Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czy ktoś słyszał na temat oficera, który ocalał z masakry w Katyniu? Dziewczyny na innym topiku rzuciły temat. Podobno taki jeden był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka no widzisz ja już tak mam, że gna mnie tam gdzie inni by nie polecieli, haha a co do buszów to my nie bedziemy zbytnio brykać po dżungli, tylko w drosze tajlandia-kambodza ale to autokarem klimatyzowanym, więc żadne komarzysko pewno sie nie dostanie do środka-bo tego się obawiam najbardziej-malarii-ale mieliśmy wywiad z lekarzem i wszystko ustalone, także musi być ok! A z drugiej strony co mam być to będzie... Czyli w chorwacji ceny około 50 zł za os nocleg tak? Landrynka no ja uwielbiam lumpy, własnie kupiłam sobie 3 sukienki i białe baletki na wyjazd no nie takie jak chciałam do konca, ale dobrze, że w środku z lnu to noga aż tak się nie zmęczy za grosze. Dziś to narmalnie usypiam na siedząca w sb troszkę posiedzieliśmy u sąsiadów do 24 bo mecz jakis był i wczoraj nie mogłam długo zasnąć teraz są tego skutki! A oczy to mnie tak szczypią, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita nie wiem ile. Ok 50 to nad naszym morzem. W zeszłym roku byli znajomi w Chorwacji, to w przeliczeniu na euro tyle mniej więcej. Trzeba popatrzeć na oferty w internecie. http://www.chorwacja24.eu/pl-chorwacja-kwatery-prywatne-noclegi.asp Poszukaj tego typu stronek Mój MM się tym bardziej interesuje, bo koniecznie chce tam jechać ale jeszcze nie ma sprecyzowanych życzeń. Ja się zdaję na niego. fajnie byłoby jeszcze3 z kimś jechać bo sami jednym samochodem w ciemno jak nigdy nie byliśmy to się boję trochę. Ale tam ponoć Chorwaci rozumieją i mówią sporo po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta u laryngologa nic nowego nie wniosła, oprócz tego że mam zlecenie na kolejne badania :( i jestem lżejsza o kolejną stówkę wrrrrrrrrr braknie mi kasy w tym miesiacu chyba no nic nie bedę was zanudzac polewam kawusie jak któras chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo , nie nie Mroweczko, ja tez tu zagladam :P Poki co zajrzałam i zmykam , bo mam pilną rzecz do zrobienia ;) Zajrze później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdoleeeeeee Tak sie napisalam , a tu szlag trfail moj wpis . Wszystko przez ten pieprzony internet przez modem, ktory co chwilke mi sie zawiesza :( :( I znowu mam pisac ?? :(((I w dodatku skopiowałm, ale po ponownym uruchomieniu przegladarki, wkleic wpisu i tak nie moge 😭 Pozaliłam sie troche , pozazdroscilam Wam, poradzilam i nie ma tego :( Jak mnie najdzie ponownie to napisze jescze raz, a teraz ide na kawę :) Ps,. Ciekawa jestem czy ten wpis bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spicie ?
?? gdzie jestescie ? to ja landri ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalegam sobie w domku, za oknem nieciekawie. W sobote bylo 25 stopni, dzis tylko 10... Kupilam sobie wysokie buciorki z wycietym palcem, a tu pogoda plata figle. Dzis jedziemy zobaczyc calun turynski, wystawiany jest co 10 lat, wiec korzystamy :-) Ja widzialam kopie z rok temu, bylam z grupa z kursu , mialam cala historie wykuta po hiszpansku :-D Trzymajcie sie babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia u mnie też pogoda taka sobie a przez to i nie tylko nastrój do bani, prosze napiszcie coś weselszego bo widze ze zasmutniało zdołowało się i jest bele jak :P idę na herbatkę bo mi głowa pęka , a ty Julia wysyłaj fotki bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoło mówisz????????? No dobra streszczę wam moją rozmowę z córą. Wracamy z egzaminu ecdl. Na szczęście dla mnie ostatniego jeśli oczywiście zdałam. ;) Gadamy sobie o dupie Maryni. Ja napomykam, że małżonek, czyli jej tatuś chyba chory, bo coś rano narzekał..... Córcia na to - A co? Odleżyn dostał. Ryknęłam śmiechem. Od czego się ma dzieci, żeby cię rozweseliły. :D Jutro zakończenie ECDLa. Nareszcie. Nachodziłam się od listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale ale nastrój do bani, jakoś mnie ta tragedia poruszyła mocno :( oczywiście zaduma nad życiem i jego kruchością :( a najgorzej wkurza mnie że dopiero po śmierci wszyscy mówią i piszą jakimi cudownymi ludźmi była Para Prezydencka, a za życia zupełnie inny wizurenek kreowały media :( i w co wierzyć?????? ech chyba to już i tak nie ma znaczenia :( Mrówka współczuje z małym tej choroby :( mam nadzieje że znajdziesz szybko przyczyne bo oboje się męczycie :( co do Chorwacji moge się wypowiedzieć, byłam co prawda niedaleko Polski, ale byliśmy na wyspie więc ceny troche wyższe podobno niż gdzie indziej. Ale jedzenie zbliżone cenowo do naszego, nie trzeba brać konserw ze sobą :P a arbuzy i melony poprostu rewelacja, dla nich pojechałabym jeszcze raz hehe za nocleg płaciliśmy 50 euro za dzień, ale to był taki niby domek, mieliśmy cały parter dla siebie (4 dorosłe osoby i 3 dzieci dużych), w tym klimatyzacja, urządzona kuchnia, podwórko, gorąca woda. W sumie wyjazd na tydzień kosztował nas tyle co normalne wczasy u nas, z tym że faktycznie pogoda i woda cudna ;) no i te widoki nie do zapomnienia :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ten tekst powinnaś opatentować hehe ma córka poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem deszcczowo małe spało całą noc :) więc wykopciałam do przedszkola zeby odsapnąć i co......... zdechł mi komp zawirusił się czy jakoś tak, dobrze że syn ma swój wypasiony to go wykopałam zeby tu luknąć z kawusią ;) Kania> dobre, dobre ;) Sylvik> ja nie mam tv bo jeszcze się nie zdecydowałam jaką chce sobie wziąść myślałam o polsacie ale pewnie do soboty mi zejdzie z decyzją bo czekam na M, więc problem mam z głowy - nie oglądam no i dobrze bo te kalkulacje spekulacje i inne tam takie już się zaczynają, człowiek nie widzi, nie słyszy i się nie denerwuje ;) jakis student napisał na necie że ludzi to trzeba szanować za życia a nie po śmierci im hołdy oddawać podczas gdy za życia różnie się o nich mówiło i ma całkowitą rację no i ja chcę słoneczko więc jak któras go tam u siebie zakisiła to przysyłać ;) Landrynka - kończ te smutki i się pokazuj - jazda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Smutki , smutki, ale juz sienie mam sily smucic, wiec zaczynam się smiac z tej calej mojej sytuacji :P Wieczorem i to dosc późnym strzelila nam bateria lazienkowa od wanny ;) Woda se trysnęla na wysokosc metra i zgrzyt :P No bo co tu robic o tej porze, jka naprawic? Muslielismy zakercic wodę , bo cieklo. O plnocy byl zjazd do piwnicy w poszukiwaniu wszelkich srub, nakretek itp . W koncu stanelo na tym, ze rano o 7 pojedziemy do Praktikera po nowa baterię. No ale trzeba sie jakos umyc ? wiec wlewalismy wode do wanny raz z jednego otworu cieplej wody , a potem z drugiego zimnej :P Smiechu co nie miara przy tym bylo :D Tesciowa, ktora akurat u mnie sie gosci patrzyla na nas jak na głupków :P Wczoraj sie sporo napisalam na temat Chorwacji. I dziś w ogromnym skrócie .Opłlaca sie jechac , nawet noclegow nie trzeba wczesniej rezerowowac. Troche swojego zarcia w bagazniku i piekna