Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

masz racje Mróweczko ziąb straszny na dworze a już od 7.00 na nogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim:) mroweczko dzięki za przyjęcie mnie do grona znajomych:) Niestety tak tak,mnie nie pamięta:)Ale przypomnialam jej wszystko,kto ja:):) Zgodze się w zupelności,że dziś jest zimno,wietrznie i mroźno.Niedawno wróciłam od laryngologa.Kolejny zestaw tabletek,na ktore juz patrzec nie moge. Dlatego herbatki z miłą chęcia się napije z kolezankami z kaffe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki 🖐️ Faktycznie dzis to zimno jak na Syberii :O Ledwo doszłam do pracy. Wywiało mnie na wszystkie strony :( Zgrabiałe rece mimo, iz w rękawiczkach , kolana miałam sztywne :P . Do tej pory siedze w rekawickach i szaliku bo się rozgrzac nie moge ;) Przydalaby się herbatka z wkladką . Herbata jest , gorzej z wkladką . Ale mam obok sklep monopolowy :P , wiec moze .... ? ;) NN > cos Ty taka chorowita kobieto ? Kuruj sie i zdrowiej szybko bo musimy sie spotkac na plotach ;) Dla Wszystkich gorace usiski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety landrynko,jak nie chorowalam ,to nie chorowalam,a teraz jak mnie zlapało,to na dobre. Też bym wypiła cos z pradem,ale po antybiotykach,to taka herbatka moglaby mnie pokopać naprawdę:),a uziemienia nie mam.No chyba,że wyciągne gdzies z piwnicy kalosze:) Spotkanie mam cały czas w glowie i myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wysłałam jeszcze raz. Sprawdz prosze czy doszło i daj mi znać. Wykasowałam tylko swiateczne zyczenia. Sorry, nie wiem czemu nie doszedł pierwszy mail :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powtórka z rozrywki czyli kawa na deser po obiedzie, trzeba się ratować :) niewiem jak wy ale ja nie moge tak taka rozszyfrować może nie uważnie czytam :( czy to ten anioł stróż? jakoś mi tak sie skojarzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wysłałam na ten mail bo poprostu na niego odpowiedziałam. Myslę że idę teraz na pewniaka i wkleje to tutaj. i tak nikt nie zrozumie ;) Liebe Frau Ilse, wir haben ihnen lange nicht geschrieben, weil wir wenig Zeit haben und auch immer die Hilfe eines Bekannten in Anspruch nhemen müssen, um unsere Briefe vom Polnischen ins Deutsche zu übersetzen. Wir möchten Ihnen an dieser Stelle herzlich für Ihren letzten Brief danken und freuen uns sehr, dass Sie auf dem Wege der Besserung sind. Jetzt ist die Rehabilitation das wichtigste, damit Sie wieder zu alter Form zurückfinden. Wir freuen uns auch, dass wir Ihnen in diser schwierigen Zeit während Ihres Besuches in Polen hilfreich zur Seite stehen konnten. Aber das wichtigste ist, dass nichts schlimmeres passiert ist und Sie nach Hause zurückkehren konnten. Irena ist sehr traurig, dass sie Sie nicht im Krankenhaus besuchen konnte, doch Sie hat große Schwierigkeiten beim Laufen und ein Besuch im Krankenhaus hätte sie sehr angestrengt. Wir alle sind mehr oder weniger gesund, lediglich Irena hat etwas Probleme mit dem Magen. Leider haben die ganzen Medikamente die sie für ihre verschiedenen Erkrankungen nehmen muß, Leber und Magen angegriffen. Die Mädchen gehen seit September auf die weiterführende Schule. Ania hat sich für die medizinische und Paulina für die sozialwissenschaftliche Richtung entschieden. Im Moment haben sie noch keine Probleme in der Schule und ich hoffe, dass bleibt auch so. Filip macht im Maj das Abitur und will danach erst einmal nach England risen. Ab Oktober will er dann Informatik studieren. Ob sich seine Pläne erfüllen wird die Zeit zeigen. Mit diesen Worten möchten wir Ihnen auch die besten Wünsche, aber vor allem viel Gesundheit für das neue Jahr 2008übersenden. Es grüßt Sie die ganze Familie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka teraz to ja nie kumam o co