Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hehhh a ja dopiero teraz widzę wpisy TakTaka z rana :O Jak to mozliwe ? :O A bo Ty TakTaku Kobietko, zamiast pojsc do tej fryzjerki co byłas ostatnio, to sama tworzysz cuda :P Taki mialas piekny kolorek, slicznie wygladalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, no pzeciez jest swieto koscielne :) W ogole to mam humor do bani, zdazylam sie nawet poprztykac z moim.... chodzi oczywiscie o swieta. Cos czuje, ze spedze je zakuta w czterech scianach i bez zadnego swietowania. Jak sobie pomysle, ze moze do tesciow bedzie trzeba isc to juz rzygam, sorry. W moim domu to bardziej zwykla niedziele sie swietuje, niz oni jakikolwiek swieto :( Sorki, no ale musialam to z siebie wydusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a jakie świeto ? :P ;) A nie mogłabyś Ty zrobic Wigilii, albo np jakis uroczysty obiad swiateczny u siebie ? Moze niech by trochę poznali i ich synowej obyczaje czy tez jakies tradycyjne, świąteczne potrawy ? Nie wiem czy już cos takiego praktykowałaś ? I jak ma Ci ulżyć to rzygaj ::P ;) TakTak wyszedl Ci "bajerrr" na medal ;) Pięknie to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, swieto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny :) A co do Twojego pyatania, to raczej odpada....w mojej rodzinie praktykuje sie barszczyk, paszteciki, karp w galarecie i inne takie cuda, same wiecie, ale dania bezmiesne, a u nich to szynka, makarony, miesiwo i duzoooo wina.A gdzie oplatek? nie ma, gdzie pasterka? nie chodza....Choinke to pewnie zrobia, ale malutka sztuczna i w korytarzu, bo po co w pokoju, pies skacze :( Zadnej atmosfery, zero. I pewnie tv , bo co innego? Ciast sie nie piecze, bo malo jedza, zadnych przygotowan, nic, naprawde. I dzien jak codzien, no moze jeszcze jakis szampan i toast na super swieta. Niestety, rodzinka jest malutka, tylko tesciowie i szwagier. Oj, moglabym pisac i pisac, ale az glupio. Zapraszac do nas? i tak nie moglabym zrobic jak w Polsce, bo wiem, ze nie beda zadowoleni. A ja sie tylko narobie niepotrzebnie. Zeby byla jeszcze wieksza rodzina, moze byloby weselej, a tak? Zeby nie bylo, koled tez nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze staram się dostrzegać pozytywne strony ale jakoś kurde Julia - ci nie zazdroszczę, nici z wyjazdu - rozumiem, a moze tylko we dwójkę spędzicie świeta sami, nikogo nie odwiedzajac? hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sobie myślę Julka, ze moze pogadałybys z Nimi i wytlumaczyla im , ze chcialabys tym razem wprowadzic ich w świat polskich tradycji. Nie sa ciekawi innej kultury? Nie musisz przeciez szykowac Bog wie czego. Tradycyjne potrawy - barszczyk, uszka, karp,nie mam pojecia co jeszcze sie u Ciebie przygotowuje ..... w tle polskie kolędy.....może by się na to skusili ? Moze zrobilabys Im taki polski wieczór ? Daloby sie ? A jak nie to moze faktycznie jak Mrówka napisala, sami we dwojke ? Tylko czy nie byloby to zbyt smutne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mikołaj wam przyniósł prezenty? :) ja dzisiaj śmigam cały dzień, teraz usiadłam sobie, Paweł chyba ma gorączkę właśnie mierzymy, po południu chodziłam trochę po sklepach bo czekałam na córcie i trafiłam na przeceny długie kozaki skórzane za 139zeta, no i koniec nie miałam siły przejść koło takiej okazji, ale niestety nie mój numer więc wziełam dla córki ;) :) oprócz tego nic ciekawego a co do świat we dwójkę to jakie smutno Landrynka ;) pamiętam jak byliśmy młodym małzeństwem i strasznie chciałam spędzac święta we dwoje a nie jeździć po rodzicach i teściach ;) no ale fakt że naszej Juli sie może tęsknic za rodziną bo ich rzadko widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mikołaj wam przyniósł prezenty? :) ja dzisiaj śmigam cały dzień, teraz