Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

Gość ania93
pisalam wczesniej :) waga poczatkowa tak jak widac w nicku - bede zmieniac nick w miare utraty wagi :P ;) 93 kg teraz, wymarzona to 57, a wzrost 167cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
nick---waga obecna---waga wymarzona---wzrost---waga poczatkowa---do zrzucenia w kg. -------------------------------------------------------- ------------------------------ Smutnaa------------86kg----58kg-------168cm---106kg----- -28kg Ewka-1-------------65kg----50kg--------155cm---70kg----- --15kg Mary.de-----------54,5kg---50kg-------169cm---56,6kg---- -4,5kg Skrzypaczka------72kg----65kg-------165cm----74,5kg----- 7kg Serenita-----------78kg----60-65kg---167cm------****---- ---13-18kg Relaxik------------82kg----60kg-------174cm-----85-86kg- --22kg ChudsząByć------75kg----60kg-------170cm------***------- -10kg Ania93------------93kg-----57kg-------167cm-----***--------36kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania93
I dajej jedziesz na tej bialkowej diecie? Moim zdaniem na dluzsza mete, to ona nie zadziala. Moge Ci poradzic co jesc, zeby nie umrzec z glodu, a naprawde schudnac. Ja tak zaczynam od dzis i wiem na 10000%, ze schudne - jesli tylko sie nie poddam. Robilam tak wczesniej i naprawde byly rezultaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
narzie sie jej kurczowo trzymam, poniewaz kiedys na niej schudlam, ale zaczelam normalnie jesc i po efekcie, ale mozesz mi dac kilka rad, jak ta skoncze do Twych rad byc moze sie zastosuje, a jaki jest na niej ubytek wagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania93
Dzieki za wpisanie mnie do tabelki - jeszcze bardziej mnie to zmotywowalo, bo mam najwiecej kilo do zrzucenia haha ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania93
Dieta miesci sie w 1000 kcal - moze nawet mniej, ale nie myslisz nawet, ze to dieta, bo nie jest drastyczna! sniadanie - miseczka platkow z 0% mlekiem drugie sniadanie (jesli musisz i padasz z glodu) - jakis owoc (banan jak najrzadziej) obiad - pol torebki ciemnego ryzu, pol piersi z kurczaka, pol torebki warzyw mrozonych - wszystko gotujesz i smazysz na patelni na 3 malych lyzeczkach oleju, a potem tylko podlewasz woda lub woda po ugotowanych warzywach, ktora byla z cwiartka kostki rosolowej - TO JEST NAPRAWDE PYSZNE!! kolacja - oczywiscie do godzin 18 - maly jogurt light i grejpfrut - ten czerwony, bo zolty jest paskudny i kwasny Ja do tego wszystkiego pije herbatke - slim figura (spalanie) - 3 razy dziennie, cwicze pol godz. rano - a w ciagu dnia, kiedy sie da i mam czas lub wieczorem, skacze na skakance. To naprawde dziala - w miesiac mozna na 100% schudnac 15 kilo lub wiecej. Jesli dolozy sie do tego bieganie lub/i aerobik (jak to robilam kiedys), to nawet 20 kilo!!! Cialo jest extra - zadnych zwisow, samopoczucie tez super i co najwazniejsze nie jest sie glodnym!!! Ja naprawde polecam i bede informowac o postepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
ja tez cwiczonka dodaje, bez nich sie nie obejdzie, ale wole jednak ta dietke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania93
No jak uwazasz :) Dobra - teraz to naprawde lece cwiczyc, bo sie zasiedze, a sniadanie zjem o 18 haha :P ;) Milego dnia i do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
niop, to lec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! jestem! dziekuje za zaproszenie na ten topik. :D :D :D zaczynam z Wami diete nabiałową od jutra! :D teraz nie mam czasu, ale w nocy poczytam sobie co pisałyście... aby się zmotywowac jeszcze bardziej!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! :) Witam nową osóbke---ania93 mocno 3mam kciuki,musi sie udać!! Mój jadłospis na dziś: 3 jajka, marchewka, 400ml kefiru, 5 plasterków sera żółtego wędzonego :), no i 2 l wody. To wszystko. Od 14 nic...max od 15. Jak do tej pory zjadłam, jajko i ser :) Jak sie uda to wszystkiego nie zjem :) Wiecie co?? Ogólnie to zauważyłam, że najgorzej jest mi wytrzymać między 15-19, później nie jem nawet jak bardzo mi sie chce. :) Dzisiaj bieganie + ćw w domu :) CHyba kupie sobie jeszcze skakanke, skoro tak ja chwalicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
hejka wszystkim, witam Cie na naszym topicu! podaj swoja wage obecna, wage wymarzona, wage poczatkowa, wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaa...