biega. Czemu i z czym ty mnie rozszyfrować nie moższe?? Może za duzo kawy pijesz kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiiii Mróweczko , normalnie jestes odlotowa :P ale się uchachałam :D:D Anioł Stróż to AStróż a Taktaczek to...... reszte na naszej klasie :P Pati > Wielkie Dzieki 👄 Jak wróce do domu to sobie przepisze , mam nadzieje, ze nikt mi tego nie usunie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaah ale sobie psim swędem złapałam okragłego tysiaczka :D nawet nie zauwazyłam ;) Byłam dzis u lekarza. Kopnełam w dupe moją lekarkę bo była nic nie warta. Nowa wyglada mi na profesjonalistkę. Na koniec stycznia mam termin u profesora. Jestem na siebie trochę zła że sie zgodziłam na jeszcze jedną próbę. Ale poświece się dla dobra sprawy. Najwyżej tatuś sie bedzie dzieciakiem zajmował. Mam od jakiegos czasu zwrot o 180 stopni. Ciąża, cieżarne baby, opieka nad niemowlakiem, mleko w cyckach itp sa dla mnie odpychające. Własciwie z taką postawa natura powinna mi spłatać figla i obdarzyc jakimis trojaczkami :O W każdym razie na pytanie lekarki jak daleko chcemy zajść w walce o ciąze odpowiedziałam dyplomatycznie że narazie chce wiedziec dlaczego zajsc nie moge ewentulanie dlaczego tak szybko ronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati > wystarczy jakby Cie obdarzyła jednym , a nie od razu 3 :O Podoba mi sie Twoje zdrowe podejscie do sprawy . W sumie jakby nie wyszło i tak bedziesz zadowolona ( gorzej z druga strona ) . W kazdym bądź razie zawsze zyczyc Ci bede dobrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku albo ja za dużo albo ty za mało jak nie kumasz :P Landri tam załapała od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZłOTE MYśLI :D > >>> > >>> > >>> Człowiek mądrzeje z wiekiem. > >>> I zwykle jest to wieko od trumny. > >>> > >>> Kobieta nie wie, czego chce, > >>> ale nie spocznie dopóki nie osiągnie celu. > >>> > >>> Coś jest nie tak z moim wzrokiem. > >>> Jakoś nie widzę siebie w pracy. > >> >>> > >> >>> Kobiety nie można zmienić. > >> >>> Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia. > >> >>> > >> >>> To nie świat stał się o wiele gorszy, > >> >>> To serwis informacyjny jest o wiele lepszy. > >> >>> > >> >>> Skromność zdobi mężczyznę, > >> >>> ale prawdziwy mężczyzna nie powinien się zdobić. > >> >>> > >> >>> ZUS z pewnością jest instytucją przestępczą, > >> >>> ale nie można nazwać jej zorganizowaną. > >> >>> > >> >>> Jak czegoś nie ma w necie to znaczy że to nie istnieje. > >> >>> > >> >>> Szalona dziewczyna staje się szaloną żoną, później szaloną > >> >>> gospodynią, > >> >>> A na końcu starą wariatką. > >> >>> > >> >>> Czyż to nie prawda, że żonaci mężczyźni żyją dłużej niż > >> >>> kawalerowie? > >> >>> Nie, im tylko bardziej się dłuży. > >> >>> > >> >>> Według ostatnich sondaży CBOSu > >> >>> 40% polskich nastolatków optymistycznie patrzy w przyszłość, > >> >>> pozostałe 60% nie ma pieniędzy na narkotyki. > >> >>> > >> >>> Budzi się we mnie zwierzę. > >> >>> Obawiam się, jednak, że to leniwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Nareszcie normalny weekend, cały wolny !! Nie bede wiedziec co z czasem robic :P Niestety kiepsko się u mnie zaczął bo bólem głowy :O . Teraz lece po zakupy , a jak mi ból nie minie to łykam kawę ;) Na popołudniu umowiłam się juz z kolezanką na ploty. Jutro chyba leniuchowanie bo wplanach mam zrobic dziś obiad na dwa dni :) Mróweczko > dobrze, ze tam załapałas a skad to wszystko wiem ? ...hm.....bo ja wrózką jestem :P Pati > mail z tłumaczeniem tez dotarł , jeszcze raz bardzo Ci dziekuje :) Sylvik > ponoc styczen to taki martwy sezon , chociaz nie wiem jak to bywa w takich salonach pięknosciii, pociesze Cie tym, ze trwa karnawał, niedługo ostatki i juz w marcu swieta ;) Znowu będzie młyn ;) Dla Wszystkich 🌻👄 , Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Landrii, obyś dobrze wróżyła ;) dziś chyba nie zarobiłam na prąd nie mówiąc o paliwie na dojazd :( :P Mróweczko bardzo optymistyczne \"złote myśli\" :P N_N dziękuje za zaproszenie w naszej klasie, dziś odebrałam :) no to udanego weekendu życze :) ide rozbierać choinke bo strasznie się sypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis lenistwo :) maz pobiera nauki wiec obiecałam córce że pójde z nią na łyżwy, brrrrrrr chyba mi się niechce :( ale jak juz się rusze to wiem że będzie fajnie :) Sylvik> Lnadri ma racje styczeń to troszke martwy sezon, widze ze nawet w sklepach sobie odpuszczają w styczniu, ludzie wydali kase przed swiętami i sylwestrem wiec teraz musza troszke uzbierac na nowe szaleństwa karnawałowe :D zreszta nawet ja nie moge sie wybrac nigdzie tak mi sie w zimie cięzko ruszyc, obiecałam sobie kosmetyczke i juz tam miesiac czasu sie wybieram :( masaz mi potrzebny bo kręgosłup fiksuje i tez nie moge podnies c słuchawki i sie umówic, ale w poniedziałek nie ma przepros, dobra starczy marudów :) kawa, herbata, dzin z tonikiem wstrząśnięty nie mieszany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez miałam dziś pełne lenistwo . Stwierdzam jednak, ze to wcale nie jest dobre bo tak się rolzeniwiłam, ze jutro bede miała kłopoty ze wstaniem do pracy ;) No , ale jak mus to mus...nic się nie poradzi ;) Chciałam pojsc do kina, ale jakoś z domowników mikt nie przejawiał checi do wyjscia z domu ze mną , wiec sobie odpusciłam :( I załuje ....bo film JESZCZE RAZ jest ponoc fajny i mogłam sobie miło spedzic czas popołudniu a tak przesiedziałam w domu lezac obzerajac się ciasteczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo pracy od rana wiec ide zaraz tylko chciałam sie przywitac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze konkurs: Kiedy ktoś zapyta, jak ja się dziś czuję Grzecznie mu odpowiem, że dobrze, dziękuję. To, że mam artretyzm to jeszcze nie wszystko, Astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką, Puls słaby, krew moja w cholesterol bogata, Lecz się dobrze czuję jak na moje lata. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę, Choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, Ale przyjdzie ranek, znów się dobrze czuję. Mam zawroty głowy, pamięć figle płata, Lecz się dobrze czuję jak na swoje lata. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi, Że kiedy starość i niemoc przychodzi To lepiej zgodzić się ze strzykaniem kości I nie opowiadać o swojej starości. Zaciskając zęby z tym losem się pogódź I wszystkich swoimi chorobami nie nudź. Powiadają �starość okresem jest złotym� Kiedy spać się kładę zawsze myślę o tym. Uszy mam w pudełku, zęby w wodzie studzę Oczy na stoliku zanim się obudzę Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje �czy to wszystkie części, które się wyjmuje?� Za czasów młodości mówiąc bez przesady Łatwe były biegi, skłony i przysiady. W średnim wieku jeszcze tyle się zostało, Żeby bez zmęczenia przetańczyć noc całą. A teraz na starość czasy się zmieniły Spacerkiem do sklepu, z powrotem bez siły. Dobra rada dla tych, którzy się starzeją, Niech zacisną zęby i z życia się śmieją. Kiedy wstaną rano �części pozbierają�, Niech rubrykę zgonów w prasie przeczytają, Jeśli ich nazwiska tam nie figurują To znaczy, że zdrowi są i dobrze się czują. kto zgadnie czyj to wiersz :) główna nagroda, zaproszenie na kaweeeeeeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko to kiedy mnie zaprosisz ? Autorką wiersza \"Jak ja się czuję\" jest nieżyjąca już Józefa Jucha, należąca do Koła Terenowego PZN w Wadowicach ;) Dobra odpowiedź ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak na nic się google nie przydały, bo ponoc błedna odpowiedx :O Mrówka pisz czyj ten wiersz ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×