Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Praca bez wychodzenia z domu.Wystarczy internet i dobre checi,ile czasu poswiecisz zalezy od ciebie.Im wiecej czasu tym wieksze zarobki.A sa naprawdę wysokie. Piszcie: dobre_pieniadze@interia.pl prześlę dokłądną ofertę. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dołaczam do życzeń :), Mala odpocznij czasem kobieto ;) Landrynka. pasuje Ci ;) wyglądasz prześlicznie :) ponadto nie jest źle, dostałam w prezencie portre mojego Pawełka ręcznie narysowany przez kolegę córki ;) (póki co tak go będę zwać) i teraz myślę gdzie go zawiesić, zrobię przy okazji fotkę to wam wyślę, na szczęście córcia załatwiła sobie wolne i ze mną siedzą tylko przy posiłkach ;) Jasa ja myślę ze Twoja teściowa dlatego tyle gadala żeby dobrze wypaść, w końcu jej też pewnie na tym zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale naklepalyscie :-D az milo! Landrii......masz racje, dzis wstalam bardzo pozno, ale to przez pogode...jest tak szaro, ze w pokoju jest prawie ciemno...Wczesniej padalo, bo jest mokro, a ja mam pranie na balkonie. Chyba bede musiala rozlozyc suszarke w domu i pogodzic sie, ze teraz juz tak bedzie.. Mala -wszystkiego naj..naj..naj 😘 i duzo duzo zdrowka! Jasa....tak sie balas przyjazdu "mamusi" ;-) , a poszlo tak gladko :-) I wierz mi, ze lepiej, ze tyle gadala....z wlasnego doswiadczenia Ci to mowie ;-) Moja tesciowa wraca dzisiaj z wakacji. Katarzynek.....w rodzinie zawsze sie ktos taki znajdzie, co obserwuje czlowieka z gory do dolu, zeby potem miec temat do plotek. Niestety...niektorzy to tym zyja. Mrowka.....a jakie wrazenie na Tobie sprawil kolega cory ;-) ??? Sylvik...Ty leniuchu ;-) Ale pewnie dzisiaj "odpraujesz" to w pracy ;-) Olaja....kiedy wracasz? Bling...Ty tez moglabys czesciej dawac znac :-) Kania...nie pochwalilas sie jakie to sztuki czekaly w lodowce ;-) Przyznaje, ze ja rowniez nie robilam brzuszkow ani pieskow w weekend....ale od dzis znowu grzecznie zaczynam :-) Pogoda do d... Ale mam dzis w planach zrobienie kilku sloiczkow z papryczkami , tyle ze naprawde duzo z nimi roboty. No ale czas mam :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ZA ŻYCZENIA Ja odpoczywam , chyba nawet nad za dużo. Jak siedze i nic nie robie , to już kompletnie nie robie, jak za cos się wezme to szybko mi to idzie. A to ,że robie pierogi , krokiety , zaprawy itp. Mimo iż poświęcam temu czas, później mam luz totalny. Ogólnie zaprawy lubie robić( choć bluzgam i narzekam ) To naprawde wygoda, nie mówiąc o walorach smakowych i zdrowotnych. U mnie nie ma soków, napoi sklepowych , Nie kupuje tego i dzieci nawet nie wołają. Jakaś cola od czsu do czasu i to wszystko. Najwięcej robie , soków, ogórków i buraków. To u mnie znika szybko. Jestem zodiakalną panną , więc powinnam być pedantką, ale nią nie jestem. ( są chwile ,że chciałabym być) Tak wpadłam na pomysł, jesteśmy "rodzinką" polsko-włosko-norweską " może nasze koleżanki podrzuciłyby jakieś przepisy na smaczne dania, przetwory. Nie wymyślne , ale takie możliwe do zrobienia z produktów dostępnych u nas bez problemów. Co wy na to? Jasa kuknij na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Jestem zdegustowana i zla....Kupilam w Polsce kolby dla moich papuzek i kurcze juz drugie opakowanie z robakami, fuj....jak tak mozna? Pewnie przechowuja je tak, ze teraz sa owoce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zapraszam , bardzo chętnie Cie poznam osobiście ;) Świetny pomysł z tymi daniami . Mnie w sumie najbardziej interesuje kuchnia włoska , chociaż norweska tez moze byc calkiem dobra ;) No to Dziewczyny co polecacie ?;) Ojoj to Ty Jasa ?:P Julka jak mieliśmy chomiczka, tez zdarzyło się nam kupić zarobaczywiałą kolbę :O