Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

ochhh mam nadzieje że nasze życia będa takie=bynajmniej ja w to wierzę :) Ty chyba tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję :) ja z niecierpliwoscia czekam na przymiarke :) a to jeszcze 3 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, pokaż tą sukienkę :)Ja mam przymiarkę 10 sierpnia dopiero... już zapomniałam jak ta moja kiecka wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwiera się strona sklepu z rónymi artykułami. Na dole jest okienko ze zdjeciem sukni, po kliknięciu otwiera się suknia w kolorze czerwonym. Czy to ta? Jeśli nie to pokieruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jest nie tak, mosiala byc ostatnia i juz ja wykasowali z katalogu groszek- moge przeslac ci meilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka nie ja mam zakupioną gotową a mam ewentualne poprawki wprowadzane na długosć i szerokosc, bo to w okreslonym rozmiarze przychodzi. http://www.sinceritybridal.com/eu_en/collection.php?linenum=0&totlines=-1 jak wpiszesz model 3234 to to jest moja suknia, kolor kosci słoniowej z fiszbinami cappucino. a jak wyglada Twoja?? madziunickk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick- nie uwierzysz ze disiaj na przerwie z kolezanka bymlysmy na tej wlasnie stronce i o tej kiecce rozmawialysmy jest piekna a moja juz ci przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na taka sukienke jeszem za szeroka w biodrach. dziewczyny a nie balyscie sie tak poprostu kupic sukienki, tak ze zdjecia???? chodzi mi o jakosc, material, kroj itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałam ze zdjęcia. Co prawda widziałam swoją wczesniej na jakiejś stronce i spodobała mi sie...ale była jedną z wileu, które mi się podobały. Ale jak już przymierzyłam.... :D Akurat była w salonie i to w moim rozmiarze, więc wszystko widziałam na sobie. Odrazu zamówiłam i 10 sierpnia jadę na jakieś drobne poprawki ( dostosowanie długości sukni do butów, ewentualnie jakieś drobne dopasowania do figury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zdjęcia sukienki smerfetko. ŚLICZNA :D Gratuluję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everForeverMe
My mamy 29 września... Mój skarb będzie moim mężem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ja tą sukieneczke przymierzałam na sobie, zazwyczaj w salonach maja rozmiary 36/38 i ja się w taki mieszczę juz na szczęście, w Polsce jest kilkanascie salonów współpracujacyh z Sincerity bridal i ja akurat znalazłam ją w Radomiu ale końcowo zakupiłam w Warszawie. Ja bioder małych nie mam a mimo to w tej sukience tego nie widać, ona po prostu pięknie podkreśla talię a na biodrach swobodnie opada :) przymierzałam tez takie jak Twoja ale u mnie chciałam miec talie podkresloną... NA stronie nie widac tak naprawde jak wygląda cała ta sukienka bo jest piękny w niej dół :) Moja koleżanka bardzo podobną sobie kupuje tylko mniej haftów :) A sukieneczka Twoja jest piękna :) też takie mierzyłam na początku a potem znalazłam ta i juz kazdą nastepną szukałam w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek- ja bylam w jednym malym sklepie z moda slubna i nie bylam zadowolona z obslugi, poprostu kobieta naciagala na zakup, sukienka, krora przymierzalam byla ladna to fakt ale nie \"TA\" twoja kiecka tez jest sliczna, takie tez mi sie podobaja lecz nie lubie takich ofert gdzie nie widac sukioenki w cale okazalosci :D jak sama piszesz, urok jest calkiem inny niz na zdjeciu ale ja jestem pelna nadzieji ze moja mnie powali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo mi sie podoba i mysle ze bedzie pasowac, jesli nie moge odeslac ja spowrotem nie lubie takich niepewnych spraw ale zaryzykowalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja aż na taką odważnosć bym sie nie zdecydowała- za strachliwa chyba jestem:) A moze tez jeszcze za tradycyjna :) kuouję ubrania na allegro ale sukienki to byms ie bała kupić ślubnej- mam nadzieje ze Twoja bedzie dla