Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

wysalłam sle net do dupy wiec mało i jeszcze musze sobie zrobić logo czy to co wysłałam nie jest za mało poważne ;) ogólnie to sama niewiem co to moze być czy tylko sam napis czy moze cos jeszcze, podpowiadajcie taktaku ty masz w tej dziedzinie największą wiedzę chyba doradz Landrynka wyslij jej tego elfika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy zrobione, samochód u mechanika, czekam na przesyłkę, wypijam kawusie i idę dziergać, aaaaa myślę o załozeniu bloga od jakiegoś czasu tylko nie bardzo umiem, muszę popatrzeć, tylko o czym ja tam będę pisać, jak teraz mniej robię :( a wy gdzie się zawieruszyłyście, meldować się na kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) TakTaku zdrówka zycze i nie poddawaj sie chorobie ;) Łacze sie z Tobą w oczekiwaniu na wiosne ;) Kania podaje Ci moj e-mail mmik@kn.pl Uwielbiam wątróbkę szczegolnie z jabłkami lub mandarynkami ;) Narobilas mi smaka , jutro chyba kupie i usmazę :) Mrowka o jakim elfiku napisalas ? I czego to ma byc logo ? Ja chyba nie w temacie jestem :O Sylvik a nie mogłabys brac zaliczki, zeby uniknąc takich sytuacji ? W sumie jestes stratna i powinna sie jakos zabezpieczyc ;) Juleczko dalej remont , ze Cie nie ma ? :( Bling a Ty jak tam ? Oluś jak Antos ? i co u Ciebie ? MIlego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że tylko ja nie wiem o co Mrówce chodzilo w poście :P Landrii zaliczki się nie bierze niestety, a najgorzej jak z klientki robi się koleżanka i wszystko jej wtedy wolno :( :) kawa już wypita, a teraz nuda do 13.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Pokoj juz wymalowany i posprzatany :-) jeszcze tylko co nie co na scianach musze powiesic i bedzie ok. na jakis czas.... A z tym sprzataniem to ja juz sama nie wiem jak jest, bo ja mam ciagle cos do sprzatniecia.....Jedno zrobie, a juz drugie na mnie \"patrzy\", a jestesmy tylko we dwoje... Mam nadzieje, ze Wy to znacie, bo jak nie to znaczy, ze cos u nas nie tak. Mroweczko, zdjecia lepsze wg mnie, ciekawsza aranzacja, choc wg mnie wciaz za malo wyrazne, lekko zamglone.... Ostatnio robiam sesje nagrywarce do dvd, potrzebowalam zdjecia zeby wstawic na ebay i tylko ja wiem ile ich napstrykalam....Przedmiot o wiele wiekszy od bizu, wiec Tobie na pewno nie jest latwo, ale probuj i probuj, a dojdziesz do \"perfekcji\". Co do logo- nie wiem co Ci napisac...Jakos tak wzruszam ramionami ;-) .Napisz jak chcesz to wykorzystac? Sylvik...niezle te klientki. Niestety to zdarza sie czesto i gesto...Nie rozumiem takich bab, nie moglyby choc zadzwonic i uprzedzic , ze nie przyjda? jak ostatnim razem bylam sobie na pedicure, to akurat tak sie zdrzylo, ze zaszlam do kosmtyczki i sie pytam czy mnie przyjmie, a ta, ze nie, bo za chwile ma klientke.....i ze jelsi nie przyjdzie, to wtedy moze mne wziac na jej miejce. Kosmetyczka powiedziala, ze ma zwyczaj czekac 15 min.po czym jak jest nowa klientka to poswieca czas jej. Mi sie udalo, bo tamta baba nie przyszla i nawet nie zadzwonila. Milego dnia kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnioskuje że fokti nie dotarły :( chodzi mi o mój podpis na pracach które wykonałam, żeby ktoś po jakimś czasie jak zobaczy podpis kojarzył mnie z daną pracą, no te fotki z fotosika są podpisane ale to mi się nie bardzo podoba chodzi mi o coś w tym stylu żeby to było wytłoczone w kolorze danego tła, inaczej nie umiem tego wyjaśnić, tak taku ratuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chętnie i często po sieci buszuje - podoba mi się wątek:) ktoś maluje pokój? polecam Ci inspiracje: http://freshome.com/2007/04/13/bedroom-inspiration-3/ niektóre są naprawdę fajne:) Mam do Was pytanie: czy jeśli mam stronę (nie moja, ja jestem tam tylko zarejestrowana i