Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kania oplułam Laptopa przez to Twoje paradowanie. Oj coś mi się wydaje,że wyleczysz M. HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja wczorajszy dzien tez praktycznie spedzilam przed TV . Byl to dzien zadumy . W sumie cieszę sie, ze juz medialna zaloba sie skonczyla , troche bylo tego za duzo . Papieza nie oglądalam, za to po raz drugi Katyn. Mialam sie wziac za hafty, ale nie wyszło nic z tego. Nie mialam poprostu weny ani natchnienia . Ale jak zaczne to zaczynam od szkiców. Mam ich 3 zaczete i fajnei byloby skonczyc , bo jest to seria , wszystkie wsadze w jednakowa ramke i bedzie git ;) Mrówka moze za wczesnie ten grill ? U nas przeciez sezon grillowania zaczynamy w maju :) Przeziebilas dupsko :P Mała [czesc, Kania 🖐️ ;) Dla Jasy ......Najlepszego z okazji rocznicy Slubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo :-) W sobote bylam po dlugim czasie na plotkach u kolezanki rodaczki :-) Dobrze mi to zrobilo :-) Wczoraj za to leniuchowalismy w domu, bo pogoda byla nieciekawa. Dzis sloneczko pieknie swieci, wiec bedzie "balkonowanie" :-D Wsadze surfinie do skrzynek i ogolnie troche ogarne na tym balkonie. Szkoda tylko, ze slonce jest tam dopiero po 17. Sylvik...jak cos to pokazuj co tam masz ciekawego, moze na cos sie skusze :-P No ale jak pisza dziewczyny, zastanow sie sto razy ;-) Buziaki dla Jasy i wiele wiele szczesliwych lat razem. Odezwij sie! Ciaooo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w weekend bylam na wieczorze panieńskim, mialyśmy isc gdzieś do klubu, ale taki czas że wolałysmy na spokojnie zostać w domu. wysyłam Wam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo :-) W sobote bylam po dlugim czasie na plotkach u kolezanki rodaczki :-) Dobrze mi to zrobilo :-) Wczoraj za to leniuchowalismy w domu, bo pogoda byla nieciekawa. Dzis sloneczko pieknie swieci, wiec bedzie "balkonowanie" :-D Wsadze surfinie do skrzynek i ogolnie troche ogarne na tym balkonie. Szkoda tylko, ze slonce jest tam dopiero po 17. Sylvik...jak cos to pokazuj co tam masz ciekawego, moze na cos sie skusze :-P No ale jak pisza dziewczyny, zastanow sie sto razy ;-) Buziaki dla Jasy i wiele wiele szczesliwych lat razem. Odezwij sie! Ciaooo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? Ja wyslalam post tylko jeden raz.... A tu jeszcze ladny odstep w czasie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii kupiłam płyn micelarny z vichy, powiedz mi jak go używasz? na wacik i zmywasz makijaż? jakaś nie kumata jestem ostatnio :P dostałam probki kremów i podkładów w aptece przy kupnie płynu, ale nie jestem zadowolona, krem mnie szczypał a podkład niby dobry ale jednak slabo kryjący zmarszczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka posadziłam wszystko ale miejszce wolne też jeszcze mam ;) stwierdziałam że musze kupić kore i posypać na te kwiatki bo za dużo ziemi widać i jakoś tak pusto ;) Kania trafiłaś w sedno hehe, rozchwiana to ja jestem i to porządnie, ale chyba nie wróce do interesu bo moja nerwica nie odpuszcza a wręcz znowu się nasila mimo wiosny a salon wynajęłam narazie do końca roku :P Juleczko chętnie bym Ci napisała co mam, ale wątpie abyś była zainteresowana bo wysyłka chyba droższa od tych drobiazgów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Jak M uleczony , czy ty przeziębiłaś się latając w koszulce? Sylwik Jest wiosna(co prawda kiepska) ale czerp energie,może pazurki faktycznie odpuść chwilowo, sama kiedyś miałam ochote kupiś sobie taki zestaw, ale doszłam do wniosku, że na dłuższą mete nie dam rady ślęczeć po 2 godz. przy pazurach. To nie dla człowieka z nerwicą. Jeśli chcesz sprzedać , wyceń i wrzuć na allegro. Jak to kiedyś Mrówka napisała , WSZYSTKIE DROGI PROWDZĄ DO ALLEGRO może tam sprzedaj Miłej nocki i do zobaczenia rano. Mi