Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zula_Pogorzelska

Z okazji DNIA KOBIET - zyczę abyśmy trafiały zawsze na penisy powyzej 20 cm

Polecane posty

Gość Zula_Pogorzelska

Kobitki,nalezy nam sie czerpanie satysfakcji w zyciu erotycznym. Zycze wam abyscie nigdy juz nie przezywały rozczarowania małym frędzlem .Abyśmy trafiały zawsze na penisy powyzej 20 cm :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko na Maroko
Zebysmy trafialy na penisy a nie na cip py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia-pysia-rysia_
Zula - dzieki! Przyłaczam sie do tych zyczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxjb
jestem kobieta i mowie ,ze jestes idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calkiem Zgrabna Prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxjb
Oczywiscie,mówie ,ze jestes idiotka - do siebie w lustrze,ilekroc znowu napatocze sie na małego frędzla. Obiecuje sobie,ze juz nigdy wiecej i...znowu wpadam na mine.ech,idotka ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxjb
ciekawe czy wy macie az tak zgrabne ciała,duze piersi i w ogole jestescie naj idiotki do potegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
Przyłączam sie do zyczeń .Dziewczyny,walczmy o swoja satysfakcje w seksie! Duzym peniosom mówimy głosno : yes,yes,yes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikicikici
Yes,Yes,Yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ WAM ZYCZE KOBIETKI ABYSCIE ZAWSZE BYLY ZASPOKOJONE PRZEZ WASZEGO CHOPA I NIGDY NIE GDERALY Z POWODU MALEGO CZLONKA........ZAWSZE MOZECIE UDAC SIE Z NIM NA OPERACJE I NACIAGNAC GO OPERACYJNIE O 3 CENTYMETRY.........TO JEST PODOBNO BOLESNA OPERACJA,ALE JAK TRZEBA TO TRZEBA,CHYBA ZE CHCECIE ZMIENIC CHOPA........HIHIHI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
czasami lepiej zmienic chłopa niz ciagac go po lekarzach,zeby mu powiekszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO A CO BEDZIE JAK ON BEDZIE CHCIAL ZAGLADNAC DO DRUGIEJ TO NIE LEPSZY MNIEJSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
wiesz,pewnie sa kobiety,które nie zwracaja az takiej uwagi na przyjemnosci w seksie. Są poświecone dzieciom,sprzataniu i usługiwaniu swoim mężom. Ale te swiadome swojej seksualnosci kobiety,a takie tutaj sa ,na tym forum,szukaja jednak wiekszych wrazen a tylko duże penisy moga im to dac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWOCH MURZYNOW SLYSZALO ZE ORGANIZUJA KONKURS NA NAJWIEKSZEGO CZLONKA W CALEJ OKOLICY....WSIEDLI DO AUTA I JADA DO SASIEDNIEGO MIASTA GDZIE BYL TEN KONKURS.....ALE ZACHCIALO IM SIE SIKU NO I ZATRZYMALI SIE W LESIE......POSZLI W KRZAKI WYCIAGNELI SWOJE ARMATY I SIKAJA.....PO CHWILI JEDEN SIE ODZYWA......HEJ TA WODA JEST ZIMNA.....NA TO DRUGI.....TAK ALE JAKA GLEBOKA.....HIHIHIHI......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
no,tak:-) Czarnoskórzy to maja cudowne penisy.Prawdziwe skarby! szkoda,ze nasi polscy mężczyźni nie maja takich wspaniałych penisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
MOTORHEAD - uwierz mi,ze głeboka penetracja,oczywiscie,umiejetnie przez partnera zrobiona,daje maksimum satysfakcji:-) No i fajnie jest potzrymac takie duze wyrosniete ciasto w dłoni:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK ALE CZARNI MAJA TYLE ILE MAJA W ZWISIE TO TYLE SAMO JAK STANIE A NASZE JAK WSTAJA TO NABIERAJA JAK TO POWIEDZIALAS CIASTA...HIHIHI....JA TAM NIE MUSZE SIE SKARZYC....MOJ JEST OK....ALE JAK SLYSZE ZE GOSC MA 5CM TO SZKODA MI GOSCIA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajaans
wiecie co,o duzych penisach pisza szczegolnie kobiety,ktore nie miały do czynienia z takimi duzymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
MOTORHEAD - nieprawda! Gdzie ty takie bajki wyczytałes? Oni tez maja mniejsze w zwisie i wieksze o 2 razy jak im stana. Obejrzyj sobie jakikolwiek film z serii monster cock i zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE MY POWINNISMY ZROBIC WYMAGANIA ODNOSNIE PIERSI I BEDZIE KWITA....HIHIHI....MAJA BYC DUZE I JEDRNE PRZYNAJMNIEJ YAKIE ABY DLONIE BYLY PELNE ROZKOSZY I MAIA BYC TWARDE I STOJOCE A NIE WISZACE....HIHIHI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONSTER COCK MOWISZ.....HIHIHI....A MAZ TOBIE POZWALA OGLADAC TAKIE FAJOWE FILMY....A TO BRZYDAL...HIHIHI......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
narzeczony lubi oglądac je wraz ze mna .On sam ma 23cm i bardzo go podniecaja filmy,gdzie faceci z ogromnymi penisami zabawiaja sie z panienkami:-) a duze cycki? No,cóz,zawsze faceci woleli wieksze.To zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKI
TO DYSKRYMINACJA!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnawał
idealista z marsa masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY MALUTKI A GDZIE TY TUTAJ ALE PRZYKRO MI ZE CZASAMI TAK BYWA ALE MASZ RACJE TO DYSKRYMINACJA...TO NARZECZONY MA CIASTO W PORZADALU....NAKRECCIE RAZEM JAKIS FILM TO POODLADAMY TUTAJ RAZEM I ZROBIMY ORGIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek z kompleksem
no,ja mam małego i widze,ze jednak jestem odrzucany przez kobiety. Kto jak kto ale ja wiem,ze jednak panie wola wieksze rozmiary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobietka
Wiesiek z kompleksem.nie martw sie tylko dla idiotek jest wazny rozmiar penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
panowie,co wy wiecie o penisach??? Zzerają was wasze kompleksy i nawzajem sie nakrecacie,ze niby wielkosc nie ma znaczenia. oj,chłopcy,chłopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobietka
a my kobiety jesesmy niby takie super wiekszosc to to podrabiane keobiety,wszysko fajnie wyglada jak sie nie rzobierzecie a jak sie rozbierzecie to cycki nagle opadaja i nie sa takei jak w stanikach push up,zdejmujecie buty,nagle tracicie na wzroscie,sciagacie majtki push up,dupa zwisa,zmywacie make up,macie cere nieciekawa,jak włsoow nie podkrecicie lub nie wyprostujecie,wygladacie jak straszydła.No i po co krytykowac mezczyzn ,patrzcie sie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobietka
no i te ciagłe diety lub rzyganie aby byc zgrabana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×