Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

No cześć,jestem chwilowo.Coś o mnie?Mam 32latka,jestem pracującą mamą 3-letniego chłopca.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja juz dawno po sacerze z piskami ktore beda tera u mnie przez tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już byłam na spacerze z pieskiem,W.też był raz,czyli piesek 2 razy spacerował dzisiaj.Zaraz idzie trzeci raz.:D Czyje te pieski masz na przechowaniu?Duże-małe? Napisz coś więcej o nich:) Pozdrawiam wszystkich🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa to sa moje pieski, tzn psa mam od jakis prawie 11 lat a suczke mam od swiat Bozego Narodzenia, ze schroniska i ma jakies 2- 2.5 roku. piesek jest kundelek a suczka mieszanies amstafa z labradorem (ta mieszanka zupelnie rozna) Tzn w ksiazeczce suki pisze ze jest amstafem ale weterymarz powiedzial ze to wlasnie chyba taka mieszanka. A pieska mam wlasnie 11 lat. A zaczelo sie od tego ze bylam duzo mlodsza i przyprowadzilam do domu suczke bezdomna i byla z nami jkis czas, po tem ie okazalo ze bedzie miala male, oszczenila sie i bylo 4 szczeniaki. Suka gdzies nam zwiala, pare razy ja widzialam z dalek ale nie byla tak do nas przywiazna. No i trzy pieski oddalismy jeden Gucio zostal. Zreszta wysle ci na email ich zdjecia bo tk to nie wytlumacze.:) Wczoraj bylismy n grillu, ale cholernie zimno bylo a teraz jak patrze za okno to niby sloneczko swieci ale i tak zimno jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i nie dokonczylam to sa moje pieski ale my mamy jeszcze w pobliskiej miejscowosci taki placyk i domek malutki na nim i tam sobie pieski mieszkaja biegaja, obok jest lasek, tam jest taka jakby dzialka, tata uprawia wazywka jest tam czesto bo ma swoje hobby krotkofalarskie, tzn rozmwia przez radia sibi czy jakos tak to sie nazywa. No i stamtad ma blizej do pracy. A teraz pojechal na jakis zjazd ktorkofalowcow i pieski sa u mnie w blokach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa :D Witam tylko Ciebie bo tylko Ty tu jesteś:) Zdjęć Twoich piesków jeszcze nie dostałam.Kurcze,ja miałam Ci wysłać zdjęcie,a nie zrobiłam tego.Przepraszam.Wszystko naprawię.Przy okazji wyślę Ci zdjęcia moich zwierzaków.Muszę tylko zeskanować na kompa.:) Moja \"przygoda\"z psami też zaczęła się od suczki-przybłędy :D Koty były zawsze w tym domu,a raczej koło niego,bo nie miały wstępu \"na pokoje\",dopiero jak ja zamieszkałam tutaj,to wszystko się zmieniło.Teraz mogą spać nawet na pościeli :D Ostatnio,najstarsza kotka,nie daje mi spokoju.Nawet śpi ze mną.Włazi mi pod kołdrę,tylko łepek jej wystaje :D :D :D Siedzę na kompie,ona mi na kolanach,pójdę na TV,ona za mną i hop!już jest na kolanach.A jak za długo siedzę to miauczy i prowadzi mnie do sypialni.Taka mądra bestia :D Na temat kotów i psów mogłabym gadać bez przerwy:) Mam znajomą,która ma kota.Kiedyś jak się spotkałyśmy to na wyścigi gadałyśmy o swoich pupilach.Teraz unikamy tego tematu.Chyba,że inne się wyczerpią.Unikamy,bo nieraz było gorąco:D A,widzisz!Jej kot ma na imię Gucio.Tak jak Twój pies:D Nic nie piszesz o solarium.......Co słychać na ten temat?:) Jak wygląda panna młoda i Ty po opalaniu?Swiąd skóry Ci minął? Z tym krótkofalarstwem zabiłaś mi klina.Obudziłaś wspomnienia..:O Gdzie te zawody się odbywają?Nie są to \"Łowy na lisa\"? Jutro napiszę coś więcej na ten temat🌻 73 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja na sekundke,nie mam czasu poczytac ale mam meza chorego,było pogotowie w poniedzialek-rwa kulszowa,zycze udanego weekedu,jakbyscie mialy jakies rady odnosnie rwy to poprosze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,to przykre,ze masz męża chorego:( Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia🌻 Tak z pamięci to nie wiem o rwie kulszowej.Popatrzę w książki i napiszę. Trzymajcie się❤️ ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO MOZNA ZROBIĆ Ulgę w bólu odczuje się po zazyciu aspiryny,ibuprofenu lub innego NLPZ.Pozostanie w lóżku na 1-2 dni zniesie ucisk na nerw i ulatwi proces zdrowienia.Takze rozgrzewający kompres bądź goraca kąpiel przyniosą ulgę w bólu i rozluźnią mięśnie,których skurcz nasila objawy rwy.Bóle utrzymujące się ponad tydzień-wizyta u lekarza resztę napiszę później.Na pewno opiekujesz się mężem,a nie siedzisz na kompie. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sywia bardzo mi przyykro ze maz chory ja niestety nie wiem oco to za choroba, jeszcze sie z tym nie spotkalam. Zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia, 🌻 Marketa. 