Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Co wart kupić w The Body Shopie??? ktore ich kosmetyki najlepsze??

Polecane posty

Co polecacie? dobre mają toniki i mleczka do twarzy? a balsamy do ust? czy warto kupić szmpony i odżywki bo widziałam, ze na allegro wychwalają. No i czy warto wydać na nie tyle kasy czy może nie sa to tak rewelacyjne kosmetyki jak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam masełko do ust i było bardzo fajne, moim zdaniem warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki justa, założyłam ten temat raz jeszcze bo myślałam, ze oprócz ciebie ktoś jeszcze mi odpisze:O no cóż, czekam dalej dziewczynki. Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam masełko do ust, bardzo dobre.Świetne było również mydełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam / mialam: 3 masełka do ust, krem do rąk i balsam do ust z serii Hemp (rewelacyjna seria do bardzo wysuszonej skóry), maseczkę i absorbentki z serii Tea Tree Oil, błyszczyk do ust (dla mnie dobry, bolekko zasycha i przez to sługo się trzyma(, rumiankowy płyn do demakijażu, krem do twarzy z witaminą E (dla mnie troche mało nawilża, ale ogólnie ok) no i jescze kilka rzeczy zdarzyło mi ise kupić na prezent... Ogólnie baaardzo lubię kosmetyki tej firmy :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaol
a ja mam Tea Tree Oil olejek zapachowy do podgrzewacza i cudownie pachnie pokoj zielona herbatka jest bardzo ale to bardzo wydajny wlewa sie 3 krople i wystarcza na bardzo dlugo koszt3 funty warto chodz to nie kosmetyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masła do ciala
są bardzo fajne, do róznych typów skóry, o różnych zapachach. Ja kupowała we Francji z 50% znizką to się opłaciło.Miałam winogronowe i z linii Hemp. Fajne są też peelingi : z cukrem albo z pokruszonymi łupinami orzechów. Miałam też cień do powiek z przeceny ale marna jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na WIZAŻ
i poczytaj opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grotka
Potwierdzam- olejki do podgrzewczy są świetne zapachowo(mam waniliowy) i faktycznie bardzo wydajne. Miałam żel pod prysznic- mała buteleczka (nie więcej niż jakieś 200ml) starczyła mi na niecałe 2 miesiące- zeszłego upalnego lata, kiedy brało się prysznic kilka razy dziennie! Masła do ust- jak dla mnie to trochę za mało nawilżają , ale mam wysokie wymagania i chyba już małą obsesję (moja siostra za to uważa że to rewelacja) ale za to rewelacyjnie pachną. Gdy używasz w samochodzie- pachnie w całym wnętrzu, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namarginesie
ja miałam masło migdałowe :) zajebiste po prostu. Nawilżało na 25 h, skóra była miękka i pachnąca :) Teraz jestem w trakcie używania masełka do ciała truskawkowego i kokosowego! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cienie do powiek z the body shop i odżywke do włosów taką bananową ;) Cienie są świetne, bardzo je lubię za odżywką niezbyt przepadam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×