Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zula_Pogorzelska

Z okazji DNIA KOBIET - zyczę abyśmy trafiały zawsze na penisy powyzej 20 cm

Polecane posty

Gość kuzynka_maćka_z_bloku_obok
zeby mi sie spelniło to zyczenie,musiałabym odprawic mojego faceta. No,niestety, z rozmiarem u niego słabo i nie wiem po co go jeszcze trzymam przy sobie. Moze to miłosc a moze litosc ? sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobietka
jak czytam takie wypowiedzi to mnie szlak trafia.Ty przedmowczyni jestes taka idealna he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka_maćka_z_bloku_obok
tu nie chodzi o to czy jestem idealna czy nie. Po prostu tez bym chciala poczuc konkretnego penisa a nie zadawalac sie małą ptaszyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka_maćka_z_bloku_obok
masz racje ale to w niczym nie tłumaczy faktu,ze nawet te z obwisłym biustem chca sie kochac z duzymi penisami:-) Wy ,choc macie małe penisy,tez marzycie o cyctaych panienkach.hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE I FIGLARNR to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
GRUBE,FIGLARNE I ...DŁUGIE Yes,Yes,Yes!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelll
GRUBE,FIGLARNE I ...DŁUGIE a takze napręzowne i zawsze gotowe do zaspakajania nas :-) tego sobie zyczmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
alez,masz racje: duze cycki i jędrne kreca facetów i wiemy o tym:-) A nas kreca duze,jędrne i grube penisy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze.......
powiecie mi panowie,ze nie chcielibyscie miec wiekszego penisa? jeszzce takiego nie spotkałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKOCHANELLL ALE TO CHYBA OD WAS KOBIET ZALEZY ZE TE NASZE SKARBY BEDA GOTOWE NA PIESZCZOTY I ZAWSZE TWARDE NA WASZE ZAWOLANIE....JEZELI BEDZIECIE ZAWSZE PODNIECAJACE I TRZYMALY NAS NA TOPIE TO SKARBY BEDA PRACOWALY JAK NALEZY....MUSICIE DBAC O NAS A MY WTEDY ZADBAMY O WAS.....DZISIAJ JAK WROCICIE OCZYWSCIE ROZYCZKI WAM SIE NALEZA I ZYCZE WAM KOBIETKOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DZISIEJSZYM DNIU,TO JEST WASZE SWIETO I BEZ WAS TEN SWIAT BYLBY SZARY...ALE DBAJCIE O NAS W DOMCIU ZALOZCIE SEXY PONCZOSZKI SEXOWNA BIELIZNE MOZE NAWET JAKIES BICIKI NA OBCASIE CZASAMI WYSTARCZY TYLKO SPOJRZENIE I FACET JEST GOTOWY I JEGO SPRZET TEZ BEDZIE DLA WAS TWARDY DLUGI I GOTOWY NA CALA NOC ALE MUSICIE DBAC O NAS A MY ZROBIMY TAK ABYSCIE BYLY USATYSFAKCJONOWANE.....I JUZ NIE NARZKAJCIE BO SIE SMUTNO TUTAJ ROBI.....KAZDY URODZIL SIE JAKIM GO BOG STWORZYL JEZELI CHCECIE BYC Z FACETEM Z KTORYM JESTESCIE TO AKCEPRUJCIE GO JAKIM JEST BO INNY MOZE MIEC WIEKSZEGO CZLONKA ALE NIE BEDZIE WAS KOCHAL I BEDZIE WAS TRAKTOWAL Z PONIZENIEM A WTEDY ZATESKNICIE ZA TYM MALYM CZLONKIEM.....SEX JEST WAZNY ALE NIE NAJWAZNIEJSZY W ZYCIU DOLICHA I JEZELI WAM TAK BARDZO ZALEZY ABY MIEC TE GLEBSZA PENETRACJE TO KUPCIE SOBIE GUMOWEGO PENISA NA 30 CM I DAJCIE SWOJEMU PARTNEROWI A ON ZROBI TO CO BEDZIECIE CHCIALY A WTEDY KIEDY CHWILA ROZKOSZY MINIE ON BEDZIE ZAWSZE Z WAMI.....PAMIETAJCIE O TYM....NO CHYBA ZE ZNOWU COS WYMYSLICIE....HIHIHI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota
wielkosc nie swiadczy o umiejetnosciach,wazne,zeby wiedzial co z nim robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLEKOTA.....O TO CHODZI NIECH BEDZIE POCHWALONA BLEKOTA NA WIEKI WIEKOW AAAAAAMEEEEN.....JAKIES PYTANIA ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 cm to mało!!!!! Musi mieć jeszcze ostrą i zakrzywioną głowkę, inaczej dziurki nie wykopiesz i nasionka nie posadzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo23
ty Motorhead czy jak ci tam, skoro tak stawiasz na naturalność to po co marzą ci się pończochy, szpilki i inne bzdury ? A ty co skesownego zrobisz dla swojej pani, czym ją zaskoczysz bo samo to, że jesteś może jej nie wystarczyć...wiesz, ty masz wymagania co do wyglądu, może mieć i ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00000023...dobre pytanie zadalas.....co ja dla niej zrobie wszystko co bedzie chciala jak poznam jej pragnienia marzenia fantazje jesli mowimy o sexie...na razie jej nie ma i czekam na nia.......te ponczochy szpileczki itp to dodaje uroku kazdej kobiecie....oczywiscie jezeli kobieta jest piekna to jest piekna i nie trzeba jej przyozdabic jak choinke....ale to podnieca nas zawsze musisz o tym pamietac......co ja zrobie dla niej...hmmmm....wszystko...dobrze bedzie jak poznamy sie na tyle ze bedziemy rozumieli sie bez slow ale to juz glebsze wtajemniczenie....jezeli powie mi ze w moim wygladzie jej cos nie pasuje to sprobuje sie zmienic ale wszystko w miare mozliwosci.....musimy akceptowac sie jakimi jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00000023...kobieta moze byc sexy nie majac na sobie zadnych takich dodatkow....to prawda...moze byc w dzinsach i koszulce z krotkim rekawkiem i bedzie odlot...sam jej zapach z bliska zrobi z nas podwladnymi....moze byc naga a jej widok sprawi ze oddalibysmy wszystko aby sie do niej przytulic.....wiem ze ubior na sekretarke kojarzy sie z prostytutka ale jezeli to jest bliska osoba to jest inne podejscie do tego......co ja zrobie dla mojej... w taki dzien jak dzisiaj kurcze zatancze przed nia jakis sexy taniec zrobie dla niej striptiz i podam rzyczke w ustach jak piesek....co ty na to....00000023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
ja miałam dzis ponad 20cm w sobie:-) Mój Misio tak mi dogodził,ze az musiałem sie wam pochwalic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zycze ,zeby na swojej drodze spotkac faceta ktory ma poukladane w glowie, PENIS MOŻE BYĆ PONIŻEJ 20 CM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota
Daria99 z toba tez sie zgadzam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 cm ma jeden na
1000:D, lecz się kretynko :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×