Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zosia_zosia

tajemniczy klient czy ktoś próbował?

Polecane posty

Gość gość
Po co wklejasz link odnośnie innej firmy skoro na tym forum piszemy o innej... mieszasz ludziom w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta sama strona jak się wczytasz tylko zmienili nazwę i właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Zamknięcie działalności w przypadku tego typu "firm", polega przeważnie na zmianie nazwy i podstawieniu nowego "słupa" jako właściciela" no właśnie ktoś ma rację z tą stroną, radzę uważać ja tam sie nie bawie w takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna firma oszuka i już każda jest podejrzewana o to samo i wrzucana do jednego worka... na zachodzie większość tak pracuje i dobrze się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to mozna sprawdzic. Wystarczy zalozyc konto na bik . owszem trzeba zaplacic jakieś 30 czy 40 zl za raport ale dzięki temu mozecie sprawdzić czy ktos nie wziął na Was kredytu. Umowe z dana firma zawsze tez mozna rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tego czy ktos nie zalozyl na Was kont. Tez istnieje mozliwosc sprawdzenia tego. Wystarczy isc do banki i tam poprosic o wyslanie wniosku do Centalnej informacji o rachunkach. Kosztuje to tez niestety pare zl, ale przychodzi Wam raport o tym jakie konta ppsaiadacie i w jakim banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna tez po prostu zastrzec dowod i wyrobic nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chodzi o ochrone danych itp. Mamy zludne wrazenie ze nasze dane sa chronione tylko ze tak na dobra sprawe sa one wszedzie zwlaszcza pesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dopoki ktos nie ma Waszego dowodu to raczej nic nie zrobi chyba ze powysylaliscie tam skany dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie bardziej naiwni niz wam sie wydaje w jakim swiecie zyjecie zeby myslec ze jak zalozysz konto w jakims banku to ktos posiadajac kilka danych moze wziac kredyt co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna tez isc na policje ale musicie miec dowód na to ze ta firma oszukuje. Jeali okaze sie ze firma jest uczciwa no to niestety może Was pozwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo wzięcia kredytu na pare danych. Istnieja niestety tzw. Parabanki gdzie kredyt mozna uzyskac on line. Wiec nie wiem czy ludzie ktorzy chca sprawdzic czy ktos nie wzial na nich jakis pozyczek sa naiwni. Naiwny jest raczej ten, ktory tego nie sprawdzi i liczy na to ze ludzi sa uczciwi... Ale fakt bez Waszego dowodu , podpisu nie nabierze nic.Powazne duze banki nie udzielaja kredytów na piękne oczy. Trzeba miec wiecej dokumentow niz Wasz pesel i serie dowodu chociazby zaswiadczenie o zarobkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta nawet jezeli ktokolwiek by zrobil cos z Waszymi danymi. Wzial kredyt telefon itp. to jeśli nie ma tam Waszego podpisu to mozecie ubiegac sie o odszkodowanie z danego banku. Bo niby na jakiej podstawie dal cokolwiek osobie ktora Wami nie jest... Bylo w Polsce parę takich spraw. Fakt ciagna sie one troche. Nawet latami. Ale dzisiaj wszystko mozna wyjasnic. Nikt juz nie jest anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o sam proceder zalozenia na kogos konta to fakt on istnieje. Ale zazwyczaj łapią na to ludzi pokroju menela spod sklepu ktory za flaszke pojdzie i to konto zalozy a co wiecej odda im wszystkie dane do konta. Nikt z Was tego przeciez nie zrobil. Hasla do kont macie tylko Wy. Wszelkie zmiany sa ustalane za pomoca kodow sms. Telefonow im przecie nie oddaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem dlaczego się czepiacie tego panelu istotna opinia. przez to czytanie się przestraszyłem, że mnie oszukali, a tu dziś przyszło mi wynagrodzenie :) nie wiem jak to wygląda z firmą ani nic z tych rzeczy ale ja bym na waszym miejscu spytał opiekuna albo kogoś w firmie a nie na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to , że przyszło wynagrodzenie mnie przekonuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć ankiety dla osób 3cich? Pracownicy panel-istotnaopinia.pl pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czytaniu opinii niektórych osób można się wystraszyc! Ja brałam udział w jednej kampanii, nie przedłużalam umowy bo szkoła się zaczyna i mam inne obowiązki. W piątek również otrzymałam wynagrodzenie na konto. Z mojej strony kontakt jak i ankiety to była przyjemna sprawa. Fakt zdarzyło się że nie odbierali, ale jak się potem okazało to dzwoniłam po godzinach pracy..czyli o 19. Na następny dzień oddzwaniano do mnie. Niezdecydowanym polecam spróbować, a dopiero wypisywać bo mam wrażenie że połowa nie ma z firmą nic do czynienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zapytać ile udało Wam się zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarobiłem 340 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jakie strony polecacie do takiej pracy? Panel-istotnaopinia.pl Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarobiłem 500 zl, ale z tego co wiem, teraz jest jakiś inny pakiet i zarabia sie dużo więcej. Skzoda że wcześniej nie było takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakich portalach pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxdss9366
Na panelu istotna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam idzie? Ktoś jest w 2giej kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam panelu istotnaopinia. Tak oszukują ze zamiast zyskać stracicie pieniądze a nic nie otrzymacie. Osoby są niekompetentne które szkola lub są oszustami aby pozyskać ankiety a nie wypłacić pieniędzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób strsciles/as pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zastanawiałam się nad tą pracą, ale myślę, że trzeba mieć do tego bardzo silną psychikę. Nie miałabym serca, żeby niszczyć ludziom życie zawodowe, przez to, że zapomnieli o czymś powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×