Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

i dzieki za ptysia, ja zjadlam kawalek swiatecznego sernika, reszta pojdzie do kosza :-( A na niedziele moj zapragnal tiramisu.... Jak zasluzy to zrobie, jak nie to niech pragnie dalej :-P A ja wciaz siedze i siedze.... Landrii, daj mi kopniaka ;-) Jak pomysle o mojej grubej dupie to wcale mi sie nie chce do szafy zagladac. Fajnie byloby miec taczke, podjechac do szafy, wszystko wyrzucic prosto do tej taczki, wywiezc...a jutro miec bon na 1000 euro i kupic sobie wszystko nowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi właśnie tak zrobie dzis idę do strzyżenia obok jest wet to zajrze i podpytam fakt to nie ten sam co chodzę ale chyba bedzie znał odpowiedz a jak nie to poproszę o wypisanie recepty na to dobre lekarstwo A wyjeżdzam 28 kwietnia do Tajlandi i Kambodzy zwiedzanie+wypoczynek, już sie nie moge doczekać :) Co do sushi to ja mam chyba w domu jakis przepis nie robiłam, ale raz kupiłam mrożone i nie bardzo mi smakowało... Co do porzadków w szafie ostatnio robiłam i w końcu wyrzuciłam to co od ponad roku nie załozyłam na siebie, uzbierało się tego trochę, ale w szafie i tak sporo zostało ponieważ ja zaopatruję się prawie zawsze w secendhandach ;) i zawsze coś fajnego na topie za groszę znajdę Dzis po pracy muszę jechać właśnie do galerii(jak ja nie lubię) bo muszę iść do orange ,coś mi tel szwankuje wyłączył się i nie chce się włączyć a wcześniej alarm mi sie zepsuł i w ogóle jakieś dziwnie duże rachunki płacimy z mężem, jak zobaczyłam biling to on nr ma do mnie z adarmo a i tak naliczają dziwne-normalnie jestem nastawiona bojowo hehe No i te letnie ciuchy dla mojego trzeba kupić bleee, że nic na lumpach nie ma jak na złość echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jak ja Ci kopa zasadzę , to mnie popamietasz :P I za to lenistwo i ta grubą dupe :P Laska jak sie patrzy , a ciągle tylko o grubym dupsku pisze Musialabys zobaczyc moje, od razu mailabys inne spojrzeniena na ten swoj gruby tyłek :P Sylvik hihiii, siwetne to Twoje hobby :D usmialam sie bardzo, załuje ze ja ogródka nie mam , bo mogłybysmy załozyc jakis fan klub ;) Ita jak kupujesz w ciucholandach mialabys o czym pogadac z naszą Bling:) Nie wiem jak u Niej teraz , ale swego czasu byla fanatyczka takich zakupów ;) Zreztą on awciaz fanatyczka robienia zakupów ;) Co tam w tej Kambodzy jest ciekawego ? Nie wiem dlaczego, ale ten kraj kojarzy mi się z biedą , ale moze do zwiedzania jest tam co...:P Belka gdzie Cię Babulcu wcięło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik tak sobie własnie pomyślałam, ze moze wybralabys sie ze mną w góry latem ? Nawet bez swojego M :D Ta jest okolica Swieradowa Zdroju, 25 km od Szklarskiej Poreby. Cisza, spokój, piekne widoki.......zastanow się .......Mam tam wyjazd w planach. Jkaby bylo wszystko ok, to moze bysmy się jakos umówily i chetnie Cie ze sobą zabiore ;) Jakbys byla zainteresowana to napisze Ci maila co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagary od rodziny? no proszę :P ja niestety nie mam sumienia Pabla zostawić tak samego ech co za życie ;) a co do fanklubu Sylvika to ja się pisze na szczęście zaczeło padac i już do ogródka nie poszłam ;) :P załatwiłam sprawę tylko w ośrodku mam skierowanie do alergologa teraz musze dowiadywać sie dalej co i jak no i siedzę tak sobie i dziergam na drutach sweterek tylko niewiem czy starczy na rękawy a twaróg wyszedł tym razem ;) stałam i pilnowałam żeby nie przegrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się Babulce tak lenicie ?:P Mrówka wysłałam skany ponczo. Jedno masz w kolorze pomarańczy , drugie zielone ;) Obydwa przepiękne. Moze się skusze na takie i zamowie je u Ciebie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wydrukowałam to zielone i idę pogrzebać w kartonach, może coś na nie wypatrze ;) :) Kania> wiedziałam że z tym spadochronem to jakaś podpucha i patrzyłam na wszystko co otacza te babki ale akurat nazwy nie zauważyłam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widze że spodobało Wam się moje obecne hobby :P przynajmniej wykonuję je solidnie, nie to co