Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Cześć Kobietki Nudzi mi się w pracy i troszkę Was podczytuję, dziś też sama w pokoju, wszyscy na urlopie a ja z nudów pożeram mega ilości jedzenia.... Mam nadzieję, że mogę dołączyć do waszego grona, bo chyba miłe z Was dziewczyny!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączaj, będzie nam miło 🌼 Też siedzę sama w pracy. Na szczęście dziś krócej. Koło 14 tej zmykam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do 15.30 czyli jeszcze 1 h ale dobrze, że mam okna chociaż umyte zasuwałam w pn, wt i śr po pracy także dziś popołudniu fryzjer. Przyda się na te moje odrosty, doprowadzę się do ładu i składu. I nie wiem czy to dzis ostatni dzień spowiadają przed świętami czy jeszcze np w sobote można ???? Czytałam, że któraś z Was jedzie na świeta do Włoch, kurcze jak ja zazdroszczę też przydałaby sie taka odskocznia u mnie Za to święta w części u mnie 2-gi dzień świąt i 15 ludzi na obiedzie i kolacji a ja nawet nie zrobiłam zakupów trza sie brać do roboty .... I bardzo się cieszę, że koleżanka mnie tak ładnie przywitała mam nadzieję, że reszta dziewczyn też nie bedzie miała nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania moje gratulacje :) ale zdolniacha z Ciebie :) z mojego wyjazdu chyba nici, właśnie oglądalismy pogode, w niedziele pada a w poniedzialek leje :( więc chyba jutro zaczne przygotowania do świąt :P Juli hehe a makijaż też zrobiłaś w ramach ucieczki? może chciałaś Panu od gazu w ramiona paść :P witaj Ita, dołączaj do nas śmiało :) co do fryzjera to ja dziś byłam u siebie w salonie i chciałam coś z fryzurą zrobić ale fryzjerka mi odradziła wszelkie pasemka bo mówi że mogą mi się pokruszyć włosy od tego rozjaśniania :( kurcze znowu żałuje że zmieniłam kolor włosów tym bardziej że już fajnie zregenerowałam je po ostatnim rozjaśnianiu. \Już sama nie wiem jaki kolor położyć, czy spowrotem na brąz czy ten rudy odświeżyć :( jakoś dziwnie się w nim czuje, synowi się nie podoba, mąż oczywiście nie ma zdania, a dziewczynom się podoba bo podobno mam ładniejszy kolor twarzy :( :) i bądź tu czlowieku mądry :P Landrii dziś zrobiłam fotke jajka takiego jak Ty nam przesyłałaś, tylko ten taki bardziej śmieszny jest. Może zaraz spróbuje go do Was wysłąć :) a jak możesz zdradzić tajemnice jak się go robi? z czego on jest? z jakiś serwetek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita witamy To ja lece,ale mam dosc juz siebie, ciagle ogladaajc wiadomosci z minuty na minute dochodze do wniosku ze strzele gape ubraniowa ,bo jakos chlodem mi tam wieje Oj obiecuje sobie ze juz nie bede wiecej kupowac butow ktore bede mogla zalozyc raz od dzwonu tzreba byc bardziej praktyczna,no i podazajac za tym glosem ,spakowalam zeszloroczne balerinki ktore sa kryte , plaskie i wygodne i beda do wszystkeigo a wypakowalam jedne z odkrytym paluchem i jedne na slomkowej podeszwie, masakra jaka ja niezdecydowana. Sylwi no w sumie to lepiej zostac w swoim domku,niz siedziec pod obcym dachem bo pogoda nie dopisala Przeciez mozesz sobie caly ten nastroj wielkanocny odpuscic nikt nie zmusza Ja zrobilam dzisiaj Adkowi salatke,ma biala kielbaske,jaja i szynke i dwie pizze na wszelki wypadek i musi mu starczec. On i tak w swoim garazu bedzie siedzial i macal cacko Dzis jednlismy rybke a teraz smaze nalesniki z serem,ale mnie wzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Sylwik zostaw rudy , może ewentualnie jakiś kolorek wpadający w odcień brązu(tylko uważaj bo ja robiłam kiedyś z pallet i chyba garniera i wyszły mi prawie czarne) Dobrze ,że tafiłaś na dobrą