usiadłam sobie, Paweł chyba ma gorączkę właśnie mierzymy, po południu chodziłam trochę po sklepach bo czekałam na córcie i trafiłam na przeceny długie kozaki skórzane za 139zeta, no i koniec nie miałam siły przejść koło takiej okazji, ale niestety nie mój numer więc wziełam dla córki ;) :) oprócz tego nic ciekawego a co do świat we dwójkę to jakie smutno Landrynka ;) pamiętam jak byliśmy młodym małzeństwem i strasznie chciałam spędzac święta we dwoje a nie jeździć po rodzicach i teściach ;) no ale fakt że naszej Juli sie może tęsknic za rodziną bo ich rzadko widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski !!! Witam z kawa ;) Wczoraj praktycznie przez cały dzien nie mogłam wejsć na kafe :O Nie wiem dlaczego , czy to cos u nich czy u mnie ?!! ;) MIkołaj do mnie nie przyszedł , chyba bylam niegrzeczna :P Dziś mam zawrót głowy , mam nadzieje, ze jakos ten dzien przetrwam , tym bardziej, ze jestem na nogach juz od 4 . TakTak dostałas maila ? Mam ostatnio klopoty z poczta , albo nie dziala wcale, albo się nic nie wysyla, albo wiadomosci w ogóle nie dochodza :O Mrówka moze i nie będzie Im smutno, ale znajac Juleczkę lubi towarzystwo i chyb takie swieta chcialaby spędzic w wiekszym gronie ? ! ;) Milego dnia Babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Julii takich świąt. Jedyne wyjście to byłoby do Polski ;) Ale może spróbować ich przekonać, tzn, szanowną Teściowa, bo ponoć w Italii synkowie bardzo słuchają się matek, nie wiem czy to prawda czy jakaś ściema, ale gdzieś o tym czytałam Taktaku ja też wczoraj eksperymentowałam z włosami. Beżowy blond z Londy jest ciemniejszy od tego z Garniera. wyglądam jakbym miała myckę na głowie ;) Zrezygnowałam z wyjazdu po przeliczeniu kosztów. Prawie 800 w złotówkach i ponad 200 w euro. A gdzie kieszonkowe? Kurna jak dla mnie to trochę za drogo. I jeszcze koszt podróży do miejsca wyjazdu i powrót do domu. :( Odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj tez mialam problemy z wejsciem na kaffe :) Do swiat jeszcze troszke, staram sie nie myslec, po co sobie cisnienie niepotrzebnie podwyzszac? Ja ostatnio farbuje tylko garnierem :) Probowalam wielu farb, ale ta najlepiej rozjasnia i ma efekt naturalny :) Spijam kawke, potem oko i wybieram sie na targowisko :D Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi się polepszyło bo ja też nie mogłam wczoraj tu nic napisać ;) zawijam rękawy i biorę się za robote w domu, szykuje mi się wypad trzydniowy w lasy wiec musze trochę dziewczęciu naszykowac tego owego bo zostaje pilnowac chaty :) a ja się tak zastanawiam czy dwa tygodnie po farbowaniu to mogłabym dorobić sobie refleksy jaśniejsze bo cholerka trochę mi przyciemno na tej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka myślę, że tak. Ja na razie zostanę z tym co mam. Moje włosy są zbyt delikatne na całościowe farbowanie teraz. Muszę odczekać chwilę. ;) W sumie nie wyszły tak źle. Julia jaki kolor garniera używasz? A co myślicie o farbach z Joanny? Mrówka co za atrakcje planujesz w lesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania....seria Nutrisse colore puro, nr 10,1..... kolorek jasny bezowy blond. Ja mam dosc ciemne wlosy, a ta farba jako jedyna jest w stanie je rozjasniac. Bo z rozjasniaczami sie juz pozegnalam, za bardzo niszcza wlosy. A 2 tygodnie Mrowka to jest tak akurat, mozesz dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mRówka, co to za atrakcje w srodku zimy ? ;) Myślę, ze po dwoch trzech tygodniach mozesz spokojnie sobie nałozyc refleksy i nic nie powinno się zlego zrobic ;) Kania ja kiedys zrobilam sobie Joanną , ale nie bylam zadowolona. Efekt mierny, ale byc moze ze teraz jakosciowo te farby sa zdecydowanie lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dostalam twojego maila i czekam na dalsze wiadomosci. Julii kupilam wlasnie dzis ta farbe ale jeszcze nie robilam. Jutro pisze wiecej. Teraz mam tylko ochote walnac sie na sofe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziora hmm..