przygoda.Ponoc koszt niemalze o poloowe mniejszy niz nad naszym Baltykiem :O Kania moje cory tez mają niezle teksty :) Ale powtorzyc tego nie potarfie. Bo czasami sypią nimi _ zwłąscza jedna _ jak z rękawa . Julka jak tam Całun ? Npaisz troche jak to jest widziec tak historyczną szatę?:) I w ogole atmosfere , jakies ciekawostki z tym zwiazane, a zaslyszane podczas jego ogladania . Sylvik zrob jak Mrowka, wylacz TV i nie sluchaj tego tyle , bo faktycznei mozna dostac pierdolca :O Slowko odnosnie pochowku na Wawelu, moim zdaniem male przegiecie. Mala co u Jasy ? wiesz cos ? Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak usłyszałam tekst o Wawelu to mnie normalnie coś trafiło. Od rana zetka wrzuca komentarze od ludzi. Niektóre nawet mocne. A MM chyba naprawdę chory. Wieczorem miał gorączkę 37,8. Jak na niego to obłożnie chory. Najadł się czosnku i tak śmierdział, że nawet ja tego nie mogłam znieść. Na noc kazałam mu nie zamykać drzwi od sypialni. Nawet kot śpiący mi na głowie nie przeszkadzał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz włączę sobie radio zet. Z przyjemnoscia posłucham tych komentarzy. A ja myslalam , ze tylko moj M jak ma katar to umiera :P Widocznie tak mają wszyscy Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, dla chetnych wysylam promyczki slonca :-) Jak taka pogoda zaglada nam do mieszkan , to od razu milej sie wstaje. Zeby zobaczyc calun nalezy zrobic rezerwacje, bo ludzie zjezdzaja sie z calego swiata. Na ten tydzien wolne miejsca byly tylko na wtorek, wiec skorzystalismy. Calun jest wystawiony w katadrze sw. Jana, jest rozlozony za szklem i powieszony jak obraz. Ludzi wpuszczaja grupami, jak bylismy blisko to byla wspolna modlitwa i szlo sie dalej, by ustapic miejsce nastepnym... Trwalo to doslownie kilka minut. A, zanim wpuscili nas do Katedry, pokazali nam w osobnej sali film z krotkim objasnieniem gdzie i co widac. Moje odczcie bylo takie jakby bylo to krotkie wydarzenie turystyczne, jakos tak za szybko to szlo i bez chwili na zadume... Jak nie zapomne to buciki sfotografuje mi maz dzis wieczorkiem, lepiej wygladaja na stopie, a samej jakos trudno :-D Tez jestem ciekawa co tam u Jasy.... W ogole sie nie odzywa, a na blogu tez chyba nic nowego. Belisima tez nie daje znac, znudzilysmy sie jej, czy jak? ;-) Buziaczki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Juleczko 👄, dzien dobry wszystkim 🖐️ ;) Mam dzis wolne i myślałam, ze odpocznę . A ja mam tyle roboty, ze nie wiem czy do wieczora uda mi się usiąśc :O Teraz zrobilam sobie krótką przerwę na kawe i wracam do zajec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło się zrobiło więc zabawiam się w kreta i kopie w ogródku ;) a komp siadł totalnie wirusy go pokonały i niewiem co z tego będzie chwilowo nic dobrego, spadam dalej kopać tv nadal nie mam więc jestem praktycznie odcięta od świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie odzywałam sie bo nie miałam kiedy Cały czas mam w głowie ta tragedię, w pracy mamy głośno radio, co chwila ktoś mówi o jakiś nowych tajemniczych wiadomościach wyczytanych w internecie, ja już nie wiem czy my możemy tak ufać Rosjanom.... A co u Was kobitki? Julii Ty mieszkasz za granicą w Hiszpani? Czytałam coś o całunie turyńskim i coś mi miga w głowie, że wystawiają go raz na 100 lat??? Sylvi a kiedy byłaś w tej chorwacji? Dziś latałam po aptekach szukać filtrów-blokerów z kolorem czyli żeby już podkładu nie nakładać, ja taka blada na buźi, że bez koloru to do ludzi nie wychodz haha ale pustki w aptekach także muszę