fryzjerke bo pasemka mogłyby faktycznie zniszczyć włosy. Ita witaj i zaglądaj . Ja wczoraj was czytałam , ale nie miałam siły pisać . Pogoda od rana słoneczna była ,a mnie głowa koszmarnie bolała , zasypiałam na stojąco, dopiero wieczorem wyszłam na jakieś zakupy. W sklepach i tak był koszmar,tyle ludzi. Pozamawiałam sobie telefonicznie mięsa i wędliny u koleżanki w sklepie, odbiore sobie jutro rano( mam taką możliwośc to nie będe sobie zasmradzać lodówki wędzonym) Dziś wezme tylko karczek i schab bo to bede piekła ,musze dzisiaj zabejcować. Bigos ugotowałam wczoraj ,w sobote zrobie z 2 sałatki , upieke jakąś babke i juz . Nie wydziwiam za wiele , to tylko 2 dni. Nie wiem po co ci ludzie tyle kupują , pełne wózki. Przecież połowe z tych zakupów mozna było zrobić wcześniej. Dziś pogoda do bani, leje . Dlatego też takmnie łeb bolał. Ciężke życie meteoropaty. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala jak zwykle ranny ptaszek ;) ja dziś sobie pozwoliłam dłuzej poleniuchowac a teraz biorę się za wypieki ;) wyjazd do moich rodziców odpada bo mama właśnie zadzwoniła że ja złożyła angina i moze nie ryzykowac przyjazdu z Pawłem który i tak bierze leki - moze ma racje potem skocze tylko do miasta po same owoce bo te zakupione na święta już poszły ;) upiekłam pierwszy raz schab ze śliwkami i wyszedł siuuuuuuuuuper :D ponadto nic ciekawego nadal biegam w chusteczce a do kościoła robię sobie opaskę żeby lepiej wyglądać no i dobrą minę do złej gry - nie ukrywam że cierniem mi w oku i na duszy fryzura dlatego mówię Sylvik nie przesadzaj z włosami ja w tamtym roku miałam takie same a teraz!!!!!!!!.............. :( za oknem piękne słoneczko i ciepło :) baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , u Mrówki słońce u mnie pada, wczoraj któraś pisała, że pochmurno u mnie było pięknie. mrówka dobrze ,że nie jedziesz do mamy jak Mały chory. Co za ciasta wypiekasz , pochwal się no. Może coś i my zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj siedzielismy do 3, dzis mecze sie z bolem glowy :-P Nie wiem co przygotowac na swieta, w sumie w pierwsze swieto spedzimy u tesciow, a drugie u znajomych na grillu .. Jedna blache sernika pewnie bede musiala zrobic, bo Ci znajomi bardzo lubia :-) i zawsze mnie prosza :-) Do tesciow tez przydaloby sie cos zabrac, jakies ciacho, bo ona w ogole nic nie piecze..... a kurcze zawsze mam problem, bo musze wymyslac jak to zrobic bez glutenu. Ech.. Milego dnia panienki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja zostaje w domu bo w górach śnieg a potem deszcz i ulewy wrrrrr no nic nie ma tego złego ;) troche zakupów już zrobiłam, reszte popołudniu jak ludziska do domu pójdą bo teraz nie ma gdzie nogi wsadzić :( Mrówka jak robiłaś ten schab ze śliwkami? ten co reklamują w telewizji? ja uwielbiam taki schab ale niegdy nie odważyłam się go upiec. Jutro będę piekła karkówke, znajomi mi zapeklowali razem ze swoimi :P kiedyś robiłam i wyszła super, syn już czeka że saię znim podziele hehe oczywiście zrobie sałatke jarzynową, ciasta nie pieke bo M kupił po kawałku i wystarczy. Zresztą teściowa co roku narobi wszystkiego tyle że potem rozdaje przez całe święta i jeszcze po nich ;) Juleczko Ty to zdolniacha z tymi ciastami jesteś :) Landrii gdzie się chowasz? i reszta \Pan również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik jasne ,że w taką pogode to nie ma sensu jechać. Ja pieke szybką babke(zawsze wychodzi i 5 minut roboty),sernik z brzoskwiniami. Pieke karczek , boczek i schab ze śliwką. Karczek i boczek mam od szefa . Schab ze śliwką ,kupiłamw biedronce(jest