Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

Witam dziewczyny :) jeszcze żyję i mam się nawet dobrze :), ciekawe co będzie się działo wieczorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wieczorem dopiero bedziesz miala luz :) a jak tam wczorajsze spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było nawet miło, on jest mi bardzo bliski, no ale ja i tak myślami uciekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze piatek, to jeszcze szefa nie ma, a ja i tak nie wiem w co rece wlozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam przerwe sniadaniowa, ale jak patrze na ten stos papierow :( kolezanka ma urlop i wszystko razy dwa mam do roboty.. za to wieczorem imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baw się dobrze na imprezce :) a ja będę sie dwoić i troić żeby jakoś senownie z nim pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jeszcze dziś kolega mnie prosił zebym wzieła za niego drugą zmianę. ale ja twardo mówię, że nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juffie dziś zajęta na maksa. a ja już zrobiłam, co mam robić i siedzę i kombinuję, o 15 wychodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) troche zalatana, ale ciagle pamietam jak wazny jest dzisiejszy dzien :P a ty wiesz akitkaa, jaka date dzisiaj mamy, mam nadzieje, ze nie jestes przesadna. Takiego 13 w piatek to na przekor po porstu.. wszystko musi sie udac! bede mocno trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest! taki optymizm mi sie podoba :) tobie tez zycze cudownie spedzonego wieczoru! jak przyjdzie ci do glowy zeby sie wycofac... to pamietaj, ze ci na to nie pozwalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze przezyjesz.. a jak ci serce peknie z nadmiaru wrazen, to jest szybciutko posklejaj :P najgorsze jest to ze jutro rano jade na weekend w gory i przeczytam twoja relacje dopiero w niedziele wieczorem.. za to pewnie bede miala duzo do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy Ci coś napiszę, dziś raczej nie, możliwe że dopiero w ndz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayenne22
akitkaa sledze twoj wątek i widze, ze dzisiaj ma nastapic punkt kulminacyjny.Wreszcie sie wszystko rozstrzygnie :) Jestem ciekawa jak potoczy sie ta sprawa i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitko
bądź dzielna :) i niech się ... COŚ ... chociaż trochę rozjaśni, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nie wiedzialam, myslalam ze jestes z nimi obydwona naraz. hehe ale data i to na taki wazny dzien;) akitkaa ale nie rozumiem, a chcialabym zrozumiec, pisalas ze nie masz kontaktu z tym drugim, ze to tylko spojrzenia i nic wiecej. A jednak doszlo do spotkania? czy moze to wazne spotkanie to z Twoim chlopakiem? bo czytam i naprawde dojsc do tego nie moge ale mimo wszystko trzymam kciuki zeby dobrze sie ulozy, po Twojej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wychodze na impreze i wlasnie mysle o tobie, bo mozliwe, ze teraz wszystko sie rozstrzyga! badz dzielna! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akitkaa, bylam w gorach i wlasnie wrocilam :) mysle o tobie i zastanawiam sie jak to sie skonczylo...albo zaczelo :) napisz choc dwa slowa, caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×