zapraszam www.topmodeo.pl tu nie kasują postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem bryndza i tu widze też ;) :P to moze już ogólnie wszystkie byśmy na fb się wyniosły? Pablo mi sie rozchorował wiec tylko weszłam na chwilkę i zaraz spadam z nim do lekarza u mnie śnieg z deszczem brrrrrr, niechce sie z domu wychodzić miłego laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie cieplo, 16 stopni! I slone slonce slonce! W nocy byla taka zawierucha , ze od 3 nie spalismy, dopiero nad ranem sie uspokoilo i nadrobilismy sen :) W ogole to ostatnio tez wial taki straszny wiatr...i jak moj rano szedl do pracy to znalazl na trwaniku nasza blache-ta duza od piekarnika... Musialo serio wiac, zeby ja zdmuchnac i dzieki Bogu poleciala na trawe , bo moglo komus na glowe spasc :( Dzis wolne od pracy. Zaraz jade do marketu po ziemie do choinki i wieczorem sptrojenie :) Tak taku, Ty czesto eksperymentujesz z wlosami :) Napisz jak wyszlo i jaki kolorek. Ja za moje biore sie jutro :) Milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja od niedzieli prawie nie siedzialam przy kompie. No i spadl u nas snieg,dokladnie w Mikolajki, dosc pozno jak na Norwegie,z czego tylko sie mozna cieszyc. Oczywiscie jak spadlo to masa tego, szczegolnie tu gdzie meiszka T i gdzie jezdze sprzatac w srody. U mnie w centrum to tylko lodowisko Tez farbowalam ostatnio wlosy, ja robie tez Garnierem 7 Blond ale mi to wychodza dosyc ciemne Kurcze Julii rzeczywiscie masz nieciekawa sytuacje z tymi swietami. Ja w sumie tez zostaje tutaj, juz w domu nie bylam 8 miesiecy , wtedy tylko 3 dni wiec nawet mozna by powiedziec ze w styczniu minie rok. Adek co jakis czas do mnie wydzwania, tak zeby pogadac o pierdolach. Nie ma tu nikogo, jest na zwolnieniu i sie tak szweda. Ja tez probowalam cos zrzucic ale nie moge, i od ostatniego odchudzania to juz mam 18 kilo na plusie. Slodycze mnie zabijaja i wagowo i zdrowotnie, bo prawdopodobnie tez od nich rozwijac moze mi sie moja bakteria. Ciezko bedzie mi je odstawic ,no ale chyba powinnam sprobowac. Bylam na rozmowie o prace w hotelu ktory dopiero bedzie gotowy w marcu zalapalam sie do 10 oosb wybranych z ponad 50 , no ale na dalsze rozmowy nie mam co liczyc, za duzo dobrych kandydatow, no i chyba t amoja rozmowa tot ak srednio wyszla,nie umiem opowiadac o sobie....... No nic ,moze cos poczytam. Znacie moze jakies tytuly filmow na grudniowe wieczory, posciagac sobie musze gdybym tu zalegla , bo w domu to nawet telewizji nie mamy, wlasciciel na wszystko kladzie laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja deszczowo i paskudnie , jak czytam że u Was śnieg to nawet Wam zazdroszcze chyba wolałabym śnieg niż deszcz :( Bling gratuluje rozmowy o prace to naprawde super że wybrali Cię do tej ścisłej 10 :) Ja wczoraj otrzymałam telefon że przeszłam pozytywnie test i w wtorek mam rozmowe kwalifikacyjna :) Julii no z tymi kradzieżami to szkoda gadać ludzie to zawistne świnie i tyle. Co do świąt no to rzeczywiście głupia sprawa, ale dziewczyny podsuwają niezły pomymsł z tym żebyście może sobie zrobili święta we dwoje :) Mrowka biedny Pablo, choc pogoda idealna na różne choróbska :/ Ogólnie mnie jakoś wszystko boli. Wczoraj wysprzątałam duży pokój już na święta, dziś miałam się brać za kuchnie ale dziadek powiedział żebym jeszcze kuchni nie sprzatała, że może w przyszłym tygodniu itd (tak to jest jak się mieszka u kogoś muszę się dostosować choć wolalabym juz robic sobie pomału porządki a nie pozniej na ostanią chwile). No cóż nadal czekamy na decyzje odnośnie tego mieszkania, dziś mija tydzień od złożenia