poproszona o zebranie opinii) poprzez którą różne, znane marki oferują swoje produkty w zamian za szczere ich ocenianie, podsuwanie swoich pomysłów, komentowanie - to czy coś takiego Was by interesowało? Przykład: (taka akcja zapowiadana przez organizatorów jest na luty) Popularna marka damskiej bielizny będzie chciała się dowiedzieć od aktywnych użytkowniczek internetu, co sądzą o ich produktach. Te osoby, które się zarejestrują i zakwalifikują się do akcji dostaną (powiedzmy) biustonosz. Owy produkt jest już Twój - Twoim zadaniem jest tylko szczere i rzetelne opisanie, skomentowanie marki i produktu który miałaś przetestować. Takich akcji Jeśli ktoś jest zainteresowany tutaj jest link do strony: http://usta-usta.pl Jeśli ktoś ma pytania tutaj jest adres mailowy do organizatorów akcji: kwatera@usta-usta.pl Pozdrawiam! I jeśli mogę chętnie będę odwiedzać to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko moze i fotki dotarły, ale nic nie wiem bo n apoczcie bylam wczoraj rano .Zajrze tam ponownie jak wróce z roboty ;) Wankie jakos nazwa strony jest mało przekonywująca , bo nie ma nic wspolnego z odzieza i bielizna . Po 2, chcac się zalogowac lub zarejestrowac musialabym chociaz widziec male konkrety we wstepie , a w tym wypadku nie widze nic , kompletnie nic :O Nie mam pewnosci , ze trafie tam o czym jest mowa. Tak wiec ja Dziekuje :P Julka ja to znam, tylko, ze i mnie jest kilka osob wiec raczej to normalne :) Ale jak u Ciebie masz taki problem to myślę, ze jestes poprostu pedantka :P Zamiast biegac po chacie i ukladac duperele usiadx sobie i odpoczywaj :D Robota zawsze jest i nigdy jej nie przerobisz , nawet jakbys byla tylko sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - jak najbardziej Cię rozumiem. I nie zmuszam, żebyś mnie źle nie zrozumiała. Projekt powstaje - obecnie Agenci testują sam serwis. Usta-usta to nazwa faktycznie przewrotna - ale raczej ma się kojarzyć z \"przekazywane z ust do ust\". Na początku lutego, kiedy ruszą pierwsze akcje z różnymi markami - na stronie usta-usta będą wszystkie informacje o całym programie. (jak na razie jest to dostępne po rejestracji). Omawiane produkty są różnorakie. Od sprzętu komputerowego przez soki i napoje alkoholowe po omawianą bieliznę :) Nie chcę Wam zaśmiecać wątku - jeśli ktoś ma jakieś pytania oczywiście piszcie - Bartek, moderator założył wątek o Ustach, więc i tam odsyłam :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3974528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia ja nic Ci nie doradze w kwestii logo , bo ja się na tym kompletnie nie znam. Jedynie co moge dodac to , to ze logo zawsze mi się kojarzy ze jakims napisem . Z tego co pamiętam to zdjecia , ktore nam juz kiedys podeslałas byly z napisem anpar , moze zostan przy tym ? :) No i co mam zrobic z tym elfikiem ? Wysłac do Taktaka ? Ide teraz odpoczywac , bo mam manko w spaniu a jutro musze wczesnie wstac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka, Sylvi możesz sprawdzić pocztę. Nie zaglądałam dziś na topik bo w pracy nie zawsze mogę. W sumie nic takiego się nie zdarzyło o czym warto by było pisać. Była jedna nieprzyjemna sytuacja ale to nie jest temat na dziś. Ktoś mnie baaaardzo zranił. Idę do wyrka przetrawić ludzkie chamstwo. 