jeszcze w innych zobaczyć, no i jakis do ciała kupić. No musiałam wyjść z pracy coś załatwić i zahaczyłam o ryneczek-kupiłam rajtki i tam też są lumpy, zdobyłam białą przewieną tuniczkę przyda sie na wyjazd. A jeszcze wczoraj się wkurzyłam bo miała przyjść jedna kumpelka a ona przytachała dodatkowe 2, więc na szybko musiałam do gyrosów dorabiać jakąś drugą sałatkę zeby starczyło(no i jeszcze mam pełno garów z wczoraj do mycia bo wieczorem nie miałam siły) i wiecie co dziewczyny coraz częściej myslę, że ja już z dziewczynami w moim wieku, które są panienkami, szukają facetów, to ja nie umiem gadać, tzn na 1 h ok ale potem męczą mnie takie rozmowy w sumie o nie wiem o "niczym".... Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita....mieszkam we Wloszech, a Calun wystawiany jest raz na 10 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) pisałam Wam o moim znajomym który zginął w katastrofie.. dzis ma przylecieć jego ciało. zaglądam tu do Was, ale jekoś nie mam ochoty na nic. zarezerwowalam bilet i 4 lece do Hiszpanii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Wawelu to dziwie sie tylko córce, że nie chce mieć ojca i matki w Warszawie i chyba oni też byli bardziej związani z Warszawą, ale to juz ich decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek współczuje :( Ita byłam 2 lata temu ;) Mrówka już w swopim żywiole? ja też od rana wściekła bo deszcz padał, ale teraz się rozpogodziło i nawet słońce wyszło więc też szbko wylazłam na powietrze pogrzebać w ziemi i skończyć malowanie ławek ;) Landrii a co Ty tak dzisiaj masz dużo do roboty? kurcze a ja nie wiem co ze sobą zrobić przez caly dzień, normalnie na łeb dostaje od tego ciągłego siedzenia samej w domu. Ja chce swoje poprzednie życie!!!!! :) Juleczko butki piękne, ale trzeba umieć w takich chodzic :P kiedyś miałam podobne to tak mnie rżnęły w palec że wylądowały w piecu po jednym spacerku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przyzwyczajona do obcasow, na lato do dlugiego lazenia wybieram jakies koturny i lece :-) U mnie taki kwiecien jak z przyslowia: kwiecien plecien bo przeplata.... doslownie. Raz zimno, raz cieplo, nic nie mozna zaplanowac. Calymi dniami siedze w domu i sie doluje, ja juz chyba w depresje popadam normalnie. Najgorsze, ze nie mam juz zadnych pomyslow. I chyba cierpie na kompulsywne jedzenie, jak jestem jakas zla, podrazniona, nie w humorze, czyszcze lodowke traktujac siebie jak smietnik. Fuj. Takie dni mam nieciekawe. He he...pomarudzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starczy tego dobrego, po południu pojechałam po dekoder polsatu i już w domu jest tv ;) no i udało się z kompem, miał 47 wirusów, straszne... ale na szczęście wystarczyło odwirusować i mam nadzieję że będzie już działało jak należy butków jeszcze nie widziałam i tak sobie pomyslałam że ja zadnych fotek ity nie mam więc nie bardzo wiem z kim gadam :P Kasia> nie smuć się i głowa do góry... mam nadzieję ze wyjazd się uda :) Sylvik> żebys wiedziała że w swoim żywiole ;) dziś kopałam jutro sieję i jeszcze znowu trochę kopania mnie czeka :) teraz już ide odsapnąć przy drutach. aaaaaaaaaa i kupiłam dwie kiecki dziewczynie na allegro ale ta już nochem kręci a jeszcze nie doszły więc niewiem czy nie będę szukać na nich klienta bo sama to w nie raczej nie wejdę ;) http://www.allegro.pl/item981779132_mtr_vila_tunika_na_ramiaczkach_we_fiolecie_l.html http://www.allegro.pl/item981772454_mtr_b_young_sukienka_z_kokardka_z_jedwabiem_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×