gotowy do pieczenia) wszystko to wkładam w torebki do pieczenia i do piekarnika. z sałatek to chyba tradycyjną i gyros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babaeczki :) Bylam odcięta wczoraj od neta w pracy , a zaplanowalam sobie ze dokonam dłuuuugiego wpisu . Jak juz wrócilam wieczorem nic mi się nie chciało :O W dodatku dostalam katar i ledow na oczy patrze i kicham jak rzadko kiedy :( Sylvik nawet dobrze, ze nie pojechalas , bo faktycznie pogoda nie zacheca do podrózy. A jakbys pojechala , to przeciez wypadaloby polazic troche . Jajko super , moze dziś jak bede miec troche wolnego, to zrobie taką kurkę :D. Jest swietna ;) Swoje jaja robilam wzorując się na jajkach z tej stronki :http://www.bazardekoracji.pl/Wielkanocne-jajko-wstazkowe-karczoch--cinfo-pol-43.html. Zrobienie takiego jajka jak Wam wysłałam , zajmuje mi łacznie z pocięciem wstążeczki do 2 godzin. Zresztą wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania takiego jajka lub bombek zamawiam własnie z Bazy Dekoracji :) I dziękuję za kartke 👄 Dziś porobialm sobie wszystkie zakupy . Wczoraj maz zrobil bigos, dziś galarete, zapekluje mieso i jutro rana wstawiam do piekarnika. Bedzie schab ze sliwką i karczek :) Ja dziś mam w planach (!) upiec ciasto . Dwa rodzaje sernika i ADAM i EWA. KIedys podawalam Wam juz ten przepis .Kupilam dodatkowo babkę piaskowa z polewa czekoladową . Dziewczyny moje porobia salatki ( jarzynowa, gyros i z zupek chinskich :P ) i the end :P Julka a dlaczego wszystko bez glutenu ? Czy u Ciebie tez sie swieci pokarmy ?:P i idzie z koszyczkiem do koscioła ? :D Mala podaj przepis przy okazji na babeczkę :) Ja nigdy nie piekę , bo zawsze mi wychodzi z zakalcem :O Moze Twoj przepis bedzie dla mnie bardziej szczesliwy ;) "Nie wiem po co ci ludzie tyle kupują , pełne wózki." zauwaz, ze jak się pracuje od rana do wieczora , to nie zawsze jest mozliwosc kupowac to wczesniej , tylko kupuje się hurtem :P. Ja tez kiedy się dziwiłam, ale teraz roumeim co poniektorych, dlaczego odkładają wszystko na ostatni gwizdek :) Mroweczko pozazdroscic pogody . U mnie dziś od rana pada na zmiane deszcz i snieg :( A mialo byc ładnie i cieplo . Bling kiedy wyjezdzasz ? A moze juz wyjechalas? :) Ita 🖐️ witam witam :) Bobasek ju mnei ok, a u Ciebie ?:) I dla Wszystkich pozostalych 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie drzemke, bo ledwo funkcjonowaalam :-D Landrii..fajna ta stronka, przyda mi sie na przyszlosc :-) A swieconki tutaj nie ma, raz nawet specjlnie poszlismy do Ksiedza sie o to zapytac, bo jakos wierzc mi sie nie chcialo, ze nie ma tego zwyczaju. No ale on potwierdzil :-( Tak to tutaj wyglada. Wieczorem jest organizowana Droga Krzyzowa ulicami miasta, kazada parafia idzie inna droga i pozniej spotykaj sie wszystkie w jednym pukcie, tam modlitwa i pozegnanie. W niedziele nie ma tej naszej tradycji swiatecznego sniadania , ale ja np. robie male sniadanko dla nas dwojga, kupuje cos w stylu naszej kielbasy bialej, jemy jajka, jest swiateczna dekoracja , farbowane jaja....jakies ciasto. Na obiad zwykle chodzilismy do tesciow i tradycja jest pieczona jagniecina. U nich ten obiad trwa i trwa... Sa przystawki, pierwsze danie, drugie, warzywka, owoce, a potem deser. Moja tesciowa ma celiakie, je tylko produkty bezglutenowe, wiec jak robie ciasta to albo takie bez maki, albo ze specjalna maka bezglutenowa... Jest tez maka ryzowa, ale raz probowalam i nie bylam zadowolona. W drugi dzien swiat tradycyjnie robi sie grilla :-) Swietuje sie na swiezym powietrzu w gronie przyjaciol czy rodziny. Tak to wszystko plus minus wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce było do godziny trzeciej teraz już kropi ;) Sylvik> gotowca zapodałam może i z reklamy nie oglądam to nie powiem, kupiłam z knora schab ze sliwkami z woreczkiem tzn przyprawy, schab miałam swój i śliwki suszone też kupiłam osobno, potem noże zrobiłam otwór zapchałam śliwkami i wysmarowałam tym gotowcem, na koniec do woreczka zamknełam i piekłam wg przepisu, jest przepyszny - teraz będę go robiła częściej :) Landrynka> kuruj się kochana bo katar to okropna sprawa moja młodsza dziewczyna chodzi po domu i rozsiewa zarazki w postaci kataru, żadnego z niej pozytku :( packi już zrobione zostały mi tylko dwie sałatki> jedna jarzynowa tradycyjna a druga gyros - ale to juz jutro rano teraz jeszcze skoczę do koscioła i potem moze wieczór przy szydełku :) co do jajek to nie czytam nawet bo nabiorę ochoty na zrobienie a czasu naprawdę nie mam ;( Julia> no właśnie dlaczego bezglutenowe? miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce było do godziny trzeciej teraz już kropi ;) Sylvik> gotowca zapodałam może i z reklamy nie oglądam to nie powiem, kupiłam z knora schab ze sliwkami z woreczkiem tzn przyprawy, schab miałam swój i śliwki suszone też kupiłam osobno, potem noże zrobiłam otwór zapchałam śliwkami i wysmarowałam tym gotowcem, na koniec do woreczka zamknełam i piekłam wg przepisu, jest przepyszny - teraz będę go robiła częściej :) Landrynka> kuruj się kochana bo katar to okropna sprawa moja młodsza dziewczyna chodzi po domu i rozsiewa zarazki w postaci kataru, żadnego z niej pozytku :( packi już zrobione zostały mi tylko dwie sałatki> jedna jarzynowa tradycyjna a druga gyros - ale to juz jutro rano teraz jeszcze skoczę do koscioła i potem moze wieczór przy szydełku :) co do jajek to nie czytam nawet bo nabiorę ochoty na zrobienie a czasu naprawdę nie mam ;( Julia> no właśnie dlaczego bezglutenowe? miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja spróbuje tego schabu ale to już po świetach bo za dużo teraz będzie ;) zrobiłam sałatke jarzynową, bigos, jutro upieke karkówke i wystarczy ;) teściowa dzwoniła że upiekła specjalnie dla mnie mamowca i kawusie żebym tylko nie jechała w góry hehe a dziś byli znajomi i namawiali nas na wyjazd na Majorke w święta, oczywiście odmowiłam bo dla mnie wyjazd 50 km to problem a gdzie tyle kilometrów i to jeszcze samolotem :P ale nie powiem, smaka soboe narobilam jak opowiadali jak rok temu tam byli :( :) cholerna nerwica Landrii zaraz obadam stronke którą podałaś, może jakieś jajo uda mi się zrobić, choć znając mój zapał to raczej wątpię :P szalik i beret już wylądowały na dnie szafy, czekają na jesień hihi Mróweczko Ty to masz fajowo, chciałabym mieć takie święta z tyloma domownikami :) pewnie wesoło przy stole? Mała u Ciebie też święta już prawie gotowe ;) Juleczko a Tobie to pozazdrościć hehe mało szykowania, gril na powietrzu, ja też bym takie święta lubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Landrii ile to pracy przy takim jaju! :) to ja może zamówie sobie u Ciebie na drugi rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko mnie tez się podoba taki sposób swiętowania ;) Szczególnie ten grill :P Ale jakos swiat Wilekiej Nocy bez koszyczka i kolorowych jajek sobie nie wyobrazam :) Mrówka katar przechodze tragicznie :O Nawet nie wiem z czym to prównac. Wolałabym bardziej miec gorączkę i bol gardla :O 5 lat temu , kiedy umierał JP2 tez dostalam taki katar i wtedy siadł mi błędnik. Mam nadzieję , ze tym razem nie bedzie powtórki z rozrywki. Sylvik nie ma sprawy. Masz u mnei jajo :D Ale mogłabyś sama spróbowac , tak jak napisalam gora 2 godziny bez pośpiechu i mozesz wyczarowac cudenko. Wystarczy twórcza inwencja :P I wielka szkoda, ze niezdecydowłas się na tę Majorke ;) Ręcze Ci, ze wsrod przyjacioł i przy takiej ilosci wrazen , nerwica zostałaby uśpiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,z kawą w mroźny poranek jest -3 stopnie i błękitne niebo. widze,że święta już pawie gotowe i potawy prawie te same . Julka tez ci zazdroszcze tego grila. Lepsze to niż spędzanie świąt przy suto zastawionym stole. Któraś chciała przepis na babke więc podaje 4 jaja 1szkl.cukru 1szkl.mąki 1szkl.mąki ziemniaczanej 1,5łyżeczki proszku do pieczenia. margaryna palma (ja daje zawsze tą z murzynkiem) Margaryne rozpuścić , Białka ubić na sztywno, dodać cukier ,żółtka, mąki, proszek, na końcu ostudzoną margaryne(jakiś olejek) Robi ją się w pare minut , córka juz robiła ją jak miała 10 lat. Pieke w tem.160stopni,jakąś godz. Zawsze wychodzi i jest wilgotna Z tego ciasta pieke też baranki, mam taką forme . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii na samą chyba myśl o tym wyjeździe całą nockę mialam do d... dawno nie miałam takiego lęku :( walczylam ze sobą aby się nie poddać i nie jechać na pogotowie bo wtedy ona by wygrała, ale namęczyłam się sporo. Dziś niestety mam gorszy nastrój przez to, ale już biore się za porządki, wstawiłam karkówke do piekarnika a potem już tylko farbowanie włosów, kąpiel i świętownie :) odrazu złożę Wam życzenia bo nie wiem czy będę włączała dziś jeszcze kompa ;) Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypał w dłonie! Niech zające i barany spełnią wszystkie wasze plany, niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się prawie świątecznie 🌼 Myślę, że ze wszystkim się uporałam :) Barszcz gotowy dwie sałatki ciasto święconka...itd Pozostało mi Wam życzyć Wesołych Świąt 🌼 Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy.... Życzymy miłej Wielkiej Nocy. 🌼 Acha Sylwik jajo fajne takie kurczakowe :D Skąd wy to bierzecie? Też takie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypał w dłonie. Wesolego Alleluja kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świat Wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi. Umiejętności dostrzegania piękna tego świata i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja swoje jajo znalazłam na basenie w recepcji, a Landrii swoje zrobiła sama ;) bo ona zdolniacha jest ;) jakoś nie moge kompa do szafy schować, kusi cholernik hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Sylvik nałogowcu :P Dziękuję slicznie za wszystkie zyczenia :D Ja powysyłałam do każdej z Was , wiec juz nie bedę się powtrzac :P Wyjątkiem moze byc Julka , bo nie wiem czy do Italii kartka dojdzie na czas :P Juleczko 🌻 WESOŁEGO ALLELUJA :D :) Ja mam juz wsjo zrobione i teraz tez trochę pobuszuje po necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloł. Jak zwykle nie odzywałam się trochę ale nie zapomniałam o was moje drogie :-) Już każda z was ma prawie wszystko gotowe, super. My święta spędzamy poza domem, tzn. jesteśmy "na domku" na Kaszubach ze znajomymi :-) Właśnie skończyłam robić sałatkę z kurczakiem, bigos mamy zrobiony w słoikach, mięsko też jest. Znajomi zajęli się ciastem :-) Bo, ja mam absolutnie dwie lewe do pieczenia ciast. Teraz sącze piwko :-) Fajne jest to, że do pracy idę dopiero w czwartek więc mam zamiar wypocząć i świętować :D Landrii - te "twoje" jaja są super :-) Tęczowych pisanek, Na stole pyszności, Mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkiej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×