Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

znamy sie z moim chłopakiem od 7 lat, spotykamy sie od 5, mysle że to sporo. Mamy po 25 lat, to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiimania WITAMY :D Pochwal sie swoją kiecką :) może wkleisz jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiimania
no właśnie nigdzie jej nie moge znaleśc w necie, jest z kolekcji SPOSA, kolor perła- fajna :) :) Na dole gładziutka, w kształcie litery A, góra z koronkową stujką, nie taki zwykły gorset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dziewczęta, nacieszcie się swoimi mężczyznami tylko się nie zagalopujcie w tych uciechach, bo jeszcze w sukienki się nie zmieścicie;)))))))))) i co wtedy::::::::)))))) Pozdrawiam i do poniedziałku. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja mam 24, mój M 28, razem od lipca 2004, zaręczyny były w pazdzierniku 2004 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam 23lata mój narzeczony 24lata. Poznalismy sie na wakacjach w 2002 roku, on mieszka nad morzem a ja pojechalam tam na wakacje(jestem z Kielc). Od razu stalismy sie para - to byla milosc od pierwszego wejrzenia . W tym roku bedzie 5 rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze...widze, że jak narazie mam najdłuższy staż :) 15 maja minie 7 lat :D ale mamy znajomych, którzy są parą pół roku dłużej niż my (tak jak my mają po 24 lata) i jak narazie, to nieśmiało zaczynają planować zaręczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no groszku ja Cię gonię....my już ponad 6 lat razem:) i uważam ze to już najwyższa pora na ślub, bo tak można odkładać w nieskończoność....a to po szkole a to najpierw praca, dom.... Ale słuchajcie....MAM SUKNIE!!!Wreszcie jeden problem z głowy...:) i jaka radość...to zdjęcia: http://www.faragebride.com/images/series1/7695.jpg http://www.faragebride.com/images/series3/img04.jpg kolor ecru+platynowe koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia śliczna...bardzo mi sie podoba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Mialam juz wybraną sukienke, zreszta juz wczesniej wklejalam linki, ale dzisiaj pojechalam poprzymiezac jeszcze inne no i zdecydowalam sie na zmiane sukienki! No i w koncu jestem zadowolona na 100 %! :-) Tamta tez byla sliczna, ale nie byłam do konca do niej przekonana. Ta którą dzisiaj wybralam lepiej na mnie lezy! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam temat:) ostatnio mnie nie było ale juz wracam :) Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja napisze teraz o swoim związku :) Jestesmy razem 2,5 roku., poznaliśmy sie w Akademiku u m,ojego brata :) JA mam 22 lata a mój Narzeczony ma 27 lat :) Zawsze byłam poważniejsza jak na swój wiek :) biorąc slub bedziemy razem ze sobą prawie 3 lata... MIeszkamy razem uż 2 lata :) Kiedys w tym samym mieszkaniu (wynajmowalismy w kilka osób) a potem nastapiła zamiana pokoi , tzn on wprowadziłs ie do mnie:) Groszek miałam Ci o menu odpisać ale kompletnie nie miałam czasu :( Tygrysek dziekuje za menu :) tez nie miałam czasu :( ale za to pokaze wam nasz domek :) sie buduje cały czas wiec dlatego mało na necie siedze :( dla odpręzenia :) http://rodo5.photosite.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim majowym weekendzie. Wreszcie nie ma przymrozków rano i przyjemniej jechać do pracy. W tym tygodniu musimy zamówić zaproszenia, wybrać obrączki i postanowić coć w sprawie samochodu. Jeździłam trochę na rowerku no i pasek od spodni zapinam na oczko bliżej więc jakiś efekt jest. Niestety pogoda się zepsuła i o rowerku narazie nie myślę. Ale przynajmniej się wyspałam w te kilka wolnych dni - od czwartku do wczoraj i dziś mam zapał do pracy. Pozdrawiam:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tak jak juz kiedys pisałam ślub - 15 wrzesnia 2007r! razem jesteśmy juz ponad 3 lata! bardzo bym prosiła Was o menu -jarzembina_czerwona@interia.pl! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od dzisiaj zostało równo 4 miesiące do mojego ślubu :D Ale ten czas się wleeeczeee.... Pochwalę się, że po pracowitym długim wekeendzie wreszcie udało misię zakończyć pisanie pracy magisterskiej. Niestety promotorka doszukała się kilku rzeczy do poprawki. Mam nadzieję, że wyrobię się na czerwcowy termin, bo we wrzesniu to by było nieciekawie. a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tygrysek ale Ci zazdroszcze, ze juz napisałaś prace! JA dopiero zaczynam, mam temat, konspekt, materiały teraz tylko trzeba zacząć! No i to dopiero licencjat! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężki nasz los....Ja niestety miałam \"niepłodny\" ;) długi weekend i też ledwo zaczynam ten mój licencjat....dopiero badania opracowałam a z teorii zero...i idę pogadać z promotorką o późniejszej obronie.chyba sie bez tego nie obejdzie...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co panny studiują tak w ogóle...? ja pedagogikę... dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurko ja tez studiuje pedagogike, ale zaocznie (tzn. 3 lata zrobilam dziennie a teraz magisterka zaocznie :( )a gdzie studiujesz?pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja studiuje naukę o żywieniu :) zaocznie niestety :( ale jeszcze tylko mi rok jej został :) a jak tam zakupiona wódka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stusiuję ekonomię, zaocznie. Oprócz tego pracuję. Wódki dalej nie mamy. Nie ma kto podjąć decyzji :D Ale przynajmniej wiemy gdzie kupimy. Mam wujka, który kupi dla mnie tą wódkę na paragon w hurtowni - on ma tam duże zniżki bo kupuje do swojej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja studiuje w Warszawie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im.Grzegorzewskiej i właśnie koncze licencjat wiec moze doradzisz gdzie na magisterke warto? A co do wódki to my też jeszcze nie mamy.... zastanawiamy sie nad smirnoffem, maximusem...?jeszcze sie nie orientowaliśmy w cenach ale mysle ze juz niedługo sie trzeba wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku koncze szkole kosmetyczna...w czerwcu egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurka ja tez studiuje na APS-ie!!!!:)Tu robiłam licencjat i zostalam juz na magisterce.Ale zbieg okoliczności, nie moge!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuje w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku finanse i rachunkowość przedsiębiorstw, zaocznie Ja jestem na drugim roku i juz musze zacząć pisać prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×