73 hehe, widze ze masz jakies pojecie o tym , wiesz co ja nie wiem dokladnie co to jest (to na co pojechal tata). To jest jakis zjazd ktory zawsze robia na poczatku maja. ja za bardzo nie zaglebiam sie teraz w te sprwy krotkofalrskie bo jak tata ma to na dzialce to juz nie mam takiej stycznosci z tym. Kiedys zanim byla ta dzialeczka i wszystkie sprzety tam, to te radia byly w domu to jako tako wiedzialam o co chodzi. A ty sie tym interesowalas? Co do solarium to poszlam jednak bo juz swiadu nie bylo, nie wiem moze to reakcja n ten krem co go uzylm. Przed 7 musialam wyjsc z psami bo juz sie suczka krecia. Ale tata jednak wczesniej przyjezdza z teo zjzdu bo mowi ze zimno tam. Zapytaniem sie go o te \'Łowy na lisa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja sie pewnie szybko nie pokaze bo dzis korona jutro wesele w niedz poprawiny wiec zycze udanego i slonecznego weekendu:) Właśnie farbuje wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Może,Figaa,zajrzysz jeszcze na topik przed imprezkami :) Napisz,na jaki kolor zafarbowałaś włosy? Ja dopiero dzisiaj weszłam na kompa,tak trochę dłużej posiedzieć.Wczoraj trochę sobie popiwkowaliśmy i nie było jak wejść na neta.Bo się języki rozwiązały i gadaniu nie było końca :D \"zaden nick nie wchodzi\",co u Ciebie?Mężowi się polepszyło?Mam nadzieję,że tak.🌻 Nie wiem,czy pisać jeszcze na temat rwy kulszowej?Daj znać.:) Figaa,życzę Wam,udanego wesela.🌻 O reszcie,napiszę,jak się wyszalejesz:D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja tylko przelotem (takie male uzaleznienie od kafe) Niestety w soote juz mi sie nie udalo zajrzec bo o rana zalatana bylam. Pierwszy dzien weslela swietny, dzis poprawiny:) Marketa co do kolroru to mm sliwkowa oberżyne (czyli taki diolet ciemny). Ale mnie nogi bolaO Zaden nick nie wchodzi, no wlasnie co u meża? Mam nadzieje ze lepiej:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Figaa,cieszę się,że wesele się udało.:) Dzisiaj też potańczysz,to nogi z tydzień Cię będą bolały :D Ale przejdzie..... Jutro idę do Czech.Dopiero jak wrócę,to się odezwę.:) Pozdrawiam serdecznie🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No wybawilams ie jak trza. Nogi bola:D Kociaczki??? uwielbiam malusienie sliczniusie kociaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie!!!! jestem z ustronia mam 30 lat jestem stylistka a aktualnie mieszkam na gran canarii ale 6lipca przylatuje do polski wiec byloby super spotkac sie i zawrzec nowe znajomosci !!!moje tez sie z uplywem czasu i takze wyjazdem wykruszyly...zostali tylko weterani i te przyjaznie trzeba szanowac ..uwielbiam chodzic po sklepach a tak w ogole to moge wam doradzac w stylu ubioru jesli oczywiscie chcecie..ja jeszcze nie mam meza ni dzieci ale coraz czesciej mysle o zalozeniu rodziny bo wiem ze warto no to caluski A O SPOTKANIU MOWIE POWAZNIE ps nie uzywam interpunkcji bo nie umie pisac szybko na klawiaturze ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ja na chwilke t o mowie skrobne cos bo juz az mi wstyd..a wiec co u mnie,pogoda beznadziejna,zimno,pada(wczoraj myłam okna to wiecie normalka )ja zle sie czuje(okres dostalam wiec jade na pyralginie i herbatce bio-aktive),maz dalej choruje tzn wczoraj byl u neurologa dostal wolne do 22,dodatkowo tabletki i zastrzyki oraz ma skeirowanie na tomografie,oczywiscie prosze o dalsze sposoby na rwe(super jesli i bylyby sprawdzone),pozdrawiam i do usłyszenia,bede podgladac co piszecie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja narazi sie tylko przyszlam przywitac bo widze ze u mnie burza sie szykuje wiec na jakis czas kompa bede musiala wylaczyc:O buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lara5 witaj :) A powiedz czemu pojechalas za granice? szkola , praca? zagladaj do nas czesciej. :) Kurcze Wyspy Kanaryjskie super sparwa:D Marketa gdzie jestes? Sylwia 🌻 no pogoda od dluzszego czasu beznadziejna:O Trzymam kciuki za te nowe sposoby na chorobe, Oby tylko sie udalo, i szybko wyszedl z choroby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie figa pytasz sie dlaczego wyjechalam za granice ...zawsze jak pamietam chcialam wyjechac tam gdzie swieci wiecej slonca niz w polsce bo jestem okropnym zmarzluchem ha ha ale pojechalam za praca 5lat temu teraz zaluje ze nie zdecydowalam sie wczesniej..a ze zostalam tutaj to byl wielki zbieg okolicznosci..tutaj jest przepieknie calym czasem slonce plaza czysty cieply ocean. dobra praca..ale tesknie wszyscy pytaja za czym ...no tak za czym tesknic w polsce a jednak..caluski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×