Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

hehe ryzyko takie jest tez sie o to obawialam u nas ryzyko bylo podwojne, bo oboje moglismy wyladowac na bruku..:P z powodu naszej \"pracowitosci\" i \"umiejetnosci koncentracji\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluptaska, to nie jest tak jak mowisz, najgorsze nie jest to, ze zostaniesz z niczym, najgorsze jest bycie z kims tylko dla tego, zeby z niczym nie zostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to mam fajnego newsa.. wlasnie sie dowiedzialam :D moj byly sie zeni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się na newsach znam, bo o nich pisze :D a Ty odbierasz te jego teksty i spojrzenia po zajęciach jako jego pierwszy krok, czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze, bardzo :) boje sie tylko, ze to troszke za szybko, znaja sie 2 tygodnie:P ale nie mnie to oceniac, moze wlasnie tak trzeba. Dodam, ze nie musza, ale chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje, ze to sa sygnaly z jego strony. On nie moze inaczej, bo przeciez ci nie powie przy tylu osobach, ze ladnie wygladasz czy cos w tym stylu :D wiec na moj nos i moja niezawodna kobieca intuicje to to sa znaki pt. zareaguj, odezwij sie do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ;), no i zacznie się gadanie ludzi z grupy, jak zostanę po wykładzie z którego mnie zwolnił, ale jakoś to mnie nie martwi ;) no tak, a to jest taktowny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech gadaja.. i tak gadac bede. Ludzie zawsze musza miec jakis temat do rozmowy, poza tym, zostac mozesz, to jeszcze o niczym nie swiadczy.. denerwuje sie razem z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie!!! no wiesz niektórzy to już coś podejrzewają, a poza tym po co ja chodze na wykład na który nie musze, to normalne nie jest ;), zupełnie mnie, to nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Juffie pomóż mi ułożyć strategię na jutro, ok? który pewnie i tak weźmie w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoge.. ale zacznij, powiedz co planujesz.. po pierwsze! musisz wygladac uroczo :) ubierz to w czym sie czujesz najlepiej i pachnij tez, zebys sie czula jak najbardziej kobieco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, idę na wcześniejszy wykład i później chce zostać na jego wykładzie i zobaczyć, jak zareaguje, jak mnie zobaczy, jak emocji nie będzie, to nie będę ryzykować, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak się składa, że to jest jego i mój ostatni wykład, a pora też jest odpowiednia, pt wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zaryzykowac! inaczej oszalejesz :P zglupiejesz od tych mysli \"kosmatych\" jutro i juz! a ja bede trzymac kciuki z calych sil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:), myślę że już zgłupiałam :D, psychoza na całego. no ale na razie kosmate, to nie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawunia niunia
ale jestem juz mezatka jak go poznalam na wszystko bylo juz za pozno wyszlam za mojego meza - nie zaluje, ale nie ma dnia zebym nie pomyslala o tym drugim...... Nie wiem czy to kiedykolwiek sie skonczy...... Mam nadzieje, ze tak Bo zyc tak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawunia niunia, strasznie mi przykro. Powiedz mi, a ile to juz trwa u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jufiee...> to będzie około 20, on zawsze trochę wcześniej kończy wykład... kawunia niunia...> witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawunia niunia
Jakies 4 lata :( Byl taki okres ze sama nie wiedzialam czego chcialam. Z obecnym mezem bylam bardzo długo - wkroczyla rutyna i pojawil sie ON. Gdy skonczyl sie kryzys moj obecny maz oświadczyl mi sie - jest wspaniałym czlowiekiem i bardzo go kocham. Nie moglam za niego nie wyjść...... Ale o tamtym nie moge zapomniec :O Moze ciekawa jestem rzeczy, które nie miały sie szansy wydarzyc...Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawunia niunia
Ale fakt, faktem jest mi źle - choć jestem szcześliwa osobą. Mam nadzeję, ze kiedyś wylecze sie z tej paranoi. Problem tym ze to wzajemna paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawunia niunia ---> bardzo mi przykro, naprawde. Wiem, jaki smak moga miec niezrealizowane marzenia, zrobilam jak zrobilam miedzy innymi dlatego, ze balam sie tego, co teraz przezywasz. Wspolczuje.. akitkaa ---> w takim razie bede juz sie z toba laczyc telepatycznie od 19:30 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawunia niunia
juffie :)) Dzieki. Wiesz, ale gdybym zrobila inaczej to też pewnie bym w jakiś sposób zalowala. Gdy wychodzilam za maz - troche kalkulowalam, bo zycie z druga osobą to jednak tylko zycie. Trzeba tej osobie ufać, umiec sie z nia dogadywac. te wszystkie cechy ma małzeństwo z moim mezem. Ale ciekawość: co by bylo gdyby??? - pozostala :) Chcialabym kiedys walnać sie w glowe i o wszystkim zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zrob :) ciesze sie, ze doceniasz plusy obecnej sytuacji, ciekawosc ciekawoscia, widze, ze nie jest tak zle :) fajnie, ze masz wszystko co tak wazne w malzenstwie, znaczy ze decyzja byla sluszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×