Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

baen zaliczony, jutro niestety przerwa :( wykonałam kolejne zamówienie na kamyki, co prawda zysków jeszcze nie ma ale co tam, ważne ze zwróciło się już chociaż za zamówienie to można znowu coś zamówić ;) a teraz idę dziergać tuniczkę Sylvika :D już troszkę mam, nie jest źle strony niestety nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko to ta stronka gdzie trzeba było się wpatrywać w obrazek aby coś zobaczyc, albo patrząc na obrazek widać było dwa różne obrazki, pamiętasz? a moje wymiary lepiej sobie zapisz, może się jeszcze przydadzą :P chodzi mi coś po głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik to stereogramy :) Wpisz w google i wyskoczy Ci cala masa stronek, gdzie mozna sobie pocwiczyc wzrok :) Wrocilam nareszcie do domu :D.Teraz robie sobie wloski , bo jutro impreza rodzinna i trzeba jakos na niej wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robisz z włoskami? bo ja właśnie umyłam i wyprostowałam :) ale nigdzie nie ide :( a M zasnął na kanapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a może by tak coś więcej :P :) Landrii dzięki, znalazłam i już pooglądałam piękne widoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz bawie sie w oglądanie stereogramów :P i czekam na koniec licytacji na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przebili moją ofertę :( a niech to. Ale za to kupiłam sobie 2 bluzki po 29,99 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Jerżeli ktoś buszuje to niech wpadnie: www.swiatowid.fora.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik redukowłam odrosty :D Jadłam kiedys sernik z rosą, jest przepyszny ;) A co licytowłąs i jakie bluzeczki kupilłas ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też chce obejrzeć te bluzeczki :) odrosty, teżź już by pasowało ale jeszcze poczekam może na koniec lutego, żeby włosy odsapneły, no chyba że mnie coś dopadnie ;) no własnie kania> jako nowa napisz coś więcej o sobie tak ogólnie, nie wymagamy sz czegółów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na przepyszny sernik, wyszedł super :) bałam się czy wyjdzie bo dawno już nic nie piekłam :P zaprosiłam synka na obiad więc i coś słodkiego sie przyda :) bluzeczki takie zwykłe: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=530580089 a druga podobna: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=527997888 lece do kuchni smażyć mięsko :) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie umiem tak pisać o sobie 🌼 Na początek jestem ze wschodniej Polski (lubelskie) Jeszcze pracująca ale nie wiem jak długo. Wiek już znacie. Blondyna z konieczności, bo osiwiałam, a na ciemnych włosach za bardzo znać odrosty. Wzrost około 162 cm, waga krąży koło 60 kg :D:D Cechy charakteru? To zależy od sytuacji, ale zodiakalna Panna. Najgorszy zodiak jaki mogłam trafić we własnym mniemaniu. Małżonek też Panna. Córka Bliźniak, ta to dopiero trafiła. Rozwydrzona 20 to latka. Lubie zwierzaki i trzymam w domu psa, kota, chomiki, myszoskoczki. To chyba na razie tyle. Z czasem wszystko wyjdzie w praniu.🌼 Ale ludzie mnie lubią. Mam ogromne poczucie humoru. Umiem śmiać się z samej siebie. Teraz nie jestem wyjątkiem i leżę z grypą.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzka całkiem fajna, żebym tylko miała jeszcze tą figure ;) :P Kania> na początek całkiem nieźle oprócz tej grypy ;) wracaj do zdrowia i wcinaj się ze swoimi pomysłami pasjami i czym tam chcesz jeszcze :) piszemy o wszystkim i o niczym teraz zapodaje do serniczka faworki bo mnie na to naszła ochota więc napiekłam no i oczywiscie kawusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babulce, do tych slodkosci dodaje ze swojej strony smietanowca z kolorowymi galaretkami :-) Bizu jeszcze nie zaczelam, bylam dosc zajeta malowaniem i sprzataniem po.....A z kasa tez krucho, wiec raczej wstrzymam sie w tym miesiacu. Ale za tydzien sprobuje, mam nadzieje, ze dostane cos za rozsadna cene w naszych sklepach....Niestety do mnie nikt nie przyjezdza Mroweczko. Ach zycie i te pieniadze.... Na razie tyle, bo nie jestem w sosie. A...witam nowa kolezanke 🖐️ Milej niedzieli Wam wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróeczko chrusty uwielbiam a nie piekłam ich chyba od czasów szkoły :) troche mozolna praca jak dla mnie :P ale chętnie skosztuje Twoje :) Kania to widze że dziecko masz w tym wieku co mój gagatek :) tak że to nie znak zodiaku tylko wiek robi swoje hehe naszczęście okres buntów pomału się uspokaja :) JAk dla mnie to możesz nas rozśmieszać od rana do wieczora bo ostatnio bardzo potzreba mi (przynajmniej) dużo pozytywnych emocji i humoru. Zdrowia życze :) Juleczko a co to z humorkiem? nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki 🖐️ Wrociłam z uroczystosci obzarta potwornie. Ja narazie podziekuje za słodkosci bo mam ich dziś powyzej dziurek od nosa :P Kania [witaj ] i ja mam dziecko w wieku Twojej córki, ale tak jak Sylvik mam syna . Dziewczyny moje obchodza w tym roku 18nastke ;)...i juz się boje :D. MOj syn jest tez spod znaku panny , ale smiem twierdzic , ze to jeden z pożdaniejszych