zejdzie jeszcze kilka godzin, robie korekte pracy magisterskiej, Boszee jakie nudyyy. Tematu nie podam wam z wiadomych względów, ale sory, ta osoba ma uczyć moje wnuki !!!!!!!!!!! Jestem przerażona. Błędy ortograficzne na poziomie podstawówki, o stylistycznch nie wspomne.Do tego doczytałam się plagiatu, już jej o tym napisałam . Ciężki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Dziewczyny, Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie.... Straaaasznieee Was zaniedbałam, Wiem, ale jakoś tak tyle się ostatnio dzieje, że nie mam wogóle czasu i weny... jak już do komputerka usiądę to od razu z mężem się łączę - a i z nim nei mam sił długo gadać, bo zmęczona jestem i najchętniej to jakiś film i to jednym okiem oglądam i od razu zasypiam. U mnie narazie bez zmian, dalej jestem w Warszawie u przyjaciółki, mąż nie ma jeszcze pracy... to już tak długo trwaaaaa i jest takie irytujące, czasem mam naprawdę złe dni i chce mi się płakać... rozczulam się i naprawdę dołuję, że już tak długo się nie widzimy i żadnych widoków kiedy to się skończy.. dlatego staram się być ciągle zajęta, unikam też już pytań bo wciąż nie mam nic do powiedzenia i się tylko przez to dołuję.... Dziś mąż był na jakimś spotkaniu w sprawie pracy... jutro ma się niby zgłosić do jakiejś pracy fizycznej, ale też nie wiadomo jeszcze co z tego będzie, bo jakieś to wszystko mało konkretne.... Wogóle już mnie strasznie ten temat drażni i irytuje, bo chciałąbym coś zrobić, coś przyspieszyć, ale mogę tylko czekać.... Cały czas o Was pamiętam, czasem coś poczytam w przelocie i ciągle obiecuję sobie, że coś napiszę, ale jakoś się nie składa. Dziękuję za życzenia rocznicowe :) Witam też nowe dziewczyny... Pozdrawiam Was, ściskam mocno i pamiętajcie o mnie.... bo ja to nei mam zamiaru z tego topicu rezygnować!!!! :D NO i z Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek nie jstem panią od polskiego ,ale byłam dobra. Juz robiłam kilka korekt. Jest to ciężka i przerażająca praca. Jak człowiek widzi ,że ktoś napisze chmura przez H albo inne proste słowo z błędami. Włos się jeży .Że ten ktoś będzie uczył dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pisania nigdy nie byłam dobra. Pani od polskiego :) zawsze mi mówiła ze jakbym pisała tak jak mówie to by było super. a tak sama widzisz. straszne jest to, że ktoś czyta i widzi co jest źle :) Zawsze mój Ka sprawdza mi wszystkie prace, ale jego styl to jest dla mnie kosmos... Podziwiam to co robisz i to że masz tyle cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem chora, dycham i boli mnie gardło, dobrze ze tu się pisze a nie gada bo pożytku ze mnie żadnego by nie było :) niby teraz jakiś jest ;) za godzinę jade po wołowinkę znajoma zabiła młodego byczka i dzwoniła że można brać mięso, a ja ostatnio bym chciała rosołku takiego dobrego to sobie kupię z 5 kilo będzie na parę obiadów Jasa> ty się nie przejmuj pytaniami, ludzie czasami tak bez zastanowienia pytają ja tez tak czasami mam, spotykam kogoś i tak z głupia frant pytam co słychać a jak mąż a co w pracy lub tym podobne i robię to nieświadoma że kogoś moze to denerwować bo dla mnie to pytanie grzecznosciowe. Ostatnio spotkałam znajomą taka na dzień dobry i co słychać - no i oczywiście grzecznościowa formułka ( bo znam jej męża również) co u was słychać? - na co ona zdziwiona że pytam o nich wspólnie bo ona z mężem po rozwodzie ;) no i przypał wyszedł ale skąd mogłam wiedzieć- jak tylko siedzę w domu i niańcze dziecko, plotkami sie nie zajmuję :P Ja bym w takiej sytuacji nie robiła głupich min tylko grzecznie odpowiedziała co i jak, przecież nie wszyscy mają czas zajmować się sprawami znajomych a takim To się wydaje że wszyscy o niczym innym nie mówią tylko o nich o zesz ty alem się rozpisała :P ale to tak na marginesie bo mnie się przypomniało, więc Jasa uszy do