🌼 Landrynka tobie też zaraz coś podrzucę. Co do logo - niestety kompletnie nie znam się na tym. Ale to jak znak firmowy. Z czym się identyfikujesz. Coś co musi pasować do tego co robisz. Równie dobrze może to być jakaś fikuśna litera z dodatkami. Żeby się kojarzyło. Na razie zmykam - Pa 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocztę zaraz lukne chwilowo popijam kawę i was podczytuje może i bym była zainteresowana szczególnie bielizną ale jak mam się rejestrować to dziękuję, rozumiem że muszą być pewne wymogi ale mnie już mylą się te loginy i hasła :P dobra idę zobaczyc fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrówka no i jak fotki ?;) Kania dziekuję za zdjęcia moja imienniczko ;) I zastanawiam się ile Ty masz lat ? Bo sadzac po zdjeciach dalabym Ci nie wiecej jak 25 :P Fajna Rodzinka, córka calkiem calkiem , o męzu nie wspomnę ;) :P Tez Ci cos wyslę mojego , ale popołudniu ;) Teraz zabieram się za obowiazki domowe , bo musze wykorzystac wolny dzien , a mam sporo do zrobienia i w dodatku wizyte tesciow na głowie ;O ;) Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodac komenta na Twoj blog i tak sie napisałam , ale utknęłam przy wyborze profilu z ktorego mam wyslac . Moze wiesz z czym to się je ? Bo caly moj wpis mi zżarło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko podziwiam bloog :) ja próbowałam zalożyć kiedyś blooga i nie wiedziałam co z czym jeść :( możesz napisać zkąd wziełaś porady jak się poruszać po świecie bloogu? chciałam zamieszczać zdjęcia pazurków dla klientek i wogóle :) Kania dziękuje za zdjęcia, jak już pisałam Ci na gg wyglądasz świetnie i w życiu bym nie zgadła ile masz lat ;) Landrii dzień wolny? to dawaj na topik, pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko faktycznie nie można wstawić komentarza, bo ciągle prosi i wybranie profilu a żadnen nie pasuje :( trzeba gdzieś założyć specjalnie konto? na onecie i wp tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera wie ;) sama jeszcze niewiem z czym to się je, niko nie pytałam tylko założyłam tam po kolei cie poprowadzą Sylvik, ale co do komentarzy to musze popatrzec w ustawieniach jeszcze,hmmmmm może gdzies na goglach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynaka
Sylvik z przyjemnoscią bym pogadała , ale jestem tylko tu z doskoku , bo mam zamieszanie w chacie :O Ciagle ktos wchodzi, wychodzi i ogolnie sama nie wiem co mam robic :O. Kania pracuj , pracuj :) Bez pracy nie ma kołaczy :P Ja dzis , to chyba wolałabym tez mimo wszystko pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam zmieniłam w ustawieniach, użytkownicy z kontami gogle to moze wam się teraz uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da rady Mróweczko, musiałabym założyć konto na googlach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mrowka namieszalas jak nie wiem co :/ No i niestety , ale od Nas komentarza nie dostaniesz, bo ja chyba konta na goglach nie załozę :P - nie wiem jak Sylvik ? ;) Kania podesłałam Ci kilka zdjec moich wraz z moimi pociechami . Mojego M Ci nie wysłałam , bo on bardzo nie fotogeniczny :P ... a tak na poważnie to on zawsze stoi po tej drugiej stronie aparatu i praktycznie nie ma zadnych zdjęc ;) Ja dopiero teraz smigam po zakupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka odebrałam wiadomość. Dzięki za foty. Ale z ciebie niezła laska. 🌼🌼🌼 I co z tym blogiem? Mróweczka działa już? 🌼 Spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałam zamieścić komentarz anonimowo. Nie wiem czy wyszło, bo go nie widzę. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ale troche to trwa bo najpierw przychodzi do mnie na pocztę i muszę go zatwierdzić ;) nawet nie wiedziałam? pewnie żeby nie było spamu albo tam takich innych :) haft krzyżykowy leży w półeczce, mam z tej serii trzy obrazy sprzed wielu lat teraz niestety brak mi czasu ale Landrynka jest na bieżąco, ja fotki wyśle jak mi net zacznie lepiej działać niewiem co się z nim dzieje zaczynam myśleć o zmianie operatora idęznowu dziubać, mała przerwę sobie tylko zrobiłam, jakoś brak mi czasu, siedzę nad bilansem, dziubdziam tą tunikę i w międzyczasie oglądam kamyki które właśnie nadeszły :D echhhhhhh gdyby tak doba się wydłużyła.................... miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×