Hej wam ale się rozpisałyście - przeczytałam wszystko odkąd mnie nie było i widzę, że wam dobrze idzie:)Ja niestety nie miałam tu kiedy zajrzeć...ale praca jest super tylko szkoda, że mam konkurentkę...tak jeszcze 3 tygodnie..przez miesiąc okres probny potem wybierze...ale dietę trzymam...głodu nie mam:) Jem tam serki ropione albo kabanosy i jest ok :) o 14 ostatni posiłek....i tak już zostanie bo do 13 to jednak trochę przesada:) a o 14 to taka pora obiadowa więc ok......kurrrrrde jaka jestem ciekawa ile ważę...........................:)Tak mnie kusi ale nie wejdę - obiecałam sobie, że wytrzymam do 6 kwietnia...teraz od wtorku mam okres wiec przerwałam ćwiczenia :( Zawsze jest ten tydzien w miesiącu kiedy nie cwiczę nienawidzę tego okresu bo czuję się strasznie gruba wtedy....a moje wymarzone spodnie zakładam tylko do połowy uda :(Nie ma możliwości, żebym je załozyła na święta chocbym nic nie jadła...:(Bo uda najgorzej mi schodzą...mam 68 cm w udzie..czyli 11 ubyło...ale moja kumpela ma 58 i tespodnie jej są w sam raz wiec 10 bym musiała schudnać, żeby w nie wejść bo to sątzw rurki :( Nie wiem jak to zrobić...wiecie może co zrobić zeby przyspieszyć chudnięcie w nogach?Bo w brzuchu najszybciej idzie... witamy Cię aniu93:)Fajny pomysł z tym nickiem...w miarę ubywania wagi będzie się zmieniał:) moja wymarzona waga to też tak z 58...ale na początek by mi wystarczyło 66-68....wiem, że wtedy nie wyglądam grubo...a te 10 kilo to dla kogoś takiego jak ja to już by było mało do schudniecia :)Ale nie wiem kiedy nastąpi ta waga 68... rybka ja jeszcze niedawno też tyle prawie ważyłam...więc dasz radę z nami na pewno będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania93
Dzieki serenita :) - fajnie, ze tu moge sobie z Wami popisac :) Smutnaa - nic sie nie przejmuj, po okresie wszystko wroci do normy :D, no a z tym nickiem to mam nadzieje, ze nie utkne na 93 ;) Dzis tylko te platki zjadlam i jeszcze nie jestem glodna. Gorzej bedzie wieczorem, bo wychodze do pubu - HELP!!! Nie wiem jak wytrzymam bez alkoholu :/ hehe Witam Cie rybka27 :) Bedzie dobrze - mowie Ci - mi sie od razu lepiej zrobilo jak sie przylaczylam do tego "klanu" ;) i mam wieksza motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania93
Smutnaa - a te spodnie to wypas - ja tez chce takie!!! haha :) :D I chce wlezc w rozmiar 38-40 - buuu - kiedy to bedzie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
nick---waga obecna---waga wymarzona---wzrost---waga poczatkowa---do zrzucenia w kg. -------------------------------------------------------- ------------------------------ Smutnaa------------86kg----58kg-------168cm---106kg----- -28kg Ewka-1-------------65kg----50kg--------155cm---70kg----- --15kg Mary.de-----------54,5kg---50kg-------169cm---56,6kg---- -4,5kg Skrzypaczka------72kg----65kg-------165cm----74,5kg----- 7kg Serenita-----------78kg----60-65kg---167cm------****---- ---13-18kg Relaxik------------82kg----60kg-------174cm-----85-86kg- --22kg ChudsząByć------75kg----60kg-------170cm------***------- -10kg Ania93------------93kg-----57kg-------167cm-----***----- ---36kg Rybka27----------107kg----65kg------164cm----****---------42kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
hejka, co tam u Was slychac??? ja nie mma uczucia glodu i jakos mi ta dietka leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