robótki zimowe które leżą już na dnie szafy hehe Landrii nardzo chętnie bym pojechała i to nawet na 2 tygodnie, ale narazie z moim świrem nie ma szans na wyjazd bez M :( najdalej wybrałam się bez niego 13 km i to syn jechał drugim autem przedemną :( długa droga przedemną jeszcze Juleczko jak nie masz taczki to możesz swoje piękne rzeczy do mnie podrzucić, chętnie przyjmę, mam wolny pokój ;) a to dupsko to ...... z Landrii Cie w nie kopne :P Mrówka co u Ciebie z tą pogodą? do kościoła nie chodzisz że ciągle pada? :P Faktycznie Belke gdzieś wcieło :( jeszcze świętuje pewnie ;) Ita no prosze Kambodża? dla mnie brzmi ciekawie, nie wiedziałam że tam wycieczki organizują :( koniecznie musisz nam potem relacje zdać z wyjazdu i mnóstwo fotek podesłać ;) miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik ze mną się boisz ? Wierz mi, ze dalabys sobie radę , tym bardziej ze moj M tez jest w te klocki obcykane :P Przemysl to, masz jeszcze czas. Poza tym Twoj mąz mogłby dojechac do nas przeciez :D Mrówka znalazłas coś na tym strychu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka nie przejmuj się. Ja też taka spostrzegawcza. Na szczęście ściągnęłam sobie to na kompa i wolnej chwili poszukam napisu na samolocie :D Ita witaj w gronie. Ja wpadłam na topik już od ponad roku a może troszkę dłużej. Mieszkam na krańcach lubelskiego. Mam dorosłą córkę jedynaczkę. Mąż też w zestawie. Wiekiem nie będę się chwalić bo nie ma czym. ;) Czekam na fotki. Oczywiście odwdzięczę się tym samym. Julia ja na zakupy ostatnio wybieram się na ryneczek. Bułgarzy czy Rumuni (jacyś tacy nie ale Polacy) sprzedają fajne ciuchy i stosunkowo tanio. No i nie szkoda potem oddać albo wyrzucić. Jak na razie nie narzekam na jakość. A w sklepach za to samo zapłaciłabym 3 razy więcej. Sylvik podoba mi się twoje hobby. Też tak miewam ale tylko przy ładnej pogodzie :) MM lubi grzebać się w ziemi. Ja jestem od pokazywania i przyglądania się. Kiedyś sama zajmowałam się ogródkiem i podwórkiem, ale gdy szczeniaki zrobiły sobie ścieżkę zdrowia przez pigwę a suka nakopała dołów, to szlag mnie trafił i położyłam na to wszystko lachę. Teraz nie ma już szczeniaków ale olewczy stosunek do tego pozostał. Niech MM sam sobie bratki sadzi. Kanapa przy okazji odzipnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita wysłałam ci mój adres mailowy Sylvik przepraszam za te maile. Już nie będę wysyłać w takich hurtowych ilościach 🌼 No, może po dwa ;) Myślałyście już o urlopie? MM ciągle gada o Chorwacji Teraz znikam. Mam pracowity weekend. Dopiero w środę odpocznę. Dobranocka Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloł :-) Wpadam tylko się przywitać. Cały weekend pracuję, to niesprawiedliwe :-( A pogoda zapowiada się fajna bynajmniej na dziś. Ita witaj :-) Miłego weekendowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . U mnie pogoda do D ...:O Ferdka weekend w pracy ,a le mialas odpoczynku kilka dni . Jka się udal wyjazd ? Slyszałyscie co się stalo ? Jestem w szoku...........Nie darzylam naszego prezydenta wielką sympatią,ale to czlowiek , Polak i głowa Panstwa , a ile jeszcze innych osob zginęlo ? !!!! Tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia .... tyle osób i to nie tylko cała góra rządząca ale i również rodziny osób pomordowanych w katyniu a co do prezydenta to co by o nim nie powiedziec to walczył z ruskimi żeby uznali tą rzeż w katyniu i do niej się przyznali, przecież przez tyle lat to było ukrywane i nie wolno było tam obchodzić tej rocznicy a tu się zbiegło tak............... ciekawe tylko czy Ci co zostali jakoś się przez to zmienią i zaczną mądrze i na korzyść Polski działać wspólnie czy już myślą o przyszłych wyborach :( niestety czy duży czy maluczki koniec każdego taki sam........ u mnie pada więc ogródek odpada, biorę się za dzierganie ;) a wam życzę spokojnego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktarzynek
moj znajomy ksiądz lecial tym samolotem, na kolonie jeździłam z jego stowarzyszeniem. teraz mieliśmy sie spotkac na zebraniu dla kierownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja mam za sobą nieprzespaną noc Pablo miał nawrót kaszlu, jutro jadę prywatnie do laryngologa szukać dalej przyczyny za oknem pada wiec siedzenie w domu, miłego dnia :) u mojej dziewczyny nic nie słyszałam o odwołanych zajęciach - musze zadzwonić i się spytac zapraszam na kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się witam :-) Też dziś miałam wolne :-) tylko szkoda, że z takiej przyczyny :-( Co prawda nie byłam fanką prezydenta ale poruszyła mnie ta tragedia. Jak sobie pomyślę o tych wszystkich rodzinach którzy stracili bliskich ... :-( Mróweczko - współczuję ci tych zarwanych nocek :-( Bardzo żal mi Pablo, biedaczek się namęczy. Powodzenia u laryngologa. Landrii - na wyjeździe było super, tylko już prawie zapomniałam o tych świętach :-( Wogóle coraz bardziej wkurza mnie sytuacja w mojej pracy i zaczynam szukać czegoś innego. Zaczynamy się czuć w niej jak chińczyki. Trzeba robić coraz więcej za marną kasę. Zawsze mówię, że lepszy rydz niż nic ale zaczynają pogrywać sobie z nami tak, że chyba w Biedronce jest już lepiej ;-) Jakoś tak ogólnie to mam doła z kliku powodów :-( Nie będę smucić... Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli wracam do rzeczywistości Tragedia tragedią a życie musi toczyć się dalej. Może to cyniczne z mojej strony ale mam dziś szkolenie i jak koleżanka zadzwoniła z wieścią - egzamin też, i to akurat z tego co nie umiem. Jasne, że założyć pocztę każdy potrafi albo wysłać wiadomość. W tych testach co ściągnęłam z internetu to jest tyle dziwnych skrótów i nazw, że jak na mój mózg to trudno tak od razu zapamiętać. W sobote na wp wyczytałam, że samolot był po przeglądzie świeżo i dostał 5 lat gwarancji. Dopóki nie będzie nic wiadomo, to nie będę sobie zaprzątać tym głowy. Jest tyle sprzecznych informacji podawanych przez media a niektóre takie głupie że tylko siąść i płakać. Mnie to zalatuje zwykłą hipokryzją i tyle. Staram się nie myśleć o tym wypadku jako o czymś co mogło być zamierzone. Mam nadzieję, że to naprawdę jakiś tragiczny zbieg okoliczności :( Mrówka ty z Pablem naprawdę masz kłopot. Będę trzymać kciuki, żeby lekarz w końcu małemu pomógł. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dołączam z kawą dziś spania było trochę więcej mały dusił się tylko do północy a potem zaczął o czwartej - sam już niewiem co to jest :( Kania trzymam kciuki Ferdka po to tu piszemy żeby zanudzać swoimi dołkami, więc śmiało pisz dziewczyny dajcie jakiś znak bo Kania dobrze napisała zreszta teraz co to zmieni z czyjej to było winy trzeba wziąść z tego nauczkę odebrać to jako znak i działać dalej ale lepiej ja wczoraj nie miała tv więc tylko trochę posłuchałam radia a potem przyjechali znajomi i w końcu zeszliśmy na inne tematy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko a tak z innej beczki... to czy masz coś fajnego na 18te urodziny dla mojej chrześnicy, oczywiście z biżu. Potrzeba mi rady. Urodziny ma we wrześniu, ale już powoli się zaczynam tym tematem interesować. Tamte czerwone kolczyki bardzo jej się podobały. Czy to jest powiedziane, że matka chrzestna na 18tke musi jej kupić złoty pierścionek? Mnie się podoba srebro. Ostatnio w tesco na stoisku z biżuterią widziałam komplet srebrny z tymi czerwonymi różyczkami. Był piękny. Przed chwila poszłam do łazienki. Podciągam rajstopy i ..... trrrrach. :D Mam dziurę do kolan i okropnie się z tym czuję. Nie mam nikogo, żeby wysłać do sklepu po nowe, sama też nie mogę wyjść, bo jestem sama w firmie. A zapasowe zużyłam w zeszłym tygodniu. ;) Kurde, siedzę jak na szpilkach. Na 16.30 szkolenie. O 16 wychodzę to najwyżej po drodze wpadnę do domu. Nie mam lakieru, żeby spryskać. Posmarowałam klejem w sztyfcie. Będę się lepić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Macie rację, co komu po tym czyja to wina ? Zgnęli ludzie, prezydent , mężowie, żony, ojcowie, matki . Mysle, ze i tak jak się wyciagnie wnioski to nic nie zmieni to. Ludzie potrafią się jednoczyc tylko w jednej chwili. Za duzo w nas egoizmu, pychy , za mało szacunku i wiary w drugiego czlowieka . Swiat szaleje i niestety takie tragedie i tak nas niczego nie uczą. Dobre w tym wszystkim jest to, ze