Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzis ostatni dzień antybiotyk a ja nadal smarkam sie jak nie wiem co i kaszlę jak gruźlik. Po tych lekach to chyba mam zgagę już :( Nie mam kiedy do lekarza iść jeszcze raz. Mojej Młodej przyszło płacić za zalogowanie sie w Faschion face. Prawie stówa. A podobno była to oferta pracy. http://forumprawne.org/nowe-technologie/241520-fashion-face-pl-niedoczytany-regulamin.html tam dalej jest gdzies program TV. Oszust i tyle. Teraz nęka ją mailami. Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się udać do rzecznika praw konsumenta. Zbieram wszystkie wiadomości. To link dla Mrówki 🌼 http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/#posting_94033_499030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kania - poczytam po południu z mężem, chociaż już rozmawiał z prawnikiem i jest ok, o ile prawnik się nie myli ;) a co do zdrowia to widzę ze wzieło Cie na całego, wracaj szybko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. U nas kolejny dzien ciepelka,ale juz troszke mneij na termometrach,rano tylko 5 a jak wychodzilam z roboty to juz 12 bylo. Chodzilysmy z siostra za wielka walizka, juz tam sobie cos upatrzylysmy. Pochowalysmy juz na powaznie wszystkie kozaki i kurtki. I niech mi sie tu zaden snieg juz nie pokazuje. Smigamy juz w adidasach. W sobote bylysmy w outlecie i siostra kupila sobie adidasy , torbe przez ramie i bluze z pumy , a ja szmaciana torbe, w sumie to fajna na podreczny bagaz do samolotu i koszulke czarna. Siedzimy i sie nudzimy, ta moja siorka to taka mala pcha jest, cos by porobila a nei ma co. Rower tylko jeden stoi wiec nie ma jak wyjsc. Drugi mam u Justyny ,musze tylko jej meza poprosic zeby mi nowe opony kupil i zamontowal. Landri az tak bardzo rozlaki nie odczuwam, poniewaz codziennie rozmawiamy na skypie, lub przez telefon. Ale jemu juz sie tam nudzi i z checia juz by wrocil. A dzis napisal ze ejst tak goraco ,ze teskni za Norwegia. Napisalam ,ze powinien byc zadowolony a nie narzeka. Ja tez zaczelam sie ograniczac,probuje nie jesc slodyczy, robie te brzuszki ,no ale to dopiero kilka dni,ale kilo na wadze niby mniej bylo,ale co to jest kilo,przy tych conajmniej 6 do stracenia. My w domku mamy tylko 3 kwiatki,nie ma miejsca. Siostra zakupila jakies dwa w Ikea ostatnio i aloes w kuchni stoi. W ogrodku tez jakies kwiatuszki sie przebijaja. No nic spadam czytac ,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyli mi dziady na pól dnia prąd 😠....chamstwo i to nie z mojej winy :O ponoc nie bylo wpłat od sierpnia ubiegłego roku.... dobrze, ze mam znajoma w Energii to wyprostowałam to, ale co sie nakwurzałam to moje. Kania ja katar mam od tygodnia i to tylko rano. Chyba zatoki mi znowu padły, bo rano smarkam i kicham przez godzine :O Potem juz mi przechodzi, no i do tego oczywiscie kaszel, o zgrozo!!! Zdrówka życzę i...... pytam gdzie to słonce i wiosna ? He?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyli mi dziady na pól dnia prąd 😠....chamstwo i to nie z mojej winy :O ponoc nie bylo wpłat od sierpnia ubiegłego roku.... dobrze, ze mam znajoma w Energii to wyprostowałam to, ale co sie nakwurzałam to moje. Kania ja katar mam od tygodnia i to tylko rano. Chyba zatoki mi znowu padły, bo rano smarkam i kicham przez godzine :O Potem juz mi przechodzi, no i do tego oczywiscie kaszel, o zgrozo!!! Zdrówka życzę i...... pytam gdzie to słonce i wiosna ? He? Blinguś zawsze to cos, skyp czy pogaduchy przez telefon ;) Odpoczniesz trochę i siostrą się nacieszysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna jest u mnie, co :D Chociaz czasami bardziej lato przypomina :) Teraz mam 24 na termometrze, slonce w pelni , lezak rozlozony, papuzki na balkonie :) Dziesiec minut na balkonie i musze smigac do srodka sie ochlodzic :D Bylam dzis na miescie, na rynku/targu, myslalam, ze sobie cos do ubrania kupie, a ja jak zwykle z pusta torba wrocilam... Trudno cokolwiek kupic na taka gruba doope i tyle. Spodni to ja w ogole nie posiadam, wiec na