Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

a ja lubie francuski, kiedys sie uczyłam ale pamiętam tylko wu pu we repete sil wu ple, czy jakoś tak :-) i jeszcze wu le wu kusze awe mła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale najlepszy jest język polski :D najbardziej zrozumiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja francuza tez nie lubie i nic nie kapuje z niego , zdecydowanie lepszy niemiecki, ruski albo wloski ;)) ach Ci wlosi :D rok temu na wakacjach poznalam wlocha, do dzis utrzymujemy kontakt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wiedziałam że umiem:D I nie przerażam się że inni mnie nie panimaju... A najbardziej kocham języki nordyckie... których próbuję się sama uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez nie znam żadnego Włocha, ale żadna strata bo i tak bym nie wiedziała co mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskrawa Szarosc Odwiedz Krakow, tam pelno roznych takich ;) Ja bedac tam zapominalam jezyk polski bo co spotykalam kogos to obcokrajowca, ale niezle ciacha byly ;) Jezyk nordycki ? Nie probowalam nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie włoskiego, może dlatego że musze się uczyć w szkole :-p ale za to hiszpański mmm... Jest taki namietny i drapieżny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naucz mnie włoskiego, kilka słowek, zdań !:) hm.. w krakowie bede... w maju (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) nom, bryneci, opaleni, z tajemniczymi zielonymi oczkami, ach! umiesnione ciacha...a jjj pomarzyć zawsze mozna, za darmo i przy tym jaka radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...narobilyscie nadziei,rozmarzyłam sie a Wy wszystkie zaraz pouciekacie do swoich przystojniaków a ja zostane...Ale co tam....moze w kadrze polskiej będzie jakiś przystojniak to sobie przynajmniej popatrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×