znaków zodiaku ( oczywiscie po Strzelcu :P ) Chciaz tez jest czasami niepkorny, ale w porównaniu z córami to chodzacy aniolek :) Etap zwierżatek domowych mam juz za sobą , chciaz jedna z córek cierpi na chroniczny brak psa :P Ale to moim trupie ;) Juleczko jak zaprosisz to ja przyjade :P Głowka do góry, bedzie wsjo ok :) Mrówka ja na faworki zapraszam w ostatnią sobote karnawalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka z tymi zwierzakami to nie etap. U mnie w domu całe życie były jakieś zwierzaki. Od dziecka byłam z nimi oswojona i miałam takie zamiłowania i już mi zostało na wieki. Ciągle coś piszczało, kwiczało, miauczało czy ćwierkało. To taki \"konik\". Córcia taka sama jak mama - psiara i kociara (z alergią na sierść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dotarłam do domciu :) Juli> głowa do góry, kasy jest zawsze tyle samo, już tym na zapas się nie martwię, szkoda że nikt Cię tam nie odwiedza, ale moze na Wielkanoc Ty zawitasz znowu w Polsce, do tego czasu składaj kasiorkę ;) albo u siebie ale powiedzmy narazie na dwie pary kolczyków i bransoletkę zrób zakupy, powodzenia w poszukiwaniach życzę w każdym razie Landrynka> wtedy to mają być pączki a nie myślisz że tu chrustem ogonisz :P żadnych zwierząt w domu, miałam papużki, potem świnkę i basta, moja małolata też piszczy o psa, ale nie w najbliższej dziesięciolatce już jej powiedziałam ;) chociaż lubię zwierzęta Sylvik> jak to nie masz humoru, już sama rozmowa z nami powinna Cię uszczęśliwiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam humor, zwłaszcza dziś :) posiedziałam troche w necie i na Naszej Klasie i rozweseliłam się zabawą w śmieszne zdjęcia :) szkoda że nie macie konta założonego :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne zdjecia możesz wysyłać również na emaila Sylvi :) co prawda mam skaner ale nie podłączony bo można by coś starego zeskanować i wysłać, moze poproszę chłopców żeby go podłączyli ;) teraz kawusia i spadam na malutki zakup spożywczy za oknem szron i słońce wiec zapowiada się że będzie fajny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooo pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłam sobie aparat :D :D to się będzie działo idę uczyć się robić fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Sylvik ja usunęłam konto , ale czasami zagladam na NK przez konto córki. Tez czasami mam polewke z niektórych zdjec :D Z całym szacunkeim , ale niektorzy zrobili sobie z tego portal randkowy , albo nawet stworzyli galerię zdjec erotycznych :P No cóz.....bez komentarza :) Mróweczko widze , ze masz podobne nastawienie do zwierzatek domowych jak ja :D A z kolei moja kolezanka ma podobnie jak Kania. Jest u niej chomik, papuga , pies i ryby , aaa i jeszcze patyczak :P U mnie dzis piękne słonce i postnowilam zrobic mega pranie. Mam sporo zlaegłosci w tej kwestii od swiat , a ze piekne slonce wiec musze wykorzystac sytuację.Potem albo szydelko albo kurs po miescie :P Milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Aniu to cykaj fotki i pokazuj swoje dzieła. Teraz się nie wymigasz juz, ze nie masz czym robic ;) I jeszcze jedno do Kani 🌻 Naszą tradycją topikową jest to, ze nowe dziewczyny (jezeli oczywicie chcą ) to w ramach wpisowego chwalą się zdjeciami. Wiec jak masz zamiar zostac u Nas na dłuzej ( a fajnie by było ) , to wyslij nam chociaz po fotce zebysmy mogly Cie poznac z wygladu ;) . My na pewno Ci sie odwzajemnimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Melduje ze zyje ale cos mnie zaczyna w gardziole drapac. Dorwał sie u nas jakis wirus i kladzie ludzi jeden po drugim tak ze nawet szkołe na piatek i poniedzialek zamkneli. Tak poza tym nie mam nic do powiedzenia. No moze tylko tyle ze chce mi sie juz wiosny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pasterny
a ja wam powiem że czereśnie komarom źle nie życzą i że wam mama w nocy kradła telewizor albo radio zależy kto co miał i chciałbym żebyście się podzielili ze mną tą sprawą więc poisać komu mama kradła telewizor a komu radio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z popołudniową kawą :) rano byłam w pracy i znowu klientka sobie mnie olała i nie przyszła na umówioną wizytę ja nie wiem czy mi się zdaje czy ludzie poprostu innych olewają a sami chcą być obsługiwani poza kolejnością :( przecież na jej miejsce mógł przyjść kto inny, zwłaszcza że od rana klientka wydzwaniała bo chciała na dziś zamienić wizyte :( kurcze ....... po powrocie do domu poszłam z psami na podwórko i w ramach wypoczynku zrobiłam porządek na trawniku ( nie napisze jaki :P hihi) Mroweczko rób fotki wszystkich i wszystkiego, ja uwielbiam zdjęcia a ostatnio wszyscy się opeirniczają :P Taktaku aleś się rozpisała, taka przerwa w pisaniu Ci nie służy :P Kania gdzieś się podziała :) czekam również na fotki :) miłego dnia, koniec picia kawy bo własnie M mnie wyciąga na wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smażę wątróbkę dla męża, a wcześniej załatwiałam sprawy w mieście. Poproszę o adresy e mail to wyśle co nieco. 🌼 :D:D Może być na mój nr gg 1128190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×