bluzki tez nie patrze, zostaja sukienki.... Teraz szukam jakiegos modelu spodni co mi tluszcz zakryje.... Moze jutro w hm cos dostane. Ja juz drugi tydzien pieczywa nie tykam, ani slodyczy, cukru....ale zeby mi cos spadlo to nie.... Musze kupic jakies dresowe spodenki i zaczac biegac, nie ma lekko. Dobra ochlodzilam sie :D spadam na balkon :) Buziaki!!!!!!!!!! i ciepelko podsylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tej wiosny raczej nie ma wczoraj padało wiało i nieźle mnie wygwizdało wieczorem smarowanie poszło w ruch :( dziś prześwituje słoneczko - zobaczymy, póki co jest +3 sukienka u krawcowej sie szyje - pierwszy raz robię tak niepraktyczną sukienkę ..znaczy tylko na imprezy...zobaczymy co tam wyjdzie ;) pije kawusie i lecę bo dziś do południa mam troszkę załatwiania, ale po południu tu zajrzę moze trafię na większe grono byłoby miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie drażnij rekina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Landrii wspolczuje ja to tez mam od czasu do czasu stres z tymi najrozniejszymi paniami z ksiegowosci w przeroznych instytucjach. Dobrze ze sytuacje wyjasnilas. Jak tam twoje sprawy. Logo juz zaprojektowane, laptopa i drukare kupilas? Julii ja kurde u ciebie sie nie moge tej grubej dupy dopatrzec. Ja rezygnuje tez powoli ze spodni moze nie ze wzgkedu na gruba dupe chociaz tez sie mam czym pochwalic ale stwierdzilam ze wygladam bardzo dobrze w sukienkach i tam kieruje teraz moje nowego stylizacyjne kroki :P.... Chociaz kupilam sobie wczoraj super spodnie :P z cieniutkiego jeansu o kroju Chinos u gory z zakladkami i na dole wezsze do podwijania. Super na ukrywanie dupy i ud. Do tego skle swietowal swoje 50 urodziny i mieli 50% na nowa kolekcje wiec zamiast 30 zaplacilam 15 euro. U H&M nie widzialam teraz zadnych fajnych spodni, w ogole ta nowa kolekcja jakas taka wstretna. Bling, Kania, Mrowka 🖐️ Kasiaczku daj znak ze jeszcze dychasz ;) Sylvik ty tez bys mogla sie odezwac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Wczoraj przez ten prad tak sie wkurzylam, ze musialam nerwy wyladowac na czyms i wzielam sie za porzadki . Pokoj moj lśni , bedzie juz na swieta jak znalazł ;) Logo jest, strona jest w trakcie tworzenia, drukarka tez jest . Teraz w weekend bedzie laptop, telefon i dwa spotkania z ludżmi , z ktorymi przyjdzie mi wspołpracowac . Przyjezdza GURU :P , wiec przywiezie kilka pomyslow. W niedziele tescia mojego urodziny, mielismy jechac , ale jak bedzie z tym moim wyjazdem tego nie wiem jeszcze , najwyzej pojada sami , a ja pierwszy raz nie pojade ze wzgledu na sprawy zawodowe :P hehe , dziwnie to dla mnie brzmi ;) Prawde mowic to teskno mi juz za tym ogrodem, lubie sobie pochodzic po nim . Prawde mowiac to ja calej sylwetki Julki nigdy nie widzialam. I wagi tez nie znam. Julcia pokaz nam cala sylwetkę ;) Ocenimy czy masz dupsko grube czy nie :P Albo chociaz napisz ile kilo ma ten tylek ;) Ostatnio tez bylam zobaczyc co slychac z nowosci w sieciowkach i tez jakos ta kolekcja wiosenna do mnie nie przemowila, chociac dla mnie za duzo tam nie bylo i tak. Ale jakies i te kolory takie mdle jak na wiosenna kolekcję.No cóz , ja staroc juz jestem, mlodzi mają inne gusta :P Achhh i Julaa, jak ja Ci zazdroszcze tych 24 stopni i slonca. U nas zapowiadaja piekan pogode jzu od tygodnia a tu gizik z pętelka , teraz u mnie mokro i zero slonca :( Tez jestem ciekawa co u Sylvika, moglaby się faktycznie Kobietka chociaz na moment pokazac i napisac co u niej ;) A Kasiaczek ? ochhh ile to juz lat jak jej z nami nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...Ty to masz pomysly, no nie?!!!!!!!! :D :D :D Te spodnie bys pokazala Taku, bo ja nie wiem co to za model :O Mrowka.....czekamy na Twoja kreacje :) Pije poranna kawe, a pozniej sie zobaczy. Aha...macie jakies deco wielkanocne juz? jak wczoraj poszlam do "sieciowki" to tam jeden dlugi regal z Bozonarodzeniowa wyprzedaza :O niezle, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz deko wiosenno-wielkanocne. Nie