rybka27 te buźki normalnie musisz nacisnąć jednocześnie Shift i dwukropek + Shift i nawias :) Na pewno nam się uda a będziesz też ćwiczyć? ania93 ja w sumie nie mogę teraz takiego nicka mieć bo czuję, że już nie mam tych 86 kg :)Więc dopiszę 6 kwietnia..bo ja bym już tak chciała 68.....mi też jest trudno np bez piwa...bo uwielbiałam zawsze :)A teraz nie piję wiec nie mogę oblewać sesji ... Chyba, że wodą :P W gronie zawsze jest raźniej :) A co do spodni to ja bym chciała chociaż te 42 rozmiar one kurcze wypadają takie małe...wyglądają jak 38...jak teraz mam 44 a 42 do połowy uda?To chyba się pomylili przy numeracji :)Bo one są takie malutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie wpadlam na chwilke ale chetnie podziele sie dobrymi nowinami ze jest super dietka na ktorej jestem od wtorku i juz 3 kilo mniejwszystkie chetne moga ja sprawdzic dosc duzo jedzenia w niej jest wiec nie chodze glodna powodzenia dziewczyny :)! podaje wam adres mozecie tez szukac info na innych stronach http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=44623&view=next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tej diecie dwa razy. Za pierwszym razem schudłam 7 kg. Za drugim mniej. Jakieś 5-6 kg, ale nie pamiętam dokładnie, bo było to parę lat temu. Ale jajek miałam serdecznie dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm:):) Zastosuje tą dietke norweską. Mam nadzieje że przyniesie efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Was w koncu. troche mi zajeło przeczytanie wszystkiego. więc moja waga początkowa to 63 kg. obecna 61, a wymarzona 50! :D wzrost 160 cm. bardzo zależy mi aby przez najblizsze 2 tyg. schudnąc jak najwięcej się da. myslicie, ze tak z 5 kg. sie uda? albo chociaz ze 4... dzis nic nie jadłam. wypiłam 2 litry wody. nawet głodna nie jestem. :D a od jutra dieta nabiałowa. to jest dieta nabiałowa, a nie białkowa, tak? czy to jedno i to samo. i czy mozna jesc twaróg z jogurtem naturalnym z rzezuchą i cebulą? ale lepiej pewnie bez takich dodatków...?... no nic, ide spać. dobranoc i do rana. 😴 aha! jesli chodzi o zioła bonifratrów to miałam je, ale odsprzedałam koleżance. wypiłam tylko pare łyków i nie dałam rady więcej. jak dla mnie sa okropne w smaku. niby jak sie pije to sa ok., ale jak sie przełknie to zostawiaja w przełyku taki okropny słodkawy, mdły posmak. bleee... :P w sumie to tak jest po tym jakoś tak mdło, że już się nie ma ochoty na jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! :) Mój plan na dzisiaj do 13 to : marchewka, jogurt 400ml, 2 jajka....chyba wystarczy. Czuje , że żołądek już mi się zmniejszył, więc jestem happy :P A ta norweska to troche monotonna taka...a te greifruty można czymś zastąpić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.....i dzisiaj kupie sobie krople herbaton, czy jakoś tak :)\\ Koszt to ok. 15 zł więc nie tak dużo :) Zobaczymy czy pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Ania 93->serdecznie dziekuje za radę w cwiczeniach na boczki:) Bede cwiczyc sumiennie:) Witam nowe forumowiczki!!!!Fajnie ze nas coraz wiecej:) Smutnaa->Moim zdaniem najlepsze na nogi jest jednak bieganie!!!!Mi nogi najszybciej wtedy chudną.Pół godziny dziennie i efekty zauważysz juz po tygodniu.Chyba ze nie masz czasu na bieganie to rób przysiady albo skacz na skakance:) Ja zaraz idę ćwiczyć z pol godzinki a potem sniadanko:) Milego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×