Mrówka ufff, to nieżle, tez miałabym zgryza czym chłopaka przez tyle godzin zainteresować ;) Katarzynek no niestety takie są uroki ;) Ciotki zawsze sa ciekawskie :P Potem muszą obgadać :D Masz jakieś foteczki z wesela ? Chciałabym Cię obejrzeć w pełnej krasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii --- to rzeczywiście ja pisałam ale nie z mojego konta ;P Tak to jest jak się człowiek zamota :) A tak jeszcze co do teściowej to zastanawia mnie jedna rzecz: a mianowicie: gadalismy o wszystkim, opowiadała o swoim zyciu troche my o sobie mowilismy ale jak mówiłam coś o swojej rodzinie to ona zmieniala temat :) Zapytała mnie raz jak tam z moją mama kontakty i czy byla u nas, ale to wszystko. Jak coś o siostrze opowiadałam czy coś wspomniałam, że mam mówiła to ona szybko temat zmieniala. Miałam wrażenie jakby była zazdrosna troche;) Jakbym ja teraz była w ich rodzinie a swojej nie miała :P Nie wiem ale jakoś tak ciezko mi to sprecyzować ale zdziwiło mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 🌻] 🌻 lekarza narazie nie zmienilam ale byłam dziś u swojego i dostałam nowe leki Paromerc i doraźnie Zomiren. Lekarz stwierdził że leki nie działają bo ja nie chce aby działały, wszystko jest w mojej głowie i dlatego tak ciężko to znosze, bo lek jest dobry i napewno nie można było mieć takich objawów jak ja wymyślam. Ale nowe leki dał :) Pytałam lekarza o ten lek co mi Landrii polecała, ,ówił że dobry ale uzależniający a ja powinnam brać leki dłużej więc mam tylko doraźnie (czyt. w razie ataku paniki) 1 tabletke brać. Zapisałam się na wizyte w październiku do innego lekarza (na kase chorych), jak te leki nie będą znowu działay to pójde i zobacze co tamtem powie. Zapisałam się też prywatnie do psychologa, ale też niestety dopiero od października bo jest na urlopie :( tu jednak wizyta płatna, ale co tam oby tylko pomogło :) Jasa no widzisz a tak się bałaś, przecież (jak mówi Mrówka) teściowa też człowiek :P Belisima fajnie że masz nowy sprzęt, teraz będziesz śmigała od rana do nocy :P Landrii fotke z maleństwem dostałam, pasuje Ci :P Katarzynek czekam na fotki z wesela :) Mrówka ale Ci się fuksło hehe, masz zięcia z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wygląda ;) ja dziś piłam kawusie z młodymi :) teraz biorę się do roboty potem z małym do lekarza, mam nadzieję że nic poważnego a pogoda za oknem do de.......... no nic, może jakaś herbatka gorąca na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, zapraszam na kawke :-) I u mnie zimno, normalnie moj kochany dzis wlaczyl grzejnik przed wyjsciem do pracy, wiec jak wstalam to bylo w miare przyjemnie. Mrowka...a co Pablowi dolega? Wczoraj grzecznie brzuszki zrobilam- 80 , ale pieskow niet, bo nie chcialam rozsmieszac mojego mezulka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam pierwsza , tylko nie miałam siły pisać. Lecze kaca! po wczorajszej niespodziewanej imprezie. Nawet komary głośno bzykają, nie wspomne o innych dźwiękac. A że na kaca najlepsza jest praca, to od 3 godz. sprzątam piwnice. Uwierzcie ,że nie jest to przyjemne. Piwnica w starym domu ,nie chciało mi się sprzątac wiosną i teraz wyrzucam zgniłe ziemniaki ( już mają nawet młode) ,wytargałam skrzynki po jabłkach i moczą się w wannie. Nawet wziełam się za szafe ze słoikami , które leżą tam od 20 lat. Ja nie chowam słoików do piwnicy po zakrętki rdzewieją. Tam są( raczej były słoiki pd gumke) Butelki z sokami te takie zamykane na korek. W sumie to jakaś galaretka się zrobiła. pamiętam jako dziecko uwielbiałam te korki zalewać świeczką. Wszystkie słoiki wywalam, nad sokami się zastanawiam , czy nie nastawić na wino. To są soki bez oprysków, jeżyna i malina. Zobacze jeszcze . za szafe się zabrałam bo już