wszystko, chce jeszcze pare rzeczy robic ale u mnie juz calkiem wiosennie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie mam nic i nie wiem czy będę miec ;) Julka co Ci w moim pomyśle nie podoba ? Hę ? :P Masz dupsko jak moje ? Chyba nie ?!! Myśle, ze ja z Was najgrubsza jestem.. Spodenki niezle wygladaja , ale własnie sobie mysle, ze jak one sa z zakladkami i zwezane ku dolowi , to wlasnie eksponują tylek , czy się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Ciebie prosze Landrii..przestan :P Taku, no ja bym takie przymierzyla....przynajmniej miejsca na dupe jest sporo :D A tak serio to mialam letnie czarne wlasnie z takimi zakladkami i byly fajowe :) kryja to co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli spory kawałek życia żyłam w blędzie :P Julka normalnie brak słów , Uparta Istoto ;)) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Landrii ale teraz juz wiesz i mozesz spokojnie mierzyc jak cos ci wpadnie w oko ;) Wiecie co wczoraj kupilam sobie cienie wlasciwie tylko ze wzgledu na pudelko z lusterkiem zeby miec do torebki, za 1 euro!! :O :P No i dzis nie wytrzymalam i sprobowalam tych cieni, chociaz z oporami i sa kurde no zajefajne. Takie delikatne i kolory tak ze soba harmonizuja, no super. Mam dzisiaj dentyste to ide kupic jeszcze jakis inny zestaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jak jestem w Pepco, to kupuje sobie cienie, blyszczyki , itp. Sa bardzo fajne wyprzedaze i to markowych firm. tez czasami sa jakies np za 4 zl czy nawet za 2.99 i nigdy prawde mowiac bym ich nie kupila gdyby nie cena, a potem okazuje się ze sa superrr i to za bezcen ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze czasami tak sobie mozna cos podpasowac za grosze. Ja dotychczas upolowalam sobie konturowke za 2,5 euro :) A na Pepco moj chrzesniak mowil Pepto i tak juz nam zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po kawusi. No kobietki przeciez nie ebdziemy sie licytowac na kilogramy. Landri przesadzilas bo najgrubsza to ja jestem. No a ta kolekcja Marni w HM to rzeczywiscie masakra. U nas kobiety to sie tak rzucily pierwszego dnia ,ze pol Oslo chodzilo z torbami koloru oliwkowego i zielonego z zakupami z tej kolekcji. Smieje sie ze wiosna to wszystkie w grochach beda lazic. I jeszzce jakies polaczenia skory z przodu i swetra na plecach i bagatela za 1300 koron. Taktaku ja to bym rzekla ze figure to masz idealna do wszystkiego, no a jesli wybralas sukienki to jeszcze lepiej. Ja w sumie w sukienkach tez czuje sie dobrze, najbardziej tych kopertowych, tylko ze u mnie ciezko dlugosc odpowiednia dobrac,bo mimo ze mam spory rozmiar to wole siebie w dlugosci przed kolana, zeby troszke wydluzyc nogi. Chociaz takie calkiem do kostek to tez lubie . No wlasnie ,moze jak mama sie tu pojawi to pojedziemy do kolezanki i by mi na jej maszynie skrocila dwie sukienki. W zeszlym roku na koniec sezonu kupilam sobie cieniutki kombinezon z dosyc sporym dekoldziskiem, z szerokimi nogawkami, z MONSOON moze jak zgubie co nieco do wrzesnia to na slub do kolezanki bede miala. Tylko jakies ladne butki na plaskim musze sobie sprawic, bo szpilki to calkowicie do tego odpadaja, bo te nogawi jednak krotkie sa. O wrzuce wam na poczte to moze ocenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modnie się zrobiło :) Landrynka mnie w nowej kolekcji tez mało się podoba , chyba się bardziej wybredna zrobiłam ;) Blinguś tak na wieszaku to ciężko ocenić pokaż na sobie :) idę odsapnąć dziś biegałam po urzędach i mam dosyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingus a mnie sie wydaje, że właśnie buty na obcasie jak najbardziej pasowalyby do tego kombinezonu. Jakos na płaskim nie wdze Ciebie i ogólnie efektu ;) Kombinezon sam w sobie jest ekstra ;)) Dobrze tez, ze ten dekolcik jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam wam zdjecie mojego plaszczyka i lezy na FB (dla Mrowki, Julii, Landrii i Kani no i Blinga). Lece do miasta. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×