wniosku, czyli max jeszcze tydzien został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy siedzę i zaglądam ukradkiem ;) z kanapką Za oknem .... szkoda gadać w domu jeszcze nic nie robiłam, lenia mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pogoda leniwe wpływa nie tylko na mnie ;) też bym obejrzała jakiś super film najlepiej jakieś romantyczne romansidło z dużą dozą humoru i kończące się happy ;) :) wiem wiem za dużo dobrego naraz :D ale mam totalnego lenia robótkowego a to oznacza ze nie jest dobrze, nawet mnie wyjazd jakoś specjalnie nie cieszy chociaż czekałam na niego, ale będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja od niedzieli prawie nie siedzialam przy kompie. No i spadl u nas snieg,dokladnie w Mikolajki, dosc pozno jak na Norwegie,z czego tylko sie mozna cieszyc. Oczywiscie jak spadlo to masa tego, szczegolnie tu gdzie meiszka T i gdzie jezdze sprzatac w srody. U mnie w centrum to tylko lodowisko Tez farbowalam ostatnio wlosy, ja robie tez Garnierem 7 Blond ale mi to wychodza dosyc ciemne Kurcze Julii rzeczywiscie masz nieciekawa sytuacje z tymi swietami. Ja w sumie tez zostaje tutaj, juz w domu nie bylam 8 miesiecy , wtedy tylko 3 dni wiec nawet mozna by powiedziec ze w styczniu minie rok. Adek co jakis czas do mnie wydzwania, tak zeby pogadac o pierdolach. Nie ma tu nikogo, jest na zwolnieniu i sie tak szweda. Ja tez probowalam cos zrzucic ale nie moge, i od ostatniego odchudzania to juz mam 18 kilo na plusie. Slodycze mnie zabijaja i wagowo i zdrowotnie, bo prawdopodobnie tez od nich rozwijac moze mi sie moja bakteria. Ciezko bedzie mi je odstawic ,no ale chyba powinnam sprobowac. Bylam na rozmowie o prace w hotelu ktory dopiero bedzie gotowy w marcu zalapalam sie do 10 oosb wybranych z ponad 50 , no ale na dalsze rozmowy nie mam co liczyc, za duzo dobrych kandydatow, no i chyba t amoja rozmowa tot ak srednio wyszla,nie umiem opowiadac o sobie....... No nic ,moze cos poczytam. Znacie moze jakies tytuly filmow na grudniowe wieczory, posciagac sobie musze gdybym tu zalegla , bo w domu to nawet telewizji nie mamy, wlasciciel na wszystko kladzie laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego post Blingusia się zdublował? ;) Pogoda działa widać nie tylko na ludzi ;) Jak wszystkie wyniosą się na fb to nie będzie komu już tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko pomacham 🖐️ ;) Tesciowa mam i patrzy mi na ręce :P TakTak popołudniu dam Ci znać , bede miec info co i jak ;) Buzki laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) a tu widze klub machaczy :) Wziełam się troche za sprzątanie bo popołudniu koleżanka do mnie przyjeżdza (jeszcze troche i bym zdziczala w tym domu :p ), a jutro jade do fryzjera, w końcu bo ja to jestem taka że do fryzjera chodze tylko na jakieś okazje, a pozatym to wszystko sama, farbuje włosy sama, grzywke podcinam sama :P no ale skoro dostałam w prezencie wizyte u dobrego fryzjera to skorzystam :) Jakis ładny kolor zrobie może balejaż (czy jak to się pisze) bo skracać włosów nie będe bo zapuszczam na ślub żeby mieć wiekszy wybór fryzur :) Pozatym pogoda do dupy i spać się chce, zresztą ja ostatnio ogólnie coś długo śpie, wstaje rano o 6 robie mojemu sniadanie i jak on jedzie do pracy to wracam do łóżka i tak do 9 albo nawet 10 spie a wieczorem o 21, 22 już padam i chce mi się spać jakaś tragedia normalnie. Jak pracowałam to wstawałam o 5 i jakoś funkcjonowałam a teraz nie wiem jak znów się przyzwyczaje do wstawania tak wcześnie tym bardziej że od stycznia prawdopodobnie zaczynam prace jakoś będe musiala sie znow przyzwyczaić. Dobra dosyć tego gadania ja spadam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śnieg z deszczem :( Co spadnie to się rozpłynie, straszna breja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×