Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

słuchaj musimy, to zrobić :) wiesz w moim przypadku, to jeszcze jest jakaś doza, że mi się zdaje, że to że tamto...ale ja za nim po prostu szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi, to nie jest takie proste, nawet jezeli pracuje sie w jednym dziale ...on pewnie sobie mysli, ona ma kogos a ja to samo o nim i wowczas nie chcesz gosciowi sie mieszac w zwiazek.... zreszta jestem tego zdania, ze facet powiniem podjac ten pierwszy krok, ale jakos mu to nie wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret_25
Witam, nietety wczoraj nie mogłam byc :) mam wrażenie, że tu niektóre kobitki to już dłużej się znają :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znają się znają ;) tylko juffie coś dziś śpi, ale się nie dziwie po rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby na pokładzie :) Akitkaa, juffie, a pamiętacie jeszcze moją historię? U mnie teraz sytuacja wygląda tak - definitywny koniec z tym drugiem tego czegoś co tam było lub nie było. Nie wiem sama, on jest jakiś inny, nie wobec mnie, ale w ogóle jest inny. Same kiedyś stwierdziłyście, że on ewidentnie ma słabość do mnie. Może ma, ja do niego niestety też mam, ale teraz będę z tym walczyć z całej mojej siły. Porzucilam myśl o napisaniu mu maila. Nic się takiego nie stało, żebym miała podejmować tak drastyczne kroki, jakie teraz robię, ale mam tego DOŚĆ. Z tego co widzę, to przechodzę od miłości do wręcz nienawiści. Wkurza mnie też, że mój chłopak trochę się z nim zakumplował. Co do chłopaka... tu narazie kroki nie tak drastyczne, ale co do przyszłości... nie widzę nas razem. Ja go chyba po prostu nie kocham i nie umiem udawać, że jest inaczej :( Chyba będę musiała to zrobić i zerwać z nim po tych ponad 3 lat bycia razem, kiedy już wszyscy wokół uznają nas za stare dobre małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) troche mnie nie bylo, ale wczoraj swietowalismy nasz pierwszy wspolny rok. Bylo wspaniale :) i tak romantycznie ... a dzis wzielismy sobie wolne, zeby jeszcze troszke przedluzyc to nasze swietowanie, stad moja nieobecnosc dzis rano mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze, z tego co tu przeczytalam, to calkiem calkiem :) akitkaa odchodzi juz biedna od zmyslow, mam tak samo probuje jeszcze racjonalnie do tego podejsc a fatalna raz na zawsze postanowila zakonczyc znajomosc z tym zonatym (tak trzymac!!!!) matko, co ci faceci z nami robia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akitka i jak tam? ja pojechalam do tego drugiego w walentynki a terz znowu u niego jestem:)tylko juz nie jest tym drugim ale pierwszym:=postawilam wszystko na jedna karte i oplacalo sie!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc winogronka8 :) nie znamy sie, ale dyskutujemy tu z akitkaa dzien w dzien :) ciesze sie ze tobie tez sie udalo! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu mam rozmawiac sama ze soba:P? dziewczyny, gdzie jestescie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :) ja dzis tez, po wczorajszym urlopie, na brak zajec nie cierpie :) na dodatek szef zaproponowal mi dzis awans.. codziennie generalnie moglabym chodzic na urlop.. jakby to sie mialo tak konczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super gratuluje :) a ja też zakręcona z kazdej strony jestem, a dziś jeszcze w pracy pewnie do 20 bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku, no to faktycznie dlugo :( jesli cie to pocieszy, to ja mam jeszcze druga prace dzis, wiec tez mnie czeka malo interesujacy wieczor :) no nic... bywa chyba lepsze to niz mycie okien, ktore mnie czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadki, porzadki, porzadki :( umylam juz trzy okna :D jestem z siebie bardzo dumna :P halo, jestescie dziewczyny? a wy juz po? w trakcie? czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nowego nic:) probujemy zasugerowac szefowi zeby nam jakiegos \"zajaczka\" w kopertach dal... ale jakos nie czyta tych naszych sugestii :P i roboty masa :( a co u ciebie? ledwo przyszlas, a zaraz uciekasz, nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitko i juffie
witam miłe Panie :) spokojnie, nie zamiera, tylko świąteczne przygotowania odciągają :) wpadłam z życzeniami - dużo miłych spotkań, mądrych rozmów, wypocznijcie tak jak lubicie najbardziej, ... wróćcie wesolutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam naczelny powiedział powiedziała, że w sumie mogliśmy dziś nie przychodzić ;), w samą porę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dzien w pracy :) jakis istny koszmar :P tyle to chyba przez caly ostatni rok nie zrobilam :P dopiero wstalam, musialam naladowac akumulatory na nowo :) akitko, aniolku moj, dziekuje za zyczenia :) tobie tez zycze wszystkiego co najlepsze w tych nadochodzacych magicznych i bardzo cieplych dniach, wspanialych chwil z rodzina, wypoczynku i radosci. Wam tez dziewczyny! WESOLEGO ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×