Ciebie pasowała idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że bez przymierzania bym nie kupiła.. Ale za Ciebie trzymam kciuki :) tylwko wiesz zeby Ci odpowiednio wczesniej przyszła , zżebys w miare mozliwosci miała możliwosc zakupienia innej.. Wbrew pozorom to co czasem piękne na obrazku, nie zawsze jest piękne na każdej z nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, ale czy masz kogoś...jakaś krawcową, która zrobiłaby Ci ewntualne poprawki? Bo w większości przypadków takowe są konieczne. Rzadko kiedy suknia lezy ak idealnie, że nie trzeba nic poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek- tak tak, krawcowa mam i to nie jedna. dzis przelalam pieniadze takze suknia na sobote powinna juz byc a w polsce bede gdzies w lipcu takze zawsze bede mogla zdecydowac sie na inna, o czym narazie nawet nie mysle :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam slub cywilny 22 września 2007, na 15 osób praktycznie mamy wszystko załatwione, Tylko jeszcze sukienka i buciki. A slub kościelny w sierpniu 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć meniu! ja też 22.09! tylko zupełnie inaczej wyglądają przygotowania do wesela niż do ślubu cywilnego...naprawdę weź się za to wcześnie bo potem jak wszystko się na głowę zwala to nie ma radości ze ślubu tylko stres:( mnie jeszcze nie dopadł ale czasem mam już dość.tylko może ma na to wpływ wiele innych spraw niż ślub... a swoja drogą to nie chciałabym takiej przerwy między cywilnym a kościelnym... wiem że kilka z Was tak ma...nie gniewajcie się ale dla mnie taki ślub cywilny nie ma wielkiego znaczenia.prawdziwe małżeństwo musi być dla mnie z przyzwoleniem Tego tam na górze...choć święta nie jestem:) Chyba, że ma to związek np. z wzięciem kredytu, czy kupnem czegoś na współwłasność- wtedy wiadomo, że o wszystko łatwiej jak się jest małżeństwem w świetle prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy brac ślub cywilny wczesniej( zbudowalismy domek na naszej działeczce) i bralismy kredyt na to. Pisze mieliśmy bo jednak sie rozmyśliliśmy, uznaliśmy że nawte na cywilny trzeba czy tak czy tak zaprosić najbliższą rodzine wiec i tak i tak trzeba jakies przyjęcie zorganizowąc, wiec zdecydowaliśmy sie zaczekać i jednak za jednym razem wszystko aby było :) NO i tak za 3 miesiace będziemy już małżeństwem :) Wiem ze czasem banki patrzą na to jednak inaczej kiedy jest sie małżeństwem a kiedy sie nie jest, na szczęscie my takiego problemu nie mielismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ślubu cywilnego to bierzemy taki teraz a nie inny bo wyjeżdżamy za granice do pracy. A i tak w przyszłym roku w sierpniu 2008 na zlocie pojazdów militarnych bierzemy slub kościelny który mamy juz zaplanowany od dnia zaręczyn. Jezeli jeszcze chodzi o slub cywilny to sale mamy złatwiona menu tez, w urzedzie również, zaproszenia tez mamy , tylko kiecka i buciki. Tak naprawde to dla mnie również ważniejszy jest slub kościelny no ale skoro postanowilismy wyjechać do pracy za granice i bedziemy tam sami to poprostu bedziemy sie czuli bezpieczniej. No i w przyszłym roku chcemy kupic mieszkanko. I dla mnie to nierobi , żadnej róznicy ze bedzie przerwa. Mojego nażeczonego brat z żona bedą u nas swiadkami oni w tamtym roku wzieli slub cywilny a w tym czyli 1 wrzesnia biora slub kościelny. Dlatego my przesunelismy nasz na 22 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o przygotowania do ślubu kościelnego to naprawde u nas to bedzie całkiem inaczej załatwiane i inaczej bedie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z pewnych względów musiałam wziąc slub cywilny wczesniej, tj. 14.10.2006 :) Ale nie było żadnej imprezy. Spotkaliśmy się później tylko w moim domu z moimi i męża rodzicami, oraz z naszym rodzeństwem na takim małym domowym przyjęciu :) Też dla mnie ten cywilny żadnego znaczenia nie ma. Czekam na kościelny :) aaaa... od zaręczyn do ślubu cywilnego minęły równo 2 tygodnie :) Taki ekspres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×