góry najważniejsze że Ty masz pracę to szybciej leci, a że tęsknisz to normalne, nie dołuj się :) Kania> no właśnie jak to z Toba wyszło, kto teraz choruje Ty czy nadal m ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce ;) Sciskam na dzien dobry ze slonecznego i ciepłego Wrocka ;) Sylvik ja roznie stosowałam . Czasami nakładałam na wacik i zmywałam makijaz, czasami przemywałam twarz juz po usunieciu makijazu .Zależalo od moich checi :P Z kremami to uwazaj. Moze nie probowałas kremu stosownego do swojej cery. Tez tam mam, ze niektore kremy mnie szczypią. Przewaznie tak mam, gdy krem jest rzadskiej konsystencji. Dlatego ja musze uzywac kremy "scisłe" i poltluste a nawet tłuste. Podkalad ktory swietnie kryje zmarszczki :P , to z Vichy jak dla mnie .....i tu nazwe podam jak wróce, bo nie pamietam.Jest bardzo wydajny, nie tworzy efektu maski i wystarczy odrobina , makijaz jest wtedy dokladny i dlugo się trzyma. Jasa spoko Dziewczynko, pamietamy i pamietac bedziemy . Mała nam tu zapodaje od Ciebie nowinki. Trzymaj się jakos dzielnie, nie poddawaj , musi się ułozyc. A jak nie to olej Irlandie i wracaj do Polski . Tu tez da się zyc ;) A pytaniami się nie przejmuj. Wszyscy sa ciekawi i zgadzam się z Mróweczką, ze czasami z grzecznosci te pytania sa zadawane. Odpowiadaj grzecznie , krótko i z usmiechem. Po co Ci dodatkowy stres ? ;) Mala jak poprawa magisterki ?:) Swego czasu gdy , dawno temu, gdy sprawdzaalm prace pisemne , robilam to ze slownikiem. Po 3 takim samym błedzie mailam wapliwosci, czy to aby ja nie popełniam błedu . Pamietam, ze słowo RÓŻnie, RÓŻNy bylo moją apokalipsa :P Katarzynek a ja własnie z pisanai bylam dobra w szkole sredniej - chociaz teraz tego moze nie widac :P Ale bywalo nawet tak, ze nauczycielka w 5 kalsie technikum , gdy nas przygotowywała do matury już tak na dobre, to calą klase pytala ustnie, mnie zadawala prace pisemne. Jak odwaliłam prace na temat MISTRZA I MAŁGorzaty , to oczom własnym nie wierzyla ;P A pisalam na lekcji , wiec nie bylo mowy o tym ze skads zerznęłam :P Mrówka a Ty gdzie chora bedziesz kursowac ?:P Julka ogarnęłas balkon , czy się leinisz? ;) Kania no i jak tam wczoraj bylo ? Mąz wyzdrowial ?:D Ferdka jak tam smuteczki Twoje ? ;) Bede pisac maila do ciebei , tylko musze sie natchnąc :O Moze z pracy napisze ? Hm....? Bling ja tez chce zdjecia z Włoch. Wez no się popraw , bo mnie przeoczyłas :( Ola jeszcze w Polsce czy juz w domu ? A moze nie doatrałs przez ten wulkan ? :D Belka co się z Tobą dzieje ? Pokaz się no...............:) Ita Ciebie tez wcielo, co słychac ? Gdzie obiecane zdjecia ?:D Kogos ominęłam ? To prosze sie upomniec o swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten sloneczny poranek :-) Mam nadzieje, ze u Was pieknie za oknem jak u mnie :-) Sylvik... przesylka do Wloch nie wchodzi w ogole w gre, wiec jak cos to o mnie pamietaj, prosze :-) Na razie tyle, wpadne pozniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle Landrynka, wie co i komu opowiedzieć Ja też korzystam ze słownika bo człowiek faktycznie głupieje. Wczoraj chyba przecholowałam, bo dzisiaj mnie głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wiesz co jest dobre na ból głowy................ ? :P Sms do męza i ból głowy mija :D Julka no to masz szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiegane? no to przed całym tym zabieganiem - kawusiaaaaaaaaaaaaaaaaa, herbatkaaaaaaaaaaaaaaaa :) i pogaduszki niby słońce świeci ale zimno i już , ja pół nocy dychałam chyba jednak musze zacząć leczyć to gardło, wygląda jak angina, tylko że już chyba leków nie mam w szafce musze skoczyć do szwagierki niech mi coś zapoda , ostatnio mi zaserwowała wit c dożylnie od razu stawia na nogi przy przeziębieniach, ale co do gardła mam wątpliwości Kasia 0 fotki ze spotkania w różowym? :) do mnie dotarły, widzę ze impreza była udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Katarzynku tak, tak dostałam zdjecia ;) Zapomnialam za nie podziekowac . Widac , ze fajnei sie bawiłyscie ;) A ktora to przyszła Panna Mloda ? Ty jak zwykle , powalasz bardzo subtelną i delikatną urodą :D Mrówka Ty się nie wyglupiaj , tylko bierz jakies leki . Z gardłem nie ma co igrac :OJakies płukanki, tabletki do ssania , czosnek i bedzie gitarrra :D Jak tam reszta ? Spicie jescze ? Co macie w planach na dziś ? Meldowac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullii
Ciao :-) Ja mam w planach gdzies wybyc, przydalyby sie zakupy spozywcze w markecie, kusi mnie tez ogrodniczy....zobaczymy :-) Wczoraj bylo tak pieknie , ze wieczorem usiedlismy z mezem na balkonie, pilismy sobie biale winko i zlecial wieczor na "dialogowaniu" :-D Wydaje mi sie, ze czasami nie zdajemy sobie sprawy ile wieczorow marnujemy gapiac sie w telewizyjne pudlo :-D Mrowka..kuruj sie kobietko Landrii..jak mija dzien w pracy? Sylvik..dalej dzialas w ogrodku? :-P Dzieki Kasia za zdjecia, mam nadzieje ze moje rowniez do Ciebie dochodza. Dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mróweczko kuruj się . Juli masz racje, człowiek tyle czasu traci na TV,że to szok. Pamiętam jak opowiadała babcia,ile oni spędzali czasu razem, chodzili na spacery, nad rzeke, czy staw,do lasu. Nie było TV (złodzieja czasu) do tego doszedł net. Biedne następne pokolenia. Zakończyłam korekte, następnej chyba się szybko nie podejme. Choć kaska się przydała, chyba wole lepić pierogi, mniej stresujące. Temat był nawet ciekawy, ale te błędy .KOSZMAR. Ja wiem,ze pisząc (nawet na kafe ) popełnia się błędy ortograficzne, literówki, błędy stylistyczne. To co miałam teraz to koszmar. Ide odsresować się na działke Kania jak tam terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, ze TV i net to pochłaniacze czasu .Chciaz ja bardzo mało ogladam TV. Pamietam jak kiedys nie bylo u nas dosc długo prądu , wtedy jakos tak dzwnie się okazalao , ze nie ma co robic i wszyscy zaczeli snuc się po chacie bez celu :O W koncu usiedlismy gromadnie i tak fajnie sobie dłuzsza chwilkę pogadalismy, posmialismy się . I co najwazniejsze kazdy doszedl do wniosku, ze takie rodzinne debaty są super i skzoda, ze tego się nie docenia na codzien :) U mnie dziś w pracy wzgledny spokoj . Wczoraj za to dali mi popalic, wiec moze dzis dadzą odpoczac ?:P Mała tak z ciekawosci zapytam . Ile taka korekta kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio miałam problem z pocztą, moje wiadomości ginęły gdzieś w kosmosie. Dziękuje Wam za miłe słowa, ale same wiecie że na zdjęciach da sie ukryć pewne rzeczy ;) Za mąż wychodzi ta dziewczyna w czerwonej koszuli z włosami związanymi do tyłu. a ja z moją pracą stoję w miejscu... napisałam do promotora bo mi zakręcił. pisze o nawrotach nałogu jakim jest alkoholizm i kazał mi skupić się na mechanizmie nawrotu itp i nie wiem czy już od samego wstępu mam pisać o nawrocie czy zaczynać o alkoholizmie i od samych początków uzależnienia... Kupiłam sobie wczoraj sandałki na ten wyjazd.. już mi koleżanka powiedziała że jest gorąco.. Kania może prowadzi terapie 24h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a cos Ty na tych zdjeciach ukryłas ?:P I zalezy jaki jest temat pracy, moze promotorowi zależy nie na referacie nt samego alkoholizmu, tylko na głownych czynnikach , ktore powodyja ze do niego sie wraca ? Wiec byloby zbyteczne gdybys zaczela pisac o samym zjawisku ALKOHOLIZMU a skupila się na bardziej konkretnych sprawach :O Nie wiem czy dobrze radze, ale tak zrozumialm co napisałas :P Jesuuu jakie u mnie dziś nuuuudyyyyyy :( A jak na złosc zostawialm szydełko z kordonkiem w domu Teraz mi się przypomnialo, ze mam w torbie ksiązke . Chyba zaraz zaczne ja czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×