się rozpada. A za piwnice się wziełam bo jutro ide na wykopki i odbiore zarobek w naturze czyli ziemniakach na zime. Po co ja piłam to wino... Fajnie pić , gorzej później żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo ma oskrzela więc cały tydzień bedę go kurowała :( nastrój ogólnie taki sobie raz dobry raz gorzej niż dobry ;) słucham dziś bajora :D polepsza się wtedy odkryłam piosenkę której jeszcze nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka- oj! tam zawsze :-P W pewnym wieku się trza pośmiać bo na co inne ból glowy nie pozwala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała chyba od Mrówki się zaraziłaś i też wpędzasz mnie w wyrzuty sumienia że nic w domu nie robię :( dziś uciekłam z pracy a i tak nie robie nic tylko włączyłam sobie kompa i leniuchuje :P dziś badałam krew na cukier, jutro wyniki, ale prosiłam panią aby zbadała mi tym glukometrem i teraz wykazało cukier na 120 :( cholera zaczynam się martwić :( zobacze co jutro lekarz stwierdzi po wynikach a co do pogody, to u mnie nawet słonecznie i w miare ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja też odebrałam dziś wybiki, ale lekarz przymie mnie jutro więc wtedy napiszę co mi wyszło. Sylvi czekam też na Twoje wyniki. Mamy te same obawy. Lekarka mi powiedziała, że już teraz nie powinnam jeść owocóe i zadnych ich przetworów (dzemów, soków itd.) no i uważac z mlecznymi produktami. Pieczywo powinnam jeśc tylko pełnoziarniste i żadnych płatków kukurydzianych. Oczywiście średnio się stosuje- jednak soków nie piję tylko wodę no i słodyczy nie jem prawie wogóle. Mala aż mnie przeraziła ta Twoja praca dzisiaj!! Wow ja bym 1/3 zrobiła i mi by na tydzień wystarczyło ;P Tez jestem leniem, ale jak pracowałam to miałam więcej sił i ochoty na wszelkie prace. Takie siedzenie w domu i brak większych obowiązków zabija wszelką inicjatywe :/ Mrówka mam nadzieję, że Pablo szybko się wykuruje, a tak przy okazji - to jego prawdziwe imię? :) Julii Landri piszecie, że zimno a u nas upał! Wprawdzie rankami to mój M zakłada już jesienną kurtkę jak idzie do pracy ale w poludnie już bylo bardzo cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie piękna pogoda, łaziłam po południu po łąkach bo małe przyczepiło się do naszego gościa ;) no i nie powiem chłopak nie w ciemię bity wazelinka też była ;) :P Jasa> oczywiście że nie tak naprawdę to Paweł :) a ja się ostatnio byczę siedzę tylko nad czymś czerwonym i próbuje to skończyć moze mi się jutro uda to wyślę Landri co fotki i ocenisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa ja mam nadzieje że tak źle nie będzie bo uwiebiam słodycze i codziennie na śniadanie jem płatki mussli :( :) Mrówka a jak Pablo? co mówił lekarz? wysłałam Wam nową fotkę z moją kolezanką z pracy :) dziś moja mama mnie odwiedziła i pstryknęła nam fotke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> ile ona ma wzrostu? i te ramiona to chyba zła długość:( no nic jak skończe to zobaczymy Sylvi> Pablo ma oskrzela i do końca tygodnia siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri super foteczka U mnie etz juz grzejnik chodzi wieczorkami bo chlodnawo sie zrobilo Przyjechala siostra Adka wiec mam towarzystwo,odpoczelam 4 dni i jutro do rpacy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka wchodzę na pocztę, a tu niespodzianka :D Zaraz odpisuję. Sylvik a co Ty z tą swoja fryzjereczką takie na blue :P Jasa na Karaibach mieszkasz , czy jak ? :O :P Bling , Julka, Mała , Belisima, Kania, Kinga , Katarzynek 🖐️ Lecę dalej , bo tu byłam tylko przelotem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na blue to tylko ja, ona na siwo ;) i znowu dziś pierwsza i kawka podana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×