chociaz na moment się zatrzymalismy się i wyzwolismy w sobie normalne ludzkie odruchy. Nikt nie wstydzil się pokazać łez i wyrazic slów o przyjaźni i miłosci. Mrówka obstaje , ze to alergia u Mikołajka. Nie mam pojecia co radzic bo nie mialam nigdy kłopotu z tym u moich dzieci. Wierze jednak, ze tarfaisz szybko do dobrego spechjlaisty i bedzie on potrafił uporac się z tym problemem. Kania ;) no to masz babo placek :P ja na szczescie nie nosze zadnych rajstop, bo takie sytuacje byly kiedys u mnie na porzadku dziennym i wiem jak sie kobieta czuje w takiej sytucji. :) I jasne, ze chrzestna nie musi kupowac złota bransolete czy pierscionek. Moja córka dostala od swojego chrzestnego piękny komplet z 3 czesci z Apartu - srebrny. Piekna i bardzo gustowna rzecz. Ferdka szukaj koniecznie innej pracy. Koniecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Boże jaka tragednia...nie mam słów...tylko żal serce ściska Po tym weekendzie jestem wykończona, cały czas tv i te przygnębiajace wiadomości.....W sb poszłam do kościoła pomodlić się za ofiary, może tak miało być, po to żeby świat dowiedział się o Katyniu o prawdzie katyńskiej... Już odpowiadam wam co z tą Kambodżą, tam będę jakieś 2 lub 3 dni i zwiedzamy Agokor to jest jakieś pradawne miasto-świątyń, jest to jeden z cudów świata średniowiecznego, w jednej ze świątyń był kręcony film z Angeliną Joli "Tomb Rider" a drugi dzień zwidzanie miasta w, którym się zatrzymamy Siema Reap czy jakoś tak to jest nad największym kambożdzańskim jeziorem. 4 dni zwiedzania tajlandii bangkok i inne a 7 dni wypoczynku na wybrzeżu.Ot cała wycieczka relacje zdam jak wrócę :) jeszcze w następny poniedziałek czekają mnie ostatnie szczepienia. Kania- myślę, że to nie jest powiedziane, że jak matka chrzestna to złoty pierścionek każy daje to co uważa za słuszne, ja dostałam pieniądze od chcrzestnych i pamiętam to bardzo dobrze, bo kupiłam sobie pierwsze z oryginalnych adidasów haha może to smieszne ale ja taka wybredna jestem, że cieszyłam się że nie dostałam czegoś co by zalegało na półce, no ale jezeli wiesz, że coś się jej podoba to bym kupowała bez zastanowienia O Chorwacja moi znajomi coś przybąkują żeby w wakacje wybrać się dwoma samochodami, fajnie by było, bardzo bym chciała, ale nie wiem jak z budżetem będzie...Już nawet oblukałam trasę po drodze można zobaczyć Wiedeń i Budapeszt echhhh marzenia. Nie wiecie jakie są ceny noclegów w Chorwacji? Pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> ja mam mase pomysłów na kaszel małego i po kolei je eliminuje a tak powaznie to nie mam pojęcia no skąd nagle alergia jak do tej pory nic się nie działo? no nic zobaczymy - lekarka obstawia jeszcze zatoki i pasożyty Kania - a to pech chyba trzeba nosic zapasową parę w torebce. co do biżu to chwilowo zrobiłam przerwę bo ugrzęzłam w robótkach ale oczywiście daję się co się komu podoba u mnie dzieciaki zawsze dostawały kase i z tego były najbardziej zadowolone bo mogły sobie ją przeznaczyć na co chcą np syn zrobił sobie prawo jazdy ja mu tylko do egzaminu :) ita- nie boisz się po tych puszczach hulać, mnie jakoś nie ciągnie w takie miejsca wolę je pooglądać w tv, a co do chorwacji to jedynie kosztowna jest droga bo ceny to podobno takie jak i u nas, ale to dane sprzed trzech lat teraz to moze się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam w internecie jakiś czas temu. Cena pobytu porównywalna, zwłaszcza, że nad naszym morzem opłaty wzrosły do ok 50 zł za nocleg na prywatnej kwaterze za osobę, to wcale się nie opłaci wyjeżdżać. My planujemy do Chorwacji na naszą trójkę razem z podróżą autem wydać 3,5-4 tyś. na około 10-14 dni (podróż w tych dniach). I na pewno nie będzie padać i będzie ciepło, a na tym mi najbardziej zależy. Wiem, że też nie opłaci się rezerwować wcześniej, bo można w trakcie znaleźć nocleg bez problemu. Chyba że jedzie kilkanaście osób i wszyscy chcą w tym samym miejscu, to może być problem. Nad Bałtykiem kiedy bym nie pojechała to lalo i wiało i było zimno. W Bieszczadach wcale nie było lepiej. ;) Ita będziesz miała fajną wycieczkę. Tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×