Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

ja wczoraj bylam na imprezie. i nic nie pamietam zniej:P szoda ze4 nikt nie zaglada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
witam:D:D ale dawno mnie ty nie było :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z A juz nie jestem zerwalam z dziadem, beznadziejny charakter, zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
Jolie szkoda ze wam sie nie ulozylo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niech wam nie bedzie przykro;d ja sie ciesze to ja znim zerwalam. jest obleśny. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
jest tu ktos;> ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Jednak z fizy zdałam, ale z biologii niestety nie. Cóż, nie będę miała wakacji. M mnie wystawił po raz setny... Czemu ja sie tak daje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
fajnie -> szkoda ze cie z biologi uwaliła;/ ja w tym roku tez mialem duzo prolmow ze szkola ale jakos sie udalo.A tego całego M jak caly czas cie olewa to tez go olej choc wiem ze bedzie ci ciezko to zrobic.Ja tez nie moge jednej dziewczyny rozgrysc;/ ale to dluga historia;p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie - przykro mi :( ale dasz radę!! ja w Ciebie wierze :] osiemnastek - baby są dziwne a mnie się nuuuuuuuuuuuuuuudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
dziwne ale tak pociagajace ze szooookkk;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
heh to skoro dziwne jest piekne to ta moja jest bardzoooo dziwna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) a ja jestem wolna jak ptoooooooook. chociaz podoba mi sie jeden :P ide znim na wesele:D zaprsil mnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
kurde ja tez wlasnie niestety wolny;/ jak nigdy mi to nie przeszkadzalo ba nawet pasowała mi taka sytuacjia to teraz wolał bym byc zniewolony jolie na takich imprezach idzie sie fajnie z kims zblizyc wiec moze ci pyknie z nim;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
hym i tu pojawia sie problem;p jest taka jedna osobka z ktora bardo chcial bym byc ale nie wiem czy cos z tego bedzie, raczej niestety nie... oj ciezka sprawa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121
mialam "przyjaciólke" przez pare lat ale teraz wiem ze to nie byla prawdziwa przyazn...po prostu odeszla bez słowawytłumaczenia ot tak sobie...teraz mysle ze nawet lepiej ze tak sie stało pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po weekendzie...zajebistym :D Poznałam wczoraj 2 suuuper facetów,ciekawe czy się nie rozczaruję po kolejnym spotkaniu :) Muszę w koncu jutro pojawić się w budzie ;/ bo mam brać udział w jakiś zawodach ;/ Jolie mam nadzieję że wesele będzie super i facet też :D Pozdro :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o. opowiedz cos wiecej:D jejku ja sie juz doczekac nie moge!! dzis przeKICHANY dzien... jakas alergia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego poznałam na koncercie po południu i wieczorkiem a drugiego na imprezie,strasznie dużo przegadaliśmy i fajnie nam się gadało :) Tylko ze ten z koncertu ma 20 lat a ten z imprezki 23 czyli troche dużo ale obaj są fajni ;) Mam nadzieję, ze niedługo się spotkamy i dowiem się o nich czegoś więcej.O ile tym razem nie będzie jakiejś zwariowanej sytuacji z numerem telefonu (którego NARESZCIE sie nauczyłam na pamięć:P ) =) Buzka ;) PS.Na co masz alergie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D zycze powodzenia:*:* wlasnie nie wiem na co mam alergie.... jakos dzisiaj mnie tak zlapalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff....padłam ;) Wybrałam sie dzis do szkoły i jeszcze bardziej cieszę się że już wakacje :) Umówiłam się z tym chłopakiem z koncertu na jutro...ciekawe jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam na wagarach. z klezanka i dwoma kolegami potem doszedl trzeci. wypilam chyba 3 piwa:P i byla dopiero zabawa:d hehe jutro ide na zakupy. musze kupic sobie jakies dodatki do wesela np. korale itp. moze mi pomozecie? mam ciamny blond wlosy, sukienke biala w szare mazgaje delikatne nie widoczne z daleka, sukienka skromna, nie wiem jaka kupic wstazke aby sie przepasac nbia i jakie korale... mama mowi ze turkusowe, a jak wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×