesze sie ze ładnie ale do 1 wyciagania czegos :))) zdałam egzaminw niedziel na 4+ i jest szansa że utrzymam stupendium :)) teraz to wszędzie można posłuchac o jakiś rzeczach ktore wywołuja jakieś zatrucia. ja to panicznie boje sie wymiotów po tym jak pol roku leczylam żołądek i nazwracalam sie za wszystkie czasy. Landrynko ja cieszę się jak dziecko z małych rzeczy, a to spotkam biedronke, a to dostane coś od kogoś. Jeża jeszcze nie widzialamw tym roku :) mam ochotę zrobić chłodnik taki z warzyw ale nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam wlasnie na rozmowie o prace. Sama sobie poszlam :P W marcu otworzyla u nas babka agencje reklamowa ze studiem druku (koszulki itp), projektowaniem stron internetowych i atelier z akcesoriami dla artystow. Prowadzi tez kursy z decoupage, filcowania i wszystkiego innego. No i tak sobie myslalam juz od jakiegos czasu ze do niej zapukam. Szacuje ze dziewczyna mniej wiecej w moim wieku ale tak dobre 150kg. Niesamowicie przyjemna i zdaje mi sie ze sobie od progu do gustu przypadlysmy. Do pomocy bedzie potrzebowac kogos od jesieni ale juz teraz mam jej wyslac moje namiary i zdjecia moich komod itd to moze bede mogla u niej wstawic cos w komis. Ciesze sie jak glupia mimo ze wlasciwie nic konkretnego nie mam w rece ale mi sie prawie nigdy nie zdarza zeby ktos mi tak natychmiast przypadl do gustu. Samo to juz jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - nie miałam pojęcia że u was tak trudno o wynajem mieszkania, u nas chyba pod tym względem lepiej córka w stolicy miała tydzień na wyprowadzkę i w ciagu tygodnia znalazła drugie i to chyba nawet lepsze pod pewnymi względami, ale w mniejszych miejscowościach to już trudniej bo tu ludzie raczej sprzedają niż wynajmują ale jak powiedział Tak tak pewnikiem znajdziesz coś lepszego :) Tak taku - to trzymam kciuki żeby wypaliło oczywiscie zazdroszczę wam ogólnie takiej mozliwości poszukiwań bo u nas tylko pup i to można go głęboko sobie za przeproszeniem wsadzić :( ja chętnie bym poszła na kurs krawiecki nawet płatny tylko taki porządny żeby od podstaw sie nauczyć porządnie szyć no i figa bo tylko w większych miastach udało mi się znaleźć, u mnie w okolicy lipaaaaaaaaaaaa panie lipa Landrynka - najfajniej cieszyć sie z małych rzeczy :D Kasia - a może jakiś wyjazd na kolonie w charakterze opiekunki? chyba masz do tego odpowiednie papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co roku jeżdziłam na kolonie, jako wychowawca alboz astepca kierownika. tylko teraz chciałam cos na całe wakacje a nie za 2 tygodnie za 550zl. K mi nawet proponowal zebym zabrala jego dzieciaki z miasta na kolonie jako kierwonik i bym dostala 900zł ale sama tak bez niego ( bo zawsze z nim jezdziłam) to troche się boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zesz sie wkurze! To ja sie ciesze z malych rzeczy!!!!!!!!!!!!!! Landrii moze tez ale ja bylam pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, tak taku, ja wlasnie widzialam, ze to Ty napisalas, a dziewczyny jako Landrii Cie "odczytaly" :D Ja sie dzis ruszam jak mucha w smole i za nic sie zabrac nie moge, dopiero teraz sie wzielam za malowanie oka ;) Brak slonca i tak jakos duszno...moze bedzie burza. Nawet na kolacje nic nie przygotowalam, chyba zrobie na szybko makaron ze swiezymi pomidorkami i bazylia. Ze skorkami pomidory, o. Albo nalesniki...tez szybko. Gdybym miala to nalalabym sobie piekny kielich czerwonego wina :) I w ogole to chcialabym byc dzis pieszczona, masowana....i tak caly wieczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak zachowaj spokój i przeczytaj jeszcze raz, która z nas napisala pierwsza ze cieszy sie z byle G :P ? Tak wiec moja droga , my tu wszystkie cieszymy sie z malych bzdetów, ale ja napisalam o tym pierwsza ;) :P Ty po mnie :P Majtki masz na dupie ? ;) Julka do TakTak to tak slicznie napisalas a do mnie ? :( Ja tez przeciez zycze Ci jak najlepiej :) A tak w ogóle ja tez uwielbiam urzadzac, układac , przekładac . Najchętnije juz bym u siebie cos pozmieniala , poprzestawiala . Ale poki co narazie nic nie robie, bo jak dobrze pojdzie to w tym roku zamiast zafundowac sobie wakacje, jakis krótki urlop to kasa pojdzie na remont pokoju. Planujemy nową podlogę, sciany pomalowac , chce zmeinic kolorystykę calkowicie . Katarzynek a czego tu się bac ? Nie przesadzasz aby ? Ja gdybym mogła to jezdzilabym na kolnie jako wychowawca. Bylam za mlodych lat na takich wypadach w liczbie chyba 6 i na 2 zimowiskach. Wszystkie wspominam a wielkim sentymentem. Bosche co tam sie dzialo... :P Jedna kolonia byla miedzynarodowa, byli Niemcy, Litwini i Czesi. Malo brakowało a pojechalabym na Litwe :) Odnowilam z tym juz teraz facetem dorosłym kontakt poprzez FB , ale kilka ładnych lat po tej koloni pisalismy do siebie i utrzymywalismy kontakt :) Mrówka masz podstawy szycia , wiec po co chcesz wydawać kase na cos zbednego ? Jak juz to szukaj kursów profesjonalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Ty mi tu wrogiej roboty nie rób :P Ino patrz i czytaj co napisalam : "Wygrałam w ubiegłym tygodniu na FB bilety do multikina ( właśnie przed chwilką odebrałam przesyłkę ) , i oprócz tych biletów dostałam jeszcze ekstra kubek !! Niby nic wielkego a ciesze się jak glupi do sera " Ja byłam pierwsza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bedzie bitwa :D Ja sie szykuje i zmykam na ta rozmowe, nie lubie takich spraw, ale coz. Landrii.....TY....... wiem, wiem kochana, ale bylas pierwsza z watpliwosciami :P No ale wiem cukiereczku, ze jestes kochana i juz mi lozko szykujesz :P Po powrocie stawiam sobie szklaneczke martini i kaze sie masowac :P Ale plany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie cieszysz z byle G a ja z malych rzeczy. Jako ze wszyscy tu udzielajacy sie pisza ze tez z malych rzeczy sie ciesza to maja na mysli moje pierwszenstwo a nie twoje! :P Ponadto dodam jeszcze ze bilety do kina i kubek to juz nie jest byle co ty wstretna kopio Matrixa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka z tą @ TakTakiem mogę sie bic :P Ona i tak mnie lubi ;) Plany jak najbardziej ok;) Moze ja tez sobie drinka zapodam, tylko co z masażystą ?:P Marzy mi się jakas zmiana :D TakTak Już dobra niech Ci będzie czarownico , ale ja podobieństwa do Matrixa w sobie nie widzę :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wyszło że niby obie się cieszycie i to bardzo dobrze :D ale ja wśród was wiodę prym w tym cieszeniu się :P :P :P siedzę na leżaczku dziergam i gęba do słoneczka mi się sama śmieje :P potem poszłam powyrywać oset z truskawek bo narosło go jak cholypcia no i znowu sie ciesze - bo juz go nie ma :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka jakbys sobie taka samo bez majtek latala jak my z Landrii to byloby ci jeszcze bardziej do smiechu :P Poopalalam sie ostro takze znow zlociutka jestem a teraz jezdze na mopie i wlasnie jestem przelotem w okolicach kompa skad serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki alez macie dzis pieknie ucieszny dzien, to ja ciesze sie z wami a co. Julii bede trzymac kciuki najmocniej jak sie da. Wiem jak jest ciezko cos znalezc. My tez mamy te 3 miesiace wypowiedzenia a nawet 4 ,no i kiedys juz je dalismy,no i co zostalismy tutaj bo nic sie nie pojawilo. Ale tobie zycze jak najlepiej. Tez kocham przeprowadzki, kupowanie nowych pierdolek,malowanie itp. Ja juz grozbami do Adka podchodze,ze ejsli nic nie znajdziemy to ja spadam do Polski,ale to do niego nie przemawia. Teraz jak nie pracuje to stalo mi sie to obojetne,no i nie chcialam wyprowadzac sie stad ze wzgledu na Justi,no ale teraz oni w wakacje beda starali sie o kredyt i moze wyprowadza sie daleko daleko ode mnei ,wtedy to juz nic mnie tu nie bedzie trzymac,a w najgorszym wypadku mozemy isc na ich mieszkanko, Znowu dzis wrocilam z tobolkami,mierzylam stanik 75f ale w koncu kupilam e, cycki mam jak melony bo @ ,czuje ze eksploduje za chwile. No to biore sie za rachunki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku z gołym to się nie da bo dopiero sąsiady by miały uciechę :P ale w dzierganych majtasach to co innego :P Blinguś - jak melony powiadasz, to tylko pozazdrościć że takie twarde ;) :P a numeracją to Ty się nie przejmuj bo oni coś tam motają z tymi numerami wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling OMG , 75 F ? odstap chociaz mojej skromnej osobie C :O Teraz sie zastanawiam wałsnie po kim ja mam takie cycki ? Moja babcia , moja ciotka i mama miały pokażne biusty . A ja ? Tragiiczny nie jest bo się temu i owemu podoba, no ale zawsze mógłby byc ciut wiekszy ;) TakTak pozdrawiam :) Biore przykład z Ciebie i tez wsiadam na mopa. Dziś pratycznie nie zrobilam w domu niczego. Ale co tu robic jak nie ma kto brudzić ?:O I wszystko poukładane jak w pudeleczku ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka z gołym się da jak najbardziej, a wiesz jakby się sąsiad nakrecił ? :P Fajnego masz sąsiada ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zaraz zboczona :P Ja tam lubie takie akcje , od czasu do czasu lubie prowokować , a tak mi się wlasnie skojarzylo, ze taka prowokacja bez bielizny to jest bardzo podniecająca dla obydwóch stron ;) Ale już ok, wiecej nie bede nic pisac i bede udawać , ze chodze w moherowym berecie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kurde nie wiem. taka spokojna osoba jak ja ... ja nie wiem czy to nie jest dla mnie niebezpieczne sie z toba zadawac... Moherze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladna ta bielizna, Bling. Z biustem to mam podobnie jak Landrii....siostra, mama, babcia ...wszystkie biusciaste, a ja taka owieczka mala :P nie wiem skad te wybryki natury. A ja myslalam, ze bez majtek to sie paraduje jutro..... musze sprawdzic. Wypowiedzenie zostalo "powiedziane". Teraz prosze o szczescie w poszukiwaniu nowego mieszkanka. Mrowko, no u nas dosc trudno, bo wszystko stare...malo kto cos remontuje, odnawia, wiekszosc to przez cale zycie ma tak samo w domu i nic sie niepotrzebnie nie robi. A ja mam sie w domu dobrze czuc i na niektore rzeczy jestem wyczulona.... W nowszych budownictwach raczej wszystko na sprzedaz, o wynajem berdzo trudno. Ale jestem zadowolona, ze ten duzy krok, jakim jest wypowiedzenie